Hoşgeldiniz!

the karate kid

the karate kid fragman 02:18
the karate kid fragman 38.889 izlenme - 8 yıl önce the karate kid filminin resmi fragmanı...
The Karate Kid Fragman 3 02:28
The Karate Kid Fragman 3 5.574 izlenme - 8 yıl önce 12 yaşındaki dre parker yaşadığı detroit'te mutlu bir hayat sürmekteyken annesinin işleri nedeniyle çin'e taşınmak zorunda kalır. çin'deki yaşama uyum sağlayan dre sınıf arkadaşı mei ying'e aşık olur. aslında birbirlerine karşı hissettikleri karşılıklıdır ama aradaki kültürel farklılık bu dostluğu zora sokar. bu da yetmezmiş gibi okulun karate yıldızı chang belalısı haline gelir.dre bir kung fu ustası olan mr. han'la tanışır ve iyi bir dövüşçü olmak için onun yardımını ister. mr. han ise bu sporun dövüş ve şiddet için değil olgunluk ve kontrole için kullanıldığını gösterecektir.
The Karate Kid Fragman 2 02:29
The Karate Kid Fragman 2 5.029 izlenme - 8 yıl önce 12 yaşındaki dre parker yaşadığı detroit'te mutlu bir hayat sürmekteyken annesinin işleri nedeniyle çin'e taşınmak zorunda kalır. çin'deki yaşama uyum sağlayan dre sınıf arkadaşı mei ying'e aşık olur. aslında birbirlerine karşı hissettikleri karşılıklıdır ama aradaki kültürel farklılık bu dostluğu zora sokar. bu da yetmezmiş gibi okulun karate yıldızı chang belalısı haline gelir.dre bir kung fu ustası olan mr. han'la tanışır ve iyi bir dövüşçü olmak için onun yardımını ister. mr. han ise bu sporun dövüş ve şiddet için değil olgunluk ve kontrole için kullanıldığını gösterecektir.
the karate kid fragman 02:40
the karate kid fragman 2.908 izlenme - 7 yıl önce 12 yaşındaki dre parker yaşadığı detroit'te mutlu bir hayat sürmekteyken annesinin işleri nedeniyle çin'e taşınmak zorunda kalır. çin'deki yaşama uyum sağlayan dre sınıf arkadaşı mei ying'e aşık olur. aslında birbirlerine karşı hissettikleri karşılıklıdır ama aradaki kültürel farklılık bu dostluğu zora sokar. bu da yetmezmiş gibi okulun karate yıldızı chang belalısı haline gelir.dre bir kung fu ustası olan mr. han'la tanışır ve iyi bir dövüşçü olmak için onun yardımını ister. mr. han ise bu sporun dövüş ve şiddet için değil olgunluk ve kontrole için kullanıldığını gösterecektir.
the karate kid fragman 02:28
the karate kid fragman 2.351 izlenme - 8 yıl önce the karate kid filminin yayınlanan resmi fragmanı.
John Cena’dan The Karate Kid Parodisi 03:17
John Cena’dan The Karate Kid Parodisi 270 izlenme - 1 yıl önce Amerika’da uzun süredir ekranlarda olan Saturday Night Live bu sefer John Cena‘nın rol aldığı The Karate Kid parodisiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. 1975‘ten beri devam eden Saturday Night Live gündemle alakalı eğlenceli içerikleriyle tanınıyor ve her hafta başka ünlü bir ismin sunuculuğunda ekrana taşınıyor. Programın son konuk sunucusu John Cena oldu. Profesyonel Amerikan güreşçisi olmasıyla tanınan Cena son zamanlarda oyunculuğa doğru yönelmeye başladı. Son olarak da 1984 yapımı The Karate Kid‘in eğlenceli bir parodisinde yer aldı. Burada hikayenin ana kahramanı olarak değil, bir dönemin klişeleşmiş boğuk sesli kötüsü olarak karşımıza çıkıyor. Onun bu karakterle sergilediği performans kısa sürede büyük beğeni topladı. John Cena’ya Mikey Day, Ralph Macchio ve Kenan Thompson gibi isimlerin eşlik ettiği The Karate Teen isimli parodiyi haberimizin girişinde bulabilirsiniz.
the karate kid 03:57
the karate kid 1.087 izlenme - 7 yıl önce
The Karate Kid Fragman 02:18
The Karate Kid Fragman 1.189 izlenme - 8 yıl önce 12 yaşındaki dre parker yaşadığı detroit'te mutlu bir hayat sürmekteyken annesinin işleri nedeniyle çin'e taşınmak zorunda kalır. çin'deki yaşama uyum sağlayan dre sınıf arkadaşı mei ying'e aşık olur. aslında birbirlerine karşı hissettikleri karşılıklıdır ama aradaki kültürel farklılık bu dostluğu zora sokar. bu da yetmezmiş gibi okulun karate yıldızı chang belalısı haline gelir.dre bir kung fu ustası olan mr. han'la tanışır ve iyi bir dövüşçü olmak için onun yardımını ister. mr. han ise bu sporun dövüş ve şiddet için değil olgunluk ve kontrole için kullanıldığını gösterecektir.
the karate kid 03:57
the karate kid 652 izlenme - 7 yıl önce
the karate kid fragmanı 1 00:16
the karate kid fragmanı 1 499 izlenme - 6 yıl önce 12 yaşındaki dre parker yaşadığı detroit'te mutlu bir hayat sürmekteyken annesinin işleri nedeniyle çin'e taşınmak zorunda kalır. çin'deki yaşama uyum sağlayan dre sınıf arkadaşı mei ying'e aşık olur. aslında birbirlerine karşı hissettikleri karşılıklıdır ama aradaki kültürel farklılık bu dostluğu zora sokar. bu da yetmezmiş gibi okulun karate yıldızı chang belalısı haline gelir.dre bir kung fu ustası olan mr. han'la tanışır ve iyi bir dövüşçü olmak için onun yardımını ister. mr. han ise b
china 03:49
china 212 izlenme - 8 yıl önce popiler film
The Karate Kid (2010) Alternate Ending Mr HAN vs Master LI 03:40
The Karate Kid (2010) Alternate Ending Mr HAN vs Master LI 84 izlenme - 3 yıl önce I Dont Own The Vıdeo!