Hoşgeldiniz!

tıpa

musluğu açtım tıpasını taktım 03:18
musluğu açtım tıpasını taktım 15.154 izlenme - 8 yıl önce akıllı olup dünyenın derdini çekene kadar deli ol dünya senin derdini çeksin (:
musluğu açtım tıpasını taktım. (...) 00:44
musluğu açtım tıpasını taktım. (...) 5.645 izlenme - 8 yıl önce (...) musluğu açtım tıpasını taktım, bıktım! bıktım! bıktım!, sen mi? ben mi? sen mi? ben mi, üçyüz beşyüz üçyüz beşyüz (...)
4 Çocuğun Çektiği Bir Bıktım Filmi 00:32
4 Çocuğun Çektiği Bir Bıktım Filmi 1.519 izlenme - 9 yıl önce bu video filmi asla kopya değildir all copyright
Keskin Nişancı Şişeyi Böyle Açtı 01:48
Keskin Nişancı Şişeyi Böyle Açtı 185 izlenme - 3 yıl önce 50 kalibrelik bir keskin nişancı tüfeğiyle bir şişenin tıpasının açıldığı görüntülerin yer aldığı video bu kadar da olmaz dedirtti.
Florida'nın Çılgın Böcekleri 05:02
Florida'nın Çılgın Böcekleri 175 izlenme - 3 yıl önce Neslini devam ettirmek için intihar edenden, döllediği dişi başkasıyla çiftleşmesin diye ölene kadar dişiye yapışana kadar envai çeşit pozisyonda yiyişen böcekleri izliyoruz. Bana göre en ilginci hamam böceği, 300 milyon yıldır nesilleri tükenmemiş. Kafası olmadan 2 hafta yaşayabilir çünkü beyinleri kafalarında değil ayaklarındadır (İbrahim Tatlıses'in "ayağıyla değil kafasıyla yaşar" teorisi çöküyor) ama kafası olmadığı için açlıktan ölecektir.
duygusal damar güzel harika 03:55
duygusal damar güzel harika 193 izlenme - 8 yıl önce superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Himmet Tıpa İle Süper Kupa 09:29
Himmet Tıpa İle Süper Kupa 59 izlenme - 5 yıl önce Tamamen Eğlence Amaçlıdır Beğenen Beğenmeyen Herkese Teşekkür Ederiz.bize Ulaşmak İçin Facebook Adresimiz Himmet Tıpa Show A Girmeniz Yeterlidir.
Himmet Tıpa Show 05:00
Himmet Tıpa Show 62 izlenme - 4 yıl önce Sadece Eğlece Amaçlıdır
Ultrasonik ile PE Bidon Tapa Tıpa Kaynak 00:59
Ultrasonik ile PE Bidon Tapa Tıpa Kaynak 1 izlenme - 2 hafta önce Ultrasonik ile Sızdırmaz olarak Bidon Tıpası / Tapası Yapıştırma Pe, polietilenden üretilen bidon kapaklarını sızdırmaz olarak kapatmak için Ultrasonik Kaynak Otomasyon sistemleri kullanılmaktadır. Bidon kapatma makinelerinde ya da döner tablalı Ultrasonik kaynak otomasyon sistemlerinde, sıvı dolum sonrası nakliye ve kullanım esnasında akma olmaması için sızdırmaz kaynak ihtiyacı vardır. Bu tıpaları, tapaları Ultrasonik teknolojiyle kaynatarak hem üretim hızlı olmaktadır hem de kimyasal kullanılmadan çözüm sağlanmaktadır. Sonikel Ultrasonik, uzman mühendis kadrosuyla ultrasonik teknolojiyi kullanarak üretim hızını arttıracak uygulamalar gerçekleştirmektedir. Ultrasonik kaynak makinalarının özelleştirilmesi ve endüstride kullanıma uygun hale getirilmesi konusunda özel bir çaba sarf etmektedir. Ultrasonik Kaynak konusunda Eğitimler vererek sektördeki büyük bir boşluğu da doldurmaktadır.