Hoşgeldiniz!

Thornton Videoları

Armageddon 03:11
Armageddon 11.164 izlenme - 11 yıl önce 1998 Amerikan yapımı Armageddon güzel işlemiş bilim kurgu, macera karışımı bir film.
Zafer Gecesi Fragman 02:27
Zafer Gecesi Fragman 1.987 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Billy Bob Thornton, Jay Hernandez ve Derek Luke gibi isimlerin yer aldığı gerçek bir hikayede sinema dünyasına aktarılan Zafer Gecesi filminin resmi fragmanı.
Oyuncunun üzerine bira döktü 01:30
Oyuncunun üzerine bira döktü 242 izlenme - 1 yıl önce Avustralya'da Illawarra ile Sydney takımları arasında oynanan basketbol maçında pota arkasında oturan bir taraftar yaşanan bir pozisyon sonrası yerde kalan Marcus Thornton'un üzerine bira döktü. Kameralara yansıyan bu görüntüler sonrası taraftar sahadan çıkartıldı.
Lorne Malvo'nun Hikayesi 05:33
Lorne Malvo'nun Hikayesi 181 izlenme - 1 yıl önce 1996 yapımı Fargo filminin 2014 yılında televizyona uyarlanmış halinin birinci sezonun başkahramanı olan Lorne Malvo'nun hikayesi efendim. Unutmadan dizide Lorne Malvo'yu Billy Bob Thornton canlandırmıştır. Keşke öldürmeselerdi seni be Malvo.
Oyuncunun üzerine bira döktü 01:30
Oyuncunun üzerine bira döktü 190 izlenme - 1 yıl önce Avustralya'da Illawarra ile Sydney takımları arasında oynanan basketbol maçında pota arkasında oturan bir taraftar yaşanan bir pozisyon sonrası yerde kalan Marcus Thornton'un üzerine bira döktü. Kameralara yansıyan bu görüntüler sonrası taraftar sahadan çıkartıldı.
Pushing Tin 02:15
Pushing Tin 628 izlenme - 4 yıl önce Nick ve arkadaşı Vicki Lewis, New York\'ta ir havaalanında trafik kontrolorü olarak çalışmaktadırlar.
The Judge Official Trailer #1 (2014) - Robert Downey Jr., Billy Bob Thornton Movie HD 02:14
The Judge Official Trailer #1 (2014) - Robert Downey Jr., Billy Bob Thornton Movie HD 113 izlenme - 3 yıl önce The Judge Official Trailer #1 (2014) - Robert Downey Jr., Billy Bob Thornton Movie Hd
La Bouche - Be My Lover 03:45
La Bouche - Be My Lover 74 izlenme - 2 yıl önce Doksanlar onsuz olmaz. Bu şarkıda dans etmemiş veya bir anı yaşamamış olanı bulamazsınız genç sitedaşlar. Çok çok ünlü ve her ortamda çalınan bir parçaydı. 1995 yılında La Bouche, Be My Lover ı piyasaya sürdüğünde tam anlamıyla yer yerinden oynadı. ASCAP ödüllerinin "USA da en çok çalınan parça" kategorisini kazandı ve dünya çapında 6 milyon sattı. Grubun kadın üyesi Melanie Thornton, 2001 yılında geçirdiği uçak kazası sonucunda aramızdan ayrıldı.Kendisini unutulmaz sesi ve eurodance akımına kattıklarıyla hep hatırlayacağız. Sadece müziği dinlemek isteyenler: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/1782/la-bouche-be-my-lover
Big Mama Thornton & B.B. King - Ball and Chain 07:43
Big Mama Thornton & B.B. King - Ball and Chain 71 izlenme - 2 yıl önce 1926, Alabama doğumlu sanatçı, blues tarihinin gelmiş geçmiş en iyi yorumcularından birisidir. Şarkı, Blues un efsaneleri olan B.B. King ve Muddy Waters ile birlikte sergiledikleri Live at Newport performanslarında, kendi yorumuyla seslendirdiği canlı kaydıdır. Genelde Janis Joplin yorumuyla bilinip klasikleşse de bestesi ve sözleri kendisine aittir. B.B. King ve Muddy Waters ın eşsiz tonlarıyla, Big Mama nın müthiş sesinin bir araya gelişi, dinleyebilenler için ziyafettir.
