Hoşgeldiniz!

Tırmanış Videoları İzle

Çılgın Türk Fatih Kömürcü Keops Piramidi'ne Tırmanıp Tutuklandı 03:02
Çılgın Türk Fatih Kömürcü Keops Piramidi'ne Tırmanıp Tutuklandı 7.407 izlenme - 5 ay önce Fatih Kömürcü tam bir çılgın Türk! Sırtında çantası ile dünyayı gezen Fatih için hayat, Sahra Çölü'nde 150 kilometrelik bir yürüyüş planından bambaşka yerlere kaydı. Mısır'da Sahra Çölü'nü geçme planı Kahire Büyükelçiliği tarafından sakıncalı olduğu yönünde engellemesinden sonra Fatih başka planlar yapmaya başladı. Çölü yürüyerek geçemeyen Fatih sonunda Mısır'a ulaşarak Kahire ve İskenderiye'de zaman geçirdi. 11 Ocak günü indiği Mısır'da 4 gününü gezerek harcayan Fatih'in piramitlerle tanışması ise 15 Ocak günü oldu. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
range rover kaya tırmanışı 02:00
range rover kaya tırmanışı 51.235 izlenme - 8 yıl önce range rover sport düz duvara pardon kayaya tırmanıyor
Düz Duvara Tırmanan Pitbull 00:33
Düz Duvara Tırmanan Pitbull 12.842 izlenme - 2 yıl önce Düz Duvara Tırmanan Pitbull Pitbull ırkı köpeğin 3.90 metrelik düz duvara inanılmaz tırmanışı slow motion (yavaş çekim).
3.Köprü Selfiecilerin 240 Metrelik Vince Tırmanması! 04:39
3.Köprü Selfiecilerin 240 Metrelik Vince Tırmanması! 3.535 izlenme - 1 yıl önce Yapımı devam eden 3'üncü köprü inşaatına gizlice girip 350 metre yükseklikten selfie çeken gençler, bu kez de bir inşaatın 240 metre yükseklikteki vincine tırmandı. Yapımı devam eden 3'üncü köprü inşaatına gizlice giren 2 arkadaş, 350 metre yüksekliğe çıkarak Selfie çekmişti. Macera tutkunu Pavel Smirnov ile Özcan İpar, yürekleri ağza getiren bu görüntüleri sosyal medyada paylaşmıştı. 2 çılgın bu kez ise Mecidiyeköy'de bulunan bir inşaatın 240 metre yükseklikteki vincine tırmandı. Vince tırmanan gençler Selfie yaparak çektikleri bu görüntüleri sosyal medyada paylaştı. Tehlikeli selfie çekimlerini kendine hobi edinen 2 genç bu görüntülerle de yürekleri ağza getirdi.
Ağrı Dağı Zirve Tırmanışı 04:16
Ağrı Dağı Zirve Tırmanışı 1.425 izlenme - 12 ay önce 4 ağustos 2013 tarihinde Murat Eray Korkmaz ve arkadaşının 5137 metre Türkiye'nin en yüksek dağı olan Ağrı Dağı'na çıkış öyküsü izliyoruz efenim..
300 Metelik Kuleden İnmek 12:00
300 Metelik Kuleden İnmek 1.645 izlenme - 1 yıl önce Romanya'da 300 metrelik bir kuleye tırmanan arkadaşın, kuleden iniş sırasında çektiği görüntüler. Yükseklik korkusu olan arkadaşların izlemesini tavsiye etmiyorum.
G. Mallory'nin 75 Yıl Sonra Everest'te Bulunan Cesedi (+18) 02:53
G. Mallory'nin 75 Yıl Sonra Everest'te Bulunan Cesedi (+18) 3.808 izlenme - 2 yıl önce Öncelikle şunu söyleyeyim bazıları bu video için ''naamaan sehhdirr et'' diyebilir hatta 500-600 izlenme alacaktır ama nostaljik ve tarihi önemi bir hayli fazladır. Bu sitenin arşivinde bulunması gerekir. George Mallory 1924 yılında Royal Geographic Society'nin Everest'in tepesine varmakla ilgili kurduğu grubun takım tırmanış lideriydi. 1924 yılında yapılan tırmanışta ekibini terk etmiş ve almış başını gitmiştir işte o andan beri haber yoktu kendisinden zirveye vardı mı varmadı mı halen bir muallak ama eğer varmışsa zirveye ilk ulaşan Edmund Hillary'nin 'Sir' unvanı onun hakkıydı. Kankisi Irvine ile yaptıkları ikinci tırmanışta 27000 feette kaldıkları anlaşıldı. İlk olarak 1933te Irvine'in buz baltası bulunmuş 1999'da da her ne kadar Jochen Hemmleb'in araştırma ekibi bulmuş olsa da tahmin edilmeyen yerde bu rastlantı görüntülerde cesedine ulaşılmıştır. Videoda onun cesedinin olduğunu anladıkları an gerçekten çok yürek burkan cinsten. Altyazısı olmadığı için gerçek anlamda özür dilerim ama belgeselinde geçen; aynı seslerin seslendirmesi ve biraz yapmacık kalıyor. Bu hikaye için The Wildest Dream adlı belgesel izlenebilir.
