Hoşgeldiniz!

the tonight show

Sunucu Gözlerini Halle'nin Göğüslerinden Alamadı 00:30
Sunucu Gözlerini Halle'nin Göğüslerinden Alamadı 2.163 izlenme - 5 yıl önce Halle Berry'nin Derin Göğüs Dekoltesi Sunucuya Zor Anlar Yaşattı
Tom Cruise ve Jimmy Fallon'dan Playback Savaşı 10:19
Tom Cruise ve Jimmy Fallon'dan Playback Savaşı 1.712 izlenme - 3 yıl önce Jimmy'nin programına katılan Tom Cruise karşısına dişli bir rakip alarak playback savaşına girdi. Jimmy'nin bu işte profesyonel olduğunu söylesek yanlış olmaz herhalde.
Donald Trump Saçlı Bruce Willis 03:04
Donald Trump Saçlı Bruce Willis 958 izlenme - 3 yıl önce Bruce Willis katıldığı talkshow'a (The Tonight Show Jimmy Fallon) abd devlet başkan adaylığı için uğraşan, ülkenin üst düzey zenginlerinden Donald Trump'ın saçına benzer bir perukla katılmış ve çocukluktan beri böyleydim zaten demiş.eski filmlerdeki bu saçını nasıl gözden kaçırmışız sorusunu da sunucu resimlerle açıklığa kavuşturuyor.izleyin benim hoşuma gitti.altyazı ekleyemedim kusura kalmayın.
 Jason Statham & Jimmy Fallon - Balon Yarışı 02:28
Jason Statham & Jimmy Fallon - Balon Yarışı 887 izlenme - 4 yıl önce The Tonight Show with Jimmy Fallon programına konuk olan Jason Statham ve programın sunucusu Jimmy Fallon'ın, birbirlerine meydan okuduğu balon yarışmasını izliyoruz.
Benzincide Karaoke Şov - The Tonight Show - Jay Leno 05:04
Benzincide Karaoke Şov - The Tonight Show - Jay Leno 354 izlenme - 3 yıl önce Sıradan bi günde benzin almak için uğruyorsunuz ve ekrandaki adam sizinle konuşmaya başlıyor. Bu garip durumu Jay Leno, The Tonight Show da yapmış. Ama çikolata renkli abimiz Jack Rafferty ve sanırım eşi mükemmel bir performansa imza atmışlar.
Jason Statham & Jimmy Fallon - Balon Yarışı 02:28
Jason Statham & Jimmy Fallon - Balon Yarışı 488 izlenme - 3 yıl önce The Tonight Show with Jimmy Fallon programına konuk olan Jason Statham ve programın sunucusu Jimmy Fallon'ın, birbirlerine meydan okuduğu balon yarışmasını izliyoruz.
Uçan Adam Sabri  - The Tonight Show With Jay Leno 01:20
Uçan Adam Sabri - The Tonight Show With Jay Leno 594 izlenme - 3 yıl önce Hezarfen Ahmet Çelebi'nin varisi olduğuna başından beri çoğu insanın kanaat getirdiği planör sabri dünyaya açıldı... Bu cümleye hiç şaşırmamak gerek çünkü böylesine halka mal olmuş bir zatın sınırı aşması şaşılası bir durum değil ve de inanıyorum ki bunla sınırlı kalmayıp ünü bütün dünyayı sarıcak sen o stüdyoyu Allah Allah nidalarıyla inlettin ya... Bekleyelim izleyelim görelim ve de kulağımızı Cernden gelecek haberlere dikelim her an bi haller gelip büyük hadron çarpıştırıcısıyla çarpıştığı haberleri alabiliriz...
Daniel Radcliffe Ve Jimmy Fallon'ın Efsanevi Top Yarışı 03:16
Daniel Radcliffe Ve Jimmy Fallon'ın Efsanevi Top Yarışı 240 izlenme - 4 yıl önce Harry Potter karakteriyle ünlenen Daniel Radcliffe, the tonight show'da Jimmy Fallon ile "yapışkan toplar" oyununu oynadı. Jimmy Fallon'ın programına konuk olan ve ne yaparsa yapsın akıllarda Harry Potter olarak kalacak Daniel Radcliffe, Fallon'la "Yapışkan Toplar" oyununu oynadı. Üzerinde en çok top kalan savaşı kaybediyor.
beck - ınterview - jay leno - the tonight show 2 of 2 03:06
beck - ınterview - jay leno - the tonight show 2 of 2 261 izlenme - 7 yıl önce beck being interviewed on the jay leno show. 13th november 1996. the other part to this video is the live performance.
The Tonight Show with Jimmy fallon ''Recep Tayyip Erdoğan'' demeye çalışıyor 00:40
The Tonight Show with Jimmy fallon ''Recep Tayyip Erdoğan'' demeye çalışıyor 133 izlenme - 4 yıl önce Videoyu izlediğiniz için teşekkür ederim kanalıma abone olun))
Avril Lavigne Here's To Never Growing Up First Time Live - The Tonight Show Jay Leno 03:58
Avril Lavigne Here's To Never Growing Up First Time Live - The Tonight Show Jay Leno 223 izlenme - 5 yıl önce Avril Lavigne Here's To Never Growing Up First Time Live- The Tonight Show Jay Leno
Jennifer Lopez Ve Jimmy Fallon'dan Muhteşem Pantolon Dansı 03:07
Jennifer Lopez Ve Jimmy Fallon'dan Muhteşem Pantolon Dansı 154 izlenme - 4 yıl önce Jimmy Fallon'un sunduğu The Tonight Show'a katılan Jennifer Lopez ile sunucu Jimmy Fallon'dan izleyenleri hayran bırakan bir performans. Karşınızda pantolon dansı!
Jimmy Fallon'a Sürpriz 40. Yaş Kutlaması 03:45
Jimmy Fallon'a Sürpriz 40. Yaş Kutlaması 94 izlenme - 3 yıl önce The Tonight Show sunucusu Jimmy Fallon programında 40 yaş kutlamaları için kendisine getirilen sürpriz dev pastanın içerisinden Seth Rogen and James Franco çıkınca şaşkınlığını gizleyemiyor
Matthew McConaughey İle Facebreakers 04:24
Matthew McConaughey İle Facebreakers 60 izlenme - 3 yıl önce Birçok kaliteli yapımdan tanıdığımız Matthew McConaughey (google'a bakmadan yazıldı) ile The Tonight Show'un sunucusu Jimmy Fallon,amerikan futbol topu ile birbirlerinin yüzünün koyulduğu camları patlatmaya çalışırken eğlenceli anlar yaşanmış.İyi seyirler.