Hoşgeldiniz!

Ticari Vize Videoları İzle

Yunanistan ticari vize için hangi belgeler gerekir? 01:20
Yunanistan ticari vize için hangi belgeler gerekir? 6 izlenme - 1 yıl önce Yunanistan ticari vize almak için öncelikle turist vizesi alınırken toplanan olan tüm evraklar gerekir. Bu evrakların yanında geçerliliği olan bir pasaporta ve Yunanistan'dan gelen bir davetiyeye de ihtiyaç duyulur. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Amerika Ticari Vize İçin Hangi Belgeler Gerekir? 03:00
Amerika Ticari Vize İçin Hangi Belgeler Gerekir? 4 izlenme - 1 yıl önce Amerikan ticari vize için öcelikle geçerliliği olan bir pasaporta ihtiyaç duyulur. Ticari vizelerde gidilecek fuar ya da ziyaret edilecek şirket tarafından davetiye gönderilmesi zorunlu. Bu davetiye yetkili kişi tarafından gelmelidir.
Kanada Ticari Vize İçin Hangi Belgeler Gerekir? 03:36
Kanada Ticari Vize İçin Hangi Belgeler Gerekir? 4 izlenme - 1 yıl önce Kanada ticari vizesinde öncelikli belge pasaporttur. Pasaportun geçerlilik süresine kadar vize verilir. Ticari vizelerde ziyaret edilecek şirketin yetkili kişisi tarafından gönderilen bir davetiye zorunludur.
İspanya Ticari Vize İçin Hangi Belgeler Gerekir? 01:11
İspanya Ticari Vize İçin Hangi Belgeler Gerekir? 4 izlenme - 1 yıl önce İspanya ticari vize almak için öncelikle turist vizesi alınırken toplanan olan tüm evraklar gerekir. Bu evrakların yanında geçerliliği olan bir pasaporta ve İspanya'dan gelen bir davetiyeye de ihtiyaç duyulur.
İtalya ticari vize için hangi belgeler gerekir? 01:22
İtalya ticari vize için hangi belgeler gerekir? 4 izlenme - 1 yıl önce İtalya ticari vize almak için öncelikle turist vizesi alınırken toplanan olan tüm evraklar gerekir. Bu evrakların yanında geçerliliği olan bir pasaporta ve İtalya'dan gelen bir davetiyeye de ihtiyaç duyulur. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İngiltere ticari vize için hangi belgeler gerekir? 02:27
İngiltere ticari vize için hangi belgeler gerekir? 3 izlenme - 1 yıl önce İngiltere ticari vize, diplomatik pasaport hariç tüm pasaport tiplerinden vize istenir. Pasaportun geçerlilik süresi, seyahat tarihinden sonraki altı ayı da kapsaması gerekir. Ticari vizelerde ziyaret edilecek şirketin yetkili kişisi tarafından gönderilen bir davetiye zorunludur. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kanada ticari vize için hangi belgeler gerekir? 03:36
Kanada ticari vize için hangi belgeler gerekir? 3 izlenme - 1 yıl önce Kanada ticari vizesinde öncelikli belge pasaporttur. Pasaportun geçerlilik süresine kadar vize verilir. Ticari vizelerde ziyaret edilecek şirketin yetkili kişisi tarafından gönderilen bir davetiye zorunludur. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Amerika ticari vize için hangi belgeler gerekir? 03:39
Amerika ticari vize için hangi belgeler gerekir? 3 izlenme - 1 yıl önce Amerikan ticari vize için öcelikle geçerliliği olan bir pasaporta ihtiyaç duyulur. Ticari vizelerde gidilecek fuar ya da ziyaret edilecek şirket tarafından davetiye gönderilmesi zorunlu. Bu davetiye yetkili kişi tarafından gelmelidir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Fransa Ticari Vize İçin Hangi Belgeler Gerekir? 02:30
Fransa Ticari Vize İçin Hangi Belgeler Gerekir? 3 izlenme - 1 yıl önce Fransa ticari vize almak için öncelikle turist vizesi alınırken toplanan olan tüm evraklar gerekir. Bu evrakların yanında geçerliliği olan bir pasaporta ve Fransa'dan gelen bir davetiyeye de ihtiyaç duyulur.
Almanya ticari vize için hangi belgeler gerekir? 02:24
Almanya ticari vize için hangi belgeler gerekir? 3 izlenme - 1 yıl önce Almanya ticari vizesine başvurmak için Almanya'dan gelen bir davetiye gerekir. Bu davetiye ile Almanya Konsolosluğa başvurulur. Şirket sahipleri ve SSK ile çalışanlar için gereken belgeler farklılık gösterir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İngiltere Ticari Vize İçin Hangi Belgeler Gerekir? 02:27
İngiltere Ticari Vize İçin Hangi Belgeler Gerekir? 2 izlenme - 1 yıl önce İngiltere ticari vize, diplomatik pasaport hariç tüm pasaport tiplerinden vize istenir. Pasaportun geçerlilik süresi, seyahat tarihinden sonraki altı ayı da kapsaması gerekir. Ticari vizelerde ziyaret edilecek şirketin yetkili kişisi tarafından gönderilen bir davetiye zorunludur.
Hollanda ticari vize için hangi belgeler gerekir? 01:46
Hollanda ticari vize için hangi belgeler gerekir? 2 izlenme - 1 yıl önce Hollanda ticari vize almak için öncelikle turist vizesi alınırken toplanan olan tüm evraklar gerekir. Bu evrakların yanında geçerliliği olan bir pasaporta ve Hollanda'dan gelen bir davetiyeye de ihtiyaç duyulur. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."