Hoşgeldiniz!

The Magicians Videoları İzle

The Magicians 1. Sezon 6. Bölüm Fragmanı 00:19
The Magicians 1. Sezon 6. Bölüm Fragmanı 4.491 izlenme - 11 ay önce The Magicians 1. Sezon 6. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı: "Impractical Applications" (HD) Yeni Bölüm Tarihi 22 Şubat Pazartesi 2016 Quentin Coldwater isimli bir gencin, sihir gücü olduğunu keşfetmesini ve New York'un kuzeyindeki çok gizli ve prestijli bir büyücülük okuluna kabul olmasıyla değişen hayatını, girdiği tehlikeli ve karanlık yolları anlatan The Magicians, Lev Grossman'ın aynı adlı çok satan romanından uyarlanıyor. Dizinin başrollerinde Jason Ralph, Stella Maeve, Hale Appleman, Arjun Gupta ve Summer Bishil bulunuyor.
The Magicians 1. Sezon 8. Bölüm Fragmanı 00:19
The Magicians 1. Sezon 8. Bölüm Fragmanı 4.273 izlenme - 11 ay önce The Magicians 1. Sezon 8. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı: "The Strangled HeartYeni Bölüm Tarihi 7 Mart Pazartesi 2016 Quentin Coldwater isimli bir gencin, sihir gücü olduğunu keşfetmesini ve New York'un kuzeyindeki çok gizli ve prestijli bir büyücülük okuluna kabul olmasıyla değişen hayatını, girdiği tehlikeli ve karanlık yolları anlatan The Magicians, Lev Grossman'ın aynı adlı çok satan romanından uyarlanıyor. Dizinin başrollerinde Jason Ralph, Stella Maeve, Hale Appleman, Arjun Gupta ve Summer Bishil bulunuyor.
The Magicians 1. Sezon 7. Bölüm Fragmanı 00:20
The Magicians 1. Sezon 7. Bölüm Fragmanı 3.975 izlenme - 11 ay önce The Magicians 1. Sezon 7. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı: "The Mayakovsky Circumstances Yeni Bölüm Tarihi 29 Şubat Pazartesi 2016 Quentin Coldwater isimli bir gencin, sihir gücü olduğunu keşfetmesini ve New York'un kuzeyindeki çok gizli ve prestijli bir büyücülük okuluna kabul olmasıyla değişen hayatını, girdiği tehlikeli ve karanlık yolları anlatan The Magicians, Lev Grossman'ın aynı adlı çok satan romanından uyarlanıyor. Dizinin başrollerinde Jason Ralph, Stella Maeve, Hale Appleman, Arjun Gupta ve Summer Bishil bulunuyor.
The Magicians 1. Sezon 9. Bölüm Fragmanı 00:19
The Magicians 1. Sezon 9. Bölüm Fragmanı 2.281 izlenme - 11 ay önce The Magicians 1. Sezon 9. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı: "The Writing Room" Yeni Bölüm Tarihi 14 Mart Pazartesi 2016 Quentin Coldwater isimli bir gencin, sihir gücü olduğunu keşfetmesini ve New York'un kuzeyindeki çok gizli ve prestijli bir büyücülük okuluna kabul olmasıyla değişen hayatını, girdiği tehlikeli ve karanlık yolları anlatan The Magicians, Lev Grossman'ın aynı adlı çok satan romanından uyarlanıyor. Dizinin başrollerinde Jason Ralph, Stella Maeve, Hale Appleman, Arjun Gupta ve Summer Bishil bulunuyor.
The Magicians 1. Sezon 13. Bölüm Fragmanı (Sezon Finali) 00:39
The Magicians 1. Sezon 13. Bölüm Fragmanı (Sezon Finali) 1.839 izlenme - 10 ay önce The Magicians 1. Sezon 13. Bölüm Sezon Finali Fragmanı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı: "Have You Brought Me Little Cakes" Yeni Bölüm Tarihi 11 Nisan Pazartesi 2016 Quentin Coldwater isimli bir gencin, sihir gücü olduğunu keşfetmesini ve New York'un kuzeyindeki çok gizli ve prestijli bir büyücülük okuluna kabul olmasıyla değişen hayatını, girdiği tehlikeli ve karanlık yolları anlatan The Magicians, Lev Grossman'ın aynı adlı çok satan romanından uyarlanıyor. Dizinin başrollerinde Jason Ralph, Stella Maeve, Hale Appleman, Arjun Gupta ve Summer Bishil bulunuyor.
