Hoşgeldiniz!

Tırmanış Videoları İzle

Düz Duvara Tırmanan Pitbull 00:33
Düz Duvara Tırmanan Pitbull 12.544 izlenme - 2 yıl önce Düz Duvara Tırmanan Pitbull Pitbull ırkı köpeğin 3.90 metrelik düz duvara inanılmaz tırmanışı slow motion (yavaş çekim).
range rover kaya tırmanışı 02:00
range rover kaya tırmanışı 50.612 izlenme - 8 yıl önce range rover sport düz duvara pardon kayaya tırmanıyor
3.Köprü Selfiecilerin 240 Metrelik Vince Tırmanması! 04:39
3.Köprü Selfiecilerin 240 Metrelik Vince Tırmanması! 3.520 izlenme - 11 ay önce Yapımı devam eden 3'üncü köprü inşaatına gizlice girip 350 metre yükseklikten selfie çeken gençler, bu kez de bir inşaatın 240 metre yükseklikteki vincine tırmandı. Yapımı devam eden 3'üncü köprü inşaatına gizlice giren 2 arkadaş, 350 metre yüksekliğe çıkarak Selfie çekmişti. Macera tutkunu Pavel Smirnov ile Özcan İpar, yürekleri ağza getiren bu görüntüleri sosyal medyada paylaşmıştı. 2 çılgın bu kez ise Mecidiyeköy'de bulunan bir inşaatın 240 metre yükseklikteki vincine tırmandı. Vince tırmanan gençler Selfie yaparak çektikleri bu görüntüleri sosyal medyada paylaştı. Tehlikeli selfie çekimlerini kendine hobi edinen 2 genç bu görüntülerle de yürekleri ağza getirdi.
Ağrı Dağı Zirve Tırmanışı 04:16
Ağrı Dağı Zirve Tırmanışı 1.377 izlenme - 7 ay önce 4 ağustos 2013 tarihinde Murat Eray Korkmaz ve arkadaşının 5137 metre Türkiye'nin en yüksek dağı olan Ağrı Dağı'na çıkış öyküsü izliyoruz efenim..
300 Metelik Kuleden İnmek 12:00
300 Metelik Kuleden İnmek 1.640 izlenme - 11 ay önce Romanya'da 300 metrelik bir kuleye tırmanan arkadaşın, kuleden iniş sırasında çektiği görüntüler. Yükseklik korkusu olan arkadaşların izlemesini tavsiye etmiyorum.
Akasya AVM Gökdelenine Gizlice Tırmanan Gençler (156 mt) 00:45
Akasya AVM Gökdelenine Gizlice Tırmanan Gençler (156 mt) 2.109 izlenme - 1 yıl önce Daha önce 3. boğaz köprüsünün tepesine gizlice tırmanan çılgın gençler şimdi de Akasya AVM'nin gökdelenine izinsiz şekilde tırmandı. Pavel Smirnov ve Haluk Yavuz isimli gençler bu anları görüntüye kaydetti. 156 metreden Kadıköy ve İstanbul'u seyrettiler.
G. Mallory'nin 75 Yıl Sonra Everest'te Bulunan Cesedi (+18) 02:53
G. Mallory'nin 75 Yıl Sonra Everest'te Bulunan Cesedi (+18) 3.256 izlenme - 2 yıl önce Öncelikle şunu söyleyeyim bazıları bu video için ''naamaan sehhdirr et'' diyebilir hatta 500-600 izlenme alacaktır ama nostaljik ve tarihi önemi bir hayli fazladır. Bu sitenin arşivinde bulunması gerekir. George Mallory 1924 yılında Royal Geographic Society'nin Everest'in tepesine varmakla ilgili kurduğu grubun takım tırmanış lideriydi. 1924 yılında yapılan tırmanışta ekibini terk etmiş ve almış başını gitmiştir işte o andan beri haber yoktu kendisinden zirveye vardı mı varmadı mı halen bir muallak ama eğer varmışsa zirveye ilk ulaşan Edmund Hillary'nin 'Sir' unvanı onun hakkıydı. Kankisi Irvine ile yaptıkları ikinci tırmanışta 27000 feette kaldıkları anlaşıldı. İlk olarak 1933te Irvine'in buz baltası bulunmuş 1999'da da her ne kadar Jochen Hemmleb'in araştırma ekibi bulmuş olsa da tahmin edilmeyen yerde bu rastlantı görüntülerde cesedine ulaşılmıştır. Videoda onun cesedinin olduğunu anladıkları an gerçekten çok yürek burkan cinsten. Altyazısı olmadığı için gerçek anlamda özür dilerim ama belgeselinde geçen; aynı seslerin seslendirmesi ve biraz yapmacık kalıyor. Bu hikaye için The Wildest Dream adlı belgesel izlenebilir.
