Hoşgeldiniz!

the guard

the guard fragman 02:14
the guard fragman 1.644 izlenme - 7 yıl önce
Kızıl Ordu Korosu - The Guard Song ( ) 03:18
Kızıl Ordu Korosu - The Guard Song ( ) 176 izlenme - 3 yıl önce Koro erkek koro elemanları, orkestra ve dans grubundan oluşur. Rusya'nın halk şarkılarından, kilise müziklerine, opera aryalarından popüler müziklere kadar uzanan geniş bir yelpazede eserler icra etmişlerdir. The Guard Song'ta güzel parçalardan biridir.
the guard fragmanı 1 01:09
the guard fragmanı 1 132 izlenme - 7 yıl önce alışılmışın dışında aykırı ve agresif kişiliğe sahip bir irlanda polisi olan çavuş gerry boyle brendan gleeson ile gergin fbı ajanı wendell everett don cheadle uluslararası uyuşturucu kaçakçılığı zincirini araştırmak için birlik olur.
the guard fragmanı 8 02:18
the guard fragmanı 8 74 izlenme - 7 yıl önce alışılmışın dışında aykırı ve agresif kişiliğe sahip bir irlanda polisi olan çavuş gerry boyle brendan gleeson ile gergin fbı ajanı wendell everett don cheadle uluslararası uyuşturucu kaçakçılığı zincirini araştırmak için birlik olur.
the guard fragmanı 2 01:13
the guard fragmanı 2 63 izlenme - 7 yıl önce alışılmışın dışında aykırı ve agresif kişiliğe sahip bir irlanda polisi olan çavuş gerry boyle brendan gleeson ile gergin fbı ajanı wendell everett don cheadle uluslararası uyuşturucu kaçakçılığı zincirini araştırmak için birlik olur.
the guard fragmanı 7 02:17
the guard fragmanı 7 62 izlenme - 7 yıl önce alışılmışın dışında aykırı ve agresif kişiliğe sahip bir irlanda polisi olan çavuş gerry boyle brendan gleeson ile gergin fbı ajanı wendell everett don cheadle uluslararası uyuşturucu kaçakçılığı zincirini araştırmak için birlik olur.
the guard fragmanı 3 00:42
the guard fragmanı 3 48 izlenme - 7 yıl önce alışılmışın dışında aykırı ve agresif kişiliğe sahip bir irlanda polisi olan çavuş gerry boyle brendan gleeson ile gergin fbı ajanı wendell everett don cheadle uluslararası uyuşturucu kaçakçılığı zincirini araştırmak için birlik olur.
the guard fragmanı 5 01:33
the guard fragmanı 5 35 izlenme - 7 yıl önce alışılmışın dışında aykırı ve agresif kişiliğe sahip bir irlanda polisi olan çavuş gerry boyle brendan gleeson ile gergin fbı ajanı wendell everett don cheadle uluslararası uyuşturucu kaçakçılığı zincirini araştırmak için birlik olur.
the guard fragmanı 4 01:07
the guard fragmanı 4 27 izlenme - 7 yıl önce alışılmışın dışında aykırı ve agresif kişiliğe sahip bir irlanda polisi olan çavuş gerry boyle brendan gleeson ile gergin fbı ajanı wendell everett don cheadle uluslararası uyuşturucu kaçakçılığı zincirini araştırmak için birlik olur.