Hoşgeldiniz!

The Magicians

The Magicians 1. Sezon 6. Bölüm Fragmanı 00:19
The Magicians 1. Sezon 6. Bölüm Fragmanı 4.498 izlenme - 1 yıl önce The Magicians 1. Sezon 6. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı: "Impractical Applications" (HD) Yeni Bölüm Tarihi 22 Şubat Pazartesi 2016 Quentin Coldwater isimli bir gencin, sihir gücü olduğunu keşfetmesini ve New York'un kuzeyindeki çok gizli ve prestijli bir büyücülük okuluna kabul olmasıyla değişen hayatını, girdiği tehlikeli ve karanlık yolları anlatan The Magicians, Lev Grossman'ın aynı adlı çok satan romanından uyarlanıyor. Dizinin başrollerinde Jason Ralph, Stella Maeve, Hale Appleman, Arjun Gupta ve Summer Bishil bulunuyor.
The Magicians 1. Sezon 8. Bölüm Fragmanı 00:19
The Magicians 1. Sezon 8. Bölüm Fragmanı 4.284 izlenme - 1 yıl önce The Magicians 1. Sezon 8. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı: "The Strangled HeartYeni Bölüm Tarihi 7 Mart Pazartesi 2016 Quentin Coldwater isimli bir gencin, sihir gücü olduğunu keşfetmesini ve New York'un kuzeyindeki çok gizli ve prestijli bir büyücülük okuluna kabul olmasıyla değişen hayatını, girdiği tehlikeli ve karanlık yolları anlatan The Magicians, Lev Grossman'ın aynı adlı çok satan romanından uyarlanıyor. Dizinin başrollerinde Jason Ralph, Stella Maeve, Hale Appleman, Arjun Gupta ve Summer Bishil bulunuyor.
The Magicians 1. Sezon 7. Bölüm Fragmanı 00:20
The Magicians 1. Sezon 7. Bölüm Fragmanı 3.976 izlenme - 1 yıl önce The Magicians 1. Sezon 7. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı: "The Mayakovsky Circumstances Yeni Bölüm Tarihi 29 Şubat Pazartesi 2016 Quentin Coldwater isimli bir gencin, sihir gücü olduğunu keşfetmesini ve New York'un kuzeyindeki çok gizli ve prestijli bir büyücülük okuluna kabul olmasıyla değişen hayatını, girdiği tehlikeli ve karanlık yolları anlatan The Magicians, Lev Grossman'ın aynı adlı çok satan romanından uyarlanıyor. Dizinin başrollerinde Jason Ralph, Stella Maeve, Hale Appleman, Arjun Gupta ve Summer Bishil bulunuyor.
The Magicians 1. Sezon 9. Bölüm Fragmanı 00:19
The Magicians 1. Sezon 9. Bölüm Fragmanı 2.286 izlenme - 1 yıl önce The Magicians 1. Sezon 9. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı: "The Writing Room" Yeni Bölüm Tarihi 14 Mart Pazartesi 2016 Quentin Coldwater isimli bir gencin, sihir gücü olduğunu keşfetmesini ve New York'un kuzeyindeki çok gizli ve prestijli bir büyücülük okuluna kabul olmasıyla değişen hayatını, girdiği tehlikeli ve karanlık yolları anlatan The Magicians, Lev Grossman'ın aynı adlı çok satan romanından uyarlanıyor. Dizinin başrollerinde Jason Ralph, Stella Maeve, Hale Appleman, Arjun Gupta ve Summer Bishil bulunuyor.
The Magicians 1. Sezon 13. Bölüm Fragmanı (Sezon Finali) 00:39
The Magicians 1. Sezon 13. Bölüm Fragmanı (Sezon Finali) 1.843 izlenme - 1 yıl önce The Magicians 1. Sezon 13. Bölüm Sezon Finali Fragmanı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı: "Have You Brought Me Little Cakes" Yeni Bölüm Tarihi 11 Nisan Pazartesi 2016 Quentin Coldwater isimli bir gencin, sihir gücü olduğunu keşfetmesini ve New York'un kuzeyindeki çok gizli ve prestijli bir büyücülük okuluna kabul olmasıyla değişen hayatını, girdiği tehlikeli ve karanlık yolları anlatan The Magicians, Lev Grossman'ın aynı adlı çok satan romanından uyarlanıyor. Dizinin başrollerinde Jason Ralph, Stella Maeve, Hale Appleman, Arjun Gupta ve Summer Bishil bulunuyor.
