Hoşgeldiniz!

Tikli Videoları İzle

Tikli Olma Konusunda Master Yapan Dayı 01:54
Tikli Olma Konusunda Master Yapan Dayı 4.018 izlenme - 1 ay önce Tikli olmak insanlara günlük hayatta zora sokan durumlar yaşatabilir. Ancak bu dayının o kadar çok tiki var ki yaşaması bile mucize.
Bütün Çalışanların Birer Tike Sahip Olması 03:16
Bütün Çalışanların Birer Tike Sahip Olması 6.106 izlenme - 8 ay önce Boluda bir Ambarcıda çalışan bu insanların hepsinin farklı farklı tikleri var ve kader onları aynı iş yerinde birleştirmiş.
komik tikli adam seftali(küfürlü) 06:56
komik tikli adam seftali(küfürlü) 14.286 izlenme - 5 yıl önce
Acayip Tikli S.kerim Adam 04:57
Acayip Tikli S.kerim Adam 4.627 izlenme - 3 yıl önce Komik tikli mehmet abinin tikiyle halleri. Sakin sakin sikmesiyle her lafını sikmeyle bitirmesi tam bir idol sebebi.
tikli mesut 00:56
tikli mesut 15.726 izlenme - 9 yıl önce kuzu unlu mamülleri
Tiki Olan Adam Küfürlü Kütahyali Cicekci 06:56
Tiki Olan Adam Küfürlü Kütahyali Cicekci 14.766 izlenme - 6 yıl önce
çook komik tikli serisi 1 :)) 00:31
çook komik tikli serisi 1 :)) 10.639 izlenme - 8 yıl önce
Şeftaliye Tiki Olan Garson (Küfür İçerir) 03:55
Şeftaliye Tiki Olan Garson (Küfür İçerir) 228 izlenme - 2 ay önce Şeftaliye tiki olan Samsunlu garsonun müşterilere isyanı. Kötü olan ise müşterilerin neredeyse tamamının tikli garsonun bu durumundan haberdar olması.
tikli berko 02:17
tikli berko 5.912 izlenme - 8 yıl önce adam çok komik tiki var.karşısında kaşıyınca o da kaşıyor.
Tikli Dede (Komik Küfürlü) 01:48
Tikli Dede (Komik Küfürlü) 7.280 izlenme - 4 yıl önce Tikli Dede
tik'in böylesi görülmedi! 02:11
tik'in böylesi görülmedi! 10.760 izlenme - 6 yıl önce http//www.facebook.com/ciftehankasabasi kislahan@hotmail.com http//www.ciftehan.com/ http//www.ciftehankaplicalari.com/ çiftehan termal kaplıcaları çiftehan kasabası ulukışla niğde kislahan@hotmail.com
TiKli dede (Küfürlü) Sanki enson 118 33 reklami D 01:48
TiKli dede (Küfürlü) Sanki enson 118 33 reklami D 4.535 izlenme - 5 yıl önce TiKli dede (Küfürlü) Sanki enson 118 33 reklami D
Patlıcana Tiki Olan Yarışmacı - Ben Bilmem Eşim Bilir 01:45
Patlıcana Tiki Olan Yarışmacı - Ben Bilmem Eşim Bilir 3.951 izlenme - 3 yıl önce Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmasında hem hareketleriyle, hem de patlıcan kelimesini duyunca verdiği tepkilerle stüdyoyu kahkahaya boğan yarışmacı herkesi şaşırttı.
Tikli Dede +18 01:48
Tikli Dede +18 3.612 izlenme - 4 yıl önce Tikli Dede +18
 Tikli taksici 00:06
Tikli taksici 1.863 izlenme - 3 yıl önce Tikli taksici
Şoray Uzun Yolda Küfür 06:38
Şoray Uzun Yolda Küfür 7.727 izlenme - 9 yıl önce Şorayın kütahyada bulduğu tikli adam.
