Hoşgeldiniz!

Tılsım Videoları

Tılsım ve Vefk Nedir - Tılsım ve Vefk Hangi Alanlarda Kullanılır - Medyum Miraç Kaya 05:32
Tılsım ve Vefk Nedir - Tılsım ve Vefk Hangi Alanlarda Kullanılır - Medyum Miraç Kaya 3.916 izlenme - 4 ay önce Tılsım nedir? Tılsım ne için yapılır? Bereket Tılsımı nedir? Vefk nedir? Vefk büyümüdür? Vefk ne için yapılır? Aşk vefki nedir? Hazine bulma vefki nedir? Medyum Sayın Miraç Kaya katılmış olduğu televizyon programında Tılsım ve Vefk'e değindi. Kişisel bakımlarınız Sorularınız için; Tel : 0505 323 8393 Web : https://www.medyummirackaya.com Facebook : https://www.facebook.com/medyummustafamirackaya İnstagram : medyummirackaya Numaramızdan veya Web sitemizden randevu alabilirsiniz.
Medyum Miraç Kaya İle Büyü Nedir - Büyü Belirtileri - Büyü Bozumu 23:11
Medyum Miraç Kaya İle Büyü Nedir - Büyü Belirtileri - Büyü Bozumu 3.879 izlenme - 4 ay önce Mustafa Miraç KAYA nın katılmış olduğu Sema Baysal ile işkolik programından çoğu kimsenin yanlış bildiği veya daha önce duymadığı konulara değiniyor insanları aydınlatıyoruz. Büyü nedir ? Vefk Nedir ? Büyü Belirtileri Nelerdir ? Büyü Yaptırmak İstiyorum ? Bağlama Büyüsü Papaz Büyüsü ve diğer büyüler nasıl etki eder ? Havas Sırları Nelerdir ? Esma-Ül Hüsna şifrelerine ulaşabilir miyiz ? Kişisel bakımlarınız Sorularınız için; Tel : 0505 323 8393 Web : https://www.medyummirackaya.com Facebook : https://www.facebook.com/medyummustafamirackaya İnstagram : medyummirackaya Numaramızdan veya Web sitemizden randevu alabilirsiniz.
Medyum Miraç Kaya İle Yoğun İstek Üzerine Büyü Nedir - Büyü Belirtileri - Tılsım - Vefk - 19:46
Medyum Miraç Kaya İle Yoğun İstek Üzerine Büyü Nedir - Büyü Belirtileri - Tılsım - Vefk - 2.572 izlenme - 4 ay önce Medyum Miraç KAYA ile yoğun istek ve talepleriniz doğrultusunda büyü nedir büyü belirtileri nasıl anlaşılır vefk nedir kimler vefk yaptırabilir tılsım nedir şifa verme nasıl yapılır sorularının cevapları sizlerle Kişisel bakımlarınız Sorularınız için; Tel : 0505 323 8393 Web : https://www.medyummirackaya.com Facebook : https://www.facebook.com/medyummustafamirackaya İnstagram : medyummirackaya Numaramızdan veya Web sitemizden randevu alabilirsiniz.
Vefk Nedir? Vefk Büyü müdür? Vefk Günah mıdır? – Medyum Miraç Kaya 00:38
Vefk Nedir? Vefk Büyü müdür? Vefk Günah mıdır? – Medyum Miraç Kaya 1.881 izlenme - 3 ay önce Vefk Büyü Değildir… Değerli Takipçilerim; Vefk Denge anlamına gelip insanların üzerinde cin çarpması, cin musallatı, büyü veya büyü ile alakalı insanlar üzerine şahsi ve genetik halde sinir dağınıklığı, halüsinasyonlar görme veya insanların psikolojisini bozma aşamasına geldikleri noktada kendilerini koruma amaçlı kâğıt veya deri üzerine yaptırdıkları bir sistemdir. Kişisel bakımlarınız Sorularınız için; Tel : 0505 323 8393 Web : www.medyummirackaya.com Facebook : www.facebook.com/medyummustafamirackaya İnstagram : medyummirackaya Twitter : medyummirackaya Numaramızdan veya Web sitemizden randevu alabilirsiniz.
