Hoşgeldiniz!

Ticaret Ve Sanayi Odası

Antalya'da Patlama (Olay Yerinden İlk Görüntüler) 01:07
Antalya'da Patlama (Olay Yerinden İlk Görüntüler) 2.139 izlenme - 1 yıl önce Antalya Sanayi ve Ticaret Odası otoparkında bu sabah büyük bir patlama yaşandı. Patlamanın nedeni henüz bilinmiyor ancak bölgede tamamen parçalanmış bir araç olduğu bildiriliyor...
MERSİN TİCARET VE SANAYİ ODASI ANADOLU LİSESİ - Yalnız-Şebnem Ferah 03:42
MERSİN TİCARET VE SANAYİ ODASI ANADOLU LİSESİ - Yalnız-Şebnem Ferah 2.217 izlenme - 4 yıl önce En büyük hayalleri Duman’la sahneye çıkmak olan Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Anadolu Lisesi, yarışmaya Şebnem Ferah’ın Yalnız şarkısıyla katıldı!
Ticaret ve Sanayi Odası Teknik Lisesi - Ogün Sanlısoy - SAYDIM 03:14
Ticaret ve Sanayi Odası Teknik Lisesi - Ogün Sanlısoy - SAYDIM 178 izlenme - 4 yıl önce 2013 yılında Bursa’da gerçekleşen elemelere Ticaret ve Sanayi Odası Teknik Lisesi Ogün Sanlısoy'tan Saydım şarkısıyla katıldı.
Antalya'daki Patlamadan İlk Görüntüler 02:07
Antalya'daki Patlamadan İlk Görüntüler 35 izlenme - 1 yıl önce Antalya Ticaret ve Sanayi Odası'nın çevreyolu üzerindeki binasında bu sabah 08.50 sıralarında patlama meydana geldi. Patlamanın neden kaynaklandığı henüz öğrenilemezken, olay yerine ambulanslar sevkedildi. Patlamada yaralananlar olduğu bildirildi. .
34. Uluslararası Çorum Hitit Fuar ve Festivali - 04:14
34. Uluslararası Çorum Hitit Fuar ve Festivali - 173 izlenme - 4 yıl önce Çorum Valiliği ve Belediye işbirliğiyle organize edilen 34. Uluslararası Çorum Hitit Fuar ve Festivali başladı.
653. Kırkpınar Tarihi Yağlı Güreşleri'ne doğru - 01:37
653. Kırkpınar Tarihi Yağlı Güreşleri'ne doğru - 141 izlenme - 4 yıl önce 653. Kırkpınar Tarihi Yağlı Güreşleri kapsamında 14. Edirne Ticaret Sanayi ve İş Fuarı (ETSİF) açıldı.
Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Otoparkında Patlama 01:20
Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Otoparkında Patlama 24 izlenme - 1 yıl önce Antalya'da son dakika gelişmesi... Kepez ilçesi Gazi Bulvarı üzerindeki Antalya Ticaret ve Sanayi odasının otoparkında bu sabah 08.50 sıralarında patlama meydana geldi. Patlamanın neden kaynaklandığı henüz öğrenilemezken, olay yerine çok sayıda, ambulans, itfaiye ve polis ekibi sevk edildi. Patlama sesi, kent merkezinden de duyuldu. BİR ARAÇ TAMAMEN PARÇALANMIŞ HALDE CNN muhabiri Hasan Demirbaş, bir aracın tamamen parçalanmış şekilde olduğunu aktardı. İntihar saldırı şüphesi araştırılıyor. GÖRGÜ TANIĞI: KANLAR İÇİNDEYİZ Patlamaya maruz kalan görgü tanıklarından biri, yaşananları şöyle anlattı: Birden bire bütün camlar indi duvarlar patladı, herkes kanlar içindeydi. Şu anda binayı boşalttık, durum hiç iyi değil. Kanlar içindeyiz.
