Hoşgeldiniz!

tipler

Var Böyle Tipler - Teknik Liselerde Akan Kan Damarda Durmuyor 00:54
Var Böyle Tipler - Teknik Liselerde Akan Kan Damarda Durmuyor 5.110 izlenme - 2 hafta önce Teknik liselerde akan kan damarda durmuyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Var Böyle Tipler - Okul 00:59
Var Böyle Tipler - Okul 9.854 izlenme - 2 ay önce Sosyal medyayi sallamaya hazir biri daha. Var böyle tipler adi altinda yayin yapiyor. Sizinle paylasmak kesinlikle boynumun borcudur.
Var Böyle Tipler - Pavyona Giden Serhat 00:32
Var Böyle Tipler - Pavyona Giden Serhat 4.719 izlenme - 2 ay önce Instagram'daki "Var Böyle Tipler" isimli hesap internet üzerinde viral olan görseller üzerine yaptığı video çalışmalarıyla takipçilerini oldukça eğlendiriyor Celil abisiyle hayatında ilk defa pavyona giden Serhat'ın "ass to the ear" macerası devam edecek...
GYM'lerde Görebileceğiniz İnsan Tipleri 06:19
GYM'lerde Görebileceğiniz İnsan Tipleri 14.998 izlenme - 11 ay önce Bir yabani hayat belgeseli olan Tour, spor salonlarında karşılaşabileceğimiz farklı türlerin portresini bizlere sunuyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Stereotypes - Çekingen Adam (Shyman) 11:17
Stereotypes - Çekingen Adam (Shyman) 3.576 izlenme - 1 yıl önce Çekingen adamımıza havalı kankaları tarafından sürpriz yapılır. Bakalım neler olmuş.
Var Böyle Tipler -  DJ Yakupza 00:56
Var Böyle Tipler - DJ Yakupza 393 izlenme - 2 ay önce Herkesin birer DJ olduğu günümüzde elbet DJ YAKUpZA'nın da söyleyecekleri vardı... Not: Tomorrowland'i sadece Youtube'dan 360P izleyebildi.
Tabu Tipleri 05:12
Tabu Tipleri 1.947 izlenme - 1 yıl önce Bu oyun her oynandığında, o ortamda mutlaka bulunan ve değişmez bazı tipler vardır. İtiraf et, sen hangisisin.
Var Böyle Tipler - Hayvansever Hasan 00:17
Var Böyle Tipler - Hayvansever Hasan 363 izlenme - 2 ay önce Henüz yeni yeni büyüyen bu hesabın hakettiği değeri bulması için bizim de çorbada bir tuzumuz olsun istedik ve gülmekten kırıp geçiren birkaç çalışmasını sizler için derledik. Hem başka çalışmalara göz atmak hem de yeni çalışmalardan haberdar olup bol bol kahkaha atmak için karşınızda hayvansever hasan.
Var Böyle Tipler - Olgaç 00:20
Var Böyle Tipler - Olgaç 257 izlenme - 2 ay önce Instagram'daki "Var Böyle Tipler" isimli hesap internet üzerinde viral olan görseller üzerine yaptığı video çalışmalarıyla takipçilerini oldukça eğlendiriyor.
Var Böyle Tipler - Leydi Esmeral 00:18
Var Böyle Tipler - Leydi Esmeral 265 izlenme - 2 ay önce Eski Sevgilime Doğa Üstü Güçlerle Kök Söktürüyorum programında leydi Esmeral da bu hafta bize eski sevgilmizin bundan sonra nasıl sadece basurlu kızlarla birlikte olabileceğini anlattı...
Var Böyle Tipler - Şimal'le Eski Sevgili Astrolojisi 00:47
Var Böyle Tipler - Şimal'le Eski Sevgili Astrolojisi 25 izlenme - 2 hafta önce Şimal'le Eski Sevgili Astrolojisi bu hafta Başak burcu eski sevgilileri gömüyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Var Böyle Tipler - Animatör Yıldıray 00:16
Var Böyle Tipler - Animatör Yıldıray 125 izlenme - 2 ay önce Yaptığı her sporu cinsel bir sebeple ilişkilendiren Antalya'da 4 yıldızlı otelde su aerobic'i yaptıran animatör Yıldıray.
Var Böyle Tipler - Kimse Göründüğü Gibi Değildir 00:41
Var Böyle Tipler - Kimse Göründüğü Gibi Değildir 99 izlenme - 2 ay önce Instagram'daki "Var Böyle Tipler" isimli hesap internet üzerinde viral olan görseller üzerine yaptığı video çalışmalarıyla takipçilerini oldukça eğlendiriyor.
Var Böyle Tipler - Dünyanın En Gıcık Adamı Ogeday 00:13
Var Böyle Tipler - Dünyanın En Gıcık Adamı Ogeday 69 izlenme - 2 ay önce Var Böyle Tipler - Dünyanın En Gıcık Adamı Ogeday Instagram'daki "Var Böyle Tipler" isimli hesap internet üzerinde viral olan görseller üzerine yaptığı video çalışmalarıyla takipçilerini oldukça eğlendiriyor.
Var Böyle Tipler - Arkadaşına Desteğin Hasını Veren Dost Sevtap 00:38
Var Böyle Tipler - Arkadaşına Desteğin Hasını Veren Dost Sevtap 9 izlenme - 2 hafta önce Arkadaşa destek konusunda "canım cicim" değil, desteğin hasını veren dost: SEVTAP Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Var Böyle Tipler - Cansel Hanım 00:29
Var Böyle Tipler - Cansel Hanım 70 izlenme - 2 ay önce Cansel hanım bekarlığının 46. yılında yanlışlıkla evine gelen damacana su servisini layığıyla ağırlamak istiyor... Bir şey yapmayacak söz!