Büyü Varmıdır  - Kimler Ne için Büyüye Başvurur Ne Amaçlarla Kullanılır - Medyum Miraç KAYA 04:10
Büyü Varmıdır - Kimler Ne için Büyüye Başvurur Ne Amaçlarla Kullanılır - Medyum Miraç KAYA 2.354 izlenme - 4 ay önce Büyü Nedir ? Büyü var mıdır ? Büyüye kimler ne için başvurur ? Büyü ne için yapılır ? Medyum Sayın Miraç Kaya katılmış olduğu televizyon programında Büyü Çeşitlerine değindi. Kişisel bakımlarınız Sorularınız için; Tel : 0505 323 8393 Web : https://www.medyummirackaya.com Facebook : https://www.facebook.com/medyummustafamirackaya İnstagram : medyummirackaya Numaramızdan veya Web sitemizden randevu alabilirsiniz.
Tılsım Nedir? Tılsım Günahmıdır? - Medyum Miraç KAYA 00:45
Tılsım Nedir? Tılsım Günahmıdır? - Medyum Miraç KAYA 1.401 izlenme - 3 ay önce İşleriniz ters mi gidiyor? Kendinizi Bunalımda mı hissediyorsunuz? Ev iş ve Aile yaşantınızda Devamlı problemler mi yaşıyorsunuz? Aşk hayatınız çok mu kötü? O HALDE… Medyum Miraç Kaya’nın Tılsımatlarını denemenin tam vakti… Tılsım insanların bereketlenme, Âşık olma, Kısmetsizliklerin gitmesi veya üzerinde nazar büyü inancıyla metal veya kâğıtlar üzerine kişilerin anne adları doğum tarihleri Gün, Ay, Yıl olarak hesaplanarak ortaya çıkacak Ebced rakamları ve aynı zamanda Esma-Ül Hüsna’nın kendi ismine denk geldiği noktaların aynı tılsım üzerine geçmesi ile yapılır. Kâğıt veya gümüş parçalarının üzerine hazırlanarak müşterilerimize sunulur. Tılsım Büyü Değildir. Kişisel bakımlarınız Sorularınız için; Tel : 0505 323 8393 Web : www.medyummirackaya.com Facebook : www.facebook.com/medyummustafamirackaya İnstagram : medyummirackaya Twitter : @medyummirackaya Numaramızdan veya Web sitemizden randevu alabilirsiniz.
Büyü, Nazar ve Gözden Nasıl Korunuruz - Medyum Miraç KAYA 02:17
Büyü, Nazar ve Gözden Nasıl Korunuruz - Medyum Miraç KAYA 1.471 izlenme - 4 ay önce Büyüden Nasıl Korunuruz? Nazardan Nasıl Korunuruz? Gözden Nasıl Korunuruz? Kişisel bakımlarınız Sorularınız için; Tel : 0505 323 8393 Web : https://www.medyummirackaya.com Facebook : https://www.facebook.com/medyummustafamirackaya İnstagram : medyummirackaya Numaramızdan veya Web sitemizden randevu alabilirsiniz.
Herkes Tılsım Ve Vefk Yapabilir Mi - Medyum Miraç Kaya 04:39
Herkes Tılsım Ve Vefk Yapabilir Mi - Medyum Miraç Kaya 1.237 izlenme - 4 ay önce Tılsım ve Vefk Kimler tarafından yapılır? Tek Başımıza Tılsım ve Vefk Yapabilir miyiz? Tılsım nedir? Vefk nedir? Kişisel bakımlarınız Sorularınız için; Tel : 0505 323 8393 Web : https://www.medyummirackaya.com Facebook : https://www.facebook.com/medyummustafamirackaya İnstagram : medyummirackaya Numaramızdan veya Web sitemizden randevu alabilirsiniz.