Kaya Tırmanışı! Bir insan Parmaklarıyla Kendisini Nasıl Çeker ? 11:46
Kaya Tırmanışı! Bir insan Parmaklarıyla Kendisini Nasıl Çeker ? 3.872 izlenme - 5 yıl önce Kaya Tırmanışı! Bir insan Parmaklarıyla Kendisini Nasıl Çeker ?
inişten sonra tırmanış 01:24
inişten sonra tırmanış 5.341 izlenme - 7 yıl önce hızlı hızlı indikten sonra dağa tırmanıyor ve vites küçültmeye bakın çifter çifter
muhteşem jeep 00:38
muhteşem jeep 6.180 izlenme - 8 yıl önce
Hazır mısın Everest? (Everest, Are You Ready?) 01:05:54
Hazır mısın Everest? (Everest, Are You Ready?) 1.308 izlenme - 3 yıl önce 2006 Yılında Yapılan Everest Türkiye Eskpedisyonu'nun Belgeseli
Bouldering (Yapay Duvar Tırmanışı) Macerası 01:15
Bouldering (Yapay Duvar Tırmanışı) Macerası 1.616 izlenme - 2 yıl önce Indoor'da outdoor tadındaki spor "Bouldering" maceramız / İlk konu: duvardan nasıl düşeceğimiz. Berkan lazeriyle duvarla tavanın kesişimini... Maceramızın devamı için: http://www.bizevdeyokuz.com/bouldering Kanalımıza abone olun: www.izlesene.com/bizevdeyokuz
dağa tırmanış süper 00:35
dağa tırmanış süper 2.505 izlenme - 7 yıl önce süpr tırmanış
Yılanın ağaca tırmanış anı 00:26
Yılanın ağaca tırmanış anı 276 izlenme - 11 ay önce Yılanın ağaca tırmanış anı
Zirveye Tırmanış... 02:04
Zirveye Tırmanış... 1.847 izlenme - 8 yıl önce sanki düz yolda dürüyor...bir an düşecek diye korktum... :)
Düz Duvara Tırmanan Hatun 01:54
Düz Duvara Tırmanan Hatun 508 izlenme - 2 yıl önce Bir tırmanışçı için hatunun yaptığı pek bir beceri yok fakat işin içerisinde bir bayan, bikini ve tırmanış var. Tıklanma oranına iyice etki eder her halde. O zaman buralara kadar geldiğinize göre eliniz boş göndermeyelim sizleri.
Rus Dağcıdan Erzurum'daki Buz Şelalelerine Tırmanış 03:56
Rus Dağcıdan Erzurum'daki Buz Şelalelerine Tırmanış 364 izlenme - 12 ay önce Görüntü Dökümü : Tırmanış alanına bebeğiyle gelişi Rus dağdıcanın tırmanışı Rus dağcı ile röp Rus dağcıdan Erzurum'daki buz şelalelerine tırmanış FAHRETTİN GÖK - Kuzey Kutbu'nu 4 aylık hamile iken yürüyerek tur kayağı ile geçen en genç kadın dağcı Rusyalı Marina Abıldaeva, Erzurum'da düzenlenen festivalde buz şelalelerine tırmanış gerçekleştirdi.
Ayı Bernard Dağa Tırmanış Çizgi Filmi izle 03:08
Ayı Bernard Dağa Tırmanış Çizgi Filmi izle 297 izlenme - 1 yıl önce Bernard, Kore-İspanya-Amerika ortak yapımı animasyon kısa dizi. Koreli şirket RG Animation Studios, Güney Kore şirketi EBS, İspanyol BRB Internacional ve Fransız M6 kanalı tarafından ortak olarak üretilmiş bilgisayar yapımı seridir.
view from the top 01:31
view from the top 1.855 izlenme - 6 yıl önce zirveye çıkıncaya kadar sakın durma! vıew from the top varoluşunu bir dış hat uçuş görevlisinin parıltılı yaşam tarzında bulmak isteyen idealist kasaba kızı donna jensen'ın gwyneth paltrow gözlerinden anlatılan şaşırtıcı bir komedi ve romantik bir masal. başarıya giden yol nadiren engelsizdir. donna yolculuğuna royalty airlines'ın efsanevi eğitmeni john whitney'in kılavuzluğunda başladığında karşısına tahmininden daha fazla engel çıkar. acaba bu engeller donna'nın düşlerinden vazgeçmes
Minik dağcı 01:53
Minik dağcı 344 izlenme - 2 yıl önce Tırmanma duvarına ustaca tırmanan bebek. Bu küçük sporcunun facebook sayfasına buradan ulaşabilirsiniz https://www.facebook.com/LittleZenMonkey/photos_stream
Dev Köprüye Tırmanan Ukraynalı Maceracılar 02:34
Dev Köprüye Tırmanan Ukraynalı Maceracılar 512 izlenme - 3 yıl önce İki Ukraynalı gencin izinsiz şekilde köprüye tırmanışını paylaştığı video İnternet aleminde fenomen olma yolunda ilerliyor. Videoyu sonuna kadar izlemek insanının kalp ritmini zorluyor.
