Hoşgeldiniz!

tırmık

Aşırı Zeki Hayvan - Bal Porsuğu 03:38
Aşırı Zeki Hayvan - Bal Porsuğu 3.038 izlenme - 3 yıl önce Bal porsuğunu yakından tanıyanlar için kendisi hep bir cengaverdir. Hayvanlar aleminin en cesur iki üç hayvanından biridir. Ama cesur olduğu kadar akıllı da namıssız.
Demir'in Tırmıkla İmtihanı 00:30
Demir'in Tırmıkla İmtihanı 1.342 izlenme - 1 yıl önce Bügün belediye için çalıştık. Tırmıkları unutup gitmişler. Biz de kaptığımız gibi yaprakları tırmıkla topladık. Valla hiç göründüğü kadar kolay değilmiş çimlerin arasından kuru yaprakları tırmıklamak. Sadece Demir'in değil, benim bile motor gelişimim desteklendi. Hem de parklarda düşen bu sonbahar yapraklarını birilerinin temizlemesi gerektiğini ve bunun zor bir iş olduğunu öğrenmiş oldu. Zor da olsa bu küçük yaprak tepecikleriyle çok çook eğlendi bizim tatlı oğlan. Doktoru ne zaman Demir'in burnu tıkansa, öksürük başlasa temiz havaya çıkartın der. Söz dinledik çıkarttık, çim bile tırmıklattık :)
Evde Başlayıp Ahırda Biten Kardeş Kavgası 04:43
Evde Başlayıp Ahırda Biten Kardeş Kavgası 2.398 izlenme - 3 yıl önce Ferdi kirli mazisine rağmen Serpil'le evlenmiş ve namuslu bir hayat yaşamanın peşindedir. Kardeşi Yalçın ise yengesine göz koyup Ferdi'nin evde olmadığı zamanlarda Serpil'le yiyişmektedir. Karısı ve abisini uygunsuz pozisyonda yakalayan Ferdi'nin gözü döner. Evin içinde başlayan tekmeli , tokatlı , tırmıklı kavga bahçede ve hatta ahırın içinde devam edecektir. Gözünü kan bürüyüp zombiye dönüşen Ferdi kardeşiyle beraber karısını da öldürüp "yaktı beni" şarkısını söyleyecektir. Yönetmenliğini Melih Gülgen senaristliğini Erdoğan Tünaş'ın üstlendiği,başrollerinde Ferdi Tayfur ve Serpil Çakmaklı olan yaktı beni(1983) filminden oscarlık sahneler .. Aynı filmden bir başka sahne için >> http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/100410/orospu-kavgasi-yalcin-gulhan-ve-ferdi-tayfur
Tolga - Serkan is My Girl 02:25
Tolga - Serkan is My Girl 2.518 izlenme - 3 yıl önce Büyük ihtimalle gurbette yaşayan bir Türk ailenin çocuğu olan Tolga, ya serkan isimli arkadaşından intikam almak için ya da gerçekten aşklarını haykırmak için çeşitli mekanlarda, çeşitli yaş gruplarından ve milliyetlerden olan komşu arkadaşlarıyla böyle bir klip çekmiş benden söylemesi son saniyeye kadar izlettiriyor...
Yılana Artistlik Yapan Kedinin Karizmayı Çizdirmesi 00:57
Yılana Artistlik Yapan Kedinin Karizmayı Çizdirmesi 829 izlenme - 3 yıl önce Kedimiz etrafta toplaşan kümes hayvanlarının ve kamerayla kendisini çeken insanların gazına gelmiş olsa gerekki yılana tam konsantre bir şekilde diklenmiş.neyseki sonra yem olmadan olay yerinden ses hızında uzaklaşmış.
Kardeş Kurşunu Acıtmaz ki 01:10
Kardeş Kurşunu Acıtmaz ki 370 izlenme - 3 yıl önce Bu içeriği ancak Müslüm Gürses, Orhan Baba gibi güzide sanatçılarımızın ismini bile duyunca bam teli sızlayan arkadaşlara adıyorum. Doğrudur, kardeş kurşunu acıtmaz, ama kelimeler konusunda size bu garantiyi veremem.
Vega - Street Fighter 02:38
Vega - Street Fighter 248 izlenme - 2 yıl önce Elinde tırmığı, yüzünde maskesi olan karizmatik İspanyol karakteridir. Çok hızlı ve kıvraktır. Rakibinizin üstünde zıplayarak onu aptala çevirebilir ve arkadan kapabilirsiniz. geri-ileri-yumruk ile yerde tekerlenir, aşağı-yukarı-yumruk ile de "puuuu" hareketini çeker. Seçilmesi halinde, rakip olarak sizi en fazla zorlayacak kişi E honda'dır.
Tek Kollu Çiftçi vs. 3 Kayıp Motosikletli 03:27
Tek Kollu Çiftçi vs. 3 Kayıp Motosikletli 172 izlenme - 3 yıl önce Olay Polonya'da vuku buluyor. 3 Motosikletli motokros yapmak için bilmedikleri(kendi iddialarına göre) bir araziye dalıyorlar. Tabi arazi özel mülk olduğu için arazinin sahibi ehtiyar çıkageliyor. Ehtiyarın motorlulara karşı tavrı pekte sıcak olmuyor. Efendim altyazıyı türkçeye çevirecektim ama bu züppeler ehtiyarı aşağılarcasına yazdıkları için çevirmedim. Az buçuk çalan müzik ve yazanlardan durumu sizde çakarsınız.
Evel Zaman İçinde 1 - Tırmık 11:33
Evel Zaman İçinde 1 - Tırmık 86 izlenme - 2 yıl önce Evel Zaman İçinde 1 - Tırmık Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Bahçesine Giren Motosikletlileri Tırmıkla Kovaladı 03:28
Bahçesine Giren Motosikletlileri Tırmıkla Kovaladı 14 izlenme - 3 yıl önce Elindeki tırmıkla bahçesine giren 3 motosikletliyi kovalayan tek kollu adamı karısı zor sakinleştirdi.