Hoşgeldiniz!

tijen

Darbe Bildirisi Okutulan TRT Spikeri O Anları Anlattı 02:10
Darbe Bildirisi Okutulan TRT Spikeri O Anları Anlattı 25.692 izlenme - 2 yıl önce 36 yıl sonra gerçekleşen darbe girişiminde, 'Yurtta Sulh Konseyi' tarafından bildiri okutulan TRT spikeri Tijen Karaş, "Ellerimiz arkadan bağlandı. silahla tehdit ederek, bir bildiri okumamı istediler" dedi. Tijen Karakaş'ın CNN TÜRK canlı yayınında yaptığı açıklamalar şöyle: "Stüdyomuzda ve haber merkezimizde alıkonulduk. Bir anda tehdit edildik, her hareketimiz izlendi. Silahlı kişiler tarafından bildiriyi okumaya zorlandım. TSK adına bu eylemi gerçekleştirdiklerini bize zarar vermeyeceklerini ve milletin iyyiliği için yaptıklarını söyleyen silahlı bir grup tarafından alıkonulduk. Ellerimiz arkadan bağlandı. silahla tehdit ederek, bir bildiri okumamı istediler. O bildiriyi canlı olarak yayınlayacaklarını ve tüm Türkiye7den yayınlayacaklarını ifade ettiler. O şartlarla okudum. Stüdyoda şu anda bizi seven milletimizle birlikteyiz. Çok şükür başımıza bir şey gelmedi, çok şükür ayaktayız"
TRT Spikeri Tijen Karaş Darbe Bildirisini Okumadan Hemen Önce 00:37
TRT Spikeri Tijen Karaş Darbe Bildirisini Okumadan Hemen Önce 14.054 izlenme - 2 yıl önce Tijen Karaş, 15 Temmuz 2016 darbe girişiminde en çok konuşulan isimlerden biri oldu. TRT spikeri Tijen Karaş, darbe girişiminin ardından darbe bildirisini okuyan isim olurken, TRT'de darbeci askerlerin müdahalesinin sonucunda yayına ara verildi. Yurtta Sulh Konseyi tarafından hazırlana darbe bildirisini okuyan Tijen Karaş kimdir sorusu merak edilmeye başlandı. TRT spikeri Tijen Karaş TRT'den askerlerin çekilmesinin ardından olayın yaşandığı anları anlattı. Hayatının en zor yayınını yaptığını belirten Karaj, bildiriyi tehdit altında okuduklarını belirtti.
Sevda Aydan Anısına (1930 - 6 Nisan 2018) 27:30
Sevda Aydan Anısına (1930 - 6 Nisan 2018) 829 izlenme - 8 ay önce 30 yıl süren Kaynanalar dizisinin "Niiiii" diye inleyen Tijen'ini, Türkiye'nin soprano sesli ilk opera sanatçısını ve Efe & Ege Aydan kardeşlerin değerli annelerini yani kısacası Prof. Dr. Sevda Aydan'ı kaybettik. Onun anısına TRT'nin vaktiyle kendisi için hazırladığı belgeseli paylaşmak istiyorum. Anısına saygıyla..
TRT Spikeri Tijen Karaş Canlı Yayında Fena Yakalanması 00:13
TRT Spikeri Tijen Karaş Canlı Yayında Fena Yakalanması 5.126 izlenme - 4 yıl önce Trt'nin başarılı güzel spikeri Tijen Karaş'a canlı bağlantı sağlanıyor fakat habersiz olan spikerin ilginç anları canlı canlı ekranlara yansıyor.
Tijen Karaş'ın Canlı Yayın Kazası 00:14
Tijen Karaş'ın Canlı Yayın Kazası 1.901 izlenme - 2 yıl önce TRT'nin başarılı ve güzel spikeri Tijen Karaş canlı bağlantı sağlandığında habersiz oluyor ve kameraya yakalanıyor
Tijen Karaş'ın Darbe Bildirisini Okumadan Hemen Öncesi 00:37
Tijen Karaş'ın Darbe Bildirisini Okumadan Hemen Öncesi 1.225 izlenme - 2 yıl önce Tijen Karaş, 15 Temmuz 2016 darbe girişiminde en çok konuşulan isimlerden biri oldu. TRT spikeri Tijen Karaş, darbe girişiminin ardından darbe bildirisini okuyan isim olurken, TRT'de darbeci askerlerin müdahalesinin sonucunda yayına ara verildi.
