Hoşgeldiniz!

tiyatrocu

Sahnede Dayak Yiyen Tiyatrocu - Tokat 02:44
Sahnede Dayak Yiyen Tiyatrocu - Tokat 3.871 izlenme - 3 ay önce Tokat'ta sahnelenen bir tiyatro oyununda seyircilere hitaben konuşma yapan A.S.Y., sahne arkasından çıkan bir kişi tarafından darp edildi.
Rasim Öztekin Sunucunun Sorularına Kızdı: Bitsin Artık 02:34
Rasim Öztekin Sunucunun Sorularına Kızdı: Bitsin Artık 14.970 izlenme - 2 yıl önce Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Rasim Öztekin konuk olduğu programda kendisine yöneltilen sorulardan sıkılınca sunucudan programı bitirmesini istedi.
Geyik Dağdan İndi Otobüse Bindi 05:48
Geyik Dağdan İndi Otobüse Bindi 2.155 izlenme - 7 ay önce Bursalı tiyatro sanatçısı, azalan geyik nesline dikkat çekmek için geyik kostümü giyip otