Hoşgeldiniz!

The Nut Job

The Nut Job 2: Nutty by Nature (2017) Fragman 02:24
The Nut Job 2: Nutty by Nature (2017) Fragman 8.740 izlenme - 1 yıl önce 2017'de gösterime girecek The Nut Job 2: Nutty by Nature filminin fragmanı. Filmin orijinal seslendirme kadrosunda Will Arnett, Katherine Heigl ve Maya Rudolph bulunuyor.
The Nut Job Fragman 01:41
The Nut Job Fragman 20.302 izlenme - 5 yıl önce Seslendirme kadrosunda Will Arnett, Katherine Heigl, Brendan Fraser gibi isimlerin yer aldığı The Nut Job animasyon filminin resmi fragmanı.
Fındık İşi Türkçe Altyazılı Fragman 2 02:30
Fındık İşi Türkçe Altyazılı Fragman 2 2.088 izlenme - 4 yıl önce Fındık İşi / The Nut Job Liam Neeson, Katherine Heigl, Will Arnett, Brendan Fraser, Stephen Lang, Sarah Gadon ve Jeff Dunham gibi isimlerin seslendirdiği karakterlere sahip Nut Job, haylaz bir sincap olan Surly ile fare arkadaşı Buddy’nin başına gelen maceraları anlatan aksiyon dolu bir komedi. İkili bir fındık dükkanını soymayı planlıyor ama kendilerini beklenmedik bir şekilde çok daha karmaşık ve eğlenceli bir maceranın içinde buluyorlar. Film yönetmen/yardımcı senarist Peter Lepeniotis’in 2005 yapımı kısa filmi “Surly Squirrel”dan uyarlanmıştır. Huysuz ve bağımsız bir sincap olan Surly parktan kovulur ve şehirde hayatta kalmaya çalışmak zorunda kalır. Neyse ki, hayatını kurtaracak bir şeyler karşılaşır.
Fındık İşi Türkçe Altyazılı Fragman 01:41
Fındık İşi Türkçe Altyazılı Fragman 2.080 izlenme - 4 yıl önce Fındık İşi / The Nut Job Liam Neeson, Katherine Heigl, Will Arnett, Brendan Fraser, Stephen Lang, Sarah Gadon ve Jeff Dunham gibi isimlerin seslendirdiği karakterlere sahip Nut Job, haylaz bir sincap olan Surly ile fare arkadaşı Buddy’nin başına gelen maceraları anlatan aksiyon dolu bir komedi. İkili bir fındık dükkanını soymayı planlıyor ama kendilerini beklenmedik bir şekilde çok daha karmaşık ve eğlenceli bir maceranın içinde buluyorlar. Film yönetmen/yardımcı senarist Peter Lepeniotis’in 2005 yapımı kısa filmi “Surly Squirrel”dan uyarlanmıştır. Huysuz ve bağımsız bir sincap olan Surly parktan kovulur ve şehirde hayatta kalmaya çalışmak zorunda kalır. Neyse ki, hayatını kurtaracak bir şeyler karşılaşır.
The Nut Job 2: Nutty by Nature (2017) Teaser Fragman 00:55
The Nut Job 2: Nutty by Nature (2017) Teaser Fragman 312 izlenme - 1 yıl önce 2017'de gösterime girecek The Nut Job 2: Nutty by Nature filminin teaser fragmanı. Filmin orijinal seslendirme kadrosunda Will Arnett, Katherine Heigl ve Maya Rudolph bulunuyor.
The Nut Job Fragmanı 02:30
The Nut Job Fragmanı 395 izlenme - 4 yıl önce The Nut Job; “Liberty Park’ının kış için yeterinde yemeği yoktur, yani inanılmaz miktarlarda bir fındık hırsızlığı planlamak sincap Surly’e (Will Arnett tarafından seslendirildi) ve hayvan çetesine kalır!”