The Magicians 1. Sezon 4. Bölüm Fragmanı 00:19
The Magicians 1. Sezon 4. Bölüm Fragmanı 1.902 izlenme - 1 yıl önce The Magicians 1. Sezon 4. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı: "The World in the Walls" Yeni Bölüm Tarihi 8 Ocak Pazertesi 2016 Quentin Coldwater isimli bir gencin, sihir gücü olduğunu keşfetmesini ve New York'un kuzeyindeki çok gizli ve prestijli bir büyücülük okuluna kabul olmasıyla değişen hayatını, girdiği tehlikeli ve karanlık yolları anlatan The Magicians, Lev Grossman'ın aynı adlı çok satan romanından uyarlanıyor. Dizinin başrollerinde Jason Ralph, Stella Maeve, Hale Appleman, Arjun Gupta ve Summer Bishil bulunuyor.
The Magicians 1. Sezon 10. Bölüm Fragmanı 00:19
The Magicians 1. Sezon 10. Bölüm Fragmanı 1.709 izlenme - 1 yıl önce The Magicians 1. Sezon 10. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı: "Homecoming" Yeni Bölüm Tarihi 21 Mart Pazartesi 2016 Quentin Coldwater isimli bir gencin, sihir gücü olduğunu keşfetmesini ve New York'un kuzeyindeki çok gizli ve prestijli bir büyücülük okuluna kabul olmasıyla değişen hayatını, girdiği tehlikeli ve karanlık yolları anlatan The Magicians, Lev Grossman'ın aynı adlı çok satan romanından uyarlanıyor. Dizinin başrollerinde Jason Ralph, Stella Maeve, Hale Appleman, Arjun Gupta ve Summer Bishil bulunuyor.
The Magicians 2. Sezon 12. Bölüm Fragmanı    00:20
The Magicians 2. Sezon 12. Bölüm Fragmanı 415 izlenme - 4 ay önce The Magicians 2. Sezon 12. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni bölüm 12 Nisan Çarşamba Quentin Coldwater isimli bir gencin, sihir gücü olduğunu keşfetmesini ve New York'un kuzeyindeki çok gizli ve prestijli bir büyücülük okuluna kabul olmasıyla değişen hayatını, girdiği tehlikeli ve karanlık yolları anlatan The Magicians, Lev Grossman'ın aynı adlı çok satan romanından uyarlanıyor. Dizinin başrollerinde Jason Ralph, Stella Maeve, Hale Appleman, Arjun Gupta ve Summer Bishil bulunuyor. The Magicians 2x12 Promo/Preview "Ramifications" The Magicians Season 2 Episode 12 Promo The Magicians 2x12 Promo "Ramifications" (HD) » Watch The Magicians Wednesdays at 9:00pm/8c on Syfy » Starring: Olivia Taylor Dudley, Stella Maeve, Anne Dudek, Jason Ralph Contribute subtitle translations for this video: https://www.youtube.com/timedtext_vid...
The Magicians 1. Sezon 3. Bölüm Fragmanı 00:44
The Magicians 1. Sezon 3. Bölüm Fragmanı 1.531 izlenme - 2 yıl önce The Magicians 1. Sezon 3. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı: "Consequenes of Advanced Spellcasting" Quentin Coldwater isimli bir gencin, sihir gücü olduğunu keşfetmesini ve New York'un kuzeyindeki çok gizli ve prestijli bir büyücülük okuluna kabul olmasıyla değişen hayatını, girdiği tehlikeli ve karanlık yolları anlatan The Magicians, Lev Grossman'ın aynı adlı çok satan romanından uyarlanıyor. Dizinin başrollerinde Jason Ralph, Stella Maeve, Hale Appleman, Arjun Gupta ve Summer Bishil bulunuyor.
The Magicians 2. Sezon 8. Bölüm Fragmanı 00:20
The Magicians 2. Sezon 8. Bölüm Fragmanı 470 izlenme - 5 ay önce The Magicians 2. Sezon 8. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni bölüm 15 Mart Çarşamba Quentin Coldwater isimli bir gencin, sihir gücü olduğunu keşfetmesini ve New York'un kuzeyindeki çok gizli ve prestijli bir büyücülük okuluna kabul olmasıyla değişen hayatını, girdiği tehlikeli ve karanlık yolları anlatan The Magicians, Lev Grossman'ın aynı adlı çok satan romanından uyarlanıyor. Dizinin başrollerinde Jason Ralph, Stella Maeve, Hale Appleman, Arjun Gupta ve Summer Bishil bulunuyor. The Magicians 2x08 Promo/Preview "Word As Bond" The Magicians Season 2 Episode 8 Promo The Magicians 2x08 Promo "Word As Bond" (HD) » Watch The Magicians Wednesdays at 9:00pm/8c on Syfy » Starring: Olivia Taylor Dudley, Stella Maeve, Anne Dudek, Jason Ralph Contribute subtitle translations for this video: https://www.youtube.com/timedtext_vid...
