Hoşgeldiniz!

Tirad Videoları İzle

Masumiyet - Haluk Bilginer'in Efsane Tiradı 08:34
Masumiyet - Haluk Bilginer'in Efsane Tiradı 7.324 izlenme - 4 yıl önce Zeki Demirkubuz'un yönettiği Masumiyet filminde Haluk Bİlginer'den muhteşem bir sahne
Zeki Demirkubuz'dan Aşk Tarifi - Kader (Küfür içerir) 02:30
Zeki Demirkubuz'dan Aşk Tarifi - Kader (Küfür içerir) 2.375 izlenme - 1 yıl önce Zeki Demirkubuz'un Kader filminin aski en guzel, en rezil, en caresiz ve en guclu anlatan sahnesi. Film Haluk Bilginer ve Derya Alabora'li Masumiyet'in golgesinde kalsa da cok guzel. Bekir'in tiradi: "Birden durup dururken icim ciz etti. Bir baktim gene ayni karin agrisi. Oyle ozlemisim ki seni. Donerken bir meyhane gordum, bir iceri girdigimi hatirliyorum bir de rakiya yumuldugumu. Arkasindan en az 4 cigaralik. Sonra bi gozumu actim karsidan karli daglar geciyor. Bir daha actim basimda bir cocuk 'Kalk abi' diyor, 'Kars'a geldik'. Otobusten indim yurumeye basladim. Dedim allahim neredeyim ben, burasi neresi? Sonra guc bela burayi buldum. Kapinin onunde durup dusundum. Dedim 'Bekir, bu kapi ahret kapisi, bu kopru sirat koprusu, bu sefer de gecersen bir daha geri donemezsin', 'iyi dusun' dedim, dusundum, dusunuyorum, ama olmadi, donemedim. Sonra 'bak oglum' dedim kendi kendime, 'yolu yok, cekeceksin. isyan etmenin faydasi yok, kaderin boyle. Yol belli, eg basini, usul usul yuru simdi'."
A Ay (1988 - 94 dk) 01:33:15
A Ay (1988 - 94 dk) 2.647 izlenme - 1 yıl önce 1989'da nantes three continents festival'dan Silver Montgolfiere ödülünü alan Reha Erdem filmidir. Aahası, insana görmeyi öğreten reha erdem düşüdür. Oysaki rüyalar sadece rüyadır! Yönetmen: Reha Erdem Senaryo: Reha Erdem Yapımcı: İbrahim Yavuzargen, Jacques Pomonti Müzik: Denis Bisson Görüntü Yönetmeni: Uğur Eruzun Vizyona Giriş Tarihi: 27 Eylül 1996 Süre: 100 dk Tür: Dram, Psikolojik Özellikler 35 mm, Siyah Beyaz Ülke: Türkiye
Cyrano De Bergerac - Burun Tiradı 06:17
Cyrano De Bergerac - Burun Tiradı 1.529 izlenme - 1 yıl önce Soylulardan burnu büyük Valvert, Cyrano'nun küçük burnuyla dalga geçip, küçük düşürmek ister. Lafı koydum ben kaçıyorum edasındadır. Ama olaylar hiç de istediği gibi gelişmez. Yine Rüştü Asyalı sesinden. sevdiysen bunu da izle: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/14862/cyrano-de-bergerac---istemem-eksik-olsun
melike sişman tiyatro sahnesi 03:35
melike sişman tiyatro sahnesi 2.362 izlenme - 8 yıl önce tiyatro tirad gosteri 0xfenerbahcex0 farkıyla
Semih Sergen - Aktör Dediğin Nedir ki? 02:53
Semih Sergen - Aktör Dediğin Nedir ki? 341 izlenme - 1 yıl önce Can Dündar'ın tiyatro belgeselininin bir kısmında Semih Sergen'in oynadığı fasulyeciyan karakterinin aktör nedir ki tiradı. Sahnedeki insanın gerçekten kendiyle başbaşa olduğunun ve duyarlılığının üst seviyede olduğunun da göstergesidir. Uçuşan repliklerin yerlerine kaçışması düşüncesi ancak sahnede duran adamın ağzından çıktığında bedene gelebilir. Delilikle duyarlılık arasındaki ince çizgiyi koparmadan az önce yüreklere, kalbine kramponla tekme atılmış hissi veren site alkışlarla yaşıyorum.
