Hoşgeldiniz!

theatrical trailer

3 idiots Official Trailer (HD) 02:57
3 idiots Official Trailer (HD) 207.664 izlenme - 6 yıl önce 3 idiots Official Trailer (HD)
Delhi Belly 02:14
Delhi Belly 7.857 izlenme - 5 yıl önce Delhi’de yaşayan Sonia adlı kadın, Vladimir Dragunsky adlı adama bir paket ulaştırmak zorundadır ve bunu yapması için nişanlısına ricada bulunur. O da birlikte kaldığı iki oda arkadaşı ile birlikte, biraz da zoraki olarak yola çıkar fakat işler düşündükleri gibi gitmeyecektir. Kendileri bir anda suç örgütü olarak bulacaklar ve kanun kaçağı olarak yola devam edeceklerdir.
Hükümet Kadın - Fragman 02:03
Hükümet Kadın - Fragman 4.733 izlenme - 5 yıl önce 8 Çocuklu Midyatlı sıradan bir kadın olan Xate'nin komşularından tek farkı, kocasının Midyat Belediye Başkanı olmasıydı. Birgün, başına gelenler onun da Midyatlılar'ın da hayatını değiştirdi! Okuma yazması olmayan Xate Midyat Belediye Başkanı oldu! Mutfak işlerine girişir gibi giriştiği devlet işlerinde çocuklarının kendi aralarındaki çocukça rekabeti Midyat halkına kahkahalar attıran maceralara neden oldu. Ama hiçbir şey Xate'yi yolundan döndürmedi. Hükümet gibi kadın Xate, işleri elinin hamuru ile çözmenin yolunu her seferinde buldu. Midyat'ta henüz kimse farkında olmasa da sadece onun için değil tüm ülke için hayat eskisi gibi değildi aslında. Ama en azından Midyat'ın değişimine giden yol, kahkahalarla doluydu! Filmin senaryo yazarı ve yönetmeni Sermiyan Midyat da aynı zamanda filmin oyuncularından biri. Demet Akbağ, yedi oğlu ve birkızı ile kendini Belediye Başkanı olarak bulan Xate karakteri ile sinema perdesinde yine unutulmayacak bir karakter yaratıyor ve seyirciye yine neşe dolu bir film vaadediyor. Film 1 Şubat'ta vizyona girecek! Filmin fragmanında Demet Akbağ yine yarattığı karakter ile kahkahalar attırıyor! Davacı, Tersine Dünya, Vizontele, Vizontele Tuba, Neredesin Firuze, Organize İşler, O... Çocukları, The Net 2.0, Kurtuluş Son Durak ile seyircinin karşısına çıkan, Ata Demirer'le birlikte oynadığı Eyyvah Eyvah serisinde Firüzan'a hayat veren ve uzun süre konuşulan bir performansa imza atan Demet Akbağ, şimdi de Hükümet Kadın'da 8 çocuklu, Güneydoğu'nın ilk kadın belediye başkanı Xate'nin komik hikayesini beyazperdeye taşıyor.
Shahrukh Bola 'khoobsurat Hai Tu' 01:32
Shahrukh Bola 'khoobsurat Hai Tu' 1.377 izlenme - 5 yıl önce Shahrukh Bola 'khoobsurat Hai Tu'
Detention (2011) (Theatrical Trailer) 02:21
Detention (2011) (Theatrical Trailer) 1.188 izlenme - 6 yıl önce Detention (2011) (Theatrical Trailer)
Heyy Babyy 02:14
Heyy Babyy 1.490 izlenme - 5 yıl önce Heyy Babyy
Pushing Tin 02:15
Pushing Tin 845 izlenme - 5 yıl önce Nick ve arkadaşı Vicki Lewis, New York\'ta ir havaalanında trafik kontrolorü olarak çalışmaktadırlar.
avatar 01:54
avatar 878 izlenme - 8 yıl önce avatar . the last airbender theatrical trailer hd official
student of the year - trailer official 04:09
student of the year - trailer official 749 izlenme - 6 yıl önce
Krrish 3 - Official Theatrical Trailer (Exclusive) 02:15
Krrish 3 - Official Theatrical Trailer (Exclusive) 197 izlenme - 5 yıl önce Watch The Exclusive Official Theatrical Trailer Of Krrish 3, The Most Awaited Movie Of The Year Starring Hrithik Roshan, Priyanka Chopra, Kangna Ranaut, Vive...
Croupier theatrical trailer 01:52
Croupier theatrical trailer 158 izlenme - 6 yıl önce
Rock a Doodle Theatrical - Fragman 02:12
Rock a Doodle Theatrical - Fragman 51 izlenme - 3 yıl önce Nerden takılmış kafama bilmiyorum ama kaç gündür şarkı söyleye horoz diye tutturdum. Çocukluğuma indim hayal meyal birşeyler hatırlar gibi oldum ve ne kadar saçma cümle varsa gugıla yazdım yazdım yazdım ama bulamadım. ta ki bu gece aklıma Chanticleer ismi gelene kadar. çizgi filmin konusunu unuttuğum için kızdığım hafızama o saçma ismi hatırladığı için teşekkürü borç bilir, huzurlarınızda da kendisinden özür dilerim.
Molly Crows - The Movie 02:08
Molly Crows - The Movie 82 izlenme - 5 yıl önce The First Dvd Copy Of Molly Crows Has Arrived At Cannes For Consideration.
Ocean's Eleven [1960 / Official Trailer / english] 03:10
Ocean's Eleven [1960 / Official Trailer / english] 48 izlenme - 5 yıl önce Ocean's Eleven Year: 1960 Genre: Comedy Starring: Frank Sinatra, Dean Martin, Sammy Davis Jr, Peter Lawford, Angie Dickinson, Richard Conte, Cesar Romero, He...
Katy Perry - Part Of Me Theatrical Trailer 01:47
Katy Perry - Part Of Me Theatrical Trailer 15 izlenme - 4 yıl önce Part Of Me Theatrical Trailer. Only İn Theaters, Summer 2012!