The Magicians 2. Sezon 13. Bölüm Sezon Finali Fragmanı    00:20
The Magicians 2. Sezon 13. Bölüm Sezon Finali Fragmanı 327 izlenme - 3 ay önce The Magicians 2. Sezon 13. Bölüm Sezon Finali Fragmanı Yayınlandı.Yeni bölüm 19 Nisan Çarşamba Quentin Coldwater isimli bir gencin, sihir gücü olduğunu keşfetmesini ve New York'un kuzeyindeki çok gizli ve prestijli bir büyücülük okuluna kabul olmasıyla değişen hayatını, girdiği tehlikeli ve karanlık yolları anlatan The Magicians, Lev Grossman'ın aynı adlı çok satan romanından uyarlanıyor. Dizinin başrollerinde Jason Ralph, Stella Maeve, Hale Appleman, Arjun Gupta ve Summer Bishil bulunuyor. The Magicians 2x13 Promo/Preview "We Have Brought You Little Cakes" (Season Finale) The Magicians Season 2 Episode 13 Promo The Magicians Season 2 Season Finale Promo The Magicians 2x13 Promo "We Have Brought You Little Cakes" (HD) Season Finale » Watch The Magicians Wednesdays at 9:00pm/8c on Syfy » Starring: Olivia Taylor Dudley, Stella Maeve, Anne Dudek, Jason Ralph Contribute subtitle translations for this video: https://www.youtube.com/timedtext_vid...
The Magicians 2. Sezon 10. Bölüm Fragmanı   00:20
The Magicians 2. Sezon 10. Bölüm Fragmanı 338 izlenme - 4 ay önce The Magicians 2. Sezon 10. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni bölüm 29 Mart Çarşamba Quentin Coldwater isimli bir gencin, sihir gücü olduğunu keşfetmesini ve New York'un kuzeyindeki çok gizli ve prestijli bir büyücülük okuluna kabul olmasıyla değişen hayatını, girdiği tehlikeli ve karanlık yolları anlatan The Magicians, Lev Grossman'ın aynı adlı çok satan romanından uyarlanıyor. Dizinin başrollerinde Jason Ralph, Stella Maeve, Hale Appleman, Arjun Gupta ve Summer Bishil bulunuyor. The Magicians 2x10 Promo/Preview "The Girl Who Told Time" The Magicians Season 2 Episode 10 Promo The Magicians 2x10 Promo "The Girl Who Told Time" (HD) » Watch The Magicians Wednesdays at 9:00pm/8c on Syfy » Starring: Olivia Taylor Dudley, Stella Maeve, Anne Dudek, Jason Ralph Contribute subtitle translations for this video: https://www.youtube.com/timedtext_vid...
The Magicians 1. Sezon 5. Bölüm Fragmanı 00:19
The Magicians 1. Sezon 5. Bölüm Fragmanı 1.042 izlenme - 1 yıl önce The Magicians 1. Sezon 5. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı: ""Mendings, Major and Minor" (HD) Yeni Bölüm Tarihi 15 Şubat Pazartesi 2016 Quentin Coldwater isimli bir gencin, sihir gücü olduğunu keşfetmesini ve New York'un kuzeyindeki çok gizli ve prestijli bir büyücülük okuluna kabul olmasıyla değişen hayatını, girdiği tehlikeli ve karanlık yolları anlatan The Magicians, Lev Grossman'ın aynı adlı çok satan romanından uyarlanıyor. Dizinin başrollerinde Jason Ralph, Stella Maeve, Hale Appleman, Arjun Gupta ve Summer Bishil bulunuyor.
