Hoşgeldiniz!

Tielemans Videoları İzle

Chelsea'nin Gözdesi Affetmedi! 00:45
Chelsea'nin Gözdesi Affetmedi! 685 izlenme - 2 yıl önce Belçika'da Anderlecht ile Kortrijk arasında oynanan maçta Chelsea'nın yeni gözdesi Youri Tielemans uzak mesafeden attığı harika gol ile izleyenleri kendisine hayran bıraktı.
17 Yaşındaki Youri Tielemans'tan Muazzam Bir Pas 00:12
17 Yaşındaki Youri Tielemans'tan Muazzam Bir Pas 693 izlenme - 2 yıl önce 17 yaşındaki Youri Tielemans'tan muazzam bir pas Daha fazlası www.izlesene.com/futbolarena kanalında...
17'lik Sihirbazdan Muhteşem Bir Gol 00:42
17'lik Sihirbazdan Muhteşem Bir Gol 403 izlenme - 2 yıl önce Belçika'da Anderlecht ile Gent arasında oynanan maçta Chelsea'nın yeni gözdesi Youri Tielemans uzak mesafeden attığı harika gol ile izleyenleri kendisine hayran bıraktı.
Youri Tielemans'dan muhteşem goller 00:22
Youri Tielemans'dan muhteşem goller 37 izlenme - 4 ay önce 19 yaşındaki Youri Tielemans'dan bir sağ köşeye, bir sol köşeye iki şahane gol...
17 Yaşındaki Youri Tielemans'tan Muazzam Bir Pas 00:12
17 Yaşındaki Youri Tielemans'tan Muazzam Bir Pas 210 izlenme - 2 yıl önce 17 yaşındaki Youri Tielemans'tan muazzam bir pas Daha fazlası www.izlesene.com/bahisanaliz kanalında....
Anderlecht'in Genç Yıldızından Şık Gol 00:41
Anderlecht'in Genç Yıldızından Şık Gol 177 izlenme - 2 yıl önce Anderlecht'in genç yıldızı Youri Tielemans'tan şık gol. 04.08.2015 günü Futbol Arena kanalına yüklediğim 'Anderlecht'in genç yıldızından şık gol' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/futbolarena kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Youri Tielemans - Muhteşem Çalım 00:22
Youri Tielemans - Muhteşem Çalım 115 izlenme - 2 yıl önce Anderlecht ile Hamburg arasında oynanan maçta Belçika ekibi Anderlecht'in başarılı oyuncusu Youri Tielemans, attığı harika çalım ile izleyenleri kendine hayran bıraktı. İzliyoruz.
Anderlecht'in yıldızından müthiş gol! 00:33
Anderlecht'in yıldızından müthiş gol! 75 izlenme - 2 yıl önce Belçika'da Anderlecht ile Kortrijk arasında oynanan maçta Chelsea'nın yeni gözdesi Youri Tielemans uzak mesafeden attığı harika gol ile izleyenleri kendisine hayran bıraktı.
Rakibini Rezil Etti! 00:21
Rakibini Rezil Etti! 108 izlenme - 3 yıl önce Anderlecht İle Hamburg Arasında Oynanan Maçta Belçika Ekibi Anderlecht'in Başarılı Oyuncusu Youri Tielemans, Attığı Harika Çalım İle Rakibini Rezil Etti.
17'lik Sihirbaz Büyüledi! 00:42
17'lik Sihirbaz Büyüledi! 42 izlenme - 2 yıl önce Belçika'da Anderlecht ile Gent arasında oynanan maçta Chelsea'nın yeni gözdesi Youri Tielemans uzak mesafeden attığı harika gol ile izleyenleri kendisine hayran bıraktı.
Chelsea'nin gözdesi affetmedi 00:45
Chelsea'nin gözdesi affetmedi 29 izlenme - 2 yıl önce Belçika'da Anderlecht ile Kortrijk arasında oynanan maçta Chelsea'nın yeni gözdesi Youri Tielemans uzak mesafeden attığı harika gol ile izleyenleri kendisine hayran bıraktı.
Tielemans'tan ipeksi dokunuş! 00:41
Tielemans'tan ipeksi dokunuş! 10 izlenme - 2 yıl önce Anderlecht'in genç yıldızı Youri Tielemans attığı şık gol ile izleyenlerin ağzını açıkta bıraktı. 03.08.2015 günü Sporx kanalına yüklediğim 'Tielemans'tan ipeksi dokunuş!' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/sporx kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Chelsea'nin gözdesi affetmedi! 00:59
Chelsea'nin gözdesi affetmedi! 6 izlenme - 2 yıl önce Belçika'da Anderlecht ile Kortrijk arasında oynanan maçta Chelsea'nın yeni gözdesi Youri Tielemans uzak mesafeden attığı harika gol ile izleyenleri kendisine hayran bıraktı.
Tielemans 35 Metreden Attı! 01:06
Tielemans 35 Metreden Attı! 4 izlenme - 2 yıl önce Anderlecht'in 18 yaşındaki orta saha oyuncusu Youri Tielemans son dakikada takımına galibiyeti getiren golü 35 metreden attığı şutla getirdi.
17'lik Sihirbazdan Muhteşem Bir Gol 00:42
17'lik Sihirbazdan Muhteşem Bir Gol 2 izlenme - 2 yıl önce Belçika'da Anderlecht ile Gent arasında oynanan maçta Chelsea'nın yeni gözdesi Youri Tielemans uzak mesafeden attığı harika gol ile izleyenleri kendisine hayran bıraktı.