Hoşgeldiniz!

tırnak batması

Batık Tırnak Nasıl Düzeltilir? 01:57
Batık Tırnak Nasıl Düzeltilir? 4.261 izlenme - 3 yıl önce Hayatımızın herhangi bir zaman diliminde, mutlaka başımıza gelmiş olan "tırnak batması" sorunun çözümüne yönelik basit fakat etkili bir yöntem bulan çekik gözlü arkadaşlarımızdan sevgilerle..
Ayak Başparmak tırnak kaybının Medikal Protez Tırnak Uygulaması ile giderilmesi nasıl yapılır? 05:03
Ayak Başparmak tırnak kaybının Medikal Protez Tırnak Uygulaması ile giderilmesi nasıl yapılır? 425 izlenme - 2 yıl önce Medikal Protez Tırnak Uygulaması tırnak yatağı sorunlarına bağlı bozuk tırnak çıkması, ya da tırnak yeme problemine bağlı gelişen bozuk tırnak'ta görüntünün kamuflajı için uygulanan kozmetik bir yöntemdir. Ayakta uygulanan Medikal Protez Tırnak uygulaması ile bakımları yapıldığı müddetçe kişi çıkartmak isteyene kadar bu protez tırnaklar ayakta kalabilir. Burada önemli olan husus. Bu yöntem Tırnak Mantarı tedavisinde kullanılmaz ve mantarlı tırnaklara uygulanmaz. Bu yüzden uygulama yapılacak tırnakta mantar olmadığının bir hekim tarafından öncesinde tespit edilmesi gerekir. Bu yöntem aynı zamanda ayakta kök bölgesine yakın alanlarda gelişen tırnak kırıklarının giderilmesinde de kullanılmaktadır. Bu videoda Tırnak yatağı bozukluğuna bağlı bozuk ve kısa tırnak probleminin Medikal Protez Tırnak uygulaması ile nasıl giderildiği aşama aşama anlatılmıştır.. Videodaki görüntüler bazı izleyiciler için itici gelebilmektedir. Fakat bu video tırnaklarındaki rahatsızlık yüzünden hayatları boyunca saklanmak zorunda olan, bu sorun yüzünden psikolojik problem yaşayan çok sayıda insana yardımcı olacaktır. Medikal Protez Tırnak Uygulamaları hakkında detaylı bilgi için lütfen web sayfalarımızı ziyaret ediniz. Hyasminbeauty Atalar Mahallesi Sultan Sokak No 21 Kat 2 Daire 2-3 Kartal / İstanbul 0216488515 Whatsapp 05530203502 www.tirnakprotezi.com www.hyasmin.com facebook.com/hyasminguzellik Misael Gauna & Evence - Only You - Free Background Music No Copyright Music https://www.youtube.com/watch?v=RVDk_... Misael Gauna Facebook - https://www.facebook.com/MisaelGaunaM... YouTube - http://www.youtube.com/MisaelGaunaMusic SoundCloud - Twitter - https://twitter.com/MisaelGauna Audiojelly - http://www.audiojelly.com/releases/on... Junodownload - http://www.junodownload.com/artists/M... Amazon - http://goo.gl/nNIVZc iTunes - https://itunes.apple.com/gw/artist/mi... TrackItDown - https://www.trackitdown.net/artist/43... Beatport - http://www.beatport.com/artist/misael... Evence Facebook - https://www.facebook.com/EvenceMusic Twitter - https://twitter.com/EvenceMusic Instagram - http://instagram.com/skitsngiggles/ Email - evencemusic@gmail.com
Tırnak Batması Ameliyatı 06:03
Tırnak Batması Ameliyatı 209 izlenme - 2 yıl önce Ücretsiz Bilgi İçin Tıklayın http://dorahospital.com/bilgi-hatti WhatsApp : 0090 507 122 08 94 Tırnak Batması Bilgi Hattı : 0090 212 337 32 32 tırnak batması
Tırnak batması tedavisi ve 3to tel sistemi 01:41
Tırnak batması tedavisi ve 3to tel sistemi 158 izlenme - 1 yıl önce Batık tırnaklarda uygulanan 3tol tel sistemi ile hastaların acısız ve ağrısız bir şekilde tedavileri çok kolay. Daha detaylı bilgiler için http://www.ayakbakimmerkezi.com/tirna... adresimizi ziyaret edebilirsiniz.
Tırnak batması nasıl oluşur? Cerrahi tedavi gerektirir mi? 00:50
Tırnak batması nasıl oluşur? Cerrahi tedavi gerektirir mi? 246 izlenme - 3 yıl önce Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Maltepe Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Alaattin Öztürk, tırnak batması hakkında bilgilendiriyor. Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Genel Cerrahi Kliniği'nde; Endokrin cerrahisi (guatr ameliyatları) , Sindirim sistemi cerrahisi (mide, bağırsaklar, safra kesesi, apandisit vb.) , Anüs hastalıkları (hemorid, fistül vb.) , Fıtık ameliyatları , Meme hastalıkları ve ameliyatları, Kıl dönmesi ameliyatları, Laparoskopik cerrahi (mide fıtığı, safra kesesi, bağırsak ameliyatları) , Onkolojik (kanser) cerrahi ameliyatları yapılmaktadır. www.hastane.fatih.edu.tr Tırnak batması nasıl oluşur? Cerrahi tedavi gerektirir mi? Tırnak batması dediğimiz tırnak sert tırnak dokusunu yumuşak eti ezmesiyle buna karşılık oluşan bir tahriş ile ortaya çıkar. Genellikle tırnağın derin, yanlış kesilmesi ve törpülenmemesi sonrası oluşur. Erken dönemde görürsek müdahale edilmeden cerrahi müdahale yapmadan tedavi edebiliyoruz. Ama bir aydan uzun tırnak batmalarında genellikle tırnağın o kısmının çıkarılması ve fazla dokunun da oradan uzaklaştırılmasıyla yani bir cerrahi müdahaleyle ancak tedavi edilir.