Ema Astroloji ve Danışmanlık Merkezi - Medyum Miraç Kaya 00:53
Ema Astroloji ve Danışmanlık Merkezi - Medyum Miraç Kaya 274 izlenme - 3 ay önce Ema Astroloji Rehberlik & Danışmanlık Merkezi Spiritual Hizmetler vermekte olup Medyum Miraç Kaya'nın kişilere dününden bugününe ve geleceğine yaptığı Su falı, Ayna falı ve Yıldızname gibi bir takım seanslar oluşturduğu aynı zamanda Vefk ve Tılsımlar yaparak insanların üzerinde büyü bozma, şans açma, kısmet bulma, ayrı sevgililerin birleşmesi amaçlı yaptığı totemlerin buluştuğu adrestir. Pazartesi, Salı,Çarşamba günleri Ankara Şubemizde Perşembe, Cuma, Cumartesi ve Pazar günü İstanbul şubemizde gerek birebir gerekse Online (telefon) bakımları ile hizmet vermektedir. Kişisel bakımlarınız ve Sorularınız için; Tel : 0505 323 8393 Web : https://www.medyummirackaya.com Facebook : www.facebook.com/medyummustafamirackaya İnstagram : www.instagram.com/medyummirackaya Twitter : www.twitter.com/medyummirackaya Numaramızdan veya Web sitemizden randevu alabilirsiniz.
Prenses Sofia - Kaybolan Tılsım 03:26
Prenses Sofia - Kaybolan Tılsım 1.080 izlenme - 2 yıl önce Prenses Sofia - Kaybolan Tılsım "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Seafight Tr1 Tılsım Savaşı 04:57
Seafight Tr1 Tılsım Savaşı 2.328 izlenme - 4 yıl önce Seafight Tr1 Tılsım Savaşı
İstanbul Kıyamet Vakti Şah Kobra 05:00
İstanbul Kıyamet Vakti Şah Kobra 4.271 izlenme - 8 yıl önce Şah kobra nasıl kesilir ( kütükyaran olmadan )
Burcu Güneş Tılsım 06:01
Burcu Güneş Tılsım 3.409 izlenme - 9 yıl önce
Tılsım-Almora 00:43
Tılsım-Almora 2.968 izlenme - 9 yıl önce
Burcu Güneş - Uzak Değilim (Selvi Boylum) 03:58
Burcu Güneş - Uzak Değilim (Selvi Boylum) 895 izlenme - 2 yıl önce Burcu Güneş'in 29 Mayıs 2001 tarihinde çıkardığı ve 1 milyondan fazla satan ''Tılsım'' adlı albümünün 4. şarkısı olan Uzak Değilim'e (Selvi Boylum) Bostancı Lunaparkı'nda çektiği klibi içerisinde barındıran video. Klipte danslarıyla Güneş'e keşlik eden ise, ilk BBG evinin en matrak yarışmacısı olan ''Chino'' ve ''Elektrik'' lakaplı 15 Sinan. Şarkı Sözleri (lyrics): Yüzyıllardır söylenir aynı masallar Ay ışığı yıldızlar yakamozlar Ah göğü alırdım uzandığım an Sana yenildi sevdam Çok uzak değilim Yanıbaşında duruyorum Gözünü iyi aç Buradayım ahh Selvi boylum geçiyor bak Birgün elbet sevgilim olacak Bana oyna şansını zorla Çaldın kalbimi yorma
delilere tılsım operasyonu 02:29
delilere tılsım operasyonu 1.733 izlenme - 8 yıl önce delilere tılsım operasyonu
Herkeste Büyü Var Mıdır - Medyum Miraç KAYA ile Havas İlmi Sırları 03:04
Herkeste Büyü Var Mıdır - Medyum Miraç KAYA ile Havas İlmi Sırları 117 izlenme - 5 ay önce Kişiler üzerinde büyü olup olmadığı nasıl tespit edilebilir ? Büyü olduğunu tespit eden kişiler ne yapmalı ? Herkeste büyü var mıdır ? Büyü Belirtileri Nelerdir ? Medyum Sayın Miraç Kaya katılmış olduğu televizyon programında Büyü Çeşitlerine değindi. Kişisel bakımlarınız Sorularınız için; Tel : 0505 323 8393 Web : https://www.medyummirackaya.com Facebook : https://www.facebook.com/medyummustafamirackaya İnstagram : medyummirackaya Numaramızdan veya Web sitemizden randevu alabilirsiniz.
