Hoşgeldiniz!

The Soloist Videoları İzle

the soloist fragmanı 9 01:04
the soloist fragmanı 9 5.407 izlenme - 6 yıl önce filmde juilliard'daki ikinci yılında şizofreniye yakalanan müzik dahisi nathaniel ayers'in hastalığının ilerlemesi üzerine evsiz barksız kalarak los angeles sokaklarına düşmesinin ve hayatını keman ile çello çalarak sürdürmeye çalışmasının gerçek öyküsü anlatılıyor.
the soloist fragman hq 02:30
the soloist fragman hq 1.873 izlenme - 8 yıl önce robert downy jr. ve jamie foxx’un basrollerini paylastigi the soloist’in 1. resmi fragmani...
The Soloist Kamera Arkası 03:02
The Soloist Kamera Arkası 1.039 izlenme - 8 yıl önce robert downy jr ve jamie foxx'un basrollerini paylastigi the soloist'in 3 dakikalik kamera arkasi goruntuler ve roportajlar...
the soloist fragmanı 18 02:31
the soloist fragmanı 18 156 izlenme - 6 yıl önce filmde juilliard'daki ikinci yılında şizofreniye yakalanan müzik dahisi nathaniel ayers'in hastalığının ilerlemesi üzerine evsiz barksız kalarak los angeles sokaklarına düşmesinin ve hayatını keman ile çello çalarak sürdürmeye çalışmasının gerçek öyküsü anlatılıyor.
the soloist klip 04:26
the soloist klip 138 izlenme - 8 yıl önce the solois filminden 4.5 dk lik goruntuleri iceren klip...
the soloist fragmanı 1 00:41
the soloist fragmanı 1 110 izlenme - 6 yıl önce filmde juilliard'daki ikinci yılında şizofreniye yakalanan müzik dahisi nathaniel ayers'in hastalığının ilerlemesi üzerine evsiz barksız kalarak los angeles sokaklarına düşmesinin ve hayatını keman ile çello çalarak sürdürmeye çalışmasının gerçek öyküsü anlatılıyor.