Hoşgeldiniz!

titan

Cassini'nin Büyük Jübilesi 01:02
Cassini'nin Büyük Jübilesi 1.473 izlenme - 3 hafta önce Elveda yüreği büyük teneke adam.. Dünya bizi kıskanırken 20 yıl boyunca Satürn'de araştırmalarını aksatmadan yaptın. Bir üçüncü köprü değildin ama milyon km gittin. NASA, 20 yıllık misyonu sona erecek olan Cassini’ye ilişkin planlarını açıkladı. 13 yıldır Satürn ve etrafındaki uydularını inceleyen Cassini uzay aracı nisan ayında son kez Titan’a yakın geçiş yapacak. Ardından uydularda kirlilik riskini önlemek amacıyla Cassini, Satürn'e düşürülecek.
Dünyanın En İyi Awp Oyuncusu - KennyS 02:52
Dünyanın En İyi Awp Oyuncusu - KennyS 20.278 izlenme - 2 yıl önce Counter Strike: Global Offensive oyununda dünyadaki en iyi awp oyuncusu olarak kabul edilen kennyS'in oynadığı son maçlardaki performanslarından oluşturulan güzel bir video.İyi seyirler.
Titan ve Kenan Şeranoğlu 01:55
Titan ve Kenan Şeranoğlu 9.796 izlenme - 2 yıl önce 90 lı yıllarda Titan saadet zinciri adıyla paraya para demeyen, kendisine Lamborghini Diablo alacak kadar zenginleşen Kenan Şeranoğlu ve muhteşem takım elbisesi.
God Of War 3 Titan Trailer 03:14
God Of War 3 Titan Trailer 26.373 izlenme - 7 yıl önce god of war 3 is an action/adventure game from sony santa monica studios for the playstation 3.
Shingeki no Kyojin (Attack on Titan) 2. Sezon 11. Bölüm 00:28
Shingeki no Kyojin (Attack on Titan) 2. Sezon 11. Bölüm 449 izlenme - 2 ay önce Shingeki no Kyojin 2. Sezon 11. Bölüm izle, Attack on Titan 2. Sezon 11. Bölüm izle : Yüzyıllar evvel insanoğlu devler tarafından yok olmanın eşiğine getirilmiştir. Devler tıpkı anlatılagelmiş hikayelerdeki gibi, uzun, zekadan yoksun görünen, insanları yiyen ve de en kötüsü bunu beslenmek için değil zevk için yapan varlıklardır. Az sayıdaki insan, en uzun devlerden bile yüksek duvarlar inşa ederek çevreledikleri bir şehrin koruması altında hayatta kalmıştır. Şu anki zaman diliminde ise 100 yılı aşkın bir süredir tek bir dev dahi şehre ayak basmamıştır. Henüz erginliğe erişmemiş bir çocuk olan Eren ile sütkardeşi Mikasa, bir anda ortaya çıkan inanılmaz büyük bir devin saldırısı sonucu şehrin surlarının yıkılmasına tanık olurlar. Nispeten daha küçük olan devler surlarda açılan gedikten şehre akın ederler ve bu iki çocuk dehşet içerisinde annelerinin bir dev tarafından canlı canlı yenilişini izler. Eren bütün devleri öldürüp insanlığın intikamını alacağına yemin eder.
Shingeki no Kyojin (Attack on Titan) 2. Sezon 8. Bölüm 00:29
Shingeki no Kyojin (Attack on Titan) 2. Sezon 8. Bölüm 422 izlenme - 2 ay önce Shingeki no Kyojin 2. Sezon 8. Bölüm izle, Attack on Titan 2. Sezon 8. Bölüm izle : Yüzyıllar evvel insanoğlu devler tarafından yok olmanın eşiğine getirilmiştir. Devler tıpkı anlatılagelmiş hikayelerdeki gibi, uzun, zekadan yoksun görünen, insanları yiyen ve de en kötüsü bunu beslenmek için değil zevk için yapan varlıklardır. Az sayıdaki insan, en uzun devlerden bile yüksek duvarlar inşa ederek çevreledikleri bir şehrin koruması altında hayatta kalmıştır. Şu anki zaman diliminde ise 100 yılı aşkın bir süredir tek bir dev dahi şehre ayak basmamıştır. Henüz erginliğe erişmemiş bir çocuk olan Eren ile sütkardeşi Mikasa, bir anda ortaya çıkan inanılmaz büyük bir devin saldırısı sonucu şehrin surlarının yıkılmasına tanık olurlar. Nispeten daha küçük olan devler surlarda açılan gedikten şehre akın ederler ve bu iki çocuk dehşet içerisinde annelerinin bir dev tarafından canlı canlı yenilişini izler. Eren bütün devleri öldürüp insanlığın intikamını alacağına yemin eder.
