Hoşgeldiniz!

The Lion King

The Lion King 5 Atari Oyunundaki Akıllara Zarar Game Over Sahneleri 00:41
The Lion King 5 Atari Oyunundaki Akıllara Zarar Game Over Sahneleri 1.865 izlenme - 3 hafta önce The Lion King adlı bu atari oyununda değişik game over sahnelerini izleyeceğiz.Bu arada 8 yaşındasınız ataride bu oyunu oynuyorsunuz bir anda karşınıza bu game over ekranları çıktı napardınız?
the lion king 2 simba's pride 01:15
the lion king 2 simba's pride 4.478 izlenme - 7 yıl önce krallığa kavuşan simbanala ile evlenir ve kiara adlı bir kız çoçukları olur. en az babası kadar asi olan kiarakrallığın sınırını aşıp yasak bölgeye girer ve şeytan scar'ın oğlu kovu ile tanışır. kiara ile kovu'nun arkadaşlıklarıbu düşman ailelerini tekrar karşı karşıya getirecek mi?
the lion king 3 hakuna matata 02:17
the lion king 3 hakuna matata 4.264 izlenme - 7 yıl önce bu bölümde afrika ormanlarının isimsiz kahramanları timon ve pumbaa ile geçmişe yolculuk edeceğiz. simba'nın maceralarının başlamadan önceki zamana gidip timon ve pumbaa'nın nereden geldiğini nasıl tanıştıklarını yaşamak için nasıl bir mükemmel yer aradıklarını ve simba'yla nasıl tanıştıkları anlatılıyor.
A Capella Olarak Aslan Kral'ın Meşhur Circle of Life Müziği 04:57
A Capella Olarak Aslan Kral'ın Meşhur Circle of Life Müziği 1.175 izlenme - 2 yıl önce Sam Robson'dan inanılmaz güzellikte 'Circle of Life' müziğini dinleyeceğiz. Aslan Kral'ın meşhur şarkısını a capella olarak seslendiren Sam'den duygulandıran çalışma.
Disney'in 92 Saniyede 92 Yılı 01:45
Disney'in 92 Saniyede 92 Yılı 717 izlenme - 2 yıl önce Disney şirketinin hazırladığı 92 saniyede Disney'in 92 yılı videosu yaptığı animasyon filmleri gösteriyor. Hepsi olmasada gerekli nostaljiyi yaşatmaya yetiyor.
David Schneider 03:42
David Schneider 852 izlenme - 4 yıl önce David Schneider
Zira Simba Is My Gril 02:43
Zira Simba Is My Gril 552 izlenme - 5 yıl önce Simba is my gril
the lion king fragmanı 29 01:57
the lion king fragmanı 29 892 izlenme - 6 yıl önce vahşi afrika'nın derinliklerinde genç bir aslan doğar. babası bölgenin kralı olan küçük aslan kısa zamanda onun yerine geçmek isteyen hırslı düşmanlarının tehdidi altında kalır.walt disney'in bu animasyon harikası 4 dalda akademi ödüllerine aday olmuş en iyi müzik ve en iyi şarkı dalında oscar'a layık görülmüştü. filmin ödüllü müziklerini tim rice elton john ve hans zimmer yapmıştı
Aslan Kral Avustralya Ekibi Uçakta Circle of Life'ı Söylerken 02:18
Aslan Kral Avustralya Ekibi Uçakta Circle of Life'ı Söylerken 316 izlenme - 3 yıl önce Avustralya, Brisbane'den Sydney'e giden uçakta bulunan Avustralyalı The Lion King (Aslan Kral) ekibi, kalkış öncesi müzikalin en çok bilinen eserlerinden biri olan Circle of Life'yi seslendiriyor.
the lion king 2 simba's pride fragmanı 5 01:14
the lion king 2 simba's pride fragmanı 5 796 izlenme - 6 yıl önce krallığa kavuşan simbanala ile evlenir ve kiara adlı bir kız çoçukları olur. en az babası kadar asi olan kiarakrallığın sınırını aşıp yasak bölgeye girer ve şeytan scar'ın oğlu kovu ile tanışır. kiara ile kovu'nun arkadaşlıklarıbu düşman ailelerini tekrar karşı karşıya getirecek mi?
the lion king on broadway - he lives in you reprise 04:12
the lion king on broadway - he lives in you reprise 394 izlenme - 6 yıl önce
Simba- You Raise Me Up 03:59
Simba- You Raise Me Up 346 izlenme - 5 yıl önce Simba is the future king and believes his dad gives him more credit than he deserves. Enjoy!
Various Artists - Circle Of Life (The Lion King) 03:51
Various Artists - Circle Of Life (The Lion King) 128 izlenme - 6 yıl önce
Sınemaskop 16.bölüm Cansu Bizim Filtv 39:31
Sınemaskop 16.bölüm Cansu Bizim Filtv 21 izlenme - 10 ay önce Cansu Bizim'in hazırlayıp sunduğu, beyazperdenin ve gişenin nabzını tutan, sinemaseverlere yön veren Sinema Programları Fil Tv ve Sinema Tv'de! Sinema sizin için vazgeçilmezse, Her hafta vizyona giren yeni filmleri kaçırmıyor yakından takip ediyorsanız SineVizyon,SineBox,SineHaber tam size göre! Filmlere ait en güncel bilgiler, Fragmanlar, Videolar, Fotoğraflar, Replikler, Röportaj, Vizyondakiler, Pek Yakında, Kamera Arkaları...
The Lion King - The Circle Of Life (Sash_S Deep House Remix) 03:17
The Lion King - The Circle Of Life (Sash_S Deep House Remix) 21 izlenme - 3 yıl önce The Lion King - The Circle Of Life (Sash_S Deep House Remix) Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya To owners or copyright holders: We do not intend to steal, claim or infringe the exclusive rights of artists and their music. We use it for promotional purposes only. Do you want us to delete your music/content? Send us a private Youtube Message. We will consider immediate action if needed. Thanks and have fun watching our content! © All rights reserved.