Hoşgeldiniz!

tıpa

musluğu açtım tıpasını taktım 03:18
musluğu açtım tıpasını taktım 15.159 izlenme - 8 yıl önce akıllı olup dünyenın derdini çekene kadar deli ol dünya senin derdini çeksin (:
musluğu açtım tıpasını taktım. (...) 00:44
musluğu açtım tıpasını taktım. (...) 5.686 izlenme - 8 yıl önce (...) musluğu açtım tıpasını taktım, bıktım! bıktım! bıktım!, sen mi? ben mi? sen mi? ben mi, üçyüz beşyüz üçyüz beşyüz (...)
4 Çocuğun Çektiği Bir Bıktım Filmi 00:32
4 Çocuğun Çektiği Bir Bıktım Filmi 1.519 izlenme - 10 yıl önce bu video filmi asla kopya değildir all copyright
Keskin Nişancı Şişeyi Böyle Açtı 01:48
Keskin Nişancı Şişeyi Böyle Açtı 190 izlenme - 3 yıl önce 50 kalibrelik bir keskin nişancı tüfeğiyle bir şişenin tıpasının açıldığı görüntülerin yer aldığı video bu kadar da olmaz dedirtti.
Florida'nın Çılgın Böcekleri 05:02
Florida'nın Çılgın Böcekleri 251 izlenme - 4 yıl önce Neslini devam ettirmek için intihar edenden, döllediği dişi başkasıyla çiftleşmesin diye ölene kadar dişiye yapışana kadar envai çeşit pozisyonda yiyişen böcekleri izliyoruz. Bana göre en ilginci hamam böceği, 300 milyon yıldır nesilleri tükenmemiş. Kafası olmadan 2 hafta yaşayabilir çünkü beyinleri kafalarında değil ayaklarındadır (İbrahim Tatlıses'in "ayağıyla değil kafasıyla yaşar" teorisi çöküyor) ama kafası olmadığı için açlıktan ölecektir.
duygusal damar güzel harika 03:55
duygusal damar güzel harika 193 izlenme - 9 yıl önce superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Himmet Tıpa İle Süper Kupa 09:29
Himmet Tıpa İle Süper Kupa 59 izlenme - 5 yıl önce Tamamen Eğlence Amaçlıdır Beğenen Beğenmeyen Herkese Teşekkür Ederiz.bize Ulaşmak İçin Facebook Adresimiz Himmet Tıpa Show A Girmeniz Yeterlidir.
Himmet Tıpa Show 05:00
Himmet Tıpa Show 62 izlenme - 5 yıl önce Sadece Eğlece Amaçlıdır
Spy122 Mavi Perde Zebra Alt Tıpa Beyaz Mavi Perde 00:32
Spy122 Mavi Perde Zebra Alt Tıpa Beyaz Mavi Perde 2 izlenme - 4 ay önce SPY122 Zebra Alt Tıpa Beyaz Zebra perde etek alt çıtası.Bu ürün zebra perdelerin alt kumaşının düzgün durması için tasarlanmış bir üründür.Oyma olan alt çıtalara uygun olarak yapılmıştır.Vidasını taktıksan sonra kumaş geçirilir.Kumaş geçirilden sonra tıpa ile birlikte zebra perdenin altının düzgün durmasını sağlar.
Spy016 Mavi Perde Motorlu Stor Perde Bilyeli Tıpa Mavi Perde 00:36
Spy016 Mavi Perde Motorlu Stor Perde Bilyeli Tıpa Mavi Perde 2 izlenme - 4 ay önce SPY016 Motorlu Stor Perde Bilyeli Tıta Motorlu stor perde borularının boru sonu ayağı.38-40 borulara çok rahat bir şekilde uymaktadır.bu ürünü alırken spy029 kodlu ürünümüzüde almanız gerekmektedir. Bu boru sonu ayaklarına bire bir uymaktadır.Bunun karşılığıda motoruna auygun olan karşı ayağıda maviperde.com sitesinde de mevcuttur.