Shingeki no Kyojin (Attack on Titan) 2. Sezon 6. Bölüm 00:25
Shingeki no Kyojin (Attack on Titan) 2. Sezon 6. Bölüm 510 izlenme - 3 ay önce Shingeki no Kyojin 2. Sezon 6. Bölüm izle : Yüzyıllar evvel insanoğlu devler tarafından yok olmanın eşiğine getirilmiştir. Devler tıpkı anlatılagelmiş hikayelerdeki gibi, uzun, zekadan yoksun görünen, insanları yiyen ve de en kötüsü bunu beslenmek için değil zevk için yapan varlıklardır. Az sayıdaki insan, en uzun devlerden bile yüksek duvarlar inşa ederek çevreledikleri bir şehrin koruması altında hayatta kalmıştır. Şu anki zaman diliminde ise 100 yılı aşkın bir süredir tek bir dev dahi şehre ayak basmamıştır. Henüz erginliğe erişmemiş bir çocuk olan Eren ile sütkardeşi Mikasa, bir anda ortaya çıkan inanılmaz büyük bir devin saldırısı sonucu şehrin surlarının yıkılmasına tanık olurlar. Nispeten daha küçük olan devler surlarda açılan gedikten şehre akın ederler ve bu iki çocuk dehşet içerisinde annelerinin bir dev tarafından canlı canlı yenilişini izler. Eren bütün devleri öldürüp insanlığın intikamını alacağına yemin eder.
Titan Mt2 04:17
Titan Mt2 4.605 izlenme - 5 yıl önce Pvp Mize Bekleriz
Silkroad Lord Yarkan 05:47
Silkroad Lord Yarkan 7.248 izlenme - 8 yıl önce titan killed fast kill
Maskot, Ponpon Kızı Yuttu! 00:39
Maskot, Ponpon Kızı Yuttu! 3.957 izlenme - 3 yıl önce Abd'de Tennessee Titan Takımı Maskotu Maç Öncesinde Takımın Güzel Ponpon Kızını Yuttu.
Bir Mega Holdingscinin Risk Formülü - Karekök üzeri kare a=b 02:13
Bir Mega Holdingscinin Risk Formülü - Karekök üzeri kare a=b 3.841 izlenme - 2 yıl önce Bu Ali Gülkanat'ı araştırdım biraz. Normalde ne işi yaparmış, ne bilirmiş diye. Kendisi şu nerden geldiği belli olmayan bilgileriyle düşünce gücü, beyin dalgaları vs. gibi soyut şeyler hakkında konuşmalar yapan, bu yüzden kendine kişisel gelişimci diyen bi insan. Eğitimini nerede almış bu anlattıklarının diye araştırmak istedim ama herhangi bir üniversite mezunu olduğuna dair bir bilgi paylaşmamış. Nasıl bir kişisel sayfa ise artık daha kendi eğitim bilgilerini paylaşmaktan aciz. Sayfasında yapmak istediği şeyleri şöyle sıralamış kendisi : Yapmak İstediklerim; 1-) Yaşlılar için son derece konforlu, ücretsiz Huzur Evleri yapmak, 2-) İhtiyacı olan çocukları okutmak için Vakıflar kurmak, 3-) Ücretsiz, kaliteli eğitim ve öğretim yapan Üniversiteler açmak, 4-) Ülkemize daha fazla hizmet etmek (Başbakan Olmak), 5-) Ücretsiz hizmet veren kaliteli Hastaneler açmak, 6-) Hayatımın sonuna kadar tüm insanlığın ve kendi hayrıma olacak işler yapmak. Tüm bu yapmak istediği şeyler için gençlerimizin 2000 tlsine ihtiyacı var sanırım. O yüzden megaholdingsi öve öve bitiremiyor. Megaholdings'in bir riskinin olup olmadığı tartışmalarına da hepimizin bildiği çok güzel bir formülle noktayı koyuyor.
