Hoşgeldiniz!

tırmanmak

Yeni Örümcek Adam'la Tanışın! 00:52
Yeni Örümcek Adam'la Tanışın! 12.339 izlenme - 10 ay önce 21 aylık minik Leo, odasından çıkmak için boyundan büyük demir parmaklıklı kapıdan böyle tırmanıyor. Akıllı bebeğin videosu izlenme rekoru kırıyor.
Muhabirin Mini Etekle Duvara Tırmanması 01:32
Muhabirin Mini Etekle Duvara Tırmanması 10.257 izlenme - 2 yıl önce Show TV muhabiri mini etekle duvara tırmandı Sultangazi'de bir okula haber için giden muhabir, terk edilmiş okulun duvarına mini etekle tırmandı. Haber için Mini eteğine aldırmadan okul duvarına tırmanan Show tv muhabiri
Maymun Gibi Ağaca Tırmanan Çocuk 00:41
Maymun Gibi Ağaca Tırmanan Çocuk 1.878 izlenme - 2 yıl önce Gerçi ben ömrümde böyle bir ağaçta görmedim. Nası ağaç lan bu. Normal tırmanması kolay olabilir ama çocuk gerçekten seri bir şekilde tırmanıyor ve iniş yapıyor
Düz Duvara Tırmanmak Bu Aletle Mümkün 01:01
Düz Duvara Tırmanmak Bu Aletle Mümkün 4.181 izlenme - 2 yıl önce Amerika'da öğrencilerin geliştirmiş olduğu düz duvara tırmanmayı sağlayan alet hayran bırakıyor.
Düz Duvara Tırmanan Robot 00:51
Düz Duvara Tırmanan Robot 1.943 izlenme - 2 yıl önce Animasyon serileriyle tanıdığımız Disney bir teknoloji işine el atmış ve düz duvara tırmanan bu minik sevimli robotu yapmış.Düz duvara tırmanmasıyla da dünyanın dikkatini çekmiş.
Yavru Kedileri Teker Teker Ağaç Dallarından Kurtarmak 08:27
Yavru Kedileri Teker Teker Ağaç Dallarından Kurtarmak 1.868 izlenme - 1 yıl önce yavru kediler ağaca nasıl tırmanmış,neden tırmanmış bilinmez ama video bütün duyguları yaşatıyor insana.İyi insanlar bu dünyanın şansı bence.iyi insanlara zarar gelmesin.
Düz Duvara Tırmanan Dan Osman 01:48
Düz Duvara Tırmanan Dan Osman 962 izlenme - 8 ay önce İpsiz, çivisiz, ekipmansız keçi gibi tırmanan adamı izliyoruz. iyi seyirler.
Hayvan Dedektifi 2 (Jim Carrey)- Dağcı Filmine Gönderme 02:13
Hayvan Dedektifi 2 (Jim Carrey)- Dağcı Filmine Gönderme 1.719 izlenme - 2 yıl önce Baş rolünü Jim Carrey'nin oynadığı günümüz komedi filmlerinin bile hala üstünde yer alan 1995 yapımı Hayvan Dedektifi 2 (Ace Ventura: When Nature Calls) filminden muhteşem komik bir sahne. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/275334/hds-kargo-hayvan-dedektifi-jim-carrey
Yürek İsteyen Buz Yapılara Tırmanmak 07:04
Yürek İsteyen Buz Yapılara Tırmanmak 1.450 izlenme - 2 yıl önce Bunun sadece izlemesi keyifli. Klemen Premrl'in perspektifinden İzlanda'da bulunan buz mağaralarında eğlenceli bir tırmanışa ne dersiniz? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Aç Ayı 3 Katlı Binaya Tırmandı 00:33
Aç Ayı 3 Katlı Binaya Tırmandı 1.639 izlenme - 2 yıl önce Aç kalan ayı 3 katlı binaya tırmandı, ortaya bu manzara çıktı. İri bir ayı, 3 katlı bir binaya tırmanmış ve üçüncü katın balkonunda yiyecek arıyordu. Durum hemen görevlilere bildirilirken umduğunu bulamayan ayı ustaca hamlelerle aşağı indi ve ormanın yolunu tuttu.
