Hoşgeldiniz!

Tıp Fakültesi

00:41
" 56 Yaşındayım ve Acı Çekiyorum" 13.412 izlenme - 2 ay önce Prof.dr. Kaya Özkuş'un olayı özetleyişini izlediniz bu videoda. Bugün Cerrahpaşanın dahil olduğu üniversitelerin bölünme tasarısı mecliste onaylandı. Bu yazıyı yazarkenki hüzünlü ruh halim gibi Cerrahpaşanın bütün hocaları, hekimleri, öğrencileri, personeli bu hüzünle izledi meclisi. 10 gündür çok bağırdık, çok koştuk, çok okuduk, derslere girmeden sınavlara girdik, bizim safiyane savunmamızı tek kalemde ideolojik diyerek atan erdoğana nefret söylemlerini kullanmadık, çok sabrettik ve ideolojik olmadık. -Dostlar çok yorulduk... Hayatlarından çalarak başarı elde eden bu kadar iyi niyetli insan bu kadar zararsız aksine memleketi için didinen insanlar bu kederi haketmedi. Benim bugün bu ülkeden umudum kesilmiştir. Bu saatten sonra sadece yaşamaya bakarım. Siz de kendinize iyi bakın.
Berika Demir Macar Kızı Çıktı! 01:12
Berika Demir Macar Kızı Çıktı! 8.265 izlenme - 2 ay önce Bir önceki videosunda kardeşlerine ders çalışma taktikleri veren Berika bu videosunda soyağacını araştırmış. Ve "soylarıyla" gurur duyuyor. YÖS ile tıp fakültesine girmiş olma ihtimalini de güçlendiren bu videoda Berika'nın Macar Kızı olmatan duyduğu büyük coşkusunu da gözlemleyebiliyoruz.
Berika Demir'den Ders Çalışma Taktikleri 01:01
Berika Demir'den Ders Çalışma Taktikleri 12.789 izlenme - 2 ay önce İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencisi Berika Demir, genç kardeşlerine sınava nasıl hazırlanılması gerektiği konusunda tavsiyelerde bulunuyor. Zamanında bizimde böyle elimizden tutan olaydı, bizde birazcık çözemeyince vazgeçmezdik.
Berika Demir, Milyoner Olmak İsterse 07:31
Berika Demir, Milyoner Olmak İsterse 9.118 izlenme - 2 ay önce Kardeşlerine verdiği ders çalışma taktikleriyle sosyal medyada tanınan Berika Demir şöhretine şöhret katmak ve milyoner olmak amacıylan, "Kim Milyoner Olmak İster"e katılır. Doktor olucam derken çalıştığı yoğun dersleri sonucu, celep'in ne olduğunu öğrenemeyen Berikan'nın MİLYONer olamasa da, BİNer oluşunu izliyoruz.
Hacettepe Tıp'tan 3.97 ile Mezun Olmak - Gül Şekerlisoy 09:10
Hacettepe Tıp'tan 3.97 ile Mezun Olmak - Gül Şekerlisoy 4.147 izlenme - 5 ay önce Hacettepe Tıp Fakültesi'nden 3.97 ortalamayla rekor kırarak mezun olan Gül Şekerlisoy ile merak ettiklerinizi konuştuk... TUS dersaneleri... En yüksek notu, en düşük notu... Üçüncü sınıf endokrin komitesi... Kütüphane mi ev mi? Gül Şekerlisoy Instagram hesabı instagram.com/sekerlisoygul Rümeysa Temel Twitter hesabı twitter.com/mapreciousss
Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İnfografik Tanıtım Filmi 02:09
Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İnfografik Tanıtım Filmi 10.413 izlenme - 3 yıl önce Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Tanıtım Filmi Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Maltepe , Ümraniye ve Şirinevler Hastaneleriyle hizmet sunmaktadır. www.hastane.fatih.edu.tr
Hacettepe Tıp'ı Kazandığını Söyleyen Nuriye Kalkmaz: Haksızlığa Uğradım  00:59
Hacettepe Tıp'ı Kazandığını Söyleyen Nuriye Kalkmaz: Haksızlığa Uğradım 742 izlenme - 9 ay önce Hacettepe Tıp Fakültesini kazandığını söyleyen ancak başka bir okulu kazandığı ve belgede sahtecilik yaptığı öne sürülen Nuriye, suçlamaları kabul etmedi: Jeofizik 5'inci değil, 16'ncı tercihimdi.
