Hoşgeldiniz!

tiran

Sırbistan A Milli Futbol Takımı Tiran'a geldi 03:41
Sırbistan A Milli Futbol Takımı Tiran'a geldi 978 izlenme - 1 yıl önce Sırbistan A Milli Futbol Takımı, 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası elemelerinde yarın oynanacak Arnavutluk maçı için Tiran'a geldi. Uluslararası Rahibe Teresa Havalimanı'na ulaşan kafile, daha sonra geniş güvenlik önlemleri altında kalacakları otele hareket etti.
Stalin'in Son Anları 01:29
Stalin'in Son Anları 418 izlenme - 1 yıl önce Stalin (1992) filminden alınmıştır. stalin öldüğünü sanan sağ kolu arkasından doktora hitaben "birak işkence çeksin, katıl piç" der. Ancak stalin daha ölmemiştir ve adamın yalvarışlarını izliyoruz. not: Alt yazı ekleyemedim elimden geldiğim kadar çevirdim
Tiran'ın 03:30
Tiran'ın "Müze-kafesi" Konuklarını Tarihe Götürüyor 263 izlenme - 8 ay önce Görüntü Dökümü: Kafe dışından detaylar Kafe'nin içinden detaylar "Müze-kafe" fikrini hayata geçiren Arber Cepani'nin açıklamaları Geleneksel kıyafetleriyle mekanda garsonluk yapan Elvi Cnaj'ın açıklamaları Arnavutluk'un başkenti Tiran'daki "müze-kafe", 18. yüzyılın başından 20. yüzyılın sonuna uzanan döneme ait bir çok tarihi eserle ziyaretçilerini hem tarihte yolculuğa çıkarıyor hem de konuklarına Arnavut kültürünü tanıtıyor.
Ayna - Arnavutluk 2 01:06:06
Ayna - Arnavutluk 2 784 izlenme - 2 yıl önce Samanyolu Tv'de yayımlanan Ayna programı 2.kez Arnavutluk'ta.Arnavutluk bir Avrupa ülkesi ve Başkenti de Tiran.Arnavutluk:Yunanistan,Kosova,Makedonya ve Karadağ'a sınır olarak komşu.Arnavutluk'un tam karşısında İtalya var.Arnavutluk'ta sahile kıyısı olan tüm illerde İtalyanca biliniyor.Köken olarakta Arnavutlar ile İtalyanların aynı millet olduğu düşünülmektedir.
Ayna - Arnavutluk 1 47:41
Ayna - Arnavutluk 1 175 izlenme - 2 yıl önce Samanyolu Tv'de yayımlanan Ayna programı Arnavutluk'ta.Arnavutluk bir Avrupa ülkesi ve Başkenti de Tiran.Arnavutluk:Yunanistan,Kosova,Makedonya ve Karadağ'a sınır olarak komşu.Arnavutluk'un tam karşısında İtalya var.Arnavutluk'ta sahile kıyısı olan tüm illerde İtalyanca biliniyor.Köken olarakta Arnavutlar ile İtalyanların aynı millet olduğu düşünülmektedir.
Beşiktaş İstanbul'a döndü 03:00
Beşiktaş İstanbul'a döndü 122 izlenme - 1 yıl önce Türk Hava Yolları'ndan kiralanan özel uçakla saat 04.00 sıralarında Arnavutluk'un Tiran kentinden İstanbul Atatürk Havalimanı'na gelen Siyah Beyazlı kafile daha sonra takım otobüsüne binerek havalimanından ayrıldı. Bu arada Havalimanı'nda çalışan taraftarlarla fotoğraf çektirme isteğini kırmayan futbolcuların neşeli olduğu gözüktü.
Beşiktaş Tiran'a gitti 03:07
Beşiktaş Tiran'a gitti 109 izlenme - 1 yıl önce UEFA Avrupa Ligi ilk mücadelesinde yarın Skenderbeu ile deplasmanda karşılaşacak olan Beşiktaş, Tiran'a gitti.
Arnavutlukta 03:21
Arnavutlukta "Çanakkale Zaferi" Konferansı 112 izlenme - 2 yıl önce Arnavutluk'ta "Çanakkale Zaferi" konferansı Arnavutluk'un başkenti Tiran'da "Çanakkale Zaferi" konulu konferans düzenlendi.
