Hoşgeldiniz!

the necessities of life

ce qu'il faut pour vivre 01:05
ce qu'il faut pour vivre 91 izlenme - 7 yıl önce farklı bir dünyadan gelen bir adamın modern dünyada yaşadıkları üzerine sıradışı bir kanada filmi.. 1952 yılında bir ınuit avcısı tedavi görmek üzere kanada'da bir hastaneye gelir. tüberküloz olmuştur ve tedavi için ailesini ve yakınlarını kuzeyde bırakmak zorunda kalmıştır. bir kelime bile fransızca bilmemesi quebec'te kendisini yabancı gibi hissetmesine yol açmaktadır.
ce qu'il faut pour vivre fragmanı 1 00:58
ce qu'il faut pour vivre fragmanı 1 28 izlenme - 7 yıl önce farklı bir dünyadan gelen bir adamın modern dünyada yaşadıkları üzerine sıradışı bir kanada filmi.. 1952 yılında bir ınuit avcısı tedavi görmek üzere kanada'da bir hastaneye gelir. tüberküloz olmuştur ve tedavi için ailesini ve yakınlarını kuzeyde bırakmak zorunda kalmıştır. bir kelime bile fransızca bilmemesi quebec'te kendisini yabancı gibi hissetmesine yol açmaktadır.
ce qu'il faut pour vivre fragmanı 3 01:05
ce qu'il faut pour vivre fragmanı 3 24 izlenme - 7 yıl önce farklı bir dünyadan gelen bir adamın modern dünyada yaşadıkları üzerine sıradışı bir kanada filmi.. 1952 yılında bir ınuit avcısı tedavi görmek üzere kanada'da bir hastaneye gelir. tüberküloz olmuştur ve tedavi için ailesini ve yakınlarını kuzeyde bırakmak zorunda kalmıştır. bir kelime bile fransızca bilmemesi quebec'te kendisini yabancı gibi hissetmesine yol açmaktadır.
ce qu'il faut pour vivre fragmanı 2 01:05
ce qu'il faut pour vivre fragmanı 2 14 izlenme - 7 yıl önce farklı bir dünyadan gelen bir adamın modern dünyada yaşadıkları üzerine sıradışı bir kanada filmi.. 1952 yılında bir ınuit avcısı tedavi görmek üzere kanada'da bir hastaneye gelir. tüberküloz olmuştur ve tedavi için ailesini ve yakınlarını kuzeyde bırakmak zorunda kalmıştır. bir kelime bile fransızca bilmemesi quebec'te kendisini yabancı gibi hissetmesine yol açmaktadır.