Hoşgeldiniz!

the last exorcism

the last exorcism fragman 02:08
the last exorcism fragman 8.469 izlenme - 8 yıl önce the last exorcism fragman
The Last Exorcism Part 2 (Son Ayin) Fragman 02:24
The Last Exorcism Part 2 (Son Ayin) Fragman 4.292 izlenme - 5 yıl önce Son Ayin'in ikinci bölümü
Son Ayin Bölüm 2  Türkçe Altyazılı Fragman 02:23
Son Ayin Bölüm 2 Türkçe Altyazılı Fragman 3.384 izlenme - 5 yıl önce Nell Sweetzer gözlerini açtığında kendini bir ormanın içinde dağılmanın eşiğinde bulur. Kısa süreli hafıza kaybı yaşamıştır. Tüm ailesini yitirmenin acısı...
the last exorcism kısa klip 00:57
the last exorcism kısa klip 497 izlenme - 8 yıl önce the last exorcism
Son Ayin Bölüm 2 - The Last Exorcism Part II Türkçe Altyazılı Fragman 02:23
Son Ayin Bölüm 2 - The Last Exorcism Part II Türkçe Altyazılı Fragman 830 izlenme - 5 yıl önce Nell Sweetzer gözlerini açtığında kendini bir ormanın içinde dağılmanın eşiğinde bulur. Kısa süreli hafıza kaybı yaşamıştır. Tüm ailesini yitirmenin acısı ise hatırladığı tek gerçektir. Terapist Frank Merle, Nell'in yaşadığı kulübeye taşınır ve birlikte geçmişi unutup yeni bir hayatı başlamaya çalışırlar. Başlarda her şey yolunda gider. Nell, yeni bir iş bulmuştur ve son derece karizmatik bir adama aşık olur. Fakat o bir şeylerin ters gittiğini farkındadır. Nell Sweetzer'ın şeytan çıkarması bir işe yaramamıştır; hayatını altüst eden şeytani ruh bu kez daha acımasız bir şekilde karşısına çıkacaktır.
the last exorcism 1 fragmanı 01:00
the last exorcism 1 fragmanı 366 izlenme - 7 yıl önce peder cotton marcus lousiana'da sweetzer'ın çiftliğine vardığında her zaman yaptığı şeytan kovma ayinlerinden birini gerçekleştireceğini düşünmektedir. marcus cemaatindeki insanlar için ayini görüntülemeye karar vermiştir.rnsweetzer'ın kızı nell'in ruhu kötü bir iblisin eline geçmiştir. genç kız kötü ruhun esiri haline gelmiştir. marcus ayine başladığında daha önce karşılaşmadığı türden bir kötülükle karşı karşıya kaldığını anlayacaktır. ne var ki bırakmak için artık çok geçtir.
the last exorcism 2 fragmanı 00:30
the last exorcism 2 fragmanı 216 izlenme - 7 yıl önce peder cotton marcus lousiana'da sweetzer'ın çiftliğine vardığında her zaman yaptığı şeytan kovma ayinlerinden birini gerçekleştireceğini düşünmektedir. marcus cemaatindeki insanlar için ayini görüntülemeye karar vermiştir.rnsweetzer'ın kızı nell'in ruhu kötü bir iblisin eline geçmiştir. genç kız kötü ruhun esiri haline gelmiştir. marcus ayine başladığında daha önce karşılaşmadığı türden bir kötülükle karşı karşıya kaldığını anlayacaktır. ne var ki bırakmak için artık çok geçtir.
The Last Exorcism 2 Fragman 01:02
The Last Exorcism 2 Fragman 204 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Ashley Bell, Andrew Sensenig, Judd Lormand gibi isimlerin yer aldığı korku gerilim türündeki The Last Exorcism filminin resmi fragmanı.
the last exorcism 4 fragmanı 00:51
the last exorcism 4 fragmanı 149 izlenme - 7 yıl önce peder cotton marcus lousiana'da sweetzer'ın çiftliğine vardığında her zaman yaptığı şeytan kovma ayinlerinden birini gerçekleştireceğini düşünmektedir. marcus cemaatindeki insanlar için ayini görüntülemeye karar vermiştir.rnsweetzer'ın kızı nell'in ruhu kötü bir iblisin eline geçmiştir. genç kız kötü ruhun esiri haline gelmiştir. marcus ayine başladığında daha önce karşılaşmadığı türden bir kötülükle karşı karşıya kaldığını anlayacaktır. ne var ki bırakmak için artık çok geçtir.
The Last Exorcism 2  - Not Safe Fragman 01:24
The Last Exorcism 2 - Not Safe Fragman 146 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Ashley Bell, Julia Garner, Spencer Treat Clark gibi isimlerin yer aldığı Korku türündeki The Last Exorcism 2 filminin resmi fragmanı.
The Last Exorcism 2 - TV Fragmanı 00:33
The Last Exorcism 2 - TV Fragmanı 87 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Ashley Bell, Spencer Treat Clark ve Andrew Sensenig gibi isimlerin yer aldığı korku gelirim türündeki The Last Exorcism filminin resmi fragmanı.