Hoşgeldiniz!

the water diviner

Son Umut - The Water Diviner Türkçe Dublaj HD Fragmanı 02:08
Son Umut - The Water Diviner Türkçe Dublaj HD Fragmanı 162.256 izlenme - 3 yıl önce Avusturalyalı bir çiftçi olan Connor, üç oğlunu da Çanakkale Savaşı'na göndermiştir. Çanakkale Savaşı'nın ardından Türkiye'ye gelen Connor'ın tek hedefi uzun süredir haber alamadığı oğullarının izini bulabilmektir. Connor'ın İstanbul'da başlayıp Çanakkale'ye ve oradan da ülkenin çeşitli yerlerine uzanan bu arayış yolculuğunda en büyük destekçileri Türk subayları Hasan ve Cemal olacaktır. Yönetmenliğini ünlü oyuncu Russell Crowe’un üstlendiği filmin senaryosu Andrew Anastasios ve Andrew Knight ikilisine ait. Filmin oyuncu kadrosunda Russell Crowe, Olga Kurylenko, Jai Courtney ve Isabel Lucas gibi isimlerin yanı sıra Türkiye'den de Cem Yılmaz ve Yılmaz Erdoğan yer alıyor.
Son Umut (The Water Diviner) Türkçe Dublajlı Fragman 02:37
Son Umut (The Water Diviner) Türkçe Dublajlı Fragman 104.009 izlenme - 3 yıl önce Son Umut (The Water Diviner) filminin Türkçe dublajlı fragmanı yayınlandı. Filmde Russell Crowe ve Olga Kurylenko'nun yanısıra Cem Yılmaz ve Yılmaz Erdoğan da rol alıyor. Cem Yılmaz ve Yılmaz Erdoğan kendilerini seslendiriyor.
The Water Diviner - Kamera Arkası 06:48
The Water Diviner - Kamera Arkası 21.940 izlenme - 4 yıl önce Cem Yılmaz, rol aldığı Russel Crowe’un 'The Water Diviner' filminin kamera arkası görüntüleri yayınlandı.
The Water Diviner (2014) Fragman 02:32
The Water Diviner (2014) Fragman 8.591 izlenme - 4 yıl önce 2014 yapımı Russell Crowe'un yönetip başrolünde oynadığı Avustralya filmi The Water Diviner filminin fragmanı. Filmin çekimlerinin büyük bir kısmı Türkiye'de gerçekleştirildi.
The Water Diviner-(kamera Arkası Görüntüleri) Cem Yılmaz - Russell Crowe - Yılmaz Erdoğan 06:48
The Water Diviner-(kamera Arkası Görüntüleri) Cem Yılmaz - Russell Crowe - Yılmaz Erdoğan 4.158 izlenme - 4 yıl önce Cem Yılmaz'ın Rol Aldığı Russell Crowe'un Yeni Filmi "the Water Diviner"dan İlk Kamera Arkası Görüntüleri Yayınlandı.
The Water Diviner Kamera Arkası 06:48
The Water Diviner Kamera Arkası 2.125 izlenme - 4 yıl önce Avustralyalı bir babanın Çanakkale Savaşı’nda kaybolan iki oğlunu aramak için 1919’da Türkiye’ye gelişi anlatılıyor. Russell Crowe'un yönettiği filmin çekimleri Çanakkale ve İstanbul'un değişik mekanlarında gerçekleştiriliyor.
The Water Diviner Filmi Hakkında Bilinmeyenler 02:05
The Water Diviner Filmi Hakkında Bilinmeyenler 2.891 izlenme - 4 yıl önce Russell Crowe, Çanakkale Savaşı sırasında kaybolan oğlunu bulmak için Anadolu’ya gelen Avustralyalı bir çiftçiyi canlandırdığı “The Water Diviner”ın çekimlerine Kayaköy’de devam ediyor. Baba-oğulun kavuşma sahnesi, önceki gün köydeki eski bir kilisede kurulan sette çekildi.
The Water Diviner - Türkçe Altyazılı Fragman 00:46
The Water Diviner - Türkçe Altyazılı Fragman 296 izlenme - 3 yıl önce Russell Crowe'un yönetmen koltuğunda oturduğu, oyuncu kadrosunda Cem Yılmaz ve Yılmaz Erdoğan'ın da bulunduğu The Water Diviner filminin Türkçe altyazılı fragmanı yayınlandı. Film, 26 Aralık'ta vizyona girecek.
The Water Diviner Fragmanı 26 Kasım 2014 'de Sinemalarda 02:45
The Water Diviner Fragmanı 26 Kasım 2014 'de Sinemalarda 330 izlenme - 4 yıl önce 26 Kasım 2014 Tarihinde Vizyona girecek olan The Water Diviner Türkiye'de çekilmesi ve Türk oyuncuları kadrosunda barındırmasıyla önemli bir yapım olmuş.Russell Crowe oyunculuğu ve yönetmenliği ile çekilen film 3 çocuğunu Gelibolu'da kaybetmiş bir babanın onları aramak için Türkiye'ye dönmesi ile başlıyor.Burada otel sahibi bir kadınla tanışması da maceraya büyük keyif katıyor.Filmde CEM YILMAZ ve YILMAZ ERDOĞAN ikilisi subay karakterinde oynuyorlar.Daha Türkiye'de vizyona girme tarihi belli olmayan filmi merakla bekliyoruz .