Nükleer Füze Böyle Fırlatılıyor 07:29
Nükleer Füze Böyle Fırlatılıyor 4.705 izlenme - 4 yıl önce Nükleer füzelerin nasıl fırlatıldığını merak edenler için, bütün süreci görüntülediler... 31.08.2013 günü nefer26medya kanalına yüklediğim 'Nükleer füze böyle fırlatılıyor' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Alexander Karelin vs Gardner Rulon Sydney 2000  Grekoromen Final 13:14
Alexander Karelin vs Gardner Rulon Sydney 2000 Grekoromen Final 971 izlenme - 7 ay önce Sibirya ayısı olarak nam salmış, dünyanın gelmiş geçmiş en başarılı sporculrından ve de belki dünyanın uluslarası anlamda en başarılı güreşçisi Alexander Karelin'in muhteşem kariyerinde yenildiği ilk, ve kariyerindeki son maçıdır. Karelin bu maçtan önce 13 yıllık kariyerinde tek yenilgi dahi almamıştır ve 6 sene boyunca rakiplerine tek puan dahi vermemiştir. Karelin oyunu salak bir güreş kuralı yüzünden kaybetti, normal süresi berabere bitince maçlarda uzatma kaldırılmıştı o zamanlar bunu yerine iki güreşçi birbirlerine göğüslerinden kenetleniyorlar ve elini kim daha önce çözerse o puan kaybediyordu. rakibinin tek yaptığı kaçmak ve tutulmamaya çalışmaktı sonuçta karelin kaybetti ama genede güreş ile kaybetmedi. Karelinden bir alıntı "ben rakiplerimin bir kez bile yapmadığı antremanları her gün yaptım. "
Shingeki no Kyojin (Attack on Titan) 2. Sezon 5. Bölüm izle 00:07
Shingeki no Kyojin (Attack on Titan) 2. Sezon 5. Bölüm izle 301 izlenme - 3 ay önce Shingeki no Kyojin 2. Sezon 5. Bölüm izle : Yüzyıllar evvel insanoğlu devler tarafından yok olmanın eşiğine getirilmiştir. Devler tıpkı anlatılagelmiş hikayelerdeki gibi, uzun, zekadan yoksun görünen, insanları yiyen ve de en kötüsü bunu beslenmek için değil zevk için yapan varlıklardır. Az sayıdaki insan, en uzun devlerden bile yüksek duvarlar inşa ederek çevreledikleri bir şehrin koruması altında hayatta kalmıştır. Şu anki zaman diliminde ise 100 yılı aşkın bir süredir tek bir dev dahi şehre ayak basmamıştır. Henüz erginliğe erişmemiş bir çocuk olan Eren ile sütkardeşi Mikasa, bir anda ortaya çıkan inanılmaz büyük bir devin saldırısı sonucu şehrin surlarının yıkılmasına tanık olurlar. Nispeten daha küçük olan devler surlarda açılan gedikten şehre akın ederler ve bu iki çocuk dehşet içerisinde annelerinin bir dev tarafından canlı canlı yenilişini izler. Eren bütün devleri öldürüp insanlığın intikamını alacağına yemin eder.
