Hoşgeldiniz!

The Slow Mo Guys Videoları İzle

Slow Motion ile Bir Roketin Fırlatılma Anı 08:47
Slow Motion ile Bir Roketin Fırlatılma Anı 12 izlenme - 1 ay önce The Slow Mo Guys ekibi bir roketin fırlatılma anını ağır çekim olarak kaydediyor. Ve ortaya da muhteşem görüntüler çıkıyor. E nihayetinde bize de izlemek düşüyor.
Ağır çekimde fare kapanı 02:38
Ağır çekimde fare kapanı 293 izlenme - 3 yıl önce Youtube'da ağır çekim videolar paylaşan 'The Slow Mo Guys' kanalından bir video daha
Airbag Deploying in Slow Mo - The Slow Mo Guys 05:22
Airbag Deploying in Slow Mo - The Slow Mo Guys 249 izlenme - 3 yıl önce Airbag Deploying in Slow Mo - The Slow Mo Guys
İçinizdeki Çocuğu Ortaya Çıkaran Harika Ekip: The Slow Mo Guys 02:14
İçinizdeki Çocuğu Ortaya Çıkaran Harika Ekip: The Slow Mo Guys 61 izlenme - 1 yıl önce "The Slow Mo Guys" ekibi son videolarında içinizdeki çocuğa sesleniyor. Ekip bu sefer, ağır çekimin büyülü dünyasını Hot Wheels parkuru üzerinde bizlere göstermeye çalışıyorlar.
Futbol Topu Yüze Çarptığı Anda Ne Olur - The Slow Mo Guys 01:22
Futbol Topu Yüze Çarptığı Anda Ne Olur - The Slow Mo Guys 114 izlenme - 2 yıl önce The Slow Mo Guys,Youtube'nin çılgın çocukları,bu seferki videoda insanın yüzünde top çarptığı andaki değişimi slow motion şeklinde göstermiş,izliyoruz efenim.
Giant 6ft Water Balloon - The Slow Mo Guys 05:22
Giant 6ft Water Balloon - The Slow Mo Guys 43 izlenme - 3 yıl önce Follow on Twitter! - https://twitter.com/#!/GavinFree Watch this one in HD! The slow mo guys are well aware that water balloons are always good in slow motio...
Ateşe Verilen Çelik Yününün Muhteşem Slow Motion Görüntüleri 04:49
Ateşe Verilen Çelik Yününün Muhteşem Slow Motion Görüntüleri 16 izlenme - 1 yıl önce Efsane 'The Slow Mo Guys' ekibi. Hazırladıkları videolarla her defasında gözümüze festival havası veren ekip, bu defa çelik yününü ateşe verdi. O anları izliyoruz.
Arka Bahçemizin Bilim Adamlarından Islak Topla Galaksi Efekti Yaratma Deneyi 06:22
Arka Bahçemizin Bilim Adamlarından Islak Topla Galaksi Efekti Yaratma Deneyi 8 izlenme - 2 yıl önce Arka bahçelerinde yaptıkları deneylerle tanıdığımız The Slow Mo Guys ekibinden ıslak topu çevirerek galaksi efekti yapma görüntüleri.
Ağır Çekim Görüntüleriyle Alev Makinesinin Oluşturduğu Lav Ateş Bulutu 05:31
Ağır Çekim Görüntüleriyle Alev Makinesinin Oluşturduğu Lav Ateş Bulutu 4 izlenme - 1 yıl önce The Slow Mo Guys, ekibi ağır çekim görüntülerle oluşturduğu sanatsal çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. Alev makinesi ile yaklaşık 15 metre uzunluğunda ateşten bir bulut oluşturdular.