1960-1980-2016 Tüm Darbe Bildirileri 03:43
1960-1980-2016 Tüm Darbe Bildirileri 1.555 izlenme - 2 yıl önce Kurmay Albay Alparslan Türkeş'ten TRT Haber Sunucusu Tijen Karaş'a uzanan Türkiye'nin darbeler tarihini özetleyen tüm darbe bildirileri.
Trt Spikeri Tijen Karaş Canlı Yayında Fena Yakalanması 00:13
Trt Spikeri Tijen Karaş Canlı Yayında Fena Yakalanması 1.356 izlenme - 4 yıl önce Trt'nin Başarılı Güzel Spikeri Tijen Karaş'a Canlı Bağlantı Sağlanıyor Fakat Habersiz Olan Spikerin İlginç Anları Canlı Canlı Ekranlara Yansıyor.
İnce Cumali - Yılmaz Güney & Tijen Par (1967 - 61 Dk) 01:03:03
İnce Cumali - Yılmaz Güney & Tijen Par (1967 - 61 Dk) 191 izlenme - 6 ay önce Filmde, tüm ailesi öldürülen bir adamın intikam hikâyesi anlatılır. Cumali, bölgenin varlıklı bir ailesinin çocuğudur. Cumali'nin ailesini rakip olarak gören Ali Ağa, Cumali’nin doğduğu gün tüm aileyi öldürür. Ancak Cumali kurtulur. Cumali’yi değirmenci Mustafa büyütür ve onu babası bilir. Mustafa, Cumali’yi küçük yaştan itibaren bir eşkıya gibi yetiştirir. Cumali, büyüyüp yaşananları öğrendiğinde Ali Ağa’ya hesap sormak için harekete geçer. Ancak Ali Ağa'nın kızına âşık olması olayların seyrini değiştirecektir. Yönetmen:Yılmaz Duru Senaryo:Türkan Duru Yapımcı:İrfan Atasoy Görüntü Yönetmeni:Rafet Şiriner Oyuncular:Yılmaz Güney,Tijen Par,Erol Taş,İrfan Atasoy,Seyhan Özden,Bahri Özkan,Hikmet Olgun
İbo - Benim Balonlarım Vardı 1976 02:39
İbo - Benim Balonlarım Vardı 1976 1.125 izlenme - 3 yıl önce 1950-2003 arasında yaşamış müzisyen. İbo ya da Balonlu İbo olarak tanınır. Yaşamının önemli bir kısmını Norveç'te geçirmiş, bu ülkede Norveç televizyonu orkestrasında solist olarak çalışmıştır. Türkiye'de ise benim balonlarım vardı şarkısıyla tanınmıştır. Sinemada da evlidir ne yapsa yeridir filminde hiç evlenmemiş karacaoğlan rolünü oynamıştır. Kendisini saygıyla anıyoruz.
Darbe Bildirisini Fethullah Gülen Okursa 00:29
Darbe Bildirisini Fethullah Gülen Okursa 755 izlenme - 2 yıl önce 15 Temmuz 2016 tarihindeki darbe girişiminde TRT ekranlarında 'darbe bildirisi'ni okuyan Tijen Karaş'ın yüzüne Fethullah Gülen'in suratı montajlanmış.
TRT Spikeri Tijen Karaş Canlı Yayında Fena Yakalanması 00:13
TRT Spikeri Tijen Karaş Canlı Yayında Fena Yakalanması 791 izlenme - 4 yıl önce Trt'nin başarılı güzel spikeri Tijen Karaş'a canlı bağlantı sağlanıyor fakat habersiz olan spikerin ilginç anları canlı canlı ekranlara yansıyor.
Zeki Müren & Tijen Doray - Yandım Ateşinden (Ayşe Opereti) 01:49
Zeki Müren & Tijen Doray - Yandım Ateşinden (Ayşe Opereti) 459 izlenme - 4 yıl önce Paşamız musiki de terennüm eder,türkü de söyler,yeri geldiğinde operet de okur.Tijen Doray ile Ayşe Operetine çalıştıkları enfes bir sahne izliyoruz. Paşam,bir dakka duruverir misin? Künye:Rüya Gibi,1971,Ö.Lütfü Akad
Kaynanalar Dizisi Hayranı Olmak 00:54
Kaynanalar Dizisi Hayranı Olmak 343 izlenme - 4 yıl önce Efendim... Abimize Kaynanalar dizisi hakkında bir soru yöneltiliyor. Abimiz de aradan geçen yılların yarattığı baskıyla tutamıyor kendisini ve başlıyor anlatmaya. Ama ne anlatma... Termopylae Muharebesi'ni anlatan Spartalı Abimiz görse, ben nerede yanlış yaptım diye kahrından ölebilirdi.
