Hoşgeldiniz!

tiger

Mashallah - Salman Khan ft. Katrina Kaif (Ek Tha Tiger Film Müziği) 04:49
Mashallah - Salman Khan ft. Katrina Kaif (Ek Tha Tiger Film Müziği) 127.641 izlenme - 5 yıl önce Mashallah Song - Salman Khan ft. Katrina Kaif (Hint Film Müziği - Ek Tha Tiger) Şarkı İsmi: Mashallah (Maşallah) Film: Ek Tha Tiger
Bir Haftada Miyoptan Kurtaran Göz Egzersizi 04:31
Bir Haftada Miyoptan Kurtaran Göz Egzersizi 9.533 izlenme - 5 ay önce Göz kaslarını gelistirme ve görüş kalitesini arttırmak için yapılan bu egzersiz ile gözlüklerden kurtulmak mümkün .
pitbull türkiye 03:55
pitbull türkiye 89.444 izlenme - 7 yıl önce pitbull
Rey Mysterio Jr. Hareketleri (By Goshley) 04:21
Rey Mysterio Jr. Hareketleri (By Goshley) 154.272 izlenme - 8 yıl önce bitiyorum bu adama yhaaaa müthİŞ!!
Eye Of The Tiger - Rocky Film Müziği 04:03
Eye Of The Tiger - Rocky Film Müziği 56.530 izlenme - 3 yıl önce Eye Of The Tiger - Rocky Film Müziği
Lanet Olsun Tiger Woods 01:18
Lanet Olsun Tiger Woods 39.448 izlenme - 4 yıl önce Tiger Woods'un Yapacağı Tarihi Vuruş İçin Köprünün Kapatılmasına İsyan Eden Bir Vatandaş, Köprüde Yaşananları Canlı Olarak Aktaran Cnntürk Ekibinin Yanına Gelerek Rahatsızlığını İzleyenlerle Böyle Paylaştı
The Taking of Tiger Mountain (2015) Fragman 01:44
The Taking of Tiger Mountain (2015) Fragman 24.947 izlenme - 2 yıl önce The Taking of Tiger Mountain Filminin Fragmanı Yayınlandı The Taking of Tiger Mountain Official Trailer 2 (2015) - Hark Tsui Adventure Movie HD Film Özeti: A story centered around a conflict between a People's Liberation Army squad and a bandit gang in northeast China during the Chinese revolution.
Sahibini Koruyan Kaplan 01:11
Sahibini Koruyan Kaplan 6.579 izlenme - 8 ay önce Hayvanat bahçesinde kaplan, leopar ve aslanlarla güzel vakit geçirirken arkasındaki bir leoparın Serio’ya saldırmak için harekete geçtiği kameralara yansıyor. O anlarda ayağa kalkan Eduardo Serio’yu ise hemen arkasında bulunan kaplanın leoparı engellemesiyle koruduğu gözlere çarpıyor… O korku dolu anlarda Serio yanına gelen leopara el işaretiyle kızdığını belli ediyor… Ve ortaya da bu ilginç görüntüleri çıkarıyor...
Tiger Woods Vuruşunu Gerçekleştirdi 00:55
Tiger Woods Vuruşunu Gerçekleştirdi 17.020 izlenme - 4 yıl önce Tiger Woods Vuruşunu Gerçekleştirdi
Mashallah - Ek Tha Tiger HD 04:31
Mashallah - Ek Tha Tiger HD 17.682 izlenme - 4 yıl önce Erkan Korkmaz - Bollywood !!!