Titan Savaşları Online - Büyücü Karakteri 01:00
Titan Savaşları Online - Büyücü Karakteri 2.511 izlenme - 3 yıl önce Titan Savaşları Büyücü Karakteri İle İlgili Kısa Bir Video :)
Tek Teker Aydın Osmaniye 01:02
Tek Teker Aydın Osmaniye 5.875 izlenme - 8 yıl önce tek teker aydın umuş, osmaniye honda titan
Burak İle Mmo - Titan Savaşları Online 35:24
Burak İle Mmo - Titan Savaşları Online 1.569 izlenme - 3 yıl önce Burak İle Mmo - Titan Savaşları Online
Titan New Server Uniques 06:41
Titan New Server Uniques 7.540 izlenme - 9 yıl önce titan yeni server uniqueleri
Dünyanın İlk Gerçek Robotla İnsan Kavgası 02:01
Dünyanın İlk Gerçek Robotla İnsan Kavgası 1.578 izlenme - 3 yıl önce Parktaki vatandaşı eğlendirmek için gelmiş robot Titan kendisine dayılık yapan sarhoş bir genci tokatlıyor. Sonrasında kavga etmek üzere guardını alan genci görevliler uzaklaştırıyorlar. Olay sonrası görevliler nezdinde olay mahalinden uzaklaştırılan robot Titan'ın "Elimden almasaydınız kıracaktım ağzını burnunu" tadında hareketleri dikkat çekici.
Titan Savaşları - Ruh Çağıran Karakteri 01:36
Titan Savaşları - Ruh Çağıran Karakteri 1.335 izlenme - 3 yıl önce Titan Savaşları'nda Ruh Çağıran Karakterini Yakından Tanıyalım... ön Kayıt Başvurusu İçin Ts.arkarena.com
altin kaplama silah !!!! 01:03
altin kaplama silah !!!! 3.686 izlenme - 7 yıl önce TÜRKIYE DISTRIBUTÖRÜ Tel.0049 176 102 03 918 24 ayar altin kaplama ,Dünya Lideri REAL GOLD sunar, www.realgold.org / Tel.05419661274 BAYILIK VERILIR !!! BAYILIK BASVURUSU ICIN FORMU DOLDURUNUZ http://www.realgold.org/bayilikformu.htm
Karios Dolandırıcılığı ve Ponzi Düzenler 16:10
Karios Dolandırıcılığı ve Ponzi Düzenler 203 izlenme - 10 ay önce Arkadaşlar öncelikle şunu belirteyim videoyu ! 7:30 sn ! 'den itibaren izleyin ve sizlerinde değerli vakti çalınmasın.. Asıl konumuza dönecek olur isek gün içerisinde sitede paylaşılmış saadet zinciri başlıklı videodaki dolandırıcı kişinin tam olarak yaptığı hilenin mantığı anlatılmış. Ve son zamanlarda etrafınızdan ya da internet ortamlarından duymuş olduğunuz '' Karios '' sistemininde aynı şekilde bir ponzi dolandırıcılığı olduğunun da açıklaması yapılmış. Videoyu paylaşmamdaki amaç çevrenizde ya da yakınlarınızda emek vermeden, alın teri dökmeden para kazanılabileceği algısı olan insanları daha bilgili şekilde uyarmak ve bu dolandırıcılara para kaptırmamalarını sağlamak.. Ayrıca konuşmacı kişi Enes Olgun isminde birisi ancak onunda bu ponzi sistemini anlatmasından dolayı sizlere sundum. Yaptığı iş ve kişiliğinin detaylarını bilmiyorum.. Sağlıcakla kalın..
Kofi Kingston'un Wwe Müziği Titan Tron 03:30
Kofi Kingston'un Wwe Müziği Titan Tron 1.322 izlenme - 6 yıl önce
titan after earth fragmanı 1 02:30
titan after earth fragmanı 1 1.440 izlenme - 6 yıl önce 3028 yılında saldırgan bir ırk olan drej'ler dünya' yı yok etmişlerdir. tam on beş yıl sonra cale isimli genç bir adam titan isimli gizemli bir geminin varlığını öğrenir. gemi insan ırkını kurtarmak için son şanstır...
