Hoşgeldiniz!

Timelapse Videoları İzle

3 Yıl Süren Hızlandırılmış Restorasyon 10:09
3 Yıl Süren Hızlandırılmış Restorasyon 4.288 izlenme - 4 hafta önce İzlemeye başladıktan sonra ne zaman bittiğini fark etmediğim video. Böyle videolar beni gerçekten çok etkiliyor. Sigaramı yakıp vay amınakoyim helal olsun diye diye izliyorum. Garip bi haz alıyorum. Buyurun siz de alın o hazı.
Chrysler Motorunun 10 Aylık Bakım Serüveni 05:14
Chrysler Motorunun 10 Aylık Bakım Serüveni 2.740 izlenme - 6 ay önce Chrysler motorunun 10 aylık bakım serüvenini gözler önüne seren bu videoyu sizlerle paylaşmak istedim buyurunuz efendim.Ayrıca bu tarz videoları izlemeyi seven arkadaşlar için kanalın linki ektedir. https://www.youtube.com/channel/UCLgEVx4mzk3T3mzgbKG54Eg
Herkül Böceğinin Timelapse Olarak Muhteşem Gelişme Evresi 01:22
Herkül Böceğinin Timelapse Olarak Muhteşem Gelişme Evresi 732 izlenme - 1 ay önce Güney Amerika'da yaşayan ve boynuzları dahil 15 cm uzunluğa ulaşabilen böcekler adını da kuvvetinden alıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İzlerken Anlam Karmaşası Yaşayacağınız Harika 02:47
İzlerken Anlam Karmaşası Yaşayacağınız Harika "HyperZoom" Timelapse 4.672 izlenme - 1 yıl önce Fotoğrafçı Geoff Tompkinson, HyperZoom adı verilen bir timelapse tekniği üzerinde çalışıyor. Uzaktaki binalara, objelere yakınlaşıp uzaklaştığında bir anda onların yanına gelerek kesintisiz bir Singapore yolculuğuna hazır mısınız?
GTA 5 - Timelapse 03:32
GTA 5 - Timelapse 16.479 izlenme - 4 yıl önce GTA 5 - Timelapse
4K Görüntü Kalitesi ile Volkanik Patlama 02:23
4K Görüntü Kalitesi ile Volkanik Patlama 9.195 izlenme - 2 yıl önce Şili'nin Calbuco Yanardağın da, geçen Nisan ayında bir patlama meydana geldi. Yönetmen Martin Heck ve ekibi, Osorno Yanardağını filme aldıkları sırada gerçekleşen bu muhteşem doğa olayını yakalamak için. Hemen kameralarını çevirip kurdular ve 4K görüntü kalitesi ile kaydetmeyi başardılar. Heck '' Bu muhteşem bir olaydı. Ömrüm boyunca böyle bir olaya tekrar tanıklık edeceğimi sanmıyorum. Çok şanslıydık, bu anı birebir yaşadık ve kayda alabildik.'' diye not düştü günlüğüne.
Bir Yük Gemisinin Panama Kanalındaki Timelapse Görüntüleriyle İlginç Yolculuğu 03:52
Bir Yük Gemisinin Panama Kanalındaki Timelapse Görüntüleriyle İlginç Yolculuğu 2.719 izlenme - 10 ay önce Ilya Goncharov tarafından çekilen harika timelapse görüntülerinde bir geminin Panama Kanalı yoluyla Atlantik Okyanusu'ndan Pasifik Okyanusu'na geçişine tanıklık ediyoruz. Yaklaşık 12 saat süren yolculukta toplamda 8000'den fazla fotoğraf çekildi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Yeşil Işıktan 240 Defa Aracıyla Peş Peşe Geçen Çılgın Şoför 04:49
Yeşil Işıktan 240 Defa Aracıyla Peş Peşe Geçen Çılgın Şoför 1.727 izlenme - 6 ay önce Yeşil ışıkta geçme olayını biraz abartan şoför Manhattan'da peş peşe 240 yeşil ışıktan geçti. Gece saatlerinde boş yolda ilerleyen Noah Forman isimli adam bu anlarını da timelapse video haline getirdi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Saint Petersburg - Rusya - Timelapse 03:04
Saint Petersburg - Rusya - Timelapse 1.320 izlenme - 7 ay önce Time-Lapse dünya turumuz Saint Petersburg'dan başlıyor takipte kalınız efenim.
İnsan Popülasyonuna Göre Gökyüzündeki Yıldızların Muhteşem Ötesi Değişimi 02:52
İnsan Popülasyonuna Göre Gökyüzündeki Yıldızların Muhteşem Ötesi Değişimi 1.877 izlenme - 10 ay önce Şehirlerdeki ışık kirliliği, gökyüzünün o muhteşem ve gizemli yapısını ne yazık ki bozuyor. Sriram Murali, şehrin merkezi ve dışında kalan alanları 1'den 8'e kadar numaralandırarak ışık kirliliğinin bizi nelerden mahrum ettiğini gösteriyor.