Kung Fu Panda 3 - Po ve Tiger Karakteri Sürpriz Yumurta Açılışı - Oyuncak Tv 05:30
Kung Fu Panda 3 - Po ve Tiger Karakteri Sürpriz Yumurta Açılışı - Oyuncak Tv 7.836 izlenme - 1 yıl önce Kung Fu Panda 3 - Po ve Tiger Karakteri Sürpriz Yumurta Açılışı! Oyun hamuru videolarımıza devam ediyoruz. İyi seyirler! ;)
Mashallah - Song - Ek Tha Tiger - Salman Khan / Katrina Kaif 03:09
Mashallah - Song - Ek Tha Tiger - Salman Khan / Katrina Kaif 24.113 izlenme - 5 yıl önce Mashallah - Song - Ek Tha Tiger - Salman Khan / Katrina Kaif
Supernatural: Eye Of The Tiger 01:19
Supernatural: Eye Of The Tiger 2.095 izlenme - 5 ay önce Supernatural'in belki de en komik bölümünün (4x6) kamera arkasında yaşananları izliyoruz. İyi seyirler.
Ek Tha Tiger - Saiyaara - Bollywood & Müzik 05:16
Ek Tha Tiger - Saiyaara - Bollywood & Müzik 14.355 izlenme - 3 yıl önce
lion vs tiger 04:21
lion vs tiger 19.235 izlenme - 8 yıl önce aslan kaplan kapışması
Eye of The Tiger - Tepsi Cover 00:29
Eye of The Tiger - Tepsi Cover 4.272 izlenme - 1 yıl önce Uzun uğraşlar sonucu yaptığım Tepsi Coverımı sizinle paylaşıyorum. Umarım hoşunuza gider, teşekkürler.
traktör 02:06
traktör 15.779 izlenme - 7 yıl önce hiç bir dört çeker traktörde samedeki özellikler yok. 3tekeri askıda kalsın tek tekerle bile çıkıyor.
Beyblade - Eye Of The Tiger 03:48
Beyblade - Eye Of The Tiger 10.740 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözü: Rising up, back on the street Did my time, took my chances Went the distance, now I'm back on my feet Just a man and his will to survive So many times it happens too fast You change your passion for glory Don't lose your grip on the dreams of the past You must fight just to keep them alive It's the eye of the tiger It's the thrill of the fight Rising up to the challenge of our rival And the last known survivor Stalks his prey in the night And he's watching us all with the eye of the tiger Face to face, out in the heat Hanging tough, staying hungry They stack the odds 'til we take to the street For the kill with the skill to survive It's the eye of the tiger It's the thrill of the fight Rising up to the challenge of our rival And the last known survivor Stalks his prey in the night And he's watching us all with the eye of the tiger Rising up, straight to the top Had the guts, got the glory Went the distance, now I'm not going to stop Just a man and his will to survive It's the eye of the tiger It's the thrill of the fight Rising up to the challenge of our rival And the last known survivor Stalks his prey in the night And he's watching us all with the eye of the tiger The eye of the tiger The eye of the tiger The eye of the tiger The eye of the tiger
pitbull 09:25
pitbull 13.291 izlenme - 7 yıl önce amerıca caifornia raginbull's soyu showbred amerıcan pit bull terrier fıstık ve & ivan mekan sivas arif karaca sivasdogs@hotmail.com 05545441904 face; arif karaca
Tiger II - Hangara Götürülüş 06:47
Tiger II - Hangara Götürülüş 2.369 izlenme - 1 yıl önce Sitede 2. dünya savaşı furyasının bittiğinin farkındayım fakat bu nasıl heybetli bir araçtır arkadaş. Şu an bile sür cepheye düşmanı korkutur. Hele o dev cüssenin altında ağır ağır kükreyen motor.... Bu tank günümüzde çalışır tek "king tiger"dır ve 70 ton civarında ağırlığı vardır.
Brad Bellick - Eye of The Tiger 04:05
Brad Bellick - Eye of The Tiger 1.811 izlenme - 8 ay önce Fox River'ın ton ton göbekli sevimli ama bir o kadarda acımasız olabilen gardiyanı Bradley Bellick'in dövüş sahneleri... Aslında son derece korkak olan Bellick yeri geldiğinde mecburiyetten dolayı hep güçlü ve korkusuz olduğu izlenimi vermiştir. Bu haliyle aslında her insana örnek olan kişiliğe sahiptir, insan yeri geldiği zaman korkularını bir kenara bırakıp önündeki zorlukla yüzleşmelidir. Bellick'in çoğu kavga sahnesi(özellikle sona'dakiler) bu duruma birer örnektir.