Tıp Fakültesi Sorunsalı - Kim Milyoner Olmak İster 01:23
Tıp Fakültesi Sorunsalı - Kim Milyoner Olmak İster 1.164 izlenme - 3 yıl önce Son dönemde tıp fakültesi son sınıf öğrencilerinin birbirinden ilginç cevapları ile birer birer tabiri caizse sapır sapır elenmeleri Kenan Işık için de enteresan bir hal almış olmalı. İzleyeceğimiz yarışmacı ilk 2 soruyu da 1 joker ile geçerken 3. soruda verdiği cevap ile yok artık dedirtti resmen. Ne diyelim Allah sabır versin Kenan reyiz.
gaziantep anday 1 1 stüdyo daireleri tanıtım video 01:43
gaziantep anday 1 1 stüdyo daireleri tanıtım video 2.509 izlenme - 8 yıl önce anday stüdyo daireleri ; gaziantep tıp fakültesi karşısında 1 1 full eşyalı daireler
Mal Sorusu - Kim Milyoner Olmak İster 01:00
Mal Sorusu - Kim Milyoner Olmak İster 825 izlenme - 3 yıl önce ilginç sorular üzerine bir tez yazdığını düşündüğüm sevgili kenan ışık'ın sunduğu yarışmada yine ilginç bir soru ve elenme hikayesi efenim. tıp öğrencisi çok da iddialıyken 3. soruda mal cevabını veremeyerek elenmiş.
Şüpheli Çanta Tıp Fakültesini Boşalttırdı -Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi 04:41
Şüpheli Çanta Tıp Fakültesini Boşalttırdı -Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi 466 izlenme - 2 yıl önce Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi derslikler binasında öğrenci dolaplarının yanına bırakılan çanta nedeniyle fakülte boşaltıldı.
Antipiyotik Tedavi Yerine Beyin Ameliyatı 01:45
Antipiyotik Tedavi Yerine Beyin Ameliyatı 748 izlenme - 3 yıl önce Cücü, öğrencilik zamanında eczacılık fakültesinden bi elemana 500 Mark borç vermiş ve bir daha da alamamıştır. Eleman sadece bizimkini değil bütün Tıp fatültesindeni söğüşleyip çok merkezi bir yerde tükanı açmış,bir de o dönem doktorların yazısı okunmuyor nasıl olsa diyerek bi sürü kıymetli yeşil reçelik ilaçlar yerine bebe aspirinlerini millete yaslamış ve volenin kralını vurmuştur. Bütün bu olanlar yüzünden Cücü ilaca, antipiyotiğe ve eczacılığa intikam yemini etmiş ve bunun yerine beyin ameliyatı gibi cerrahi yöntemleri önererek halkı ve öğrencilerini bilinç içinde bırakmıştır.
Bir Profesörün İç Yakan Haykırışları 00:41
Bir Profesörün İç Yakan Haykırışları 27 izlenme - 2 ay önce Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nin önü. Prof. Dr. Kaya Özkuş. 56 yaşında bir hoca. Yüreği çığlık çığlığa, konuşuyor... Daha doğrusu konuşmuyor, acı çekiyor.
Beşiktaş'ın efsane isimleri hasta odalarında yaşatılacak 06:27
Beşiktaş'ın efsane isimleri hasta odalarında yaşatılacak 549 izlenme - 3 yıl önce Beşiktaş Kulübü, Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Üroloji servisindeki 3 hasta odasının yeniden düzenlemesini yaparak efsane isimler Süleyman Seba, Şeref Bey ve Hakkı Yeten'in adını verdi.
