Hoşgeldiniz!

tık tık

Selahattin Ve Tülay - Yakalarsam Tık Tık 03:46
Selahattin Ve Tülay - Yakalarsam Tık Tık 18.609 izlenme - 7 yıl önce
Adam F - Circles a.k.a 'Tık Tık Tık Tık' 03:29
Adam F - Circles a.k.a 'Tık Tık Tık Tık' 1.128 izlenme - 3 yıl önce Show TV'nin Pazar Sürprizi'nden Cumartesi Sürprizi'ne evrilen magazin programının jenerik müziği. Daha sonraları "çekme, o karıyın a.k. çekme" başlıklı videonun finalinde de duyduk.
son arabeskçi cumali - tıkla bana 2010 yeni 04:39
son arabeskçi cumali - tıkla bana 2010 yeni 6.450 izlenme - 9 yıl önce Şarkıyı İndirmek İçin www.oguz-esen-fan.tk üye olunuz.
top sektiren kadının erkekleri kıskandıran sovu 00:56
top sektiren kadının erkekleri kıskandıran sovu 5.117 izlenme - 8 yıl önce bu kadının yeteneği ben çok iyiyim diyen çoğu futbolcu erkeğe bile taş çıkarır cinsten.top sektirmiyor topla resmen dalga geçiyor kadın..bayan olarak gurur duydum.buyrun şaşırtan videoyu izleyelim.
Tık Tık Eyi Günler - Yapı Kredi 01:39
Tık Tık Eyi Günler - Yapı Kredi 1.481 izlenme - 4 yıl önce Bir dönem hepimizin sayıkladığı "Anlayuşi forkli, kulturu forkli öbürü neydi lo" deyip gülmemize sebep olan videomuz.Reklamcılık miladımız sanırım bu reklam serisidir.
Rıza Konyalı - 58 Model Araba Aldım ( Şef'in Tavsiyesi) 04:03
Rıza Konyalı - 58 Model Araba Aldım ( Şef'in Tavsiyesi) 1.431 izlenme - 3 yıl önce Vatandaşıma büyük kıyak! Eskilerden enterasan bir şarkı, kendi plak kaydım. Filtreleme yok, bol cızırtı var. Kıyak kısmı ise şarkının sonunda, anafikir olarak verilen tavsiye. Kulak verin anacım..
Yapı Kredi Bankacılık Üssü 03:04
Yapı Kredi Bankacılık Üssü 592 izlenme - 4 yıl önce http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/24903/yapi-kredi-reklami-ekmek-arasi-kamera linkindeki reklamlar serisinin devamı. Yapı kredinin bankacılık üssüne gizli kamera yerleştiren tonton ajanımız, arıza bir heykır(hacker) aracılığı ile binadan canlı yayına geçer. Burada Kenan İmirzalıoğlu'na dikkat çekerim. Henüz Ezel moduna geçmemiş, adamakıllı okuyup plaza genci olmuş brifing vermektedir.
Nasıl Dans Edilmez - Her Şeyi Bildiğini Sanan Adam 04:13
Nasıl Dans Edilmez - Her Şeyi Bildiğini Sanan Adam 233 izlenme - 3 yıl önce Evet dostlar; gün geçmiyor ki Her Şeyi Bildiğini Sanan Adam bizi hipnoz etmesin. Bugün de nasıl dans edemeyizi gösteriyor. Uyarı: Fotosentif epilepsi hastalığınız varsa doktorunuza danışmadan izlemeyin.
Nadir - Tık Tık 04:43
Nadir - Tık Tık 471 izlenme - 8 yıl önce nadir - tık tık - nadir kasetçilik müzik yapım manisa
Başbakan'ın Basın Toplantısında Error Vermesi 00:17
Başbakan'ın Basın Toplantısında Error Vermesi 175 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın son dönemde ne kadar gergin, yorgun olduğunu analatan kısacık bir an aslında. Tık tık atıyor gözü adamcağızın.
Sevda Yahyayeva - Tık Tık Xanım 03:24
Sevda Yahyayeva - Tık Tık Xanım 72 izlenme - 4 yıl önce produser Perviz Oqtayoglu