Spy130MaviperdeZebra Alt Tıpa Krem MAVİ PERDE 00:27
Spy130MaviperdeZebra Alt Tıpa Krem MAVİ PERDE 1 izlenme - 4 ay önce SPY130 Zebra Alt Tıpa Krem Yine oval şekilde alt çıtalara uygun bir alt çıta tıpasıdır.Yine bu ürün beyaz renktedir. Beyaz renkli bir tıpasıyla size gelmektedir.Profile yuvarlağa takılarak üçgen alt tarafı alt çıtaya takılır ve perdenizin düzgün durmasını sağlayan bir üründür.
Spy124 Mavi Perde Zebra Alt Tıpa Beyaz Mavi Perde 00:27
Spy124 Mavi Perde Zebra Alt Tıpa Beyaz Mavi Perde 1 izlenme - 4 ay önce SPY124 Zebra Alt Tıpa Beyaz Oval şekilde alüminyum profillere uygun zebra alt çıtasıdır.Bir adet yuvarlak tıpa ile beraber size gelir.Alüminyum profile taktıktan sonra vidalarsınız.Kırıldığı zaman rahatlıkla değiştirme imkanınız bulunmaktadır.Krem rengindedir.
Spy121 Mavi Perde Zebra Alt Tıpa Krem Mavi Perde 00:48
Spy121 Mavi Perde Zebra Alt Tıpa Krem Mavi Perde 1 izlenme - 4 ay önce SPY121 Zebra Alt Tıpa Krem Zebra perde etek alt çıta takımı.Beyaz renkte olup oval zebra perde alt çıtalarına uygundur.Takıp vidasını attıktan sonra perdenin kumaşını geçirebilirsiniz.Tıpasını da takarak üst rayı takarsınız altın zebra perde eteklerinin düzgün durmasını sağlayan bir aparat ortaya çıkmış olur.Beyaz renktedir.İkisi beraber size ürün olarak gelmektedir.
Spy021 Mavi Perde Metal Uçlu Erkek Tıpa 00:12
Spy021 Mavi Perde Metal Uçlu Erkek Tıpa 1 izlenme - 5 ay önce SPY021 Metal Uçlu Erkek Tıpa 32'lik stor perde metal uçlu boru sonu tıpası Stor perdeler mekanik mekanizmalı perde sistemleri arasında en çok tercih edilen üründür. Fiyatının uygun çok işlevsel olmasının yanısıra çok sayıda renk ve desen seçeneğine sahiptir. Motorlu stor perdeler mekanik perde oldukları için mekanizmaları zamanla aşınıp deforme olabilirler. stor perdenin sadece mekanik mekanizmasında metal uçlu erkek tıpası olmadığından stor perdenin tamamını değiştirmek ekonomik değildir. Küçük bir parça değişimi ile Motorlu stor perdenizi tekrar kullana bilirsiniz. www.maviperde.com dan alacağınız stor perde metal uçlu erkek tıpası 32 mm lik stor perde borusuna uygundur. Stor perde metal uçlu erkek tıpasını tek alabileceğiniz gibi takım olaraktan alabilirsiniz.
Spy109 Mavi Perde 28 Lik Boru Sonu Şeffaf Yuvarlak Tıpa Mavi Perde 00:27
Spy109 Mavi Perde 28 Lik Boru Sonu Şeffaf Yuvarlak Tıpa Mavi Perde 1 izlenme - 4 ay önce SPY109 28 Lik Boru Sonu Şeffaf Yuvarlak TIpa Beyaz renkte mini stor perde boru sonu tıpası.27'lik borulara uygundur.Yuvarlak üst kasaya aparatı bağlayabildiğiniz gibi çıkara bilirsiniz.Metal ayaklada üst kasaya bağlayabilirsiniz.