TRT Haber Spikeri: Kollarımızı Bağladılar Silah Tuttular 01:23
TRT Haber Spikeri: Kollarımızı Bağladılar Silah Tuttular 131 izlenme - 2 yıl önce TRT Haber’de bir kaç saat önce metin okuyan kadın spiker, "3,4 saat kadar önce burada kabus dolu saatler yaşadık. Meslek hayatımın en zor yayını yaptım. Silahlı kişiler tarafından stüdyomuzda, haber merkezimizde alıkonulduk. Saatler boyunca rehin tutulduk. Kollarımız arkadan bağlandı. Tehdit edildik. Her hareketimiz izlendi. Stüdyoda o bildiri metnini, silahlı kişiler tarafından zorlandım. TSK adına bu eylemi gerçekleştirdiklerini, bize zarar vermeyeceklerini, milletin iyiliği için bunu yaptıklarını ifade eden bir grup tarafından alıkonulduk saatler önce evvel. Ellerimiz arkadan bağlandı. Silahları ile bizi tehdit ettiler. O şartlar altında okuduk. Çok şükür başımıza bir şey gelmedi. O dakikaları bir daha hatırlamak istemiyoruz" diye konuştu.
Darbe bildirisi okutulan TRT spikeri Tijen Karaş o anları anlattı !!! 06:10
Darbe bildirisi okutulan TRT spikeri Tijen Karaş o anları anlattı !!! 135 izlenme - 2 yıl önce Tijen Karaş'ın ifadelerinden yaşanan dehşetin büyüklüğü daha net anlaşılıyor.
TRT 1 Spikeri Tijen Karaş'ın Hainlerin Zorladığı Açıklama! 04:54
TRT 1 Spikeri Tijen Karaş'ın Hainlerin Zorladığı Açıklama! 64 izlenme - 1 yıl önce Tijen Karaş, Türk haber sunucusu. TRT Haber'de 2016 yılı Askeri Darbe Bildirisi'ni okumuştur. Karaş daha sonra bildiriyi silah zoru ile okuduğunu ifade etmiştir.
göksel bekmezci - cem tv (3/1) 07:51
göksel bekmezci - cem tv (3/1) 156 izlenme - 7 yıl önce hAYATIN TADI TUZU TİJEN BOLULU GÖKSEL BEKMEZCİ CEM TV 31,03,2012 (1)
Hafta Sonu Keyfi - 22 Mart 2015 Pazar / Tijen Mergen - Vural Çakır - Ali Haydar Bozkurt 47:06
Hafta Sonu Keyfi - 22 Mart 2015 Pazar / Tijen Mergen - Vural Çakır - Ali Haydar Bozkurt 99 izlenme - 4 yıl önce "İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
göksel bekmezci - cem tv  (3/2) 09:49
göksel bekmezci - cem tv (3/2) 87 izlenme - 7 yıl önce hayatın tadı tuzu tijen bolulu göksel bekmezci cem tv 31,03,2012 (2)
TRT SPİKERİ TİJEN KARAŞ DARBECİLERİN KADINIDIR TSK CUNTACILAR OLDUĞU HALDE İŞİD DİYE ZIRVALİYOR UYAN 03:56
TRT SPİKERİ TİJEN KARAŞ DARBECİLERİN KADINIDIR TSK CUNTACILAR OLDUĞU HALDE İŞİD DİYE ZIRVALİYOR UYAN 41 izlenme - 2 yıl önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 8-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-BUHARİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-EL-KAFİ CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIRA
Masal Perisi & Tijen Yasa - Bir Çömlek Zeytin (45'lik) 11:59
Masal Perisi & Tijen Yasa - Bir Çömlek Zeytin (45'lik) 5 izlenme - 2 yıl önce MASAL PERİSİ & TİJEN YASA - BİR ÇÖMLEK ZEYTİN (ODEON MÜZİK YAPIMCILIK - 1970) Şarkı Listesi: 1.Bir Çömlek Zeytin 00:00 2.Tek Bacaklı Hindi 06:36 Download Linkleri: Türk Telekom Müzik: https://www.turktelekommuzik.com/sa/411462 iTunes: https://itunes.apple.com/tr/album/bir-comlek-zeytin-single/id1048627774?l=tr