Akasya AVM Gökdelenine Gizlice Tırmanan Gençler (156 mt) 00:45
Akasya AVM Gökdelenine Gizlice Tırmanan Gençler (156 mt) 2.132 izlenme - 2 yıl önce Daha önce 3. boğaz köprüsünün tepesine gizlice tırmanan çılgın gençler şimdi de Akasya AVM'nin gökdelenine izinsiz şekilde tırmandı. Pavel Smirnov ve Haluk Yavuz isimli gençler bu anları görüntüye kaydetti. 156 metreden Kadıköy ve İstanbul'u seyrettiler.
Kaya Tırmanışı! Bir insan Parmaklarıyla Kendisini Nasıl Çeker ? 11:46
Kaya Tırmanışı! Bir insan Parmaklarıyla Kendisini Nasıl Çeker ? 3.966 izlenme - 5 yıl önce Kaya Tırmanışı! Bir insan Parmaklarıyla Kendisini Nasıl Çeker ?
inişten sonra tırmanış 01:24
inişten sonra tırmanış 5.346 izlenme - 8 yıl önce hızlı hızlı indikten sonra dağa tırmanıyor ve vites küçültmeye bakın çifter çifter
muhteşem jeep 00:38
muhteşem jeep 6.180 izlenme - 9 yıl önce
Hazır mısın Everest? (Everest, Are You Ready?) 01:05:54
Hazır mısın Everest? (Everest, Are You Ready?) 1.342 izlenme - 4 yıl önce 2006 Yılında Yapılan Everest Türkiye Eskpedisyonu'nun Belgeseli
Bouldering (Yapay Duvar Tırmanışı) Macerası 01:15
Bouldering (Yapay Duvar Tırmanışı) Macerası 1.616 izlenme - 3 yıl önce Indoor'da outdoor tadındaki spor "Bouldering" maceramız / İlk konu: duvardan nasıl düşeceğimiz. Berkan lazeriyle duvarla tavanın kesişimini... Maceramızın devamı için: http://www.bizevdeyokuz.com/bouldering Kanalımıza abone olun: www.izlesene.com/bizevdeyokuz
dağa tırmanış süper 00:35
dağa tırmanış süper 2.509 izlenme - 8 yıl önce süpr tırmanış
 Vince Tırmanan Çılgın İkilinin Gözünden Yüzlerce Metre Yükseklikten Londra 11:34
Vince Tırmanan Çılgın İkilinin Gözünden Yüzlerce Metre Yükseklikten Londra 15 izlenme - 7 gün önce Şehrin güneyinde bir inşaat vincine tırmanan Dying Llama ve arkadaşının polis korkusuyla yaşadıkları o deneyim. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Zirveye Tırmanış... 02:04
Zirveye Tırmanış... 1.847 izlenme - 9 yıl önce sanki düz yolda dürüyor...bir an düşecek diye korktum... :)
Düz Duvara Tırmanan Hatun 01:54
Düz Duvara Tırmanan Hatun 600 izlenme - 2 yıl önce Bir tırmanışçı için hatunun yaptığı pek bir beceri yok fakat işin içerisinde bir bayan, bikini ve tırmanış var. Tıklanma oranına iyice etki eder her halde. O zaman buralara kadar geldiğinize göre eliniz boş göndermeyelim sizleri.
view from the top 01:31
view from the top 2.045 izlenme - 6 yıl önce zirveye çıkıncaya kadar sakın durma! vıew from the top varoluşunu bir dış hat uçuş görevlisinin parıltılı yaşam tarzında bulmak isteyen idealist kasaba kızı donna jensen'ın gwyneth paltrow gözlerinden anlatılan şaşırtıcı bir komedi ve romantik bir masal. başarıya giden yol nadiren engelsizdir. donna yolculuğuna royalty airlines'ın efsanevi eğitmeni john whitney'in kılavuzluğunda başladığında karşısına tahmininden daha fazla engel çıkar. acaba bu engeller donna'nın düşlerinden vazgeçmes
Yılanın ağaca tırmanış anı 00:26
Yılanın ağaca tırmanış anı 280 izlenme - 1 yıl önce Yılanın ağaca tırmanış anı
Rus Dağcıdan Erzurum'daki Buz Şelalelerine Tırmanış 03:56
Rus Dağcıdan Erzurum'daki Buz Şelalelerine Tırmanış 367 izlenme - 1 yıl önce Görüntü Dökümü : Tırmanış alanına bebeğiyle gelişi Rus dağdıcanın tırmanışı Rus dağcı ile röp Rus dağcıdan Erzurum'daki buz şelalelerine tırmanış FAHRETTİN GÖK - Kuzey Kutbu'nu 4 aylık hamile iken yürüyerek tur kayağı ile geçen en genç kadın dağcı Rusyalı Marina Abıldaeva, Erzurum'da düzenlenen festivalde buz şelalelerine tırmanış gerçekleştirdi.