The Magicians 2. Sezon 2. Tanıtım Fragmanı 01:47
The Magicians 2. Sezon 2. Tanıtım Fragmanı 387 izlenme - 2 ay önce The Magicians 2. Sezon 2. Tanıtım Fragmanı Yayınlandı Quentin Coldwater isimli bir gencin, sihir gücü olduğunu keşfetmesini ve New York'un kuzeyindeki çok gizli ve prestijli bir büyücülük okuluna kabul olmasıyla değişen hayatını, girdiği tehlikeli ve karanlık yolları anlatan The Magicians, Lev Grossman'ın aynı adlı çok satan romanından uyarlanıyor. Dizinin başrollerinde Jason Ralph, Stella Maeve, Hale Appleman, Arjun Gupta ve Summer Bishil bulunuyor.
The Magicians 1. Sezon 10. Bölüm Fragmanı  00:19
The Magicians 1. Sezon 10. Bölüm Fragmanı 1.703 izlenme - 10 ay önce The Magicians 1. Sezon 10. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı: "Homecoming" Yeni Bölüm Tarihi 21 Mart Pazartesi 2016 Quentin Coldwater isimli bir gencin, sihir gücü olduğunu keşfetmesini ve New York'un kuzeyindeki çok gizli ve prestijli bir büyücülük okuluna kabul olmasıyla değişen hayatını, girdiği tehlikeli ve karanlık yolları anlatan The Magicians, Lev Grossman'ın aynı adlı çok satan romanından uyarlanıyor. Dizinin başrollerinde Jason Ralph, Stella Maeve, Hale Appleman, Arjun Gupta ve Summer Bishil bulunuyor.
The Magicians 1. Sezon 4. Bölüm Fragmanı  00:19
The Magicians 1. Sezon 4. Bölüm Fragmanı 1.898 izlenme - 12 ay önce The Magicians 1. Sezon 4. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı: "The World in the Walls" Yeni Bölüm Tarihi 8 Ocak Pazertesi 2016 Quentin Coldwater isimli bir gencin, sihir gücü olduğunu keşfetmesini ve New York'un kuzeyindeki çok gizli ve prestijli bir büyücülük okuluna kabul olmasıyla değişen hayatını, girdiği tehlikeli ve karanlık yolları anlatan The Magicians, Lev Grossman'ın aynı adlı çok satan romanından uyarlanıyor. Dizinin başrollerinde Jason Ralph, Stella Maeve, Hale Appleman, Arjun Gupta ve Summer Bishil bulunuyor.
The Magicians 1. Sezon 3. Bölüm Fragmanı 00:44
The Magicians 1. Sezon 3. Bölüm Fragmanı 1.524 izlenme - 12 ay önce The Magicians 1. Sezon 3. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı: "Consequenes of Advanced Spellcasting" Quentin Coldwater isimli bir gencin, sihir gücü olduğunu keşfetmesini ve New York'un kuzeyindeki çok gizli ve prestijli bir büyücülük okuluna kabul olmasıyla değişen hayatını, girdiği tehlikeli ve karanlık yolları anlatan The Magicians, Lev Grossman'ın aynı adlı çok satan romanından uyarlanıyor. Dizinin başrollerinde Jason Ralph, Stella Maeve, Hale Appleman, Arjun Gupta ve Summer Bishil bulunuyor.
The Magicians 1. Sezon 5. Bölüm Fragmanı  00:19
The Magicians 1. Sezon 5. Bölüm Fragmanı 1.038 izlenme - 11 ay önce The Magicians 1. Sezon 5. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı: ""Mendings, Major and Minor" (HD) Yeni Bölüm Tarihi 15 Şubat Pazartesi 2016 Quentin Coldwater isimli bir gencin, sihir gücü olduğunu keşfetmesini ve New York'un kuzeyindeki çok gizli ve prestijli bir büyücülük okuluna kabul olmasıyla değişen hayatını, girdiği tehlikeli ve karanlık yolları anlatan The Magicians, Lev Grossman'ın aynı adlı çok satan romanından uyarlanıyor. Dizinin başrollerinde Jason Ralph, Stella Maeve, Hale Appleman, Arjun Gupta ve Summer Bishil bulunuyor.