Burcu KOÇYİĞİT- Yusuf HAYALOĞLU- Hangi Ayrılık 06:10
Burcu KOÇYİĞİT- Yusuf HAYALOĞLU- Hangi Ayrılık 512 izlenme - 3 yıl önce Yusuf Hayaloğlu nun kaleminden çıkan şiirini Burcu Koçyiğit yorumluyor... Bu şiir alışılmışın dışında bir üslupla yazılmıştır, sorularla canlı bir dili görmekteyiz... bir tıp öğrencisinin gözünde şiir, ayrılık ne demek? Dinleyelim ...
Tıp Fakültesi Öğrencisi Genç Kız İntihar Etti 00:44
Tıp Fakültesi Öğrencisi Genç Kız İntihar Etti 84 izlenme - 8 ay önce - Tıp fakültesi öğrencisi genç kız intihar ettiİSTANBUL - İstanbul'da tıp fakültesi öğrencisi olan Yağmur Çavuşoğlu isimli genç kız intihar etti.
Kendi Vücut Dokularından Yüz Nakli Yapılan Kadın 01:01
Kendi Vücut Dokularından Yüz Nakli Yapılan Kadın 496 izlenme - 3 yıl önce Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Cerrahi Bilimler Bölüm Başkanı Prof. Dr. Mehmet Mutaf, bebekken feci şekilde yanarak yüzünü tamamen kaybeden kadına, sadece kendi vücudunda bulunan dokuları kullanarak yeni bir yüz yaptı
Bir De İnterne Sor 10:21
Bir De İnterne Sor 335 izlenme - 2 yıl önce "Tıp fakültesinde yıllar nasıl geçti?" Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi son sınıf öğrencilerinin hazırladığı kısa film. İyi seyirler... #tıpyılları #kısafilm #gülümse #herşeye rağmen güzeldi #kocaeli #intern #6.sınıf #mezun
Burcu Koçyiğit - Aşkım Kapışmak Şiir Yorumu ... 00:48
Burcu Koçyiğit - Aşkım Kapışmak Şiir Yorumu ... 299 izlenme - 3 yıl önce Aşkım Kapışmak Allah siz yokken ceza verir demiş ve Burcu KOÇYİĞİT KOÜ TIP öğrencisinin yorumuyla sizlerle... Şaiir bir kere yazar ama onu her okuyan farklı anlatır; şimdi bize Burcu anlatacak ...
Su Bazlı Organik Propolis 17:54
Su Bazlı Organik Propolis 229 izlenme - 3 yıl önce Merhaba Subazlı Organik Propolis Analiz raporları vede Resmi sertifikasıyla KARADENİZ TIP FAKULTESİ başta olmak üzere birçok Tıp Otoritesi tarafından kabul gören etki değeri yüksek bir doğal formülasyondur. DARUL SİFA doğal çözümler 0212 4241627 0212 4241628 0531 9665200 bitkiselkarisim.com
Araba Küçük çocuğu böyle fırlattı 00:47
Araba Küçük çocuğu böyle fırlattı 217 izlenme - 4 yıl önce Bursa’da, yolun karşısına geçmek isteyen 5 yaşındaki bir çocuğa otomobilin çarpması güvenlik kameralarına yansıdı. Edinilen bilgiye göre, merkez Osmangazi ilçesinde oturan 5 yaşındaki bir çocuk, koşarak yolun karşısına geçmek isterken aşağıdan süratle gelen otomobili fark etmedi. Otomobilin çarpmasıyla yaklaşık 6 metre ileri fırlayan çocuk, ilk müdahalenin ardından araç şoförünün yardımıyla sağlık ocağına götürüldü. Burada yapılan müdahalenin ardından Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırılan çocuğun durumunun ağır olduğu öğrenildi. Aynı bölgede yaklaşık 2 ay önce de benzer bir kaza olmuştu. Karşıdan karşıya geçmek isteyen bir çocuğun otomobilin çarpması sonucu 20 metre ileri fırladığı güvenlik kameralarına yansımıştı. Çevre esnaflarından Furkan Arslan, “Bu yolda araçlar süratli seyrediyor. Büyük kazalar meydana geliyor. Yola kasis yapılmasını istiyoruz” şeklinde konuştu. Polis, kazayla alakalı tahkikat başlattı.
