Hoşgeldiniz!

the office

Yangın Tatbikatı - The Office 04:34
Yangın Tatbikatı - The Office 1.797 izlenme - 2 yıl önce Golden Globe ve Emmy ödüllü komedi dizisi The Office'in en sağlam açılış sahnelerinden birisi. Dizinin efsane karakteri Dwight Schrute çalışma arkadaşlarına yangında neler yapmaları gerektiği hakkında önemli bir hayat dersi veriyor.
The Office'te Delirmeceler 02:22
The Office'te Delirmeceler 1.705 izlenme - 2 yıl önce Efsane dizi The Office'in 7. Sezon 1. bölümünün ilk sahnesidir efendim... Bu arada şarkının adı: Nobody But Me - The Human Beinz
The Office - Kalp Masajı Ve Dwight Schrute 02:52
The Office - Kalp Masajı Ve Dwight Schrute 1.301 izlenme - 2 yıl önce Gene The Office dizisinin efsane sahnelerinden biridir efenim. Ofis Çalışanları Stay In Alive şarkısının ritmi ile kalp masajı yaparken kendilerini kaptırırlar.Tabi Dwight Schrute durur mu mankeni parçalayarak etrafındakileri korkutur...
Ricky Gervais - Hitler ve Nietzsche (Altyazılı) 02:48
Ricky Gervais - Hitler ve Nietzsche (Altyazılı) 1.712 izlenme - 3 yıl önce Ülkemizde de “AIDS, soykırım, savaş, ırk ve din gibi kırmızı çizgileri olan alanlarda mizah yapılmalı mı? Yapılırsa sınırları olmalı mı?” sorularıyla tartışılan konuya,“The Office” efsanesinin yaratıcısı, gönüllerin antipatiği Ricky Gervais’in Hitler ve Nietzsche üzerinden yaklaşımını izliyoruz. İyi seyirler…
Between Two Ferns – Steve Carell (Türkçe Altyazılı) 03:36
Between Two Ferns – Steve Carell (Türkçe Altyazılı) 1.639 izlenme - 3 yıl önce Cogumuzun “The Office” efsanesi ile tanidigi Steve Carell bir baska efsane “Between Two Ferns” in konugu... Ugrastiklari mizah tarzi benzer, kafalari bir iki adam, bir araya gelince muhabbet de keyifli oluyor haliyle. Iyi seyirler..
Dwight Scrute - Hayalimdeki Suç ( The Office ) 00:45
Dwight Scrute - Hayalimdeki Suç ( The Office ) 498 izlenme - 3 yıl önce The Office dizisinin efsane karakteri Dwight Scrute'un işlemek istediği suç.
Kızım Ofiste Çalışırken (Girl İn The Office Working) 03:09
Kızım Ofiste Çalışırken (Girl İn The Office Working) 810 izlenme - 6 yıl önce kızım ofiste çalışırken (girl in the office working)
Bernard Hermann - The Office 01:20
Bernard Hermann - The Office 8 izlenme - 2 yıl önce It is your channel for all the best Soundtrack. Find your favourite soundtrack.