Hoşgeldiniz!

The Office Videoları İzle

The Office'te Delirmeceler 02:22
The Office'te Delirmeceler 1.611 izlenme - 8 ay önce Efsane dizi The Office'in 7. Sezon 1. bölümünün ilk sahnesidir efendim... Bu arada şarkının adı: Nobody But Me - The Human Beinz
Yangın Tatbikatı - The Office 04:34
Yangın Tatbikatı - The Office 1.591 izlenme - 8 ay önce Golden Globe ve Emmy ödüllü komedi dizisi The Office'in en sağlam açılış sahnelerinden birisi. Dizinin efsane karakteri Dwight Schrute çalışma arkadaşlarına yangında neler yapmaları gerektiği hakkında önemli bir hayat dersi veriyor.
The Office - Kalp Masajı ve Dwight Schrute 02:52
The Office - Kalp Masajı ve Dwight Schrute 1.146 izlenme - 8 ay önce Gene The Office dizisinin efsane sahnelerinden biridir efenim. Ofis Çalışanları Stay In Alive şarkısının ritmi ile kalp masajı yaparken kendilerini kaptırırlar.Tabi Dwight Schrute durur mu mankeni parçalayarak etrafındakileri korkutur...
Ricky Gervais - Hitler ve Nietzsche (Altyazılı) 02:48
Ricky Gervais - Hitler ve Nietzsche (Altyazılı) 1.497 izlenme - 2 yıl önce Ülkemizde de “AIDS, soykırım, savaş, ırk ve din gibi kırmızı çizgileri olan alanlarda mizah yapılmalı mı? Yapılırsa sınırları olmalı mı?” sorularıyla tartışılan konuya,“The Office” efsanesinin yaratıcısı, gönüllerin antipatiği Ricky Gervais’in Hitler ve Nietzsche üzerinden yaklaşımını izliyoruz. İyi seyirler…
Between Two Ferns – Steve Carell (Türkçe Altyazılı) 03:36
Between Two Ferns – Steve Carell (Türkçe Altyazılı) 1.384 izlenme - 2 yıl önce Cogumuzun “The Office” efsanesi ile tanidigi Steve Carell bir baska efsane “Between Two Ferns” in konugu... Ugrastiklari mizah tarzi benzer, kafalari bir iki adam, bir araya gelince muhabbet de keyifli oluyor haliyle. Iyi seyirler..
Dwight Scrute - Hayalimdeki Suç ( The Office ) 00:45
Dwight Scrute - Hayalimdeki Suç ( The Office ) 425 izlenme - 2 yıl önce The Office dizisinin efsane karakteri Dwight Scrute'un işlemek istediği suç.
Kızım Ofiste Çalışırken (Girl İn The Office Working) 03:09
Kızım Ofiste Çalışırken (Girl İn The Office Working) 809 izlenme - 5 yıl önce kızım ofiste çalışırken (girl in the office working)
The Office 9.Sezon 10.Bölüm Fragmanı 00:13
The Office 9.Sezon 10.Bölüm Fragmanı 40 izlenme - 4 yıl önce yeni bölüm ismi "Lice" olarak belirlendi. The Office 9. sezon 10. bölümü ile 3 ocak 2012 perşembe günü abc kanalında kaldığı yerden devam edecek...
Kızım Ofiste Çalışırken (Girl İn The Office Working) 03:09
Kızım Ofiste Çalışırken (Girl İn The Office Working) 22 izlenme - 5 yıl önce kızım ofiste çalışırken (girl in the office working)
Bernard Hermann - The Office 01:20
Bernard Hermann - The Office 4 izlenme - 1 yıl önce It is your channel for all the best Soundtrack. Find your favourite soundtrack.