Hoşgeldiniz!

tıkırtı

Çatlak Yumurtalar (Sizinkiler) - Gizemli Tıkırtı (İngilizce Altyazılı - ENG Subtitles) 05:00
Çatlak Yumurtalar (Sizinkiler) - Gizemli Tıkırtı (İngilizce Altyazılı - ENG Subtitles) 9.973 izlenme - 3 yıl önce Çatlak Yumurtalar'ın Gizemli Tıkırtı bölümünü şimdi İngilizce altyazılı olarak da izleyebilirsiniz :)
Çatlak Yumurtalar - Gizemli Tıkırtı 05:00
Çatlak Yumurtalar - Gizemli Tıkırtı 7.195 izlenme - 3 yıl önce Her bölümde kendilerine yeni bir görev edinen Limon ile Zeytin, zengin hayal güçleri sayesinde kılıktan kılığa girerek, bu görevleri yerine getirmeye çabalar. Çatlak Yumurtalar’ın heyecanlı maceraları çocuklara hem eğlenceli hem de eğitici vakit geçirtmeyi amaçlamaktadır.
Çatlak Yumurtalar - Gizemli Tıkırtı 05:00
Çatlak Yumurtalar - Gizemli Tıkırtı 2.690 izlenme - 3 yıl önce Her bölümde kendilerine yeni bir görev edinen Limon ile Zeytin, zengin hayal güçleri sayesinde kılıktan kılığa girerek, bu görevleri yerine getirmeye çabalar. Çatlak Yumurtalar’ın heyecanlı maceraları çocuklara hem eğlenceli hem de eğitici vakit geçirtmeyi amaçlamaktadır.
Çatlak Yumurtalar (Sizinkiler) - Gizemli Tıkırtı Fragmanı 00:44
Çatlak Yumurtalar (Sizinkiler) - Gizemli Tıkırtı Fragmanı 939 izlenme - 3 yıl önce "Gizemli Tıkırtı" fragmanını merak ediyor musun? "Çizgi Film Hakkında: Salih Memecan’ın sevimli karakterleri Limon ile Zeytin'in, 4-8 yaş grubunu hedef alan “Çatlak Yumurtalar” çizgi film serisi ile artık televizyonda. Limon ile Zeytin'in’in eğlenceli ve heyecanlı maceralarının, beşer dakikalık her bir bölüme özel gizli mesajlar eşliğinde anlatıldığı bu çizgi film serisi, çocukları ekran başına kilitleyecek."
evdeki tıkırtı 00:57
evdeki tıkırtı 249 izlenme - 8 yıl önce komik ve macera izle
Kim Bu Apaçi Gençler? - Ömer Miraç Yaman - Tıkırtı Gazetesi 32:44
Kim Bu Apaçi Gençler? - Ömer Miraç Yaman - Tıkırtı Gazetesi 110 izlenme - 2 yıl önce Sohbet Muhabbet 06:58'de başlıyor. Youtube'dan aldığım için kesemedim. Kusura bakmayın. Sosyolog Ömer Miraç Yaman 'Apaçi Gençlik'in anatomisini Özay Şendir'in sunduğu Tıkırtı Gazetesi'nde çıkarıyor.
Kanal 24 Tıkırtı Gazetesi Sarmiyen Midyat 09.10.2011 39:21
Kanal 24 Tıkırtı Gazetesi Sarmiyen Midyat 09.10.2011 62 izlenme - 6 yıl önce kanal 24 tıkırtı gazetesi sarmiyen midyat
Tahsin Yılmaz - Özay Şendir İle Tıkırtı Gazetesinde - 1 08:02
Tahsin Yılmaz - Özay Şendir İle Tıkırtı Gazetesinde - 1 64 izlenme - 7 yıl önce tahsin yılmaz ile özay şendir tıkırtı gazetesinde internet sektörünün geleceği ile ilgili güzel bir sohbet gerçekleştirdi.