İstanbul'da Yapılabilecek 3 Çılgın Şey (Yeralti, Yerustu, Insanlar) 02:30
İstanbul'da Yapılabilecek 3 Çılgın Şey (Yeralti, Yerustu, Insanlar) 1.064 izlenme - 2 yıl önce Heyecan arayan arkadaslar icin Istanbul'da adrenalin patlamasi yaptiracak 3 seyi hazirladik. Iyi seyirler
20 Aylık Bebeğin Tırmanmayı Öğrenmesi 00:15
20 Aylık Bebeğin Tırmanmayı Öğrenmesi 2.936 izlenme - 3 yıl önce Böyle Sevimlilik Görülmedi İşte 20 Aylık Bebeğin Babasından Tırmanmayı Öğrenmesi En güzel videolar için kanalıma abone olun
Amazon Maymunları Gibi Borulara Tırmanan Gençler 05:42
Amazon Maymunları Gibi Borulara Tırmanan Gençler 546 izlenme - 9 ay önce Kimin ne yaptığı belli olmayan, etraftaki insanların dahi ''yazık çocuklar delirdi mi acaba?'' bakışları ile harmanlanmış bir video izliyoruz arkadaşlar. Keyifli seyirler...
Düz Duvara Tırmanan Çocuk 00:54
Düz Duvara Tırmanan Çocuk 2.782 izlenme - 3 yıl önce Yerli spaydırmen diyebiliriz sanırım 5 yaşındaki çocuk babasının da desteğiyle kolona örümcek gibi tırmanıyor bizde küçükken yaparık ama kapı eşiğinde ayaklarımızı iki yana açarak bunun yaptığı biraz daha beceri işi.
Dünyanın En Büyük Bisikletini Sürmek 03:59
Dünyanın En Büyük Bisikletini Sürmek 1.572 izlenme - 3 yıl önce Bu güne kadar pek çok bisiklet gördük.ama bu kadar büyük bir bisiklet görmedik. Bu bisiklet dünyanın en büyük bisikleti ve tam 4.5 metre uzunluğunda. Ben böyle bir bisikleti sürmek istemezdim çünkü benim yükseklik korkum var. Eminim benim gibi yükseklik korkusu olan arkadaşlar da bu bisiklete binmek istemezdi.
Türk Örümcek Adam 01:20
Türk Örümcek Adam 1.529 izlenme - 3 yıl önce İzmirin Ödemiş ilçesinden bir lise ögrencisi evde unuttuğu anahtarını almak için bakın nasıl bir teknik kullanıyor. Türk örümcek adam sizlerle, kendisinin en kısa sürede yeşilçam tarafından keşfedileceğini ve Kilink'e rakip olacağını düşünüyoruz.
Tembelhayvan'ı Avlayan Şerrrefsiz Puma 05:16
Tembelhayvan'ı Avlayan Şerrrefsiz Puma 854 izlenme - 2 yıl önce Tembelhayvanlar olarak bu avcıların kesinlikle karşısındayız. O kadar pumasın gücün bize mi yetiyor ulan? Özellikle 4:28'de gözümden iki damla yaş aktı.
Maymun Adam 01:06
Maymun Adam 2.022 izlenme - 9 yıl önce yav be
90 Derecelik Dağa Çıkan Araba 00:31
90 Derecelik Dağa Çıkan Araba 851 izlenme - 4 yıl önce Zor Bela Tırmandı..
Kumdan Dağa Tırmanan Kamyonet 00:38
Kumdan Dağa Tırmanan Kamyonet 693 izlenme - 3 yıl önce Kamyonet kumdan dağa tırmanıyor
Düz Duvara Tırmanan Pitbull 00:16
Düz Duvara Tırmanan Pitbull 636 izlenme - 3 yıl önce Bu pitbullun yeteneği görenleri şaşkına çeviriyor.Düz duvara tırmanıp şov yapan bu köpeği kim istemez ki?