 Çanakkale'nin Tikli Köyü 04:07
Çanakkale'nin Tikli Köyü 1.603 izlenme - 3 yıl önce anakkale'nin Bayramiç ilçesinin istem dış davranışlara sahip halkıyla bilinen Bıyık köyü, Çanakkale'nin Tikli Köyü olarak anılıyor. Uzun yıllar köyde yaşamlarını sürdüren tikli köylüler, kahvehane ya da ev sohbetlerinde bir araya geldiklerinde, muzip kişilerin şakalarına maruz kalınca, ortaya komik görüntüler çıkıyor. Akşamları köy kahvehanesinde toplanan ve çeşitli hareketlere karşı bulunanlar, diğer köylülerin yaptığı şakalarla gülüp, çevrelerindekileri de güldürüyorlar. Ama 2008 yılında Bayramiç Tikli köyü muhtarlığı şaka yapılmasını yasaklanmış. Çünkü yaptığı şakalar kaka olmuş ve en sonunda köye gelen misafirleri uyarmak için ‘Bu köyde şaka yapmak yasaktır’ yazısı yazılmış..
Acayip Tikli S.kerim Adam 04:57
Acayip Tikli S.kerim Adam 1.783 izlenme - 2 yıl önce Komik tikli mehmet abinin tikiyle halleri. Sakin sakin sikmesiyle her lafını sikmeyle bitirmesi tam bir idol sebebi.
Dikkat! Tikli Dedeler! (Küfür İçerir) 01:48
Dikkat! Tikli Dedeler! (Küfür İçerir) 1.399 izlenme - 2 yıl önce Birinin tiki varsa onun üzerine gidilir.Bu bir klasiktir. Bu sefer ülkemizin en sevimsiz insanlarından biri olan Mülayim vurmus kendini Anadolu'ya ve orada bir köyde dedemizi bulmus. Çok maifetmiş gibi de dedemizi sürekli dürtmüş. Dedemizin iki elinde baston olsa bile seri olarak sıralıdıgı a..ına kodugum kelimeleri yaaşından beklenmeyecek şekilde içten. Ayağını denk al Mülayim dikkat dedeler...
Kütahya'daki Çicekçi 2 (Küfür İçerir) 06:56
Kütahya'daki Çicekçi 2 (Küfür İçerir) 1.599 izlenme - 2 yıl önce Şoray'in yayınlanmayan küfürlü çekimindeki şahane insan çicekçi abimiz tekrar karşınızda efendim. Videoyu ilk gördüğümde dedim lan bu adami gözüm bir yerden ısırıyor ama dur bakalım ne çıkacak dedim... Kaş göz yapmayın lan!
Çanakkale'nin Tikli Köyü 03:01
Çanakkale'nin Tikli Köyü 1.612 izlenme - 3 yıl önce bayramiç ilçesinin istem dış davranışlara sahip halkıyla bilinen bıyık köyü, çanakkale'nin tikli köyü olarak anılıyor.uzun yıllar köyde yaşamlarını sürdüren tikli köylüler, kahvehane ya da ev sohbetlerinde bir araya geldiklerinde, muzip kişilerin şakalarına maruz kalınca, ortaya komik görüntüler çıkıyor.akşamları köy kahvehanesinde toplanan ve çeşitli hareketlere karşı bulunanlar, diğer köylülerin yaptığı şakalarla gülüp, çevrelerindekileri de güldürüyorlar.
çook komik tikli serisi 2 :))) 01:56
çook komik tikli serisi 2 :))) 3.882 izlenme - 8 yıl önce tikli seyahatte :))
Tikliler Lokantası - Akın Akın Anadolu 08:36
Tikliler Lokantası - Akın Akın Anadolu 1.108 izlenme - 2 yıl önce Biraz da nostalji; Akın Akın Anadolu isimli programdan bir bölümü izleyeceğiz. Fatsa'da çekilen bölümde bir lokantaya gidiyor Akın Sel, bu lokantadakilerin hepsi de tikliymiş. Videoyu kısaltıp özet yapacaktım lakin izledikçe hiçbir bölümüne kıyamadım o yüzden biraz uzun oldu artık kusura bakmayın (atomu parçalayan arkadaşlaradır bu özür zamanları boşa gidiyor ya hani o hesap).
Tikli Dede  Koptum Ya 01:48
Tikli Dede Koptum Ya 3.486 izlenme - 6 yıl önce facebook hesabınızı yada sayfanızı böyle çalıyorlar
Tikli Arap Çocuk  (Hipnoz Etkili) 00:13
Tikli Arap Çocuk (Hipnoz Etkili) 1.301 izlenme - 2 yıl önce Maçlarda o kadar insan içinde stadın en güzel kızını bulup yakın plan çekerler ya, işte bu da öyle birşey.