The Magicians 1. Sezon 11. Bölüm Fragmanı 00:19
The Magicians 1. Sezon 11. Bölüm Fragmanı 803 izlenme - 10 ay önce The Magicians 1. Sezon 11. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı: "Remedial Battle Magic" Yeni Bölüm Tarihi 28 Mart Pazartesi 2016 Quentin Coldwater isimli bir gencin, sihir gücü olduğunu keşfetmesini ve New York'un kuzeyindeki çok gizli ve prestijli bir büyücülük okuluna kabul olmasıyla değişen hayatını, girdiği tehlikeli ve karanlık yolları anlatan The Magicians, Lev Grossman'ın aynı adlı çok satan romanından uyarlanıyor. Dizinin başrollerinde Jason Ralph, Stella Maeve, Hale Appleman, Arjun Gupta ve Summer Bishil bulunuyor.
The Magicians 1. Sezon 12. Bölüm Fragmanı 00:19
The Magicians 1. Sezon 12. Bölüm Fragmanı 770 izlenme - 10 ay önce The Magicians 1. Sezon 12. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı: ""Thirty-Nine Graves"" Yeni Bölüm Tarihi 11Nisan Pazartesi 2016 Quentin Coldwater isimli bir gencin, sihir gücü olduğunu keşfetmesini ve New York'un kuzeyindeki çok gizli ve prestijli bir büyücülük okuluna kabul olmasıyla değişen hayatını, girdiği tehlikeli ve karanlık yolları anlatan The Magicians, Lev Grossman'ın aynı adlı çok satan romanından uyarlanıyor. Dizinin başrollerinde Jason Ralph, Stella Maeve, Hale Appleman, Arjun Gupta ve Summer Bishil bulunuyor.
The Magicians 1.Sezon 13.Bölüm Fragmanı 00:19
The Magicians 1.Sezon 13.Bölüm Fragmanı 49 izlenme - 10 ay önce The Magicians 1.Sezon 13.Bölüm Fragmanı (Sezon Finali) Quentin Coldwater isimli bir gencin, sihir gücü olduğunu keşfetmesini ve New York'un kuzeyindeki çok gizli ve prestijli bir büyücülük okuluna kabul olmasıyla değişen hayatını, girdiği tehlikeli ve karanlık yolları anlatan The Magicians, Lev Grossman'ın aynı adlı çok satan romanından uyarlanıyor. Dizinin başrollerinde Jason Ralph, Stella Maeve, Hale Appleman, Arjun Gupta ve Summer Bishil bulunuyor.
The Magicians Serisinin TV Uyarlamasından İlk Fragman! 01:28
The Magicians Serisinin TV Uyarlamasından İlk Fragman! 75 izlenme - 2 yıl önce SyFy kanalının yeni sezon ataklarından olan The Magicians'ın ilk fragmanı görücüye çıktı! Lev Grossman'ın çok satan roman serisinden televizyona uyarlanacak olan fantastik dizi, Quentin Coldwater isimli bir gencin, sihir gücü olduğunu keşfetmesini ve New York'un kuzeyindeki çok gizli ve prestijli bir büyücülük okuluna kabul olmasıyla değişen hayatını, girdiği tehlikeli ve karanlık yolları konu alıyor. Kadrosunda Jason Ralph (Quentin), Stella Maeve (Julia), Hale Appleman (Eliot), Arjun Gupta (Penny), Michael Cassidy (James) ve Summer Bishil (Margo) gibi isimler yer alıyor. Michael London, Janice Williams, John McNamara ve Sera Gamble'ın yapımcılık koltuğunu paylaştığı The Magicians'ın pilot bölümünün yazarlığını da Supernatural'dan tanıdığımız Sera Gamble ve Aquarius dizisinin yaratıcısı John McNamara üstlenecek. Yayınlanan ilk fragmandan edindiğimiz fikirlere göre, yetişkinler için karanlık bir sihir dünyası sunacak olan The Magicians, 2016 yılında ekranlardaki yerini alacak...