280 Metrelik Bacaya Tırmanmak 05:30
280 Metrelik Bacaya Tırmanmak 403 izlenme - 1 yıl önce Flaviu Cernescu denen eleman bu sefer de 280 metrelik bir bacaya tırmanmış.. Olay Romanya'nın Piteşti şehrinde geçiyor. 1) 0m - 20m arası: Herhangi bir merdiven olmadan elektrik kablolarından tırmanıyor. 2) 21m - 55m arası: Merdivenin koruyucu herhangi bir kafesi yok. 3) 55m - 275m arası: Merdivenin bir koruyucu kafesi var fakat oturup dinlenecek bir ara yok. 4) 275m - 280m arası(Tepe) : O kadar rüzgara rağmen en yukardaki son 3 metrelik merdivende koruyucu hiçbir kafes yokmuş.
 İpsiz Kaya Tırmanışı - Alex Honnold 13:18
İpsiz Kaya Tırmanışı - Alex Honnold 525 izlenme - 3 yıl önce Adam bu iş için doğmuş adeta. İzlerken ellerim terliyor resmen korkudan. Bu işi yaparken kendini bulduğunu söylüyor eleman. Yalnız adam koala gibi lan çok sakin. Kilitlenip kalıyor olduğu yerde.Ne diyelim kazasız tırmanışlar.... Altyazı yok beyler. Gerekte pek yok zaten. **Enteresandır ki Nat. Geo'da izlediğim belgesel filmde çocukluk ftoğraflarını gösteriyordu orda da bi yerlere tırmanmaya çalışıyordu. Ailesi bu yeteneğini görmezden gelmemiş. Lakin annesi bunun bi spor olduğundan bile haberimiz yoktu diyor. Bence de haklılar. Bu nasıl bi spor kardeş... izlerken korkuyorum... Dipnot:Hannold belki kız arkadaş yaparım diye düşündüm diyor bu sayede ama nafileymiş.
İpsiz Kaya Tırmanışı - Alex Honnold 13:18
İpsiz Kaya Tırmanışı - Alex Honnold 225 izlenme - 1 yıl önce Adam bu iş için doğmuş adeta. İzlerken ellerim terliyor resmen korkudan. Bu işi yaparken kendini bulduğunu söylüyor eleman. Yalnız adam koala gibi lan çok sakin. Kilitlenip kalıyor olduğu yerde.Ne diyelim kazasız tırmanışlar.... Altyazı yok beyler. Gerekte pek yok zaten. **Enteresandır ki Nat. Geo'da izlediğim belgesel filmde çocukluk ftoğraflarını gösteriyordu orda da bi yerlere tırmanmaya çalışıyordu. Ailesi bu yeteneğini görmezden gelmemiş. Lakin annesi bunun bi spor olduğundan bile haberimiz yoktu diyor. Bence de haklılar. Bu nasıl bi spor kardeş... izlerken korkuyorum... Dipnot:Hannold belki kız arkadaş yaparım diye düşündüm diyor bu sayede ama nafileymiş. Bonus vidyo http://www.youtube.com/watch?v=leCAy1v1fnI
Kar Üstünde Yolculuk 00:54
Kar Üstünde Yolculuk 955 izlenme - 9 yıl önce 1.20 metre kar üstünde saatlerce
İnanılmaz Tırmanış 01:45
İnanılmaz Tırmanış 666 izlenme - 7 yıl önce dan osman bu yürür gibi tırmanıyor.
Dağcı Gibi Tırmanan Ayılar 01:27
Dağcı Gibi Tırmanan Ayılar 155 izlenme - 1 yıl önce İngilzcelerinden anladığım kadarıyla çekimi yapanlar Amerikalılar ve tahminim görüntüler de Amerika^da. Bu anne ile yavru ayı, kaya tırmanışları konusunda gayet antıremanlı ve deneyimlli görünüyor.
dağa tırmanış 06:26
dağa tırmanış 381 izlenme - 4 yıl önce 13 yaşındaki kız olivumdaki dağa tırmanırken videosu melisa serttaş
280 Metrelik Bacaya Tırmanan Adam 05:30
280 Metrelik Bacaya Tırmanan Adam 198 izlenme - 2 yıl önce Arkadaşın tam olarak tırmandığı baca bu. Adı da CET Piteşti, Romanya'da bulunuyor. Tırmanışı yapan arkadaşın videonun başında verdiği bilgilere göre, tırmanışının ilk 0-20 metre arasında sadece elektrik kablolarının olduğu ve bunlara eldiven kullanmadan tırmandığı yönünde. Buradan sonra işler zorlaşır, 21-55 metre arasında eleman merdivene ulaşır ancak koruyucu kafes yoktur. En zor kısım ise 55-275 metre arasıdır ki yaklaşık 225 metre tırmanan adamın dinlenmesini sağlayacak bir bölme yoktur. Sadece merdivene tutunup dinlenmektedir. 275-280 arasında da artık zirveye ulaşan tırmanıcının kaydettiği o anları izliyoruz..
Yapay Tırmanış Duvarı 02:00
Yapay Tırmanış Duvarı 1.004 izlenme - 8 yıl önce Şubat-2009