Attack On Titan Op - Guren No Yumiya 01:31
Attack On Titan Op - Guren No Yumiya 1.134 izlenme - 4 yıl önce Attack On Titan Op - Guren No Yumiya
Sıdıka (Titanlı, Ziya enişteli, Ninjalı özel bölüm) 07:35
Sıdıka (Titanlı, Ziya enişteli, Ninjalı özel bölüm) 914 izlenme - 3 yıl önce Sıdıka dizisinde Titan saadet zincirinin tiye alındığı, Ziya enişteli özel bölüm. Ninja (Baturalp Dinçdarı) da promosyonu.
altin kaplama hummer real gold 24 karat altin REAL 02:06
altin kaplama hummer real gold 24 karat altin REAL 2.699 izlenme - 8 yıl önce TÜRKIYE DISTRIBUTÖRÜ Tel.0049 176 102 03 918 24 ayar altin kaplama ,Dünya Lideri REAL GOLD sunar, REAL CHROME KROM BOYA TÜRKIYEDE ILK www.realgold.org / Tel.05419661274 BAYILIK VERILIR !!! BAYILIK BASVURUSU ICIN FORMU DOLDURUNUZ http://www.realgold.org/bayilikformu.htm
altın kaplama 24 ayar cep telefonu / real gold 09:02
altın kaplama 24 ayar cep telefonu / real gold 2.262 izlenme - 7 yıl önce TÜRKIYE DISTRIBUTÖRÜ Tel.0049 176 102 03 918 24 ayar altin kaplama ,Dünya Lideri REAL GOLD sunar,REAL CHROME KROM BOYA TÜRKIYEDE ILK www.realgold.org / Tel.05419661274 BAYILIK VERILIR !!! BAYILIK BASVURUSU ICIN FORMU DOLDURUNUZ http://www.realgold.org/bayilikformu.htm
Benim Müttefik Bozuk Ağbey / Age Of Mythology  - Türkçe Oynanış 01:02:08
Benim Müttefik Bozuk Ağbey / Age Of Mythology - Türkçe Oynanış 82 izlenme - 2 ay önce Age Of Mythology'in Yeni Bir Türkçe Oynanış Videosuna Hoşgeldiniz Babuşlar. Age Of Mythology The Titans Ve Age Of Mythology Tale Of Dragon DLC Paketlerininde İçinde Bulunduğu Bu Bölümde , Müttefiklerimizi Koruyup , Düşmanlarımıza Korku Salıyoruz. İyi Seyirler Babuşlar. -----------------------------------Sponsorlarım----------------------------------- TeamSpeak 3 Server Sponsorum ; http://www.teamspeaktr.com ---------------------------------Mobil Uygulamam--------------------------------- Mobil Uygulamamı Ücretsiz Olarak , Android Cihazınıza İndirin ; https://goo.gl/372faZ Mobil Uygulamamı Ücretsiz Olarak , İOS Cihazınıza İndirin ; https://goo.gl/tAZH8g -------------------------------Sosyal Medya Linklerim------------------------------ SpastikGamers - YouTube Kanalım ; https://goo.gl/O3ULoa SpastikGamers - İzlesene Kanalım ; https://goo.gl/cF5YhY SpastikGamers - Facebook Sayfam ; https://goo.gl/hux1RD SpastikGamers - Twitch Kanalım ; http://goo.gl/6CTRZy SpastikGamers - Google Sayfam ; https://goo.gl/0xzXXM SpastikGamers - Steam Profilim ; http://goo.gl/NNSJAA SpastikGamers - Steam Grubum ; http://goo.gl/psKvjW ---------------------------------Özel Açıklama------------------------------------ SpastikGamers YouTube Kanalına Hoşgeldiniz , Bu Kanalda Birbirinden Eğlenceli Oyun Videolarını İzleyebilir Ve Zamanınızı Daha Keyifli Geçirebilirsiniz. Birbirinden İlginç Eğlenceli Oyunların Yanı Sıra , Strateji , Aksiyon , Savaş Ve Bağımsız Yapım Oyunların Videolarını , Bu Kanalda İzleyebilirsiniz. Oyun Videolarında Aradığınız Şey Eğlenceyse Doğru Adresteniz , Sizde Abone Olarak Kanalımızdaki Eğlenceye Ortak Olabilirsiniz.
Titan Savaşları - Sancak Kışlası 00:34
Titan Savaşları - Sancak Kışlası 436 izlenme - 3 yıl önce Her Şey Yeni Başlıyor !!