Hoşgeldiniz!

Tık Tık Videoları

Ankara Oyun Havası - Tokmakla (Seksi Danscılar İçerir) 01:43
Ankara Oyun Havası - Tokmakla (Seksi Danscılar İçerir) 27.985 izlenme - 2 yıl önce İç Anadolunun güzidesi,efsane başganı Melih ile Türkiye'nin kalbi konumunda olan Şehr-i Ankara adına yakışır bir oyun havası performansı ile yine bizlerle hep birlikte tokmaklayalım efem.
Tülay - Yakalarsam Tık Tık - Yalan Dünya 02:05
Tülay - Yakalarsam Tık Tık - Yalan Dünya 41.947 izlenme - 5 yıl önce Yakalarsam Tık Tık Yalan Dünya Tülay
Birazda Eğlenek :) Ankaralı Turgut yakalarsam tık tık 03:17
Birazda Eğlenek :) Ankaralı Turgut yakalarsam tık tık 4.068 izlenme - 8 ay önce Birazda Eğlenek :) Ankaralı Turgut yakalarsam tık tık Şarkıcı Adı: Ankaralı Turgut Şarkı Adı: Yakalarsam Tık Tık Ankaralı Turgut Yakalarsam Tık Tık Şarkısı Sözleri yoldan geçti bir fıstık kafadan biraz kaçık fazla kıvırma kızım bak yakalarsam tık tık seni gidi karpuz kıran hıyarı tarladan çalan sonra da götürüp yudan bak yakalarsam tık tık manitam kırmızııı nokta tek çilemsin sen fıstık ne yorgan kaldı neee yastık bak yakalarsam tık tık seni gidi karpuz kıran hıyarı tarladan çalan sonra da götürüp yudan bak yakalarsam tık tık sana nenni dinletirim inim inim inletirim üfletirim gümletirim bak yakalarsam tık tık seni gidi karpuz kıran hıyarı tarladan çalan sonra da götürüp yudan bak yakalarsam tık tık
Selahattin Ve Tülay - Yakalarsam Tık Tık 03:46
Selahattin Ve Tülay - Yakalarsam Tık Tık 18.345 izlenme - 5 yıl önce
Ankaralı Turgut - Yakalarsam Tık Tık 03:17
Ankaralı Turgut - Yakalarsam Tık Tık 6.179 izlenme - 3 yıl önce Ankaralı Turgut Yakalarsam Tık Tık Hd Şarkı Sözleri (lyrics): seni gidi karpuz kıran, hıyarı tarladan çalan, sonra da ürüp yudan, bak yakalarsam tık tık.
son arabeskçi cumali - tıkla bana 2010 yeni 04:39
son arabeskçi cumali - tıkla bana 2010 yeni 6.445 izlenme - 7 yıl önce Şarkıyı İndirmek İçin www.oguz-esen-fan.tk üye olunuz.
Tülay Yakalarsam Tık Tık 02:06
Tülay Yakalarsam Tık Tık 2.297 izlenme - 5 yıl önce __https//www.facebook.com/MuSiCVeNuEMpLaYyY__
top sektiren kadının erkekleri kıskandıran sovu 00:56
top sektiren kadının erkekleri kıskandıran sovu 5.107 izlenme - 7 yıl önce bu kadının yeteneği ben çok iyiyim diyen çoğu futbolcu erkeğe bile taş çıkarır cinsten.top sektirmiyor topla resmen dalga geçiyor kadın..bayan olarak gurur duydum.buyrun şaşırtan videoyu izleyelim.
Tık Tık Eyi Günler - Yapı Kredi 01:39
Tık Tık Eyi Günler - Yapı Kredi 1.100 izlenme - 2 yıl önce Bir dönem hepimizin sayıkladığı "Anlayuşi forkli, kulturu forkli öbürü neydi lo" deyip gülmemize sebep olan videomuz.Reklamcılık miladımız sanırım bu reklam serisidir.
tecavüzcü coşkun tıktık (klip) kocakafalar 01:41
tecavüzcü coşkun tıktık (klip) kocakafalar 3.579 izlenme - 10 yıl önce
Adam F - Circles a.k.a 'Tık Tık Tık Tık' 03:29
Adam F - Circles a.k.a 'Tık Tık Tık Tık' 448 izlenme - 2 yıl önce Show TV'nin Pazar Sürprizi'nden Cumartesi Sürprizi'ne evrilen magazin programının jenerik müziği. Daha sonraları "çekme, o karıyın a.k. çekme" başlıklı videonun finalinde de duyduk.
