Hoşgeldiniz!

tıp bayramı

14 Mart Tıp Bayramı Kokteyli 04:40
14 Mart Tıp Bayramı Kokteyli 462 izlenme - 5 yıl önce Hakan Kaytan
Bir Doktorun 36 Saatlik Mesaisi 04:20
Bir Doktorun 36 Saatlik Mesaisi 276 izlenme - 3 yıl önce Cnn Türk ekibi Acil Servste görevli bir Kardiyoloji doktorunun 36 saatlik mesaisine eşlik etmiş ve doktorların çalışma şartlarını yerinde görmüş.Rahat bir hayata kavuşmak için çalışıp ÖSSde ilk 2000e girmiş 6 senelik tıp fakültesi eğitimini de başarıyla tamamladıktan sonra yoğun bir çalışma ve sabır gerketiren 2 sene sosyal hayatı neredeyse bitiren Tıpta Uzmanlık Sınavındada (TUS) ilk 30a girip Kardiyoloji uzmanı olma yolunda ilerleyen 30a merdiven dayamış bu doktor abimizin bir günlük mesaisidir ve birkaç bölüm dışında çoğu doktorun çalışma şartlarını temsil niteliğindedir.Abimizin gözünden hareketlerinden belli işini severek yapıyor zaten düşününce sevmeden yapılabilecek de bir iş değil.Aslında doktorları yoran bu mesailer filan değil vatandaşımızın birçoğunun doktorlara 'yattığı yerden parayı götürüyor' algısına sahip olması... Neyse bu vesileyle vatandaşımıza hizmet veren tüm doktorlarımızın,sağlık çalışanlarımızın Tıp bilimine ihtiyaç duyan ve ihtiyac duyma ihtimali olan herkesin(tüm insanlığın) 14 Mart Tıp Bayramı kutlu olsun... :)
Paran Kadar Sağlık - Tıp Bayramı Şarkısı 04:17
Paran Kadar Sağlık - Tıp Bayramı Şarkısı 451 izlenme - 5 yıl önce Ankara Tabip Odası'nın sağlıktaki değişimleri hem iğneli hem de esprili bir dille söylediği eğlenceli ve düşündüren bir şarkı. 14 Mart Tıp Bayramı için bu şarkıyı ve klibi hazırlamışlar. Şarkı sözlerinden, klibe, söyleyenlerin performansına kadar başarılı bir çalışma olmuş. Dertleri veya şikayetleri böyle fikirlerle, yeteneklerle, müzik ve çekimle birleştirince anlatılanlar da o kadar fark ediliyor.
Konya Hospital Tıp Bayramını Kutladı 01:32
Konya Hospital Tıp Bayramını Kutladı 80 izlenme - 1 yıl önce Konya Hospital Tıp Bayramını kutladıKONYA - Konya Hospital, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle düzenlediği programda hastane çalışanları ile bir araya geldi.
Tıp Bayramı Kutlu Olsun 01:09
Tıp Bayramı Kutlu Olsun 169 izlenme - 3 yıl önce #SöylemesiZor şeyleri birazcık da olsa kolaylaştırabiliyorsak ne mutlu bize. Bizim için canla başla çalışan tüm sağlık personelimizin Tıp Bayramı kutlu olsun!
14 Mart Tıp Bayramı 01:00
14 Mart Tıp Bayramı 91 izlenme - 3 yıl önce 14 Mart Tıp Bayramı www.tibbivideolar.com
Tıp Bayramı Etkinliği 08:24
Tıp Bayramı Etkinliği 122 izlenme - 5 yıl önce 14 Mart Tıp Bayramı Etkinliğimiz
Taksim'de Tıp Bayramı Gerginliği 01:32
Taksim'de Tıp Bayramı Gerginliği 3 izlenme - 1 ay önce 14 Mart Tıp Bayramı kutlamaları çerçevesinde Taksim Cumhuriyet Anıtına çelenk bırakan İstanbul Tabipler Odası ve Türk Hekimler Birliği üyesi doktorlar arasında kısa süreli gerginlik yaşandı.
Beylikdüzü Belediyesinden Sağlık Çalışanlarına 14 Mart Tıp Bayramı Yemeği 03:55
Beylikdüzü Belediyesinden Sağlık Çalışanlarına 14 Mart Tıp Bayramı Yemeği 11 izlenme - 1 yıl önce Beylikdüzü Belediyesinden sağlık çalışanlarına 14 Mart Tıp Bayramı yemeği Başkan İmamoğlu: "Önce sağlıklı toplum sonra hastalarımızın iyileştiği bir toplum"İSTANBUL - 14 Mart Tıp Bayramı kapsamında sağlık çalışanları ile bir araya gelen Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, sağlıklı...
Tıp Bayramı'nı Körfez'de Kutladılar 04:51
Tıp Bayramı'nı Körfez'de Kutladılar 11 izlenme - 1 yıl önce Tıp Bayramı'nı Körfez'de kutladılarİZMİR - İzmir'de "14 Mart Tıp Bayramı" kutlamaları, İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin doktor ve tıp fakültesi öğrencileri için düzenlediği "Körfez Gezisi" ile başladı.
Aile Hekimliği 00:22
Aile Hekimliği 56 izlenme - 7 yıl önce aile hekimliği gezisi
14 Mart Tıp Bayramı | Sağlık Bakanlığı 01:00
14 Mart Tıp Bayramı | Sağlık Bakanlığı 32 izlenme - 4 yıl önce
Neü'de 14 Mart Tıp Bayramı'nda Mazlumlara Karşı Duyarsız Kalan Dünya Eleştirildi 05:33
Neü'de 14 Mart Tıp Bayramı'nda Mazlumlara Karşı Duyarsız Kalan Dünya Eleştirildi 2 izlenme - 1 yıl önce NEÜ'de 14 Mart Tıp Bayramı'nda mazlumlara karşı duyarsız kalan dünya eleştirildiKONYA - Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesinde 14 Mart Tıp Bayramı kutlandı.