Big Mama Thornton Sings 02:52
Big Mama Thornton Sings 84 izlenme - 5 yıl önce
Big Mama Thornton - Gonna Leave You 08:57
Big Mama Thornton - Gonna Leave You 35 izlenme - 2 yıl önce Big Mama Thornton, blues müziğin kraliçesi. Gerçek adı Willie Mae Thornton dır. Yorumculuğu yanı sıra şarkı sözü ve bestecilik de yapmıştır. Kendi döneminde ve kendisinden sonra gelen nesile de ilham kaynağı olmuştur. Örneğin Janis Joplin le özdeşen Ball 'n' Chain adlı şarkıyı Big Mama yazıp, ilk o kaydetmiştir. Görsel olarak bir ifade uyandıramasa da gelmiş geçmiş en büyük kadın vokallerdendir. Gölgesinde kaldığı bir çok isim gölgesinden istifade etmiştir. Şarkı yine 1965 yılında blues un başka bi efsanesi olan Muddy Waters ile birlikte aldıkları kayıttır. Saygılar.
Divine - Lately Video  Original Version 04:28
Divine - Lately Video Original Version 120 izlenme - 6 yıl önce the platinum 1 smash single clear copy from the 3 girl rb/pop group - kia thornton - nikki bratcher - tonia tash - set in the lush bayou of louisiana.based on the movie eve's bayou ! divine was the name of a rb based united states girl group who are best known for their platinum billboard hot 100 number-one single "lately" and their top 20 hit of the george michaels hit "one more try". group members include kia thornton nikki bratcher and tonia tash - all three women were teenagers when
Big Mama Thornton - Sometimes I Have a Heartache 03:48
Big Mama Thornton - Sometimes I Have a Heartache 24 izlenme - 2 yıl önce 1926, Alabama doğumlu sanatçı, blues tarihinin gelmiş geçmiş en iyi yorumcularından birisidir. Sanatçı şarkıyı ilk kez 1966 yılında kaydedilen Muddy Water Blues Band adlı albümde seslendirmiştir. blues müziğin efsane isimleriyle çalışmış, günümüze kadar populerliğini koruyan bir çok esere de imza atmıştır. örneğin; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/28523/big-mama-thornton-amp-bb-king-ball-and-chain şarkı, janis joplin tarafından meşhur edilse de sözler ve beste yine big mama ya aittir.
Oyuncunun üzerine bira döktü 01:30
Oyuncunun üzerine bira döktü 8 izlenme - 1 yıl önce Avustralya'da Illawarra ile Sydney takımları arasında oynanan basketbol maçında pota arkasında oturan bir taraftar yaşanan bir pozisyon sonrası yerde kalan Marcus Thornton'un üzerine bira döktü. Kameralara yansıyan bu görüntüler sonrası taraftar sahadan çıkartıldı.
Big Mama Thornton - Ball and Chain 06:02
Big Mama Thornton - Ball and Chain 2 izlenme - 5 ay önce Şarkı Sözleri: Sitting by my window, And I was looking out at the rain. Sitting by my window Babe, And I was sitting down, looking out at the rain. You know something struck me, Clamped on to me just like, just like a ball and chain. I said Oh, Oh Baby, Why do you wanna do all these mean things to me? I said Oh, Oh Baby, why do you wanna do, Why do you wanna do all these things to me? Because you know I love you, And I'm so sick and tired, so sick and tired of being in misery. Hey Hey, ball and chain I know you're gonna miss me Baby, Oh yes you're going to miss all those sweet things. Oh yes, I know you're gonna miss me Baby, Oh I know you're going to miss all those sweet things. And then you'll find that your whole life will be like mine, Oh Lord, wrapped up like a ball and chain. I said Oh, Oh Baby, why do you wanna do all these mean things to me? I said Oh, Oh Baby, why do you wanna do all these mean things to me? I know my love for you will last forever, It's gonna last, I said it's gonna last Oh Good God Almighty, For eternity, Oh yeah. All in vain...
thomas amazing dish on the run! 00:28
thomas amazing dish on the run! 6 izlenme - 5 yıl önce
game-winners abound in this weeks top ten plays 03:02
game-winners abound in this weeks top ten plays 3 izlenme - 5 yıl önce