Hoşgeldiniz!

Tim Cook Videoları İzle

Yüksek Tasarruflu Duş Başlığı Apple ve Google Yöneticilerinin Radarında 03:47
Yüksek Tasarruflu Duş Başlığı Apple ve Google Yöneticilerinin Radarında 558 izlenme - 2 yıl önce Küresel ısınmanın hayatımızdaki olumsuz etkisi arttıkça konuyla ilgili çalışmalar da eskisinden çok daha büyük bir hız kazanmış durumda. Kaynakların hızla tükenmesi ve gelecekte tüm dünyanın kuraklık tehlikesiyle karşı karşıya kalma ihtimali bizi bekleyen en büyük tehlike olarak karşımıza çıkıyor. Bunu engellemek için yapılan çalışmalarda suyun nasıl daha az tüketilebileceğinin yolları aranıyor. Bu projelerden biri olan Nebia, duş sırasında harcanan yüksek miktarda suyu en aza indirgemeyi amaçlıyor. Bu proje öylesine iddialı ki, Apple CEO’su Tim Cook da bu başarılı projeye kayıtsız kalamadı ve projenin hızlanması adına yatırım yaptı. Geliştirilen bu duş başlığı daha önce roket motorlarında ve tıp alanında kullanılan bir teknolojiyi içerisinde barındırıyor ve yüzde 70 tasarruf sağlıyor. Az miktarda suya yüksek miktarda basınç uygulayan sistem, milyonlarca su damlacığı oluşmasını ve normal duş başlıklarına göre daha fazla alanı ıslatmasını sağlıyor. Kickstarter’da 900 bin dolar bağış toplayan ve halen 29 günü bulunan Nebia’nın hayatımıza girmesi kesinleşti diyebiliriz. Bu dev rakamların yanı sıra Tim Cook’un ve Alphabet’in (Google) başındaki isim Eric Schmidt‘in ayrıca yaptığı katkıları da düşündüğümüzde Nebia’nın oldukça büyük bir yatırıma kavuştuğunu söylemek mümkün. Uygun fiyatlı bağış seçeneklerinin tamamı tükendiği için Nebia’ya sahip olmak için en az 299 dolar destekte bulunmak gerekiyor. Destekçilerin 2016’nın mayıs ayında Nebia’ya kavuşacağı belirtiliyor.
iPhone 6'nın Yeni Fotoğrafları Ortaya Çıktı! 00:35
iPhone 6'nın Yeni Fotoğrafları Ortaya Çıktı! 481 izlenme - 3 yıl önce Apple'ın 9 Eylül Tarihinde tanıtması beklenen iPhone 6 'nın yeni fotoğrafları ortaya çıktı. İşte iPhone 6 kasasının fotoğrafları
Bir Apple Store Nasıl İnşa Ediliyor? 03:42
Bir Apple Store Nasıl İnşa Ediliyor? 166 izlenme - 2 yıl önce Apple'ın satış mağazaları olan Apple Store'lar, tüm dünya genelinde etkileyici tasarımlarıyla dikkat çekmeyi başarıyor. Ülkemizde de yakın zamanda açılışı gerçekleşecek olan Apple Store'ların inşa edilişi ile ilgili bir video yayınlandı.
İşte Karşınızda iPhone 6s 01:00
İşte Karşınızda iPhone 6s 36 izlenme - 2 yıl önce Tim Cook yeni iPhone modellerinden önce iPhone’un genel durumundan bahsetti. Tüm dünyadaki akıllı telefon sektörüne göre dünyada 5 büyüyen iPhone pazarı, geçtiğimiz yıl ilk kez Çin’de satışa çıkmasından bu yana • oranında büyüme kaydetti. En sevilen ve en popüler akıllı telefon olarak tanımlanan iPhone yenilendi.
Apple - Perspective (Göz Yamışması İçerir) 02:54
Apple - Perspective (Göz Yamışması İçerir) 49 izlenme - 2 yıl önce Apple'ın sizi değişik kafalara götürecek tanıtım filmi Perspective sizlerle efendim.
