Hoşgeldiniz!

Times Meydanı Videoları İzle

new yorkta (horon) 05:22
new yorkta (horon) 3.565 izlenme - 8 yıl önce dünyanın merkezi times meydanında türklerden şahane horon gösterisi ;))))
New York  Times Meydanı Horon 05:22
New York Times Meydanı Horon 1.234 izlenme - 6 yıl önce
Times Meydanı'nda Dans 04:13
Times Meydanı'nda Dans 570 izlenme - 3 yıl önce Amerikalı gençlerin New York'ta turistlerin uğrak mekanlarından biri olan Times Meydanı'nda gerçekleştirdiği dans, müzik ve akrobasinin harmanlandığı gösteri turistlerden yoğun ilgi görüyor.
Times Meydanı'nda Brad Pitt İzdihamı 01:04
Times Meydanı'nda Brad Pitt İzdihamı 69 izlenme - 4 yıl önce Times Meydanı'nda Brad Pitt İzdihamı Times Meydanı'nda Brad Pitt İzdihamı Yaşandı.
Murat Boz Aslı Enver İle Videosunu Yükleyip Paylaştı 00:22
Murat Boz Aslı Enver İle Videosunu Yükleyip Paylaştı 10 izlenme - 5 ay önce Murat Boz, New York'ta Times Meydanı'nda Aslı Enver ile beraber sokak müzisyenlerinin çaldığı müziğe eşlik ederken çektiği videosunu sosyal medyada paylaştı.
Star Wars - The Old Republic™ Times Meydanı Freeze Mob 02:16
Star Wars - The Old Republic™ Times Meydanı Freeze Mob 30 izlenme - 2 yıl önce Star Wars, The Old Republic oyununun 12.20.11 tarihinde Times Meydanında yapılan "flash mob" ile yapılan müthiş reklamı...
Binlerce ''Noel Baba'' Times Meydanı'nda Toplandı 00:59
Binlerce ''Noel Baba'' Times Meydanı'nda Toplandı 30 izlenme - 2 yıl önce Santacon Festivali kapsamında Times Meydanı'nda toplanan Noel Baba kıyafetli binlerce katımcı renkli görüntüler oluşturdu. İlk olarak 1994 yılında ABD’nin Californiya eyaletinde düzenlenen etkinlik çerçevesinde sosyal medya üzerinden örgütlenen binlerce katılımcı, New York'un dünyaca ünlü Times Meydanı'nda biraraya geldi. Noel etkinliğinde katılımcılar, yanlarında getirdikleri oyuncak ve yiyecekleri çocuklara dağıttı. Noel Baba kıyafetlerinin yanı sıra yılbaşı ağacı, Ren geyiği, Elf temalı kostümler de tercih eden katılımcılar daha sonra meydan da grup fotoğrafı çektirdi.
Times Meydanı'nda AK Parti'nin Zaferi Kutlandı 01:46
Times Meydanı'nda AK Parti'nin Zaferi Kutlandı 12 izlenme - 1 yıl önce Resmi olmayan sonuçlara göre AK Parti’nin yüzde 49.41 oranında oy alarak tek başına iktidar olması ABD’nin New York kentindeki ünlü Times Meydanı’nda kutlandı. ABD’de yaşayan Türk toplulukları dün akşam New York’ta bulunan Times Meydanı’nda AK Parti’nin seçimleri kazanmasını kutladı. Meydanda toplanan Türk vatandaşları önce dua etti sonra sloganlar eşliğinde kutlama yaptı. AK Parti Amerika Seçim Koordinatörü Murat Berk yaptığı konuşmada seçimlerin sakin geçmesi sebebiyle tüm Türk halkına teşekkür ederek: “Türk halkı bu seçimde iki çok net mesaj verdi. Birinci mesaj bütün partilere ‘milli olun, yerel olun, gücünüzü halktan alın, dışarıdan aramayın’. Bu çok önemli bir vurguydu ki MHP’den AK Partiye büyük bir kayış var. Bunun sebebi bu. İkinci olarak da ‘2023 hedefine Ahmet Davutoğlu ile gideceğim’ dedi. Bu da çok net bir mesajdı. Bütün seçim sonuçlarının partimize ve ülkemize ve bütün dünyaya hayırlı olmasını diliyorum” sözlerini kullandı. Seçim sonuçlarından duyduğu mutluluğu dile getiren Kuzey Amerika Koordinasyon Koordinatörü Levent Ali Yıldız, “Mutluyuz, gururluyuz ama vakur olacağız. Üzerimizdeki sorumluluğun bilincindeyiz. AK Parti Amerika olarak çok yoğun bir seçim çalışması gerçekleştirdik. Bu çalışmalarımızın da meyvelerini bugün almış bulunuyoruz. Seçim sonuçlarının aziz milletimize, ümmete ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini temenni ediyoruz. 2023 hedefleri doğrultusunda ‘durmak yok yola devam’ diyoruz” şeklinde konuştu.
 Times Meydanı’nda yoga yaptılar 05:30
Times Meydanı’nda yoga yaptılar 33 izlenme - 4 yıl önce Times Meydanı, yılın en uzun günü olan 21 Haziran’da gün dönümünü yoga ile karşıladı.
Bu Serginin İçinden Geçiliyor 01:14
Bu Serginin İçinden Geçiliyor 13 izlenme - 3 yıl önce Kübalı sanatçı Arles del Rio'nun, tel örgüler kullanarak hazırladığı ve insan siluetinden oluşan heykel sergisi New York'un ünlü Times Meydanı'nda açıldı.