Go Pro Eşliğinde Fabrika Bacasına Tırmanan Alman Genç 02:02
Go Pro Eşliğinde Fabrika Bacasına Tırmanan Alman Genç 795 izlenme - 3 yıl önce Marktoberdorf, adlı alman genç, muhtemelen canı çok fazla sıkılmış olmalı ki böyle bir şey yapmaya ihtiyaç duymuş. Takmış kafasına go pro kamerasını tırmanmışta tırmanmış efendim. Vertigo hastalarının izlememesi tavsiye olunur diyerekten, bir de keyifli seyirler deyip bitireyim.
Düz Duvara Tırmanan Adam 00:41
Düz Duvara Tırmanan Adam 324 izlenme - 3 yıl önce Hep deriz düz duvara tırmanıyorum diye, acaba bir kere bile bunun kadar yapabildik mi merak ediyor.Bide tırmandığı gibi de iniyo.
Örümcek Kadın Yeşilçam'da 00:22
Örümcek Kadın Yeşilçam'da 358 izlenme - 3 yıl önce Sinema filmlerimizin barındırdığı ufak ayrıntılar ancak belirli bir zümrenin ilgisini çekse bile, biz bu şaheserleri bulmaya ve yayınlamaya devam edeceğiz. Görüntüler Bitmeyen Azap / Acı Izdırap isimleriyle anılan filmden alıntıdır. Yapım yılı 1980.
İkinci Kattan Bisikletle Düşmek 01:45
İkinci Kattan Bisikletle Düşmek 450 izlenme - 3 yıl önce Sitemiz üyelerinden Şıkırşıkır beyle yılbaşını yurt dışında geçirmeye karar verdik, arkadaşlarla hep beraber yürürken bir mağazanın dekoratif amaçla dışarıya astığı bisikleti gören şıkırşıkır bey küçüklüğümde hiç bisikletim olmadı diyerek bu bisiklete binip hasret gidermek istedi, alkolün de vermiş olduğu yetkiye dayanarak tırmanan arkadaşımızın hazin sonunu izleyin
Örümcek Adam Mehmet 01:11
Örümcek Adam Mehmet 590 izlenme - 2 yıl önce İşte doksanlı yıllar, işte Show Haber ve Reha Muhtar... Türk işi Örümcek Adam Mehmet İlkay, Reha Muhtar'la Show Haber'de. Örümcek Adam'la tavanda röportaj kısmı klasikler arasına girecek nitelikte. Alkışlarlayaşıyorum.com herkesin unuttuğunu hatırlayan site.
Örümcek Adam'ın Yeşilçam'dan Arak Olması 01:33
Örümcek Adam'ın Yeşilçam'dan Arak Olması 530 izlenme - 3 yıl önce Yıl 1968 Amerikan sinemasında Spiderman filmini çeken yönetmen altında bezle gezerken, biz sinemada örümcek adamın ilk kameralar önüne çıkışına şahit oluyorduk. Daha sonra tüm renkler kirlendi ve birinciliğ beyaza verdiler. SOn cümleyle ilgili komposizyon yazınız. (30 puan) Fİlmin tamamı: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/154842/dev-adam-tanju-korel-1968-61-dk
Düz Duvara Tırmanan Gençler 03:29
Düz Duvara Tırmanan Gençler 385 izlenme - 3 yıl önce Düz duvara tırmanmak deyimi artık gerçek oldu, bu gençler trambolin sayesinde inanılmaz hareketler sergiliyor.
13. Katta Oturanlardan Sigara İsteyen Genç 01:25
13. Katta Oturanlardan Sigara İsteyen Genç 395 izlenme - 3 yıl önce Apartmanın 13. katında dışarıya bakan bir kadın bir anda pencerede beliren genci görünce şok geçirdi. O yükseklikte pencereden sigara isteyen genç adam sigara için pencereyi kırdı.
Motor İle Tepeye Yardırma Yarışması 13:14
Motor İle Tepeye Yardırma Yarışması 386 izlenme - 3 yıl önce "Climbing" kategorisi altında düzenlenen bu yarışmada, yarışmacılar motokros motorlar ile tepeye ulaşmaya çalışıyor. Genel olarak başarısız tabii hepsi. İzleyelim.