Hoşgeldiniz!

Tırmık Videoları İzle

Aşırı Zeki Hayvan - Bal Porsuğu 03:38
Aşırı Zeki Hayvan - Bal Porsuğu 2.315 izlenme - 2 yıl önce Bal porsuğunu yakından tanıyanlar için kendisi hep bir cengaverdir. Hayvanlar aleminin en cesur iki üç hayvanından biridir. Ama cesur olduğu kadar akıllı da namıssız.
Tolga - Serkan is My Girl 02:25
Tolga - Serkan is My Girl 1.557 izlenme - 2 yıl önce Büyük ihtimalle gurbette yaşayan bir Türk ailenin çocuğu olan Tolga, ya serkan isimli arkadaşından intikam almak için ya da gerçekten aşklarını haykırmak için çeşitli mekanlarda, çeşitli yaş gruplarından ve milliyetlerden olan komşu arkadaşlarıyla böyle bir klip çekmiş benden söylemesi son saniyeye kadar izlettiriyor...
Evde Başlayıp Ahırda Biten Kardeş Kavgası 04:43
Evde Başlayıp Ahırda Biten Kardeş Kavgası 1.294 izlenme - 2 yıl önce Ferdi kirli mazisine rağmen Serpil'le evlenmiş ve namuslu bir hayat yaşamanın peşindedir. Kardeşi Yalçın ise yengesine göz koyup Ferdi'nin evde olmadığı zamanlarda Serpil'le yiyişmektedir. Karısı ve abisini uygunsuz pozisyonda yakalayan Ferdi'nin gözü döner. Evin içinde başlayan tekmeli , tokatlı , tırmıklı kavga bahçede ve hatta ahırın içinde devam edecektir. Gözünü kan bürüyüp zombiye dönüşen Ferdi kardeşiyle beraber karısını da öldürüp "yaktı beni" şarkısını söyleyecektir. Yönetmenliğini Melih Gülgen senaristliğini Erdoğan Tünaş'ın üstlendiği,başrollerinde Ferdi Tayfur ve Serpil Çakmaklı olan yaktı beni(1983) filminden oscarlık sahneler .. Aynı filmden bir başka sahne için >> http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/100410/orospu-kavgasi-yalcin-gulhan-ve-ferdi-tayfur
Yılana Artistlik Yapan Kedinin Karizmayı Çizdirmesi 00:57
Yılana Artistlik Yapan Kedinin Karizmayı Çizdirmesi 748 izlenme - 2 yıl önce Kedimiz etrafta toplaşan kümes hayvanlarının ve kamerayla kendisini çeken insanların gazına gelmiş olsa gerekki yılana tam konsantre bir şekilde diklenmiş.neyseki sonra yem olmadan olay yerinden ses hızında uzaklaşmış.
Kardeş Kurşunu Acıtmaz ki 01:10
Kardeş Kurşunu Acıtmaz ki 318 izlenme - 2 yıl önce Bu içeriği ancak Müslüm Gürses, Orhan Baba gibi güzide sanatçılarımızın ismini bile duyunca bam teli sızlayan arkadaşlara adıyorum. Doğrudur, kardeş kurşunu acıtmaz, ama kelimeler konusunda size bu garantiyi veremem.
Vega - Street Fighter 02:38
Vega - Street Fighter 206 izlenme - 1 yıl önce Elinde tırmığı, yüzünde maskesi olan karizmatik İspanyol karakteridir. Çok hızlı ve kıvraktır. Rakibinizin üstünde zıplayarak onu aptala çevirebilir ve arkadan kapabilirsiniz. geri-ileri-yumruk ile yerde tekerlenir, aşağı-yukarı-yumruk ile de "puuuu" hareketini çeker. Seçilmesi halinde, rakip olarak sizi en fazla zorlayacak kişi E honda'dır.
Evel Zaman İçinde 1 - Tırmık 11:33
Evel Zaman İçinde 1 - Tırmık 73 izlenme - 1 yıl önce Evel Zaman İçinde 1 - Tırmık Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Tek Kollu Çiftçi vs. 3 Kayıp Motosikletli 03:27
Tek Kollu Çiftçi vs. 3 Kayıp Motosikletli 132 izlenme - 2 yıl önce Olay Polonya'da vuku buluyor. 3 Motosikletli motokros yapmak için bilmedikleri(kendi iddialarına göre) bir araziye dalıyorlar. Tabi arazi özel mülk olduğu için arazinin sahibi ehtiyar çıkageliyor. Ehtiyarın motorlulara karşı tavrı pekte sıcak olmuyor. Efendim altyazıyı türkçeye çevirecektim ama bu züppeler ehtiyarı aşağılarcasına yazdıkları için çevirmedim. Az buçuk çalan müzik ve yazanlardan durumu sizde çakarsınız.
Demir'in Tırmıkla İmtihanı 00:30
Demir'in Tırmıkla İmtihanı 2 izlenme - 1 hafta önce
Bahçesine Giren Motosikletlileri Tırmıkla Kovaladı 03:28
Bahçesine Giren Motosikletlileri Tırmıkla Kovaladı 12 izlenme - 2 yıl önce Elindeki tırmıkla bahçesine giren 3 motosikletliyi kovalayan tek kollu adamı karısı zor sakinleştirdi.
Evel Zaman İçinde 1 - Tırmık 11:33
Evel Zaman İçinde 1 - Tırmık 5 izlenme - 1 yıl önce Evel Zaman İçinde 1 | Tırmık - Çizgi Film "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."