 Mezuniyet töreninde 'Gezi' gerginliği 01:41
Mezuniyet töreninde 'Gezi' gerginliği 282 izlenme - 5 yıl önce İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi’nin mezuniyet töreninde ‘Gezi Parkı’ gerginliği yaşandı. İstanbul Tabip Odası Başkanı Prof. Dr. Taner Gören’in konuşmasında yaşanan olaylara değinmesi üzerine bazı öğrenciler ve veliler kürsüye yürüdü.
  ‘Çilem’in Çilesi Bitecek 03:14
‘Çilem’in Çilesi Bitecek 350 izlenme - 4 yıl önce Konuşamayan 4 yaşındaki Çilem'in tedavisi için Adana İl Sağlık Müdürlüğü ve Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi seferber oldu. Adana'da, annesi 8 aylık hamileyken kalp krizi geçirip hayatını kaybeden, beynine oksijen gitmediği için doktorlar tarafından güçlükle kurtarılan ancak yürüyemeyip, konuşamayan 4 yaşındaki Çilem'in tedavisi için Adana İl Sağlık Müdürlüğü ve Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi seferber oldu. 5 yıl önce İbrahim A. (50) ile Çilem Angay (32), evlendi. Hamile kalan Angay, hamileliğinin 8. ayına geldiğinde yüksek tansiyon nedeniyle kalp krizi geçirdi. Hastaneye kaldırılan anne kurtarılmazken, doktorlar bebeği kurtarmak için büyük çaba sarf etti. Ölen annesinin karnındayken beynine oksijen gitmeyen kız bebek ise 2 ay hastanede tedavi gördü. Anneanne Meliha ile teyze Özge Angay, bebeğe annesinin ismini verdi. Diğer yandan, Çilem bebeğin babası İbrahim A., 2 aylıkken kızını terk ederek başka bir kadınla evlendi. O günden sonra da kızını ne aradı ne sordu. Çilem ise yapılan tedavilere rağmen diz kapağından aşağısı tutmadığı için 4 yaşında olmasına rağmen yürüyemedi. Aynı şekilde beynine oksijen gitmediği için elini kullanamıyor ve konuşamıyor. Doktorlar, Çilem'in fizik tedavi ile hem yürüyebileceğini hem de konuşabileceğini söylüyor ancak ailenin maddi gücü olmadığı için onu fizik tedaviye götüremiyor. Bu durumun basına yansımasıyla birlikte Çilem'e yardım için Türkiye seferber oldu. Tedavisi Sağlık Bakanlığı hemen harekete geçti. Adana İl Sağlık Müdürlüğü aile ile irtibata geçti. Bu arada Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi doktorları da seferber oldu. İl Sağlık Müdürlüğü ve Balcalı Hastanesi ortaklaşa Çilem'e tedavi süreci başlattı. Sabah saatlerinde teyzesi Özge Angay (23) ile hastaneye gelen Çilem'e ilk tetkikler yapılmaya başlandı. Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi Çocuk Yoğun Bakım Uzmanı Prof. Dr. Dinçer Yıldızdaş Çilem'in muayenesini yaptıktan sonra Çilem ile ilgili olarak daha önce ellerinde herhangi bir hastalığa karşı bulgu olmadığını bu nedenle neden yürüyemediği ya da konuşamadığı yönünde tetkikler yapılacağını daha sonra ise bu tetkiklerin ışığında tedaviye başlanacağını söyledi. Teyze Özge Angay ise gözyaşları içinde Çilem'in tedavi edilecek olmasından çok mutlu olduğunu herkese teşekkür ettiğini belirterek, "Asıl mutluluğumuz Çilem yürüdüğü zaman olacak" dedi. Teyze Angay, haberler yapıldıktan sonra telefonunun susmadığını Tükiye'nin her tarafından yardım etmek için insanların aradığını ifade ederek, "İstanbul Büyükşehir Belediyi Başkanı da aradı. Bizzat Kadir Topbaş değil ancak belediye başkan yardımcısı olduğunu söyleyen bir bey beni arayarak, 'belediye başkanımız Kadir Topbaş sizi aramamı söyledi. Onun vasıtasıyla arıyorum. İleriki günlerde Adana'ya gelip size yardım etmek istiyoruz. Çilem'in ayağa kalkıp yürümesi için elimizden gelen her şeyi yapmaya hazırız' dedi. Bende teşekkür ettim" diye konuştu.