Steve jobs hakkında yeni bir kitap ve bilmediklerimiz 01:47
Steve jobs hakkında yeni bir kitap ve bilmediklerimiz 34 izlenme - 2 yıl önce Steve Jobs hakkında ay sonunda çıkacak bir kitapta yer alan bu bilgiler gerçekten ilginç. Steve Jobs'un Yahoo'yu satın almayı düşünmesinden Apple TV'yi çıkardığına pişman olmasına kadar bir çok ilginç bilgiyi okuyucularla paylaşan "Steve Jobs olmak" adlı kitap bu ay sonunda piyasaya çıkacak. vehase.tv vehase TV'yi takip et: http://www.facebook.com/vehasetv http://www.twitter.com/vehasetv
Apple'ın Bu Videosu Çok Konuşulacak! 02:14
Apple'ın Bu Videosu Çok Konuşulacak! 53 izlenme - 3 yıl önce Cupertino merkezli üretici firma, engellilerin ardından şimdi de eşcinseller için bir video hazırladı!
350 Yıllık Rembrandt Tablosunda iPhone Şoku 00:46
350 Yıllık Rembrandt Tablosunda iPhone Şoku 10 izlenme - 11 ay önce Apple’ın patronu Tim Cook, Hollanda’da gördüğü tabloda iPhone siluetinin yer aldığını söyleyip ekledi: “iPhone’un nerede ve ne zaman üretildiğini bildiğimi sanıyordum. Zamanda yolculuğa ikna oldum.” Dünyaca ünlü bilişim devi Apple'ın patronu Tim Cook, fotoğraflardaki ayrıntılar üzerinden bilimsel teoriler geliştirmeyi seven meraklıların çok beğeneceği bir açıklama yaptı. Sosyal medyada da çok tartışılan bir açıklamada bulunan Cook,Hollanda'nın başkenti Amsterdam'da gördüğü 350 yıllık bir tabloda "iPhone" siluetinin yer aldığını belirterek, "O ana kadar iPhone'un nerede ve ne zaman üretildiğini bildiğimi zannediyordum. Zamanda yolculuğa böylece ikna oldum" dedi. 'GÖRÜNCE ŞOKE OLDUM' Amsterdam'da bir grup gazeteci ve bilim insanına hitap eden Tim Cook, eski siyasetçi Neelie Kroes'in kendisini ülkenin en ünlü müzesi Rijksmuseum'a götürdüğünde büyük şaşkınlık yaşadığını söyledi. "Dün akşama kadar iPhone'la ilgili bilgilerim kesindi ama artık değil" diyen Cook, "Neelie beni bir Rembrandt tablosunun önüne götürdü ve bentabloda elinde iPhone tutan kişiyi görünce şoke oldum" ifadelerini kullandı. Cook, "Size yemin ederim ki telefon oradaydı" dedi. REMBRANDT TABLOSU DEĞİL Tim Cook'un açıklamalarını haberleştiren İngiliz basını, sözü edilen tablonun Rembrandt'a ait olmadığı düzeltmesini yaptı. Daily Star gazetesinin haberine göre, Cook'un sözünü ettiği tablo, Hollandalı ressam Pieter de Hooch'un 1670 tarihli bir çalışması. Apple patronunun açıklaması, internetteki komplo teorisyenlerini de hareketlendirdi. Açıklamadaki istihza tonunu dikkate almayan birçok site ve sosyal medya hesabı, Cook'un sözlerini gerçekten tabloda iPhone olduğuna inanıyormuş gibi aktardı.
Apple Ceosu Tim Cook'unda Buzlu Su Etkinliğine Katılması 04:45
Apple Ceosu Tim Cook'unda Buzlu Su Etkinliğine Katılması 19 izlenme - 2 yıl önce Amerika'da faliyet gösteren ve ALS hastalığının tedavisi için çalışan ALS Association derneğine bağış yapılması için New Jersey valisi Chris Christie'nin önderliğinde başlayan "ya başından aşağı bir kova buzlu su dökersin yada hem bunu yapıp hemde 100 dolar bağışta bulunursun" kampanyası büyük ses getirdi. Valinin bu etkinlikte davet ettiği kişiler arasında bulunan Tim Cook'un bu iddiaya dahil olup başından aşağı buzlu su döktüğünü görüyoruz. Bir çok Apple çalışanın da bu iddiayı kabul ettiği belirtilenler arasında. Ayrıca Diğer Videolar: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/211971/zuckerbergin-kafasindan-asagi-buzlu-su-dokmesi http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/212350/mark-zuckerberge-bill-gatesten-ultra-teknolojik-cevap
 Apple - Perspective (Göz Yamışması İçerir) 02:54
Apple - Perspective (Göz Yamışması İçerir) 14 izlenme - 3 yıl önce Apple'ın sizi değişik kafalara götürecek tanıtım filmi Perspective sizlerle efendim.