Çanakkale'nin Tikli Köyü 04:07
Çanakkale'nin Tikli Köyü 879 izlenme - 2 yıl önce Çanakkale'nin Bayramiç ilçesinin istem dış davranışlara sahip halkıyla bilinen Bıyık köyü, Çanakkale'nin Tikli Köyü olarak anılıyor. Uzun yıllar köyde yaşamlarını sürdüren tikli köylüler, kahvehane ya da ev sohbetlerinde bir araya geldiklerinde, muzip kişilerin şakalarına maruz kalınca, ortaya komik görüntüler çıkıyor. Akşamları köy kahvehanesinde toplanan ve çeşitli hareketlere karşı bulunanlar, diğer köylülerin yaptığı şakalarla gülüp, çevrelerindekileri de güldürüyorlar. Ama 2008 yılında Bayramiç Tikli köyü muhtarlığı şaka yapılmasını yasaklanmış. Çünkü yaptığı şakalar kaka olmuş ve en sonunda köye gelen misafirleri uyarmak için ‘Bu köyde şaka yapmak yasaktır’ yazısı yazılmış.. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/47519/dikkat-tikli-dedeler-kufur-icerir http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/188997/acayip-tikli-skerim-adam
BİR İNSAN TİKLİ OLABİLİR AMA BU KADARI DA PES !!!!! 07:20
BİR İNSAN TİKLİ OLABİLİR AMA BU KADARI DA PES !!!!! 891 izlenme - 2 yıl önce özgürses - 18 yaşından Büyüklerin İzlemesi Uygundur.Gülmekten bayılacaksınız. ( İZLEYİNİZ !!!!! )
Tikli Damat Adayı Kırdı Geçirdi 07:40
Tikli Damat Adayı Kırdı Geçirdi 2.062 izlenme - 6 yıl önce
Tikli Dedenin Lafına Bak 01:48
Tikli Dedenin Lafına Bak 1.404 izlenme - 6 yıl önce
Tikli Bir Adam! 04:20
Tikli Bir Adam! 87 izlenme - 2 ay önce Tikli bir insanın hayatını ve yaşadıklarını anlattık ne kadar eğlenceli ve komik olsada onlar bu zorluklarda yaşıyor ne kadar alışsalarda... birdahaki video cuma aynı saatte youtube da beğenmeyi ve paylaşmayı unutmayın görüşmek üzere... Ailemize Katılın (Abone olun): http://goo.gl/gyVDf2 ----------------------------------------------------------------------- Diğer Komik Videolarımız: ----------------------------------------------------------------------- Ağda Yaparken Şarkı Söyleyen Türk: https://youtu.be/tBCgsp7GT9k Ben Olsam Yapardım Diyip Yapamadıklarımız : https://youtu.be/U9txbINruWc Adele-Hello Parodi - AHA ŞİMDİ SI**N LAN! : https://youtu.be/xecu-29JmvE Bütün Challengeleri Yaptık! : https://youtu.be/l282LL7NPjQ Her Çocuğun Yaşadığı 3 Olay : https://youtu.be/YSAyuBpCHCc Şakalarken Şakalanmak : https://youtu.be/SFwMFEZMi3M Nasıl Başarılı Bir YouTuber Olunur? : https://youtu.be/ORMPADWLJK0 Gıcık Reklamlar 2 : https://youtu.be/HDhSJv6I8Q8 Utancımızdan Yapamadığımız Şeyleri Yapsaydık : https://youtu.be/jy0-WV8eJMs ----------------------------------------------------------------------- Uygulamamızı İndirin: Android : https://goo.gl/wuBFRN iOS: https://goo.gl/YjlGOs Facebook : http://goo.gl/zkQKhv YouNow : http://goo.gl/JSOuZt Soner İnstagram : https://goo.gl/9H3PHf Sefa İnstagram : https://goo.gl/Cl7OmS İş Görüşmeleri için: twobrotherchannel@gmail.com ----------------------------------------------------------------------- Merhaba! Kanalımızda günümüz hayatın en klişe, gıcık, saçma ve başka olayları en komik haliyle hazırladığımız videoları sizlere sunuyoruz. Bunun yanında kısa filmler, düellolar (challenge), bilgilendirici kaliteli videolar üretmeye çalışıyoruz. Videoları kaçırmamak için ücretsiz abone olmayı unutmayın.