Münir Özkul'un İtalyanca Tiradı - A Ay (1988) 02:00
Münir Özkul'un İtalyanca Tiradı - A Ay (1988) 346 izlenme - 2 yıl önce Az evvel bir arkadaş filmden bir sahne paylaşmış, benim aklıma'da Münir Özkul ustanın pek bilinmeyen efsane italyanca tiradı geldi. iyi seyirler. Altyazı şu şekil sanırım; Birdenbire! Her şey pespayeleşti. Birdenbire pespayeleşti. Birdenbire. Pespayeleşmişti. Kumsaldaki gezintiden bu yana. Daha önceki gibi değil. Eller, kendi şekillerinde taşlaştı. Ay çürüdü. Ve kalan her şey... ...tek bir çizginin üzerine çekildi. Tüm nesneler. O... o kaldı. Sadece o. Büyüyen korku kaldı. (alıntıdır)
Sadri Alışık - Belki Her Şeyi Belki de Hiçbir Şeyiyim 09:40
Sadri Alışık - Belki Her Şeyi Belki de Hiçbir Şeyiyim 543 izlenme - 2 yıl önce Sadri babanın çoğunlukla mahkeme sahnelerinde hayat hikayesini acıklı bir biçimde anlatması, o tiradlar bir sadri alışık klasiğidir.Bu kez farklı bir mekan ile karşınızda.Dikiz aynası filminden.Sıkı filmdir.. Rakıya sardırır..Keşke o filmlerindeki kırık dökük, izbe meyhanede oturup iki kadeh içebilseydik, müjgan'ı anlatsaydı bize, bundan büyük bir, muhabbet, mutluluk var mı be?
Tabutta Rövaşata Tuncel Kurtiz Efsane Replik 01:14
Tabutta Rövaşata Tuncel Kurtiz Efsane Replik 357 izlenme - 2 yıl önce 1996 yılın da Derviş Zaim ın yönettiği, Ahmet Uğurlu nun baş rolünü oynadığı bu baş yapıt çoğu zaman hepimizin kıstırılmışlığının en güzel betimlemelerinden biridir. Bu sahne de Tuncel Kurtiz den gene muhteşem bı oyunculuk ve güzel bir tirad izleyeceğiz. Toprağın bol olsun Tuncel Kuriz. İyi Seyirler.
Cyrano De Bergerac - İstemem Eksik Olsun 02:09
Cyrano De Bergerac - İstemem Eksik Olsun 226 izlenme - 1 yıl önce 1600'lü yıllar yer Paris. Savaş yeni bitmiştir ama Cyrano'nun onur savaşı hala devam etmektedir. Edmond Rostand'ın 'Cyrano De Bergerac' eserindeki unutulmaz tiradını, Rüştü Asyalı'nın muhteşem seslendirmesiyle dinleyelim. Ayrıca bknz: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/14862/cyrano-de-bergerac---istemem-eksik-olsun
Mücahit Gürboğa - Sonradan Dürüst Olunmuyor (Aliye) 01:26
Mücahit Gürboğa - Sonradan Dürüst Olunmuyor (Aliye) 247 izlenme - 2 yıl önce Bir dönem (2004) ortalığı kasıp kavuran Aliye Dizisi'nden muhteşem bir Müco (Barış Falay) tiradı. Oyuncuya Alp karakteriyle Barış Yıldız eşlik ediyor.
Beybin Güllüoğlu Tirad Performansı - Yetenek Sizsiniz Türkiye (26 Şubat Cuma 2016) 04:10
Beybin Güllüoğlu Tirad Performansı - Yetenek Sizsiniz Türkiye (26 Şubat Cuma 2016) 40 izlenme - 11 ay önce Beybin Güllüoğlu Tirad Performansı - Yetenek Sizsiniz Türkiye (26 Şubat Cuma 2016) Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
 Devletin Gözünde Vatandaşın Yeri - Gölgesizler 02:48
Devletin Gözünde Vatandaşın Yeri - Gölgesizler 114 izlenme - 3 yıl önce 2008 yılında Hasan Ali Toptaş'ın aynı adlı romanından, Ümit Ünal tarafından beyazperdeye aktarılan Gölgesizler filminde geçen, Devlet ve vatandaş ilişkisini çok güzel anlatan ve bence Türk sinema tarihine geçebilecek Hakan Karahan tarafından hayat verilmiş tiradı izliyoruz efendim.
Devletin Gözünde Vatandaşın Yeri - Gölgesizler 02:48
Devletin Gözünde Vatandaşın Yeri - Gölgesizler 72 izlenme - 2 yıl önce 2008 yılında Hasan Ali Toptaş'ın aynı adlı romanından, Ümit Ünal tarafından beyazperdeye aktarılan Gölgesizler filminde geçen, Devlet ve vatandaş ilişkisini çok güzel anlatan ve bence Türk sinema tarihine geçebilecek Hakan Karahan tarafından hayat verilmiş tiradı izliyoruz efendim.