The Magicians 2. Sezon 11. Bölüm Fragmanı   00:20
The Magicians 2. Sezon 11. Bölüm Fragmanı 275 izlenme - 4 ay önce The Magicians 2. Sezon 11. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni bölüm 5 Nisan Çarşamba Quentin Coldwater isimli bir gencin, sihir gücü olduğunu keşfetmesini ve New York'un kuzeyindeki çok gizli ve prestijli bir büyücülük okuluna kabul olmasıyla değişen hayatını, girdiği tehlikeli ve karanlık yolları anlatan The Magicians, Lev Grossman'ın aynı adlı çok satan romanından uyarlanıyor. Dizinin başrollerinde Jason Ralph, Stella Maeve, Hale Appleman, Arjun Gupta ve Summer Bishil bulunuyor. The Magicians 2x11 Promo/Preview "The Rattening" The Magicians Season 2 Episode 11 Promo The Magicians 2x11 Promo "The Rattening" (HD) » Watch The Magicians Wednesdays at 9:00pm/8c on Syfy » Starring: Olivia Taylor Dudley, Stella Maeve, Anne Dudek, Jason Ralph Contribute subtitle translations for this video: https://www.youtube.com/timedtext_vid...
The Magicians 2. Sezon 4. Bölüm Fragmanı 00:20
The Magicians 2. Sezon 4. Bölüm Fragmanı 344 izlenme - 6 ay önce The Magicians 2. Sezon 4. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni bölüm 15 Şubat Çarşamba Quentin Coldwater isimli bir gencin, sihir gücü olduğunu keşfetmesini ve New York'un kuzeyindeki çok gizli ve prestijli bir büyücülük okuluna kabul olmasıyla değişen hayatını, girdiği tehlikeli ve karanlık yolları anlatan The Magicians, Lev Grossman'ın aynı adlı çok satan romanından uyarlanıyor. Dizinin başrollerinde Jason Ralph, Stella Maeve, Hale Appleman, Arjun Gupta ve Summer Bishil bulunuyor. The Magicians 2x04 Promo/Preview "The Flying Forest" The Magicians Season 2 Episode 4 Promo The Magicians 2x04 Promo "The Flying Forest" (HD) » Watch The Magicians Wednesdays at 9:00pm/8c on Syfy » Starring: Olivia Taylor Dudley, Stella Maeve, Anne Dudek, Jason Ralph Contribute subtitle translations for this video: https://www.youtube.com/timedtext_vid...
The Magicians 1. Sezon 11. Bölüm Fragmanı 00:19
The Magicians 1. Sezon 11. Bölüm Fragmanı 806 izlenme - 1 yıl önce The Magicians 1. Sezon 11. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı: "Remedial Battle Magic" Yeni Bölüm Tarihi 28 Mart Pazartesi 2016 Quentin Coldwater isimli bir gencin, sihir gücü olduğunu keşfetmesini ve New York'un kuzeyindeki çok gizli ve prestijli bir büyücülük okuluna kabul olmasıyla değişen hayatını, girdiği tehlikeli ve karanlık yolları anlatan The Magicians, Lev Grossman'ın aynı adlı çok satan romanından uyarlanıyor. Dizinin başrollerinde Jason Ralph, Stella Maeve, Hale Appleman, Arjun Gupta ve Summer Bishil bulunuyor.
The Magicians 1. Sezon 12. Bölüm Fragmanı 00:19
The Magicians 1. Sezon 12. Bölüm Fragmanı 780 izlenme - 1 yıl önce The Magicians 1. Sezon 12. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı: ""Thirty-Nine Graves"" Yeni Bölüm Tarihi 11Nisan Pazartesi 2016 Quentin Coldwater isimli bir gencin, sihir gücü olduğunu keşfetmesini ve New York'un kuzeyindeki çok gizli ve prestijli bir büyücülük okuluna kabul olmasıyla değişen hayatını, girdiği tehlikeli ve karanlık yolları anlatan The Magicians, Lev Grossman'ın aynı adlı çok satan romanından uyarlanıyor. Dizinin başrollerinde Jason Ralph, Stella Maeve, Hale Appleman, Arjun Gupta ve Summer Bishil bulunuyor.
The Magicians 2. Sezon 2. Tanıtım Fragmanı 01:47
The Magicians 2. Sezon 2. Tanıtım Fragmanı 447 izlenme - 8 ay önce The Magicians 2. Sezon 2. Tanıtım Fragmanı Yayınlandı Quentin Coldwater isimli bir gencin, sihir gücü olduğunu keşfetmesini ve New York'un kuzeyindeki çok gizli ve prestijli bir büyücülük okuluna kabul olmasıyla değişen hayatını, girdiği tehlikeli ve karanlık yolları anlatan The Magicians, Lev Grossman'ın aynı adlı çok satan romanından uyarlanıyor. Dizinin başrollerinde Jason Ralph, Stella Maeve, Hale Appleman, Arjun Gupta ve Summer Bishil bulunuyor.
