Hoşgeldiniz!

The Great Beauty

The Great Gatsby (1974) Fragman 03:44
The Great Gatsby (1974) Fragman 552 izlenme - 4 yıl önce Robert Redford, Mia Farrow ve Bruce Dern'in oynadığı 1974 yapımı Muhteşem Gatsby filminin fragmanı
The Great Beauty Fragmanı 02:08
The Great Beauty Fragmanı 323 izlenme - 4 yıl önce İtalya ve Fransa ortak yapımı The Great Beauty filminin fragmanı.
Muhteşem Güzellik Türkçe Altyazılı Fragman 01:56
Muhteşem Güzellik Türkçe Altyazılı Fragman 191 izlenme - 4 yıl önce Muhteşem Güzellik / The Great Beauty 7 Şubat'ta sinemalarda! Roma'nın büyüleyici ve görkemli atmosferinde yaşayan Jep Gamberdella, 65 yaşına gelmiş ve sıkça geçip giden gençliğini özlemekte olan bir yazardır. Gençliğinde yazmış olduğu "The Human Camera" ile ihtişamlı bir başarı yakalamış ve Roma yüksek sosyetesine kabul edilerek ihtişamlı bir hayat sürmeye başlamıştır. Hayatı başarılarla geçen Jep, bu süreçte tanıdığı insanların değişimlerine ve insanlıktan çıkma noktasına geldikleri bir krize tanık olur. Hayallerinde masumiyetini koruyan tek şey ise gençlik aşkıdır. Artık yeniden yazma zamanının geldiğine karar verir... Son olarak 2011 yapımı This Must Be the Place filmiyle seyircisiyle buluşan Paolo Sorrentino'nun yazıp yönettiği filmin başrollerini Toni Servillo, Carlo Verdone ve Sabrina Ferilli paylaşıyor.
Muhteşem Güzellik / The Great Beauty Klip 2 00:24
Muhteşem Güzellik / The Great Beauty Klip 2 107 izlenme - 4 yıl önce "Muhteşem Güzellik" 7 Şubat'ta sinemalarda! Roma'nın büyüleyici ve görkemli atmosferinde yaşayan Jep Gamberdella, 65 yaşına gelmiş ve sıkça geçip giden gençliğini özlemekte olan bir yazardır. Gençliğinde yazmış olduğu "The Human Camera" ile ihtişamlı bir başarı yakalamış ve Roma yüksek sosyetesine kabul edilerek ihtişamlı bir hayat sürmeye başlamıştır. Hayatı başarılarla geçen Jep, bu süreçte tanıdığı insanların değişimlerine ve insanlıktan çıkma noktasına geldikleri bir krize tanık olur. Hayallerinde masumiyetini koruyan tek şey ise gençlik aşkıdır. Artık yeniden yazma zamanının geldiğine karar verir... Son olarak 2011 yapımı This Must Be the Place filmiyle seyircisiyle buluşan Paolo Sorrentino'nun yazıp yönettiği filmin başrollerini Toni Servillo, Carlo Verdone ve Sabrina Ferilli paylaşıyor.
Muhteşem Güzellik Türkçe Altyazılı Fragman 2 02:04
Muhteşem Güzellik Türkçe Altyazılı Fragman 2 106 izlenme - 4 yıl önce Muhteşem Güzellik / The Great Beauty 7 Şubat'ta sinemalarda! Roma'nın büyüleyici ve görkemli atmosferinde yaşayan Jep Gamberdella, 65 yaşına gelmiş ve sıkça geçip giden gençliğini özlemekte olan bir yazardır. Gençliğinde yazmış olduğu "The Human Camera" ile ihtişamlı bir başarı yakalamış ve Roma yüksek sosyetesine kabul edilerek ihtişamlı bir hayat sürmeye başlamıştır. Hayatı başarılarla geçen Jep, bu süreçte tanıdığı insanların değişimlerine ve insanlıktan çıkma noktasına geldikleri bir krize tanık olur. Hayallerinde masumiyetini koruyan tek şey ise gençlik aşkıdır. Artık yeniden yazma zamanının geldiğine karar verir... Son olarak 2011 yapımı This Must Be the Place filmiyle seyircisiyle buluşan Paolo Sorrentino'nun yazıp yönettiği filmin başrollerini Toni Servillo, Carlo Verdone ve Sabrina Ferilli paylaşıyor.
Muhteşem Güzellik / The Great Beauty - Clip 2 00:24
Muhteşem Güzellik / The Great Beauty - Clip 2 43 izlenme - 4 yıl önce Muhteşem Güzellik / The Great Beauty - Clip 2