Rıza Konyalı - 58 Model Araba Aldım ( Şef'in Tavsiyesi) 04:03
Rıza Konyalı - 58 Model Araba Aldım ( Şef'in Tavsiyesi) 905 izlenme - 2 yıl önce Vatandaşıma büyük kıyak! Eskilerden enterasan bir şarkı, kendi plak kaydım. Filtreleme yok, bol cızırtı var. Kıyak kısmı ise şarkının sonunda, anafikir olarak verilen tavsiye. Kulak verin anacım..
Nasıl Dans Edilmez - Her Şeyi Bildiğini Sanan Adam 04:13
Nasıl Dans Edilmez - Her Şeyi Bildiğini Sanan Adam 228 izlenme - 1 yıl önce Evet dostlar; gün geçmiyor ki Her Şeyi Bildiğini Sanan Adam bizi hipnoz etmesin. Bugün de nasıl dans edemeyizi gösteriyor. Uyarı: Fotosentif epilepsi hastalığınız varsa doktorunuza danışmadan izlemeyin.
YaLan Dünya YakaLarSam Tık Tık )) 02:06
YaLan Dünya YakaLarSam Tık Tık )) 1.451 izlenme - 5 yıl önce
Yapı Kredi Bankacılık Üssü 03:04
Yapı Kredi Bankacılık Üssü 392 izlenme - 2 yıl önce http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/24903/yapi-kredi-reklami-ekmek-arasi-kamera linkindeki reklamlar serisinin devamı. Yapı kredinin bankacılık üssüne gizli kamera yerleştiren tonton ajanımız, arıza bir heykır(hacker) aracılığı ile binadan canlı yayına geçer. Burada Kenan İmirzalıoğlu'na dikkat çekerim. Henüz Ezel moduna geçmemiş, adamakıllı okuyup plaza genci olmuş brifing vermektedir.
Ankaralı Turgut - Yakalarsam Tık Tık 03:17
Ankaralı Turgut - Yakalarsam Tık Tık 361 izlenme - 2 yıl önce Ankaralı Turgut'un zamanında Tarkan'ın oldukça meşhur olmuş şarkısı yakalarsam muck muck'u* devşirip türk müziğine kazandırdığı eğlenceli şarkıdır. Ayrıca Ankaralı Turgut yutan kelimesini yudan olarak yorumlayarak parçaya tamamen kübist bir hava vermiştir. gamsızlığına gurban olduğum. gene bel altı sözleri dikkat çekiyor.
tık tık tık tık 01:56
tık tık tık tık 193 izlenme - 6 yıl önce kendi müziğimdir
Alo Tık Tık İyi Günler 03:21
Alo Tık Tık İyi Günler 298 izlenme - 5 yıl önce Alo Tık Tık İyi Günler
Catlaq Bebekler 01:22
Catlaq Bebekler 475 izlenme - 8 yıl önce hehe bu cocuklar cok qomiq :d cağımız cocukları işde:d
Nadir - Tık Tık 04:43
Nadir - Tık Tık 469 izlenme - 6 yıl önce nadir - tık tık - nadir kasetçilik müzik yapım manisa
Nadir Saltık - Tık Tık 04:43
Nadir Saltık - Tık Tık 134 izlenme - 3 yıl önce Nadir Saltık - Tık Tık
Başbakan'ın Basın Toplantısında Error Vermesi 00:17
Başbakan'ın Basın Toplantısında Error Vermesi 157 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın son dönemde ne kadar gergin, yorgun olduğunu analatan kısacık bir an aslında. Tık tık atıyor gözü adamcağızın.
Sevda Yahyayeva - Tık Tık Xanım 03:24
Sevda Yahyayeva - Tık Tık Xanım 59 izlenme - 2 yıl önce produser Perviz Oqtayoglu
çılgın fırıncı 01:07
çılgın fırıncı 68 izlenme - 5 yıl önce inanılmaz komik gülmeye ihtiacı olanlar için ilaç gibi gelir
fıstık 00:46
fıstık 83 izlenme - 9 yıl önce fıstığın maceraları.......