Tiran Deneme 02:46
Tiran Deneme 207 izlenme - 6 yıl önce
Sinan Açin, Kaan İnce Arnavutluk Balkan Bm-Tika Tasavvuf Sempozyumu 04:39
Sinan Açin, Kaan İnce Arnavutluk Balkan Bm-Tika Tasavvuf Sempozyumu 110 izlenme - 2 yıl önce Sinan Açin ve Kaan İnce, Tiran BM NATO Tasavvuf Albania
Tek Rumeli - Arnavutluk / Tiran - Durres 43:48
Tek Rumeli - Arnavutluk / Tiran - Durres 117 izlenme - 2 yıl önce Tek Rumeli - Arnavutluk/Tiran - Durres...
Kamil Üci Dünya ve Avrupa Şampiyonasında. 3-4-5- Ekim 2014 Arnavutluk Tiran 03:32
Kamil Üci Dünya ve Avrupa Şampiyonasında. 3-4-5- Ekim 2014 Arnavutluk Tiran 98 izlenme - 2 yıl önce Kamil U;ci Dunya ve 6. Avrupa Karate Sampiyonasinda. 3-4-5 Ekim 2014 Arnavutluk Tiran da
Arnavutluk'ta Hangi Şehirleri Mutlaka Görmek Gerekir? 00:38
Arnavutluk'ta Hangi Şehirleri Mutlaka Görmek Gerekir? 47 izlenme - 2 yıl önce Arnavutluk'ta Hangi Şehirleri Mutlaka Görmek Gerekir? Arnavutluk'ta başkent Tiran'ı ve tarihi dokunun görülebildiği Berat şehrini görmek gerekir.
Arnavutluk'ta 03:28
Arnavutluk'ta "İstanbul'dan Sevgilerle" Sergisi Açıldı 37 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ.- Sergiden detaylar,- Tiran Büyükelçisi Hidayet Bayraktar konuşma,- Devrim Erbil konuşma, Arnavutluk'ta "İstanbul'dan Sevgilerle" sergisi açıldı Ressam Devrim Erbil'in "İstanbul'dan Sevgilerle" isimli sergisi, Arnavutluk'un başkenti Tiran'da sanatseverlerle buluştu.
Arnavutluk'ta, Türkiye'nin 02:04
Arnavutluk'ta, Türkiye'nin "Unesco Kültür Mirası" Segisi 46 izlenme - 2 yıl önce Arnavutluk'ta, Türkiye'nin "UNESCO kültür mirası" segisi- Yunus Emre Türk Kültür Merkezi'nin organizasyonuyla başkent Tiran'da açılan sergide, Türkiye'nin UNESCO Dünya Kültür Mirası listesinde bulunan eserlerin fotoğrafları yer aldı Yunus Emre Türk Kültür Merkezi'nin organizasyonuyla, Arnavutluk'un başkenti Tiran'da "Türkiye'de bulunan UNESCO Dünya Kültürl Mirası" fotoğraf sergisi açıldı.
Arnavutlukta İstanbul Sergileri 02:34
Arnavutlukta İstanbul Sergileri 12 izlenme - 2 yıl önce Arnavutluk'ta "İstanbul" sergileri- Tiran'da, Türkiye-Arnavutluk Kültürlerarası Sanat Diyaloğu Projesi kapsamında, "Konstantiniyye'den İstanbul'a" ve "Bir Hikayem Var" isimli iki ayrı sergi açıldı Tiran'da, Türkiye-Arnavutluk Kültürlerarası Sanat Diyaloğu Projesi kapsamında, "Konstantiniyye'den İstanbul'a" ve "Bir Hikayem Var" isimli iki ayrı sergi açıldı.
Arnavutlar Tarihi Başarıyı Kutladı 01:41
Arnavutlar Tarihi Başarıyı Kutladı 5 izlenme - 1 yıl önce İlk kez Avrupa Futbol Şampiyonası finallerine katılma hakkı kazanan Arnavutlar, Tiran ve Priştine sokaklarını karnaval alanına çevirdi.
Obama'dan Esad'a Çok Sert Sözler Halkını Bombalayan Tiran 02:52
Obama'dan Esad'a Çok Sert Sözler Halkını Bombalayan Tiran 2 izlenme - 1 yıl önce Obama'dan Esad'a Çok Sert Sözler Halkını Bombalayan Tiran