Ayı Bernard Dağa Tırmanış Çizgi Filmi izle 03:08
Ayı Bernard Dağa Tırmanış Çizgi Filmi izle 303 izlenme - 1 yıl önce Bernard, Kore-İspanya-Amerika ortak yapımı animasyon kısa dizi. Koreli şirket RG Animation Studios, Güney Kore şirketi EBS, İspanyol BRB Internacional ve Fransız M6 kanalı tarafından ortak olarak üretilmiş bilgisayar yapımı seridir.
Minik dağcı 01:53
Minik dağcı 376 izlenme - 2 yıl önce Tırmanma duvarına ustaca tırmanan bebek. Bu küçük sporcunun facebook sayfasına buradan ulaşabilirsiniz https://www.facebook.com/LittleZenMonkey/photos_stream
Dev Köprüye Tırmanan Ukraynalı Maceracılar 02:34
Dev Köprüye Tırmanan Ukraynalı Maceracılar 516 izlenme - 3 yıl önce İki Ukraynalı gencin izinsiz şekilde köprüye tırmanışını paylaştığı video İnternet aleminde fenomen olma yolunda ilerliyor. Videoyu sonuna kadar izlemek insanının kalp ritmini zorluyor.
 İpsiz Kaya Tırmanışı - Alex Honnold 13:18
İpsiz Kaya Tırmanışı - Alex Honnold 604 izlenme - 3 yıl önce Adam bu iş için doğmuş adeta. İzlerken ellerim terliyor resmen korkudan. Bu işi yaparken kendini bulduğunu söylüyor eleman. Yalnız adam koala gibi lan çok sakin. Kilitlenip kalıyor olduğu yerde.Ne diyelim kazasız tırmanışlar.... Altyazı yok beyler. Gerekte pek yok zaten. **Enteresandır ki Nat. Geo'da izlediğim belgesel filmde çocukluk ftoğraflarını gösteriyordu orda da bi yerlere tırmanmaya çalışıyordu. Ailesi bu yeteneğini görmezden gelmemiş. Lakin annesi bunun bi spor olduğundan bile haberimiz yoktu diyor. Bence de haklılar. Bu nasıl bi spor kardeş... izlerken korkuyorum... Dipnot:Hannold belki kız arkadaş yaparım diye düşündüm diyor bu sayede ama nafileymiş.
280 Metrelik Bacaya Tırmanmak 05:30
280 Metrelik Bacaya Tırmanmak 409 izlenme - 2 yıl önce Flaviu Cernescu denen eleman bu sefer de 280 metrelik bir bacaya tırmanmış.. Olay Romanya'nın Piteşti şehrinde geçiyor. 1) 0m - 20m arası: Herhangi bir merdiven olmadan elektrik kablolarından tırmanıyor. 2) 21m - 55m arası: Merdivenin koruyucu herhangi bir kafesi yok. 3) 55m - 275m arası: Merdivenin bir koruyucu kafesi var fakat oturup dinlenecek bir ara yok. 4) 275m - 280m arası(Tepe) : O kadar rüzgara rağmen en yukardaki son 3 metrelik merdivende koruyucu hiçbir kafes yokmuş.
İpsiz Kaya Tırmanışı - Alex Honnold 13:18
İpsiz Kaya Tırmanışı - Alex Honnold 287 izlenme - 2 yıl önce Adam bu iş için doğmuş adeta. İzlerken ellerim terliyor resmen korkudan. Bu işi yaparken kendini bulduğunu söylüyor eleman. Yalnız adam koala gibi lan çok sakin. Kilitlenip kalıyor olduğu yerde.Ne diyelim kazasız tırmanışlar.... Altyazı yok beyler. Gerekte pek yok zaten. **Enteresandır ki Nat. Geo'da izlediğim belgesel filmde çocukluk ftoğraflarını gösteriyordu orda da bi yerlere tırmanmaya çalışıyordu. Ailesi bu yeteneğini görmezden gelmemiş. Lakin annesi bunun bi spor olduğundan bile haberimiz yoktu diyor. Bence de haklılar. Bu nasıl bi spor kardeş... izlerken korkuyorum... Dipnot:Hannold belki kız arkadaş yaparım diye düşündüm diyor bu sayede ama nafileymiş. Bonus vidyo http://www.youtube.com/watch?v=leCAy1v1fnI
Kar Üstünde Yolculuk 00:54
Kar Üstünde Yolculuk 955 izlenme - 9 yıl önce 1.20 metre kar üstünde saatlerce
İnanılmaz Tırmanış 01:45
İnanılmaz Tırmanış 666 izlenme - 8 yıl önce dan osman bu yürür gibi tırmanıyor.
Dağcı Gibi Tırmanan Ayılar 01:27
Dağcı Gibi Tırmanan Ayılar 193 izlenme - 2 yıl önce İngilzcelerinden anladığım kadarıyla çekimi yapanlar Amerikalılar ve tahminim görüntüler de Amerika^da. Bu anne ile yavru ayı, kaya tırmanışları konusunda gayet antıremanlı ve deneyimlli görünüyor.
dağa tırmanış 06:26
dağa tırmanış 384 izlenme - 5 yıl önce 13 yaşındaki kız olivumdaki dağa tırmanırken videosu melisa serttaş