Hoşgeldiniz!

Tilki Andrei

Tilki Andrei vs. Polat Alemdar Restleşmesi - Kurtlar Vadisi 12:07
Tilki Andrei vs. Polat Alemdar Restleşmesi - Kurtlar Vadisi 2.252 izlenme - 3 yıl önce Akıllara kazınan karakterlerden biri olan Tilki Andrei, Polat Alemdar'ın mekanına gelerek ayar vermek ister. Ancak Polat abimizin her zaman ki gibi hazır cevapları ikili arasında soğuk rüzgarlar estirir. Ve Tilki Andrei adamlarının elinde olduğunu söyleyerek postayı koyup gider. 24 saat geçmeden kara haber Polat abimize ulaşır. Tilki adamlarının kafasına sıkmıştır. Ben restleşme istemiyorum diyenler 06.20'den itibaren Tiki Andrei'in Polat'ın adamlarının kafasına sıkmasını izleyebilirsiniz.
Kurtlar Vadisi Pusu 238. Bölüm Version - Tilki Andrei Müzik 04:19
Kurtlar Vadisi Pusu 238. Bölüm Version - Tilki Andrei Müzik 2.601 izlenme - 3 yıl önce Kurtlar Vadisi Pusu 238. Bölüm Version - Tilki Andrei Müzik Kurtlar Vadisi Pusu son bölümde büyük saldırı! Kurtlar Vadisi Pusu 238. Bölümü ile ekrana geldi. Ekibe yapılan kritik saldırı zorlu bir mücadeleye neden oldu. Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm detayları haberimizde... Televizyon fenomeni “Kurtlar Vadisi Pusu”, bu bölümüyle de izleyenleri ekran başına kilitledi. Polat, sonunda Süha’nın sırrına ortak olur. Bundan sonra bambaşka bir görev üstlenecektir. Peki, bu görevler neyi amaçlamaktadır? Fehmi, güç gösterisi yapmayı sevmişe benzemektedir. Yanında Cahit olmadan bunu daha ne kadar sürdürebileceğini kendi gözleriyle tecrübe edecektir. KGT ekibi, Polat Alemdar’dan aldıkları emri yerine getirirken hiç beklemedikleri saldırılarla sarsılırlar. Üstelik bu kez Tilki’nin yanı sıra başka bir misafirleri daha vardır. Akif ve adamları Şedid’in İstanbul’a uzanan kolunu bükmek için acele etmelidir. Sagir’in kurduğu bomba düzeneği Aynura için geri sayımı başlatacaktır. Polat, karanlık güçlerin üzerine aydınlığı getirmek için çalışırken, aynı kararlılığı Brandon da kirli oyunlarına devam ederken gösterir. Tüm karmaşa tek bir noktayı işaret edecektir.
Polat Alemdar Tilki Andrei Öldürüyor (Kurtlar Vadisi Pusu 298.Bölüm) 01:51
Polat Alemdar Tilki Andrei Öldürüyor (Kurtlar Vadisi Pusu 298.Bölüm) 694 izlenme - 2 yıl önce Kurtlar Vadisi Pusu 298.Bölüm Özeti Tilki, Pusat’ı rehin almıştır ve geçmişin hesaplarını kapatmak için onunla bir oyun oynamaya başlar! Kurtlar Vadisi Pusu 298.Bölüm Özeti Tilki, Pusat’ı rehin almıştır ve geçmişin hesaplarını kapatmak için onunla bir oyun oynamaya başlar!
Kurtlar Vadisi Kanal D Geçiş Fragmanı (2005) 02:55
Kurtlar Vadisi Kanal D Geçiş Fragmanı (2005) 746 izlenme - 3 yıl önce Kurtlar Vadisi tekrar kanal değiştirerek Kanal D'ye geçmiş. Kurtlar Vadisi'nin (efsane sezonlarının) ilk olarak kanal değiştirerek Show TV'den Kanal D'ye geçtiği zaman yayınlanan fragmanı.
Kurtlar Vadisi Pusu 258. Bölüm - Tilki Andrei ve Pusat Kapışması 05:41
Kurtlar Vadisi Pusu 258. Bölüm - Tilki Andrei ve Pusat Kapışması 451 izlenme - 2 yıl önce Kurtlar Vadisi Pusu'da en sevdiğim sahne birisi çakırın oğlu diğeri rus piskopat akıllı çakal Tilki Andrei bakalım kapışma nasıl geçecek.Yeni videolar için kanalıma abone olun
Tilki Andrei Efsanesinin Dönüşü - Kurtlar Vadisi Pusu 03:14
Tilki Andrei Efsanesinin Dönüşü - Kurtlar Vadisi Pusu 401 izlenme - 3 yıl önce Polat'ın alt edemediği tek adam olan Tilki Andrei, izleyicilerin yoğun isteği üzerine yeniden diziye dönmüş. Geldiği birlik laf arasına dalan beceriksiz bir adamını termal bir sniperle kalaylıyor.
Kurtlar Vadisi Pusu 276.Bölüm - Tilki Andrei'nin Kurtarılma Sahnesi 01:00
Kurtlar Vadisi Pusu 276.Bölüm - Tilki Andrei'nin Kurtarılma Sahnesi 134 izlenme - 2 yıl önce Kurtlar Vadisi Pusu 276 bölümde Safiye'yi vurmak için İsviçreye giden Tilki Andrei istediğini alamadı.Pusat tarafından yakalandı,ama sonra Karun onu kurtardı