Hoşgeldiniz!

tifo

Bordeaux taraftarlarından eşi benzeri görülmemiş tribün şovu 01:06
Bordeaux taraftarlarından eşi benzeri görülmemiş tribün şovu 121.089 izlenme - 3 yıl önce Bordeaux taraftarlarından eşi benzeri görülmemiş tribün şovu Daha fazlası www.izlesene.com/futbolarena kanalında...
Adanaspor 12 Sene Sonra Süper Ligte 03:46
Adanaspor 12 Sene Sonra Süper Ligte 2.279 izlenme - 2 yıl önce Ülkemizi uluslararası düzeyde bir çok kez temsil eden adanaspor uzun yıllar alt liglerde mücadele etmekteydi hatta bir zamanlar kapanma noktasına gelmişti.. 12 sene sonra tekrar süper lige çıkmayı başardı. 2012'de kasımpaşa karşısında resmen şampiyonluğu gasp edildi ardından yıllarca yerel belediyelerden millet vekillerinden vs. destek görmeden bu günlere geldi. Rengini ve ismini tamamen doğduğu şehirden alan adana'nın gerçek takımı.. Adana Turuncudur..
Muhteşem Marsilya Tribünleri 00:13
Muhteşem Marsilya Tribünleri 218 izlenme - 3 yıl önce Muhteşem Marsilya tribünleri. Muhteşem Marsilya Tribünleri Marsilya - PSG maçında taraftarlarım mıhteşem tribün şovu ..
By Tifo  Dj Serdar Feat Alper Yoksun 2012 02:37
By Tifo Dj Serdar Feat Alper Yoksun 2012 181 izlenme - 6 yıl önce
Basın Toplantısını Basarak Teknik Direktörü Kovmak 02:15
Basın Toplantısını Basarak Teknik Direktörü Kovmak 108 izlenme - 4 yıl önce Levski büyük maddi sıkıntı içindedir. sene başında sırp hoca slavisa jokanvic'le anlaşırlar. jokanvic'in oynattığı hücum futbolu taraftarlarca çok beğenilir. son 5 maçın 4'ünü kazanan takım, son hafta evinde 0-0 berabere kalır. bu arada ne yaşandıysa artık teknik direktörün görevine son verilir. yeni teknik direktör kısa süre içerisinde açıklanır; önceki röportajlarında çocukluğunda levski'nin düşmanı cska sempatizanı olduğunu açıklayan ivaylo petev. levski'nin ultras'ı açıklama yapar: "ivaylo petev levski'nin başında tek bir maça bile çıkmayacak." kulüp yönetimi bu yorumlara kulağını tıkar. yeni teknik direktörleriyle birlikte basının karşısına çıkar. basın toplantısı sırasında bir hareketlenme olur, gelenler levski'nin ultrasları'dır. ve petev'den bu klüpte çalışmaya hakkı olmadığı, cska'lı birini kabul etmeyeceklerini ve üstündekileri çıkartması gerektiğini söylerler.
Raptifo-Deli Kaptan 01:26
Raptifo-Deli Kaptan 123 izlenme - 9 yıl önce tevfİk tekİn - ata demİrer delİ kaptan
Muhteşem Marsilya tribünleri 00:13
Muhteşem Marsilya tribünleri 52 izlenme - 3 yıl önce Marsilya - PSG maçında taraftarlarım mıhteşem tribün şovu
Dj Serdar Sırra Kadem & By Tifo - Son Bahar 01:40
Dj Serdar Sırra Kadem & By Tifo - Son Bahar 36 izlenme - 5 yıl önce Dj Serdar Sırra Kadem & By Tifo - Son Bahar