wishmaster 00:30
wishmaster 1.573 izlenme - 6 yıl önce tanrı cenneti yarattı. evren bir ışıkken bu ışığın arasında şeytanın tüm sinsiliğiyle pusuda beklediği karanlık bir delik vardı. yıl 1997 abd'deki bir limanda telaşlı bir koşuşturma var. liman işçileri 12. yüzyıla ait paha biçilmez bir iran heykelinin bulunduğu sandığı itina ile gemiden indiriyor. o sırada olan bir kazadan dolayı heykel kırılır ve içinde kırmızı bir taş çıkar. bunu bulan liman işçisi kimse görmeden bu taşı alır ve bir koleksiyoncuya satar. taşın içinde zamanında bir kahin t
Osmanlı Sultanlarının Tılsımlı Gömlekleri 03:27
Osmanlı Sultanlarının Tılsımlı Gömlekleri 860 izlenme - 4 yıl önce Osmanlı sultanlarının ayet, hadis ve sembollerle süslü her biri üç-dört yılda dokunan tılsımlı gömleklerinin sırrı hâlâ çözülemiyor. uzmanlar, gömleklere işlenen şifrelerin osmanlı tarihine ışık tutacağına inanıyor. osmanlı padişahlarının savaşta galip gelmek, nazardan korunmak ve şifa bulmak için giyindikleri tılsımlı gömleklerin üzerindeki harf ve rakamların işaret ettiği anlam şimdilik bir sır. üstelik çözülemeyen yalnızca şifreler değil, kumaşların nasıl olup da 8 bin çözgü ipiyle dokunduğu da anlaşılabilmiş değil. gömleklerin şifresini ve dokuma tekniğinde kullanılan formülü bulmak ise merak tatmininden daha öte bir anlam taşıyor. amaç, altın oranlarını türk tekstilinin hizmetinde kullanmak. tılsımlı sultan gömlekleri, ayet ve duaları tespit eden bir alim, işe başlamak için âyın eşref saatini hesaplayan müneccim ve sonunda gömleği bezeyen
gül güzeli 04:30
gül güzeli 1.707 izlenme - 8 yıl önce %u03b9%u0438%u0455%u03b1%u0438 %u0443%u03b1 %u043d%u03b1%u0443%u044f%u03b1%u0438 %u03c3%u2113%u03c5%u044f %u0432%u03b1%u0438%u03b1%u2026%u0443%u03b1 %u2202üş%u043c%u03b1%u0438%u2026 %u0443%u03b1 %u043d%u03b9ç %u0443%u03c3%u043a%u043c%u03c5ş%u03c5%u043c g%u03b9%u0432%u03b9 %u03c5%u0438%u03c5%u0442%u03c5%u044f%u2026.. %u0443%u03b1 %u2202%u03b1 çı%u043a%u043c%u03b1%u043c %u03b1%u043a%u2113ı%u0438%u2202%u03b1%u0438!...