İstanbul'da 4 Mevsim (Timelapse) 16:17
İstanbul'da 4 Mevsim (Timelapse) 4.312 izlenme - 2 yıl önce Bu timelapse, Mimar Sinan'ın minarelerinden, 1 yıl boyunca 170.000 adet 4K fotoğraflar çekilerek oluşturulmuş. 4 mevsimi içermesi sebebiyle sanırım Türkiye'de ilk kez böyle bir timelapse çekilmiş oluyor. Yönetmen & Yapımcı: Cüneyt Karaahmetoğlu Sponsor: Türk Hava Yolları www.sinansminarets.com
95.600 NASA Fotoğrafı ile 4 Dakikalık Video 03:54
95.600 NASA Fotoğrafı ile 4 Dakikalık Video 4.935 izlenme - 2 yıl önce Rus fotoğraf blogger Dmitry Pisanko NASA'dan (Uluslararası Uzay İstasyonu) alınan 95.600 fotoğrafı (100 GB) düzenlemek için bir ay uğraştı. Sonuç olarak ortaya bu muhteşem video çıktı.
Uçağın Havaalanına Park Etmesi (Timelapse) 00:28
Uçağın Havaalanına Park Etmesi (Timelapse) 2.760 izlenme - 2 yıl önce Timelapse olarak kaydedilen bu videoda uçağın havaalanındaki park yerine varışı ve yapılan hazırlıklar hızlı bir şekilde gösteriliyor.
Yeni Zelanda Queenstown'da Harika Kuzey Işıkları 00:47
Yeni Zelanda Queenstown'da Harika Kuzey Işıkları 162 izlenme - 4 hafta önce Queenstown'da kayda alınan kuzey ışıkları, time lapse yapılarak izleyenlere görsel bir şölen sundu. Görüntüler sizlerle.
Uluslararası Uzay İstasyonundan Çekilen 4K Timelapse (İstanbul İçerir) 03:54
Uluslararası Uzay İstasyonundan Çekilen 4K Timelapse (İstanbul İçerir) 4.482 izlenme - 2 yıl önce Uluslararası Uzay İstasyonu (UUİ, İngilizce: International Space Station (ISS)), alçak Dünya yörüngesine yerleştirilmiş bir uzay üssü, başka bir tabirle üzerinde yaşanabilen yapay bir uydudur. Bir araya getirilen modüllerin birleştirilmesiyle inşa edilmiş olan istasyonun ilk kısmı 1998 yılında fırlatılmıştır.İstasyonun yapısı temel olarak basınçlı modüller, destekleyici dış iskelet ve güneş panellerinden meydana gelmektedir. Dünya yörüngesinde bulunan en büyük yapay uydudur.Uygun saatlerde yeryüzünden bakıldığında çıplak gözle görülebilmektedir.[3][4] UUİ, deneyler için uzay ortamı ve düşük yerçekimi ortamı sağlayan bir laboratuvar merkezidir. Mürettebatın biyoloji, fizyoloji, fizik, kimya, astronomi, meteoroloji ve daha birçok dalda deneyler yapmasına olanak verir.İstasyon ayrıca Ay ve Mars görevlerinde kullanılması planlanan ekipman ve sistemlerin, kullanım öncesi uzayda test edilmeleri için çok uygun bir ortam sağlar.
38 Saniyede 22 Saatlik Kar Yağması 00:37
38 Saniyede 22 Saatlik Kar Yağması 3.185 izlenme - 2 yıl önce 38 Saniyede 22 Saatlik Kar Yağması Timelapse tekniği ile 22 saatlik kar yağmasını hızlı çekimde 38 saniyede izliyoruz.
Derin Bir Nefes Alın 01:28
Derin Bir Nefes Alın 7.471 izlenme - 9 yıl önce
3 Dakikada New York'un Altını Üstüne Getirrmek 02:59
3 Dakikada New York'un Altını Üstüne Getirrmek 147 izlenme - 1 ay önce Film Spektakel kanalı 10 günlük kısa bir sürede New York'un altını üstüne getirerek 65.000 fotoğraf çekti. Kısa bir sürede muazzam yerler gezerek ellerinden kamerayı düşürmeyen ekip tatilin sonunda da 3 dakikalık muazzam bir çalışma ortaya çıkardı.
Gemi Manevrası Timelapse 05:53
Gemi Manevrası Timelapse 581 izlenme - 8 ay önce Gemi manevrası timelapse tekniği ile çektiğim video
365 Gün Boyunca Sakalının Uzamasını Çeken Adam 03:37
365 Gün Boyunca Sakalının Uzamasını Çeken Adam 103 izlenme - 1 ay önce Arkadaş üşenmemiş etmemiş, 1 yılda nasıl maymun olunur adlı işe imza atmış.