Cem Yılmaz Ve Yılmaz Erdoğan - The Water Diviner Kamera Arkası 06:53
Cem Yılmaz Ve Yılmaz Erdoğan - The Water Diviner Kamera Arkası 444 izlenme - 4 yıl önce Cem Yılmaz ve Yılmaz Erdoğan - The Water Diviner / 2014 /by sefer_
Cem Yılmaz'ın Russell Crowe'u iplememesi 06:15
Cem Yılmaz'ın Russell Crowe'u iplememesi 163 izlenme - 4 yıl önce Cem Yılmaz'ın Russell Crowe'u Umursamaması Cem Yılmaz'ın Russell Crowe'u Umursamaması.
The Water Diviner İlk Kamera Arkası Görüntüleri (russell Crowe) 06:48
The Water Diviner İlk Kamera Arkası Görüntüleri (russell Crowe) 290 izlenme - 4 yıl önce Cem Yılmaz'ın rol aldığı Russell Crowe'un yeni filmi "The Water Diviner"dan ilk kamera arkası görüntüleri yayınlandı.
Russell Crowe Afiş'te 00:23
Russell Crowe Afiş'te 194 izlenme - 4 yıl önce Sanat dünyasından son haberler Afiş ile ekrana gelmeye devam ediyor... Dünyaca ünlü Hollywood Yıldızı Russell Crowe Türkiye'de çektiği "The Water Diviner" filminin detaylarını ve başrolünde yer aldığı son filmi "Nuh: Büyük Tufan"ı, CNN TÜRK Los Angeles muhabiri Barboros Tapan'a anlattı... Russell Crowe Özel Röportajı, 26 Mart Çarşamba günü 16.45'te CNN TÜRK'te!
The Water Diviner - Fragman - Russel Crowe - Cem Yılmaz - Yılmaz Erdoğan 02:45
The Water Diviner - Fragman - Russel Crowe - Cem Yılmaz - Yılmaz Erdoğan 154 izlenme - 3 yıl önce Russell Crowe'un hem yönetmen hem de başro oyuncusu olarak yer aldığı, Cem yılmaz ve Yılmaz Erdoğan'ın da içinde bulunduğu bir kısmı ülkemizde çekilen The Water Diviner filmine fragmanla başbaşa bırakıyorum sizleri. Bir hollywood filmi değil water diviner. güzel bir film olacağa benzer. merakla bekliyoruz.
THE WATER DIVINER KAMERA ARKASI_SİNEMASKOP_KANAL35 12:00
THE WATER DIVINER KAMERA ARKASI_SİNEMASKOP_KANAL35 149 izlenme - 3 yıl önce Sinema Sizin İçin Vazgeçilmezse, büyük Prodüksiyonların Kamera Arkalarını Merak Ediyor, Filmlerin Soundtracklerini Dinliyor,sinema Dünyasından Haberdar Olmak Ve Üstelik Sürpriz Hediyeler Kazanmak İstiyorsanız... sinemaskop Her Cumartesi 16:00'da Kanal 35 Ekranlarında..
Filmle Türk tarafının bakış açısını anladım 01:35
Filmle Türk tarafının bakış açısını anladım 127 izlenme - 3 yıl önce Çanakkale savaşlarını konu alan son filmi "the water diviner" ile hem Türkiye hem Avustralya da gündeme gelen Russell Crowe "Filmin yapımına başladıktan sonra Türk tarafının da savaşa bakışını anladığını belirtti
The Water Diviner Filminin Fagmanı Yayınlandı 02:32
The Water Diviner Filminin Fagmanı Yayınlandı 112 izlenme - 4 yıl önce Yılmaz Erdoğan ve Cem Yılmaz'ın da rol aldığı filmin fragmanı izleyiciyle buluştu Avusturalyalı ünlü oyuncu Russel Crowe'un yönetmen koltuğuna oturduğu ve çekimlerinin büyük bir kısmı Türkiye'de yapılan 'The Water Diviner' filminin fragmanı yayınlandı. Çanakkale Savaşı sırasına giden ve bir daha haber alamadığı oğlunun peşinden Türkiye'ye gelen bir babanın hikayesini anlatan filmde Crowe'un yanı sıra; Olga Kurylenko, Cem Yılmaz ve Yılmaz Erdoğan da rol alıyor. -
The Water Diviner - Cem Yılmaz (Fragman) 02:31
The Water Diviner - Cem Yılmaz (Fragman) 69 izlenme - 4 yıl önce Cem Yılmaz,Yılmaz Erdoğan gibi türk oyuncularının başrolde olduğu The Water Diviner filminin Fragmanı Film:The Water Diviner
Son Umut (The Water Diviner) Türkçe Dublajlı Fragman 02:08
Son Umut (The Water Diviner) Türkçe Dublajlı Fragman 33 izlenme - 3 yıl önce Son Umut (The Water Diviner) filminin Türkçe dublajlı fragmanı yayınlandı. Filmde Russell Crowe ve Olga Kurylenko'nun yanısıra Cem Yılmaz ve Yılmaz Erdoğan da rol alıyor. Cem Yılmaz ve Yılmaz Erdoğan kendilerini seslendiriyor.