İstanbul Kıyamet Vakti 00:31
İstanbul Kıyamet Vakti 991 izlenme - 3 yıl önce İstanbul Kıyamet Vakti bir arkadaşa tılsım üretirken kayda alınan video, ıIıLEONHEARTıIı KupaAs KozMaça
Burcu Güneş - Tılsım 04:15
Burcu Güneş - Tılsım 1.102 izlenme - 6 yıl önce Facebook sayfamız açılmıştır . https://www.facebook.com/kralmatematikciVideoMuzikKanali
wishmaster 4 01:20
wishmaster 4 1.458 izlenme - 6 yıl önce şeytan hiç bu kadar korkutucu olmamıştı... serinin bu dört numaralı kısmında kötülüklerin efendisi cin bu seferde lisa adlı genç ve güzel bir kızı kurban olarak seçmiştir. bu güzel kızın üçüncü dileğini yerine getirmesi için daha önceki seferlerden çok daha fazla kan dökmesi gerekmektedir. bu üçüncü dilek yerine gelirse cehennemden kurtulacak olan diğer kötü cinlerden oluşan ordu tüm insanlık için korkunç bir son olacaktır. böyle bir sonun çok yakında olduğuna dair birde kehanet olduğunu öğren
Burcu Güneş - Çile Bülbülüm 03:41
Burcu Güneş - Çile Bülbülüm 748 izlenme - 3 yıl önce Albüm: Tılsım Şarkı Sözleri(lyrics): Bülbülüm gel de dile Söyle benimle bile Sesini duyur ele Çile bülbülüm çile, çile bülbülüm çile, çile bülbülüm Çile, ah çile bülbülüm allah Çile bülbülüm çile Issız yuvanda tektin Çekilmez çile çektin Kim derdi gülecektin Çile bülbülüm çile, çile bülbülüm çile, çile bülbülüm Çile, ah çile bülbülüm allah Çile bülbülüm çile Müjde ey güzel kuşum Bahara erdi kışım Gülüyor içim dışım Çile bülbülüm çile, çile bülbülüm çile, çile bülbülüm Çile, ah çile bülbülüm Allah Çile bülbülüm çile
Aşkta Kural Yoktur Candella 03:05
Aşkta Kural Yoktur Candella 988 izlenme - 7 yıl önce devil & candella
Tılsım 05:12
Tılsım 943 izlenme - 9 yıl önce
Burcu Güneş - Yansın Geceler 04:41
Burcu Güneş - Yansın Geceler 621 izlenme - 3 yıl önce Albüm: Tılsım (2001) Şarkı Sözleri(lyrics): Gün gece yarısı olunca Aşk kapımı çalar Ruhum ay gibi sulara vurunca Kalp yüzünü arar Boşver gitsin unut diyor bilenler Bu sözü duymaz böyle sevenler Bu çaresizlik nereye kadar Herşeyden vazgeçtim dön artık yeter Yansın geceler vursun sabaha Dönsün rüzgar durgun sulara Yansın bu deniz her yer yakamoz Dön gel bir sabah sensiz olmuyor
Burcu Güneş - Alaylı 04:09
Burcu Güneş - Alaylı 460 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Tılsım Çıkış Tarihi: 29.05.2001 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Sen beni ne sandın be alaylı Tomofolim tek kapılı ay kolaymı Çok niyetlendim ne çok kısmetlendim aşk dediğin sıradan bir olaymı birisi yanımda durur biri kapımda sonraki fragman çok yakında bir mütevazi kibir var içimde sen ne sandın ah alaylı benle uğraşmak çok kolaymı bende akıl arama kendimi çoktan unuttum olsun yine de ben seni tuttum bende sabır arama hepsini evde unuttum olsun yine de ben seni tuttum
Almora - Soner Canözer - Tılsım 05:06
Almora - Soner Canözer - Tılsım 487 izlenme - 4 yıl önce Almora - Soner Canözer - Tılsım - Kıyamet Senfonisi - Rock
Özledim Seni 02:52
Özledim Seni 808 izlenme - 8 yıl önce çok özledİm