Volgograd (Stalingrad) - Time Lapse 02:13
Volgograd (Stalingrad) - Time Lapse 743 izlenme - 9 ay önce II. Dünya Savaşı'nda destansı bir muharebeye tanık olan Volgograd (1925–1961 arasında Stalingrad) şehrinin "time lapse" çekim sanatıyla hazırlanmış görüntüleri.
Okyanus Canlılarının Hipnoz Edici Görüntüleri 05:02
Okyanus Canlılarının Hipnoz Edici Görüntüleri 1.364 izlenme - 2 yıl önce Yapımcı Sandro Bocci'nin objektifinden, okyanus canlılarının fantastik ve hipnotize edici görüntüleriyle sizleri baş başa bırakıyoruz.
Farklı Tarzda Timelapse Çekimleriyle Muhteşem Katalonya Turu 01:07
Farklı Tarzda Timelapse Çekimleriyle Muhteşem Katalonya Turu 1.461 izlenme - 2 yıl önce Katalan TV3'te Katalonya Deneyimleri programı için hazırlanan bu sıradışı videonun yönetmenliğini daha önce Türkiye için hazırladığı timelapse görüntüleri ile tanıdığımız Piotr Wancerz yaptı. Yerler: Barcelona, Tossa de Mar, Girona, Espot, LLeida, Montserrat, Tarragona ve daha fazlası.
The Chase - Tabiat Ananın Olağanüstü Gücü 05:56
The Chase - Tabiat Ananın Olağanüstü Gücü 1.368 izlenme - 2 yıl önce Korkusuz fotografçı Kerry Muzzey tarafından ele alınan belgesel, Amerika'nın 10 eyaletinide 14 gün boyunca fırtınaların başlangıcından sonuna kadar filme almış. Müzik ve film çok uyumlu. İyi seyirler.
Timelapse Görüntüler ile Paris'in Bir Günü 05:17
Timelapse Görüntüler ile Paris'in Bir Günü 846 izlenme - 2 yıl önce Timelapse Görüntüler ile Paris'in Bir Günü Paris'e aşık olanların keyifle izleyeceği olmayanların ise hayran kalacağı bir 5 dakikalık video.
60 Saniyede NASA'nın Yakıt Roketi Yapımı Timelapse 00:59
60 Saniyede NASA'nın Yakıt Roketi Yapımı Timelapse 606 izlenme - 10 ay önce NASA, 40 metrelik yeni Uzay Fırlatma Sistemi roketinin sıvı nitrojen yakıt deposunun yapımının 60 saniyelik timelapse videosunu yayınladı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sanatsal Şehir Tanıtımı - Doha (Katar) 03:50
Sanatsal Şehir Tanıtımı - Doha (Katar) 1.182 izlenme - 3 yıl önce Doğunun Parisi Dubai'ye alternatif olarak inşa edilen Katar'ın başkenti Doha'nın timelapse tekniğiyle göz mastürbasyonu niteliğindeki tanıtım videosunu izliyoruz.
Hayran Kalacağınız Krka National Parkı 03:15
Hayran Kalacağınız Krka National Parkı 36 izlenme - 3 hafta önce Hırvatistan'da bulunan Krka bölgesi koruma altında. Krka National Park oldukça büyük bir park, birbirinden farklı yedi sekiz noktanın birleşmesiyle oluşuyor. Park adını Krka nehrinden alıyor, 1985 yılında Ulusal Park ilan edilmiş, tam bir doğa şaheseri. Hırvatistan zaten bu National Parklar konusunda çok zengin.
Minecraft TNT Timelapse - Explosion 05:18
Minecraft TNT Timelapse - Explosion 754 izlenme - 3 yıl önce Oyun ilk sürümden beri güncellenmeye devam etmektedir. Son olarak yapımcı firma Mojang 1.8'in yakında geleceğini resmi Mojang Blog'unda duyurmuş ve oyunun 1.8 sürümünü 2 Eylül tarihinde yayınlamıştır.
Auora-Muhteşem Doğa Olayı 01:55
Auora-Muhteşem Doğa Olayı 2.330 izlenme - 6 yıl önce aurora borealis timelapseauralar kuzey/güney kutup ışıkları gökyüzündeki özellikle geceleri ve kutup bölgelerinde gözüken doğal ışımalardır. bu ışımalar ağırlıklı olarak iyonosferde de meydana gelir. kuzey enlemlerde aura borealis olarak adlandırılır. aurora kelimesi roma şafak tanrıçasının isminden geliyor. boreasda yunancada kuzey rüzgarına verilen isimdir. bu isimleri 1621 yılında pierre gassendi kullandı. aura borealis olarak ta bilinen kuzey kutup ışıkları sadece kuzey yarımküre semalarında