Hoşgeldiniz!

tırmanmak

Muhabirin Mini Etekle Duvara Tırmanması 01:32
Muhabirin Mini Etekle Duvara Tırmanması 9.465 izlenme - 12 ay önce Show TV muhabiri mini etekle duvara tırmandı Sultangazi'de bir okula haber için giden muhabir, terk edilmiş okulun duvarına mini etekle tırmandı. Haber için Mini eteğine aldırmadan okul duvarına tırmanan Show tv muhabiri
Maymun Gibi Ağaca Tırmanan Çocuk 00:41
Maymun Gibi Ağaca Tırmanan Çocuk 1.813 izlenme - 7 ay önce Gerçi ben ömrümde böyle bir ağaçta görmedim. Nası ağaç lan bu. Normal tırmanması kolay olabilir ama çocuk gerçekten seri bir şekilde tırmanıyor ve iniş yapıyor
Yavru Kedileri Teker Teker Ağaç Dallarından Kurtarmak 08:27
Yavru Kedileri Teker Teker Ağaç Dallarından Kurtarmak 1.835 izlenme - 7 ay önce yavru kediler ağaca nasıl tırmanmış,neden tırmanmış bilinmez ama video bütün duyguları yaşatıyor insana.İyi insanlar bu dünyanın şansı bence.iyi insanlara zarar gelmesin.
Düz Duvara Tırmanan Robot 00:51
Düz Duvara Tırmanan Robot 1.848 izlenme - 11 ay önce Animasyon serileriyle tanıdığımız Disney bir teknoloji işine el atmış ve düz duvara tırmanan bu minik sevimli robotu yapmış.Düz duvara tırmanmasıyla da dünyanın dikkatini çekmiş.
Yürek İsteyen Buz Yapılara Tırmanmak 07:04
Yürek İsteyen Buz Yapılara Tırmanmak 1.419 izlenme - 8 ay önce Bunun sadece izlemesi keyifli. Klemen Premrl'in perspektifinden İzlanda'da bulunan buz mağaralarında eğlenceli bir tırmanışa ne dersiniz? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
20 Aylık Bebeğin Tırmanmayı Öğrenmesi 00:15
20 Aylık Bebeğin Tırmanmayı Öğrenmesi 2.909 izlenme - 2 yıl önce Böyle Sevimlilik Görülmedi İşte 20 Aylık Bebeğin Babasından Tırmanmayı Öğrenmesi En güzel videolar için kanalıma abone olun
Hayvan Dedektifi 2 (Jim Carrey)- Dağcı Filmine Gönderme 02:13
Hayvan Dedektifi 2 (Jim Carrey)- Dağcı Filmine Gönderme 1.477 izlenme - 10 ay önce Baş rolünü Jim Carrey'nin oynadığı günümüz komedi filmlerinin bile hala üstünde yer alan 1995 yapımı Hayvan Dedektifi 2 (Ace Ventura: When Nature Calls) filminden muhteşem komik bir sahne. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/275334/hds-kargo-hayvan-dedektifi-jim-carrey
İstanbul'da Yapılabilecek 3 Çılgın Şey (Yeralti, Yerustu, Insanlar) 02:30
İstanbul'da Yapılabilecek 3 Çılgın Şey (Yeralti, Yerustu, Insanlar) 1.034 izlenme - 1 yıl önce Heyecan arayan arkadaslar icin Istanbul'da adrenalin patlamasi yaptiracak 3 seyi hazirladik. Iyi seyirler
Aç Ayı 3 Katlı Binaya Tırmandı 00:33
Aç Ayı 3 Katlı Binaya Tırmandı 1.507 izlenme - 1 yıl önce Aç kalan ayı 3 katlı binaya tırmandı, ortaya bu manzara çıktı. İri bir ayı, 3 katlı bir binaya tırmanmış ve üçüncü katın balkonunda yiyecek arıyordu. Durum hemen görevlilere bildirilirken umduğunu bulamayan ayı ustaca hamlelerle aşağı indi ve ormanın yolunu tuttu.