Var Böyle Tipler - Sudenaz 23 Nisan 00:29
Var Böyle Tipler - Sudenaz 23 Nisan 62 izlenme - 2 ay önce Sudenaz 23 Nisan'ı dünyanın dört bir yanından alçak arkadaşlarıyla coşku içinde kutluyor. Instagram'daki "Var Böyle Tipler" isimli hesap internet üzerinde viral olan görseller üzerine yaptığı video çalışmalarıyla takipçilerini oldukça eğlendiriyor.
Var Böyle Tipler - Okulun İlk Günü 00:59
Var Böyle Tipler - Okulun İlk Günü 63 izlenme - 2 ay önce Instagram'daki "Var Böyle Tipler" isimli hesap internet üzerinde viral olan görseller üzerine yaptığı video çalışmalarıyla takipçilerini oldukça eğlendiriyor. Okulun ilk günü kimisine zordu, kimisine traş... Herkese aşırı zihin açıklığı gönderiyorum.
Body Salonu İnsan Çeşitleri 06:10
Body Salonu İnsan Çeşitleri 491 izlenme - 1 yıl önce Body salonunda spor yapan değişik insan modellerinin anlatıldığı bir video. Bütün tiplere rastlayan ben olarak, kendimi de muhabbet için salona giden tip olarak tanımlayabilirim.
Var Böyle Tipler - Türkiye'de Fashion Blogger Olmak 00:46
Var Böyle Tipler - Türkiye'de Fashion Blogger Olmak 47 izlenme - 2 ay önce Var Böyle Tipler - Türkiye'de Fashion Blogger Olmak Türkiye'de fashion blogger olmak! Kumru bu konudaki tüm gereklilikleri yerine getiriyor.
Var Böyle Tipler - Yılanize Şükrü 00:33
Var Böyle Tipler - Yılanize Şükrü 49 izlenme - 2 ay önce Çatalca sirkinin önde gelen isimlerinden Yılanize Şükrü, gösteri sırasında yaşanan talihsiz bir libido anlaşmazlığından ötürü soluğu karakolda aldı.
Var Böyle Tipler - Kimse Göründüğü Gibi Değildir 00:16
Var Böyle Tipler - Kimse Göründüğü Gibi Değildir 43 izlenme - 2 ay önce Instagram'daki "Var Böyle Tipler" isimli hesap internet üzerinde viral olan görseller üzerine yaptığı video çalışmalarıyla takipçilerini oldukça eğlendiriyor. Henüz yeni yeni büyüyen bu hesabın hakettiği değeri bulması için bizim de çorbada bir tuzumuz olsun istedik ve gülmekten kırıp geçiren bir videosu karşınızda.
Darlayan Adam 05:33
Darlayan Adam 248 izlenme - 1 yıl önce Konuşacak konu bulamayan adam talihsiz bir kazaya maruz kalır. İyi seyirler.
Var Böyle Tipler - Bayram (Çikolata Bir Şey Yapmıyor) 00:26
Var Böyle Tipler - Bayram (Çikolata Bir Şey Yapmıyor) 37 izlenme - 2 ay önce Çikolata bir şey yapmıyor. Resmi olarak açıklandı. Bu yüzden herkes bi tane atabilir ağzına Instagram'daki "Var Böyle Tipler" isimli hesap internet üzerinde viral olan görseller üzerine yaptığı video çalışmalarıyla takipçilerini oldukça eğlendiriyor.
Var Böyle Tipler - 5 Yaşındaki Efecan 00:41
Var Böyle Tipler - 5 Yaşındaki Efecan 0 izlenme - 2 hafta önce 5 yaşındaki Efecan'ın fiziksel olarak tek bir mottosu var: Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
canını yolda bulan tipler 01:32
canını yolda bulan tipler 597 izlenme - 6 yıl önce www.facebook.com/videoclubu -- 500.000 için katıl
Klasik Tipler - Basketbol 05:28
Klasik Tipler - Basketbol 262 izlenme - 3 yıl önce Basketbol Ve Oyun Sahasındaki Klasik Tiplere Komik Bir Bakış
Var Böyle Tipler - Emekli Din Kültürü Öğretmeni Atalay Bey 00:23
Var Böyle Tipler - Emekli Din Kültürü Öğretmeni Atalay Bey 27 izlenme - 2 ay önce Var Böyle Tipler - Emekli Din Kültürü Öğretmeni Atalay Bey Emekli din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmeni Atalay bey, merak ettiği 3 önemli sorunun cevabını arıyor
Var Böyle Tipler - Yusuf 00:13
Var Böyle Tipler - Yusuf 26 izlenme - 2 ay önce Instagram'daki "Var Böyle Tipler" isimli hesap internet üzerinde viral olan görseller üzerine yaptığı video çalışmalarıyla takipçilerini oldukça eğlendiriyor. Bugün Yusuf'la eski ramazanları ve oruç tutmanın insana kattığı lahmacunları konuştuk.
Var Böyle Tipler - Ruşen Başkan 00:15
Var Böyle Tipler - Ruşen Başkan 27 izlenme - 2 ay önce Instagram'daki "Var Böyle Tipler" isimli hesap internet üzerinde viral olan görseller üzerine yaptığı video çalışmalarıyla takipçilerini oldukça eğlendiriyor. Ruşen başkan, imkansız projelerin mimarı... Yeni dönemde yine aday!