Deniz Baykal'ın Doktorundan İlk Açıklama Geldi 02:20
Deniz Baykal'ın Doktorundan İlk Açıklama Geldi 41 izlenme - 8 ay önce Deniz Baykal'ın sağlık durumuyla ilgili hastaneden ilk açıklama geldi. Yapılan açıklamaya göre Prof. Güzel, "Tıkalı olan damar açıldı ve stent koyuldu. İşlem çabuk yapıldığı için beyin fonksiyonlarında herhangi bir sıkıntı yok. Yoğun bakımdaki tedavi devam ediyor. Sol kol ve bacakta hafif derecede güçsüzlük var. Şu anda yeni bir cerrahi operasyona gerek yok. Bu tür durumlarda her zaman hayati tehlike vardır fakat şu anki durumu bilinci açık. Takip devam ediyor" ifadelerini kullandı.
YÖK Başkanı Yekta Saraç, dekan Duran'ın istifa nedenini açıkladı 01:15
YÖK Başkanı Yekta Saraç, dekan Duran'ın istifa nedenini açıkladı 5 izlenme - 3 hafta önce YÖK Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç, gündemdeki sorulara Hakan Çelik ile Hafta Sonu programında yanıt verdi. Saraç, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Alaattin Duran'ın istifasıyla ilgili "Bu mesele ziyaret meselesi değil. Fakülte bahçesinde partiler tarafından düzenlenen siyasi propagandaya izin vermeli miyiz, vermemeli miyiz? Sorun bu" diye konuştu. Saraç, dekan Duran hakkında işlem yapılmadığını da sözlerine ekledi.
İbrahim Bayram - Yalancı Sevgilim 03:00
İbrahim Bayram - Yalancı Sevgilim 163 izlenme - 3 yıl önce Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesinin çocuk onkololi bölümünde doçent doktor olarak akademik hayatına devam eden ve gerek hastaları gerekse öğrencileri tarafından çok sevilen hocası, söz yazarı, yorumcusu İbrahim Bayram'ın üzerine çok konuşulacak ilk klibi.
Hipokrat Yeminini Değiştirmek - Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi 02:39
Hipokrat Yeminini Değiştirmek - Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi 186 izlenme - 4 yıl önce Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Haydar Şahinoğlu, bir skandala imza attı. Dekan Şahinoğlu, 2500 yıllık Hipokrat Yemini’ni değiştirdi. Dekan Şahinoğlu, “Din, Milliyet, Irk, siyasi eğilim ya da toplumsal sınıf ayrımlarının görevimle hastam arasına girmesine izin vermeyeceğime” cümlesini Hipokrat Yemini’nden çıkarttı. Dekan Şahinoğlu ayrıca, yeminde yer almayan, “Allah’ın huzurunda yemin ederim” ibaresini ekledi.
İbrahim Bayram - Hayaller ve Yalanlar 03:34
İbrahim Bayram - Hayaller ve Yalanlar 131 izlenme - 3 yıl önce Daha önce Yalancı Sevgilim isimli şarkısına klip çeken Doç.Dr. İbrahim Bayram hocamızın 2. klibi. Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi'nin Pediatrik Onkoloji bölümündeki hastaları, öğrencileri, asistanları ve personelleri tarafından çok sevilen hocamız bu klibinde 2 oyuncuya da yer vermiştir.
Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde Gıda Zehirlenmesi 00:43
Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde Gıda Zehirlenmesi 41 izlenme - 1 yıl önce - Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde gıda zehirlenmesi Aralarında doktor ve akademisyenlerin de olduğu personel tedavi altına alındıEDİRNE - Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde, aralarında doktor, hemşire ve akademisyenlerin de bulunduğu bazı personel, gıda...
Trabzon'da Doktora Darp Olayında Taciz İddiası 01:31
Trabzon'da Doktora Darp Olayında Taciz İddiası 5 izlenme - 2 ay önce Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Tıp Fakültesi Farabi Hastanesinde darp edilen doktorun muayene ettiği 16 yaşındaki genç kızı taciz ettiği iddia edildi.