Düz Duvara Tırmanan Çocuk 00:54
Düz Duvara Tırmanan Çocuk 2.415 izlenme - 2 yıl önce Yerli spaydırmen diyebiliriz sanırım 5 yaşındaki çocuk babasının da desteğiyle kolona örümcek gibi tırmanıyor bizde küçükken yaparık ama kapı eşiğinde ayaklarımızı iki yana açarak bunun yaptığı biraz daha beceri işi.
Türk Örümcek Adam 01:20
Türk Örümcek Adam 1.381 izlenme - 2 yıl önce İzmirin Ödemiş ilçesinden bir lise ögrencisi evde unuttuğu anahtarını almak için bakın nasıl bir teknik kullanıyor. Türk örümcek adam sizlerle, kendisinin en kısa sürede yeşilçam tarafından keşfedileceğini ve Kilink'e rakip olacağını düşünüyoruz.
Dünyanın En Büyük Bisikletini Sürmek 03:59
Dünyanın En Büyük Bisikletini Sürmek 1.321 izlenme - 2 yıl önce Bu güne kadar pek çok bisiklet gördük.ama bu kadar büyük bir bisiklet görmedik. Bu bisiklet dünyanın en büyük bisikleti ve tam 4.5 metre uzunluğunda. Ben böyle bir bisikleti sürmek istemezdim çünkü benim yükseklik korkum var. Eminim benim gibi yükseklik korkusu olan arkadaşlar da bu bisiklete binmek istemezdi.
Tembelhayvan'ı Avlayan Şerrrefsiz Puma 05:16
Tembelhayvan'ı Avlayan Şerrrefsiz Puma 654 izlenme - 1 yıl önce Tembelhayvanlar olarak bu avcıların kesinlikle karşısındayız. O kadar pumasın gücün bize mi yetiyor ulan? Özellikle 4:28'de gözümden iki damla yaş aktı.
90 Derecelik Dağa Çıkan Araba 00:31
90 Derecelik Dağa Çıkan Araba 839 izlenme - 3 yıl önce Zor Bela Tırmandı..
Kumdan Dağa Tırmanan Kamyonet 00:38
Kumdan Dağa Tırmanan Kamyonet 686 izlenme - 3 yıl önce Kamyonet kumdan dağa tırmanıyor
Go Pro Eşliğinde Fabrika Bacasına Tırmanan Alman Genç 02:02
Go Pro Eşliğinde Fabrika Bacasına Tırmanan Alman Genç 739 izlenme - 2 yıl önce Marktoberdorf, adlı alman genç, muhtemelen canı çok fazla sıkılmış olmalı ki böyle bir şey yapmaya ihtiyaç duymuş. Takmış kafasına go pro kamerasını tırmanmışta tırmanmış efendim. Vertigo hastalarının izlememesi tavsiye olunur diyerekten, bir de keyifli seyirler deyip bitireyim.
Düz Duvara Tırmanan Pitbull 00:16
Düz Duvara Tırmanan Pitbull 616 izlenme - 2 yıl önce Bu pitbullun yeteneği görenleri şaşkına çeviriyor.Düz duvara tırmanıp şov yapan bu köpeği kim istemez ki?
Düz Duvara Tırmanan Adam 00:41
Düz Duvara Tırmanan Adam 313 izlenme - 2 yıl önce Hep deriz düz duvara tırmanıyorum diye, acaba bir kere bile bunun kadar yapabildik mi merak ediyor.Bide tırmandığı gibi de iniyo.
İkinci Kattan Bisikletle Düşmek 01:45
İkinci Kattan Bisikletle Düşmek 431 izlenme - 2 yıl önce Sitemiz üyelerinden Şıkırşıkır beyle yılbaşını yurt dışında geçirmeye karar verdik, arkadaşlarla hep beraber yürürken bir mağazanın dekoratif amaçla dışarıya astığı bisikleti gören şıkırşıkır bey küçüklüğümde hiç bisikletim olmadı diyerek bu bisiklete binip hasret gidermek istedi, alkolün de vermiş olduğu yetkiye dayanarak tırmanan arkadaşımızın hazin sonunu izleyin
Düz Duvara Tırmanan Gençler 03:29
Düz Duvara Tırmanan Gençler 376 izlenme - 2 yıl önce Düz duvara tırmanmak deyimi artık gerçek oldu, bu gençler trambolin sayesinde inanılmaz hareketler sergiliyor.