Uyuyan Kaplanın Müthiş Refleksi 00:53
Uyuyan Kaplanın Müthiş Refleksi 854 izlenme - 4 ay önce İrlanda'daki Dublin hayvanat bahçesinde uyuyan kaplanı kafesteki diğer kaplan uyandırmaya çalıştığında kaplanın inanılmaz ve ürkütücü makul tepkisi.
Koşu Yapan Adamı Eye Of The Tiger İle Gazlamak 00:38
Koşu Yapan Adamı Eye Of The Tiger İle Gazlamak 3.487 izlenme - 1 yıl önce Yol kenarında koşu yapan adama gaz vermek için arabasından Survivor un popüler şarkısı Eye of The Tiger açıyor.
Rocky Music Video Eye Of The Tiger 04:00
Rocky Music Video Eye Of The Tiger 10.717 izlenme - 5 yıl önce efsane film rocky ve efsane karakter rocky balboa'nın filmde geçen ve çok sevilen eye of the tiger müziği eşliğinde
Kaplan İle Beraber Uyanmak! 02:00
Kaplan İle Beraber Uyanmak! 2.809 izlenme - 11 ay önce Micheal isim çılgın arkadaşımız, kaplanı ile birlikte uyanıyor ve güne merhaba diyorlar. Bugüne kadar, 3 tane kaplan beslemiş 1 tanesi maalesef ölmüş şu an 2 adet kaplanı varmış. Yanılmıyorsam, Güney Afrika'da yaşıyor.
Disney bebek - Matrioska - Winnie the Pooh 01:18
Disney bebek - Matrioska - Winnie the Pooh 10.515 izlenme - 2 yıl önce Winnie The Pooh, Walt Disney'in en başarılı TV serilerinden birisidir. Çizgi filmin konusu; 100 Hektar Ormanında yaşayan ayı Winny, küçük korkak Piglet, zıp zıp kaplan Tigger, bahçıvan ve titiz Tavşan ve uyuşuk Eeyore'un birbirinden sevimli ve masum hikâyeleri üzerine kuruludur. Bu videomuzda mevcut kahramanlarımızı matruşka yapıp iç içe koyduk. Matruşka bebeklerin 1890 yılında Moskova yakınlarında bulunan Abrentsevo Malikanesi'ne ait Çocuk Eğitim Atelyesinde doğduğu iddia edilmektedir. Birçok meşhur ve yetenekli Rus sanatçı, yerel oymacılar ile birlikte Abrentsevo Malikanesi'nin sahibi Mamontov'un atölyesinde çalışmaya başlarlar. İsmini çok beğenilen bir bayan olan Matrioska'dan aldığı söylenir. Matruşka hem oymacılık hem de resim açısından Rusya'nın imajı ve ruhudur. Matruşkalar genelde geleneksel Rus kıyafeti olan sarafan giymiş bebekler şeklinde boyanır. Hadi şimdide bizim matruşkaları izleyelim.
Mashallah - Ek Tha Tiger 04:55
Mashallah - Ek Tha Tiger 6.070 izlenme - 3 yıl önce Mashallah - Ek Tha Tiger
Silkroad Tiger Girl (Tg) And Cerberus 03:33
Silkroad Tiger Girl (Tg) And Cerberus 13.913 izlenme - 8 yıl önce
tarsus / hayvanat bahçesi  tarsus/ zoo 01:26
tarsus / hayvanat bahçesi tarsus/ zoo 4.325 izlenme - 6 yıl önce mersin / tarsus canlı video çekim osman demir canlı canlı
Taiwan Sro SSella Killed Tiger Girl 3 02:58
Taiwan Sro SSella Killed Tiger Girl 3 17.461 izlenme - 8 yıl önce taiwan sro ßella killed tiger girl 3 wizz43