Hoşgeldiniz!

Tito Vilanova

Neymar Katalan 'ı hiç böyle görmediniz! 00:24
Neymar Katalan 'ı hiç böyle görmediniz! "Beni oyuna al..." 708 izlenme - 2 yıl önce Barcelona'nın dünyaca ünlü süperstarı Neymar Katalan ekibindeki ilk maçında Tito Vilanova'ya 'beni oyuna al' diye işaret yapıyor.
Neymar'ı Hiç Böyle Görmediniz 00:24
Neymar'ı Hiç Böyle Görmediniz 517 izlenme - 2 yıl önce Barcelona'nın dünyaca ünlü süperstarı Neymar Katalan ekibindeki ilk maçında Tito Vilanova'ya 'beni oyuna al' diye işaret yapıyor.
Teknik Direktör Tokatlamak - Lionel Messi 00:23
Teknik Direktör Tokatlamak - Lionel Messi 596 izlenme - 3 yıl önce Yıllar öncesinden bir görüntü. Messi tribündeki Tito Vilanova'nın kafaya bir tokat patlatır ve uyarır. Sitemizde olmayışı beni derinden üzdü bu görüntünün o yüzden hemen paylaşma ihtiyacı duydum. Paylaştım rahatladım ohh çok da güzel oldu.
Bayern Münih Taraftarları Saygı Duruşu Örneği 01:08
Bayern Münih Taraftarları Saygı Duruşu Örneği 290 izlenme - 3 yıl önce Bayern Münih Werder Bremen maçında ''Tito Vilanova'' için yapılan 1 dakikalık saygı duruşunda deyim yerinde ise sıfır sessizlik hakim olmuştu benim dikkatimi çeken bu görüntüyü siteye yükleme kararım Fenerbahçe taraftarlarının saygı duruşundaki görüntülerinden sonra olmuştur...
Efsanenin oğlundan harika gol 01:55
Efsanenin oğlundan harika gol 125 izlenme - 2 yıl önce Barcelona'nın dünyaca ümlü altyapısı La Masia'da top koşturan genç yetenekler bu hafta yine birbirinden güzel gollere imza attı. Listede Barcelona efsanelerinden Tito Vilanova'nın oğlu da yer aldı.
Tito Vilanova Hayatını Kaybetti 03:25
Tito Vilanova Hayatını Kaybetti 89 izlenme - 4 yıl önce BTito Vilanova
Tito Vilanova'ya Son Görev 01:10
Tito Vilanova'ya Son Görev 62 izlenme - 4 yıl önce Uzun süre gördüğü kanser tedavisinin ardından hayata 45 yaşında veda eden eski Barcelona teknik direktörü Tito Vilanova son yolculuğuna uğurlandı. Barcelona'nın yıldızlarıda törene tam kadro katıldı.
Spor Dünyası Vilanova'ya Ağlıyor 03:25
Spor Dünyası Vilanova'ya Ağlıyor 29 izlenme - 4 yıl önce Barcelona eski Teknik Direktörü Tito Vilanova'nın vefatından dolayı başta futbol olmak üzere tüm spor dünyasından başsağlığı mesajları yayımlandı.