Motor İle Tepeye Yardırma Yarışması 13:14
Motor İle Tepeye Yardırma Yarışması 384 izlenme - 2 yıl önce "Climbing" kategorisi altında düzenlenen bu yarışmada, yarışmacılar motokros motorlar ile tepeye ulaşmaya çalışıyor. Genel olarak başarısız tabii hepsi. İzleyelim.
Örümcek Kadın Yeşilçam'da 00:22
Örümcek Kadın Yeşilçam'da 264 izlenme - 2 yıl önce Sinema filmlerimizin barındırdığı ufak ayrıntılar ancak belirli bir zümrenin ilgisini çekse bile, biz bu şaheserleri bulmaya ve yayınlamaya devam edeceğiz. Görüntüler Bitmeyen Azap / Acı Izdırap isimleriyle anılan filmden alıntıdır. Yapım yılı 1980.
Örümcek Adamın Amca Oğlusu 01:25
Örümcek Adamın Amca Oğlusu 342 izlenme - 2 yıl önce Adam Düz Duvara Tırmanıyor :) Bide Utanmadan Tırmanırken Hareketler Yapıyor:)
Buzdolabına Tırmanan Çocuk 01:16
Buzdolabına Tırmanan Çocuk 248 izlenme - 2 yıl önce Görüntülerde izlediğimiz çocuk artık buzdolabına çıkmakta ustalaşmış gibi görünüyor, kendi çıktığı yetmezmiş gibi avını ağaca çıkaran büyük kedigiller gibi oyuncağını da alıp götürüyor.
13. Katta Oturanlardan Sigara İsteyen Genç 01:25
13. Katta Oturanlardan Sigara İsteyen Genç 327 izlenme - 2 yıl önce Apartmanın 13. katında dışarıya bakan bir kadın bir anda pencerede beliren genci görünce şok geçirdi. O yükseklikte pencereden sigara isteyen genç adam sigara için pencereyi kırdı.
Potaya Çıkan Çılgın Taraftar 01:52
Potaya Çıkan Çılgın Taraftar 305 izlenme - 2 yıl önce Yunanistan liginde ki bir basketbol karşılaşmasında hızını alamayıp potaya çıkan fanatik aek taraftarını izliyoruz.
Su Borusuna Tırmanan Ergenin Hazin Sonu 00:23
Su Borusuna Tırmanan Ergenin Hazin Sonu 303 izlenme - 2 yıl önce Sen ne diye oraya çıkarsın ki be kardeşim der ve oh olsunla devam ederiz..
Örümcek Adam'ın Yeşilçam'dan Arak Olması 01:33
Örümcek Adam'ın Yeşilçam'dan Arak Olması 381 izlenme - 2 yıl önce Yıl 1968 Amerikan sinemasında Spiderman filmini çeken yönetmen altında bezle gezerken, biz sinemada örümcek adamın ilk kameralar önüne çıkışına şahit oluyorduk. Daha sonra tüm renkler kirlendi ve birinciliğ beyaza verdiler. SOn cümleyle ilgili komposizyon yazınız. (30 puan) Fİlmin tamamı: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/154842/dev-adam-tanju-korel-1968-61-dk
Örümcek Adam Mehmet 01:11
Örümcek Adam Mehmet 318 izlenme - 1 yıl önce İşte doksanlı yıllar, işte Show Haber ve Reha Muhtar... Türk işi Örümcek Adam Mehmet İlkay, Reha Muhtar'la Show Haber'de. Örümcek Adam'la tavanda röportaj kısmı klasikler arasına girecek nitelikte. Alkışlarlayaşıyorum.com herkesin unuttuğunu hatırlayan site.
 Dalı Olmayan Ağaca Nasıl Tırmanılır? 02:03
Dalı Olmayan Ağaca Nasıl Tırmanılır? 231 izlenme - 2 yıl önce Dayımız yılların verdiği tecrübeye binaen çıkmakta ve inmekte sorun yaşamıyor,