Yılmaz: 02:58
Yılmaz: "Ne MHP Ne CHP Ne de Hdp, Biliyor Ki İktidara Gelemeyecek" 17 izlenme - 3 yıl önce Bingöl Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği'nin programından görüntüler- Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmazin konuşması Kalkınma Bakanı Yılmaz, Elazığ'da- Bakan Yılmaz: -"Ne MHP ne CHP ne de HDP, biliyor ki iktidara gelemeyecek.
Antalya'da Patlama 00:47
Antalya'da Patlama 4 izlenme - 1 yıl önce Antalya'dan bir son dakika haberi... Antalya Ticaret ve Sanayi Odasının Çevreyolu üzerindeki binasında bu sabah 08.50 sıralarında patlama meydana geldi. Patlamanın neden kaynaklandığı henüz öğrenilemezken, olay yerine ambulanslar sevkedildi. Patlamada yaralananlar olduğu bildirildi. Patlamanın olduğu bölgede çevredeki binalar ve araçlar hasar gördü. Olay yerinde bir aracın tamamen patladığı öğrenildi. Patlama sesi kent merkezinden de duyuldu. DHA muhabiri Hasan Demirbaş, olay yerinde parçalanmış bir araç ve çok sayıda hafif yaralı gördüğünü ve 4 otomobilin ve çevredeki binaların da patlamada hasar gördüğünü söyledi. Bugün Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Meclisi'nde bir toplantı olacağı Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'in de toplantıya konuşmacı olarak katılacağı belirtildi.
Eski AB Bakanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Bağış - 03:36
Eski AB Bakanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Bağış - 13 izlenme - 4 yıl önce Eski AB Bakanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Egemen Bağış, "Kim ne derse desin, milletin seçtiği cumhurbaşkanı, devletin de başkanıdır, başkanlık sisteminin habercisidir" dedi.
Baykal'ın Ön Seçimde Oyu Geçersiz Sayıldı 04:36
Baykal'ın Ön Seçimde Oyu Geçersiz Sayıldı 8 izlenme - 3 yıl önce Eski Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ın milletvekili adayı ön seçiminde kullandığı oy geçersiz sayıldı.
İşler: ''Bu çatının 10 Ağustos tarihinde çökeceğini hepimiz birlikte göreceğiz'' - 05:22
İşler: ''Bu çatının 10 Ağustos tarihinde çökeceğini hepimiz birlikte göreceğiz'' - 5 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler, Cumhurbaşkanlığı seçimiyle ilgili, "Bu çatının 10 Ağustos tarihinde çökeceğini hepimiz birlikte göreceğiz.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Akkaya 02:16
CHP Genel Başkan Yardımcısı Akkaya 5 izlenme - 4 yıl önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Yakup Akkaya, Cumhurbaşkanlığı seçimlerine değinerek "Birleştirici, ötekileştirmeyen, dini siyasete karıştırmayan, mezhep üzerinden insanları ayırmayan bir anlayışa ihtiyaç var" dedi.
Akkaya: 02:43
Akkaya: "Cumhurbaşkanlığı seçimleri bir genel seçimler gibi değerlendirilemez" 3 izlenme - 4 yıl önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Yakup Akkaya, "Genel seçimlerde isteyen hangi partiye oy verirse versin, onurudur, gururudur ama cumhurbaşkanlığı seçimleri bir genel seçimler gibi değerlendirilemez" dedi.
Ab Bakanı Ve Başmüzakereci Çavuşoğlu 03:13
Ab Bakanı Ve Başmüzakereci Çavuşoğlu 2 izlenme - 4 yıl önce AB Bakanı ve Başmüzakereci Mevlüt Çavuşoğlu, cumhurbaşkanı seçimine ilişkin, "Karar da söz de milletindir, milletimiz ne derse, neyi emrederse, herkes demokrasinin gereği bunu kabul edecektir" dedi.