The Magicians 2. Sezon 3. Bölüm Fragmanı 00:20
The Magicians 2. Sezon 3. Bölüm Fragmanı 285 izlenme - 6 ay önce The Magicians 2. Sezon 3. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni bölüm 8 Şubat Çarşamba Quentin Coldwater isimli bir gencin, sihir gücü olduğunu keşfetmesini ve New York'un kuzeyindeki çok gizli ve prestijli bir büyücülük okuluna kabul olmasıyla değişen hayatını, girdiği tehlikeli ve karanlık yolları anlatan The Magicians, Lev Grossman'ın aynı adlı çok satan romanından uyarlanıyor. Dizinin başrollerinde Jason Ralph, Stella Maeve, Hale Appleman, Arjun Gupta ve Summer Bishil bulunuyor. The Magicians 2x03 Promo/Preview "Divine Elimination" The Magicians Season 2 Episode 3 Promo The Magicians 2x03 Promo "Divine Elimination" (HD) » Watch The Magicians Wednesdays at 9:00pm/8c on Syfy » Starring: Olivia Taylor Dudley, Stella Maeve, Anne Dudek, Jason Ralph Contribute subtitle translations for this video: https://www.youtube.com/timedtext_vid...
The Magicians 2. Sezon 5. Bölüm Fragmanı 00:20
The Magicians 2. Sezon 5. Bölüm Fragmanı 252 izlenme - 5 ay önce The Magicians 2. Sezon 5. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni bölüm 22 Şubat Çarşamba Quentin Coldwater isimli bir gencin, sihir gücü olduğunu keşfetmesini ve New York'un kuzeyindeki çok gizli ve prestijli bir büyücülük okuluna kabul olmasıyla değişen hayatını, girdiği tehlikeli ve karanlık yolları anlatan The Magicians, Lev Grossman'ın aynı adlı çok satan romanından uyarlanıyor. Dizinin başrollerinde Jason Ralph, Stella Maeve, Hale Appleman, Arjun Gupta ve Summer Bishil bulunuyor. The Magicians 2x05 Promo/Preview "Cheat Day" The Magicians Season 2 Episode 5 Promo The Magicians 2x05 Promo "Cheat Day" (HD) » Watch The Magicians Wednesdays at 9:00pm/8c on Syfy » Starring: Olivia Taylor Dudley, Stella Maeve, Anne Dudek, Jason Ralph Contribute subtitle translations for this video: https://www.youtube.com/timedtext_vid...
The Magicians 2. Sezon 6. Bölüm Fragmanı 00:20
The Magicians 2. Sezon 6. Bölüm Fragmanı 238 izlenme - 5 ay önce The Magicians 2. Sezon 6. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni bölüm 1 Mart Çarşamba Quentin Coldwater isimli bir gencin, sihir gücü olduğunu keşfetmesini ve New York'un kuzeyindeki çok gizli ve prestijli bir büyücülük okuluna kabul olmasıyla değişen hayatını, girdiği tehlikeli ve karanlık yolları anlatan The Magicians, Lev Grossman'ın aynı adlı çok satan romanından uyarlanıyor. Dizinin başrollerinde Jason Ralph, Stella Maeve, Hale Appleman, Arjun Gupta ve Summer Bishil bulunuyor. The Magicians 2x06 Promo/Preview "The Cock Barrens" The Magicians Season 2 Episode 6 Promo The Magicians 2x06 Promo "The Cock Barrens" (HD) » Watch The Magicians Wednesdays at 9:00pm/8c on Syfy » Starring: Olivia Taylor Dudley, Stella Maeve, Anne Dudek, Jason Ralph Contribute subtitle translations for this video: https://www.youtube.com/timedtext_vid...
The Magicians 2. Sezon 7. Bölüm Fragmanı 00:20
The Magicians 2. Sezon 7. Bölüm Fragmanı 148 izlenme - 5 ay önce The Magicians 2. Sezon 7. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni bölüm 8 Mart Çarşamba Quentin Coldwater isimli bir gencin, sihir gücü olduğunu keşfetmesini ve New York'un kuzeyindeki çok gizli ve prestijli bir büyücülük okuluna kabul olmasıyla değişen hayatını, girdiği tehlikeli ve karanlık yolları anlatan The Magicians, Lev Grossman'ın aynı adlı çok satan romanından uyarlanıyor. Dizinin başrollerinde Jason Ralph, Stella Maeve, Hale Appleman, Arjun Gupta ve Summer Bishil bulunuyor. The Magicians 2x07 Promo/Preview "Plan B" The Magicians Season 2 Episode 7 Promo The Magicians 2x07 Promo "Plan B" (HD) » Watch The Magicians Wednesdays at 9:00pm/8c on Syfy » Starring: Olivia Taylor Dudley, Stella Maeve, Anne Dudek, Jason Ralph Contribute subtitle translations for this video: https://www.youtube.com/timedtext_vid...
The Magicians 2. Sezon 2. Bölüm Fragmanı 00:48
The Magicians 2. Sezon 2. Bölüm Fragmanı 179 izlenme - 6 ay önce The Magicians 2. Sezon 2. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni bölüm 1 Şubat Çarşamba Quentin Coldwater isimli bir gencin, sihir gücü olduğunu keşfetmesini ve New York'un kuzeyindeki çok gizli ve prestijli bir büyücülük okuluna kabul olmasıyla değişen hayatını, girdiği tehlikeli ve karanlık yolları anlatan The Magicians, Lev Grossman'ın aynı adlı çok satan romanından uyarlanıyor. Dizinin başrollerinde Jason Ralph, Stella Maeve, Hale Appleman, Arjun Gupta ve Summer Bishil bulunuyor. The Magicians 2x02 Promo/Preview "Hotel Spa Potions" The Magicians Season 2 Episode 2 Promo The Magicians 2x02 Promo "Hotel Spa Potions" (HD) Contribute subtitle translations for this video: https://www.youtube.com/timedtext_vid...
The Magicians 2. Sezon 9. Bölüm Fragmanı  00:19
The Magicians 2. Sezon 9. Bölüm Fragmanı 106 izlenme - 4 ay önce The Magicians 2. Sezon 9. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni bölüm 22 Mart Çarşamba Quentin Coldwater isimli bir gencin, sihir gücü olduğunu keşfetmesini ve New York'un kuzeyindeki çok gizli ve prestijli bir büyücülük okuluna kabul olmasıyla değişen hayatını, girdiği tehlikeli ve karanlık yolları anlatan The Magicians, Lev Grossman'ın aynı adlı çok satan romanından uyarlanıyor. Dizinin başrollerinde Jason Ralph, Stella Maeve, Hale Appleman, Arjun Gupta ve Summer Bishil bulunuyor. The Magicians 2x09 Promo/Preview "Lesser Evils" The Magicians Season 2 Episode 9 Promo The Magicians 2x09 Promo "Lesser Evils" (HD) » Watch The Magicians Wednesdays at 9:00pm/8c on Syfy » Starring: Olivia Taylor Dudley, Stella Maeve, Anne Dudek, Jason Ralph Contribute subtitle translations for this video: https://www.youtube.com/timedtext_vid...
The Magicians Serisinin TV Uyarlamasından İlk Fragman! 01:28
The Magicians Serisinin TV Uyarlamasından İlk Fragman! 83 izlenme - 2 yıl önce SyFy kanalının yeni sezon ataklarından olan The Magicians'ın ilk fragmanı görücüye çıktı! Lev Grossman'ın çok satan roman serisinden televizyona uyarlanacak olan fantastik dizi, Quentin Coldwater isimli bir gencin, sihir gücü olduğunu keşfetmesini ve New York'un kuzeyindeki çok gizli ve prestijli bir büyücülük okuluna kabul olmasıyla değişen hayatını, girdiği tehlikeli ve karanlık yolları konu alıyor. Kadrosunda Jason Ralph (Quentin), Stella Maeve (Julia), Hale Appleman (Eliot), Arjun Gupta (Penny), Michael Cassidy (James) ve Summer Bishil (Margo) gibi isimler yer alıyor. Michael London, Janice Williams, John McNamara ve Sera Gamble'ın yapımcılık koltuğunu paylaştığı The Magicians'ın pilot bölümünün yazarlığını da Supernatural'dan tanıdığımız Sera Gamble ve Aquarius dizisinin yaratıcısı John McNamara üstlenecek. Yayınlanan ilk fragmandan edindiğimiz fikirlere göre, yetişkinler için karanlık bir sihir dünyası sunacak olan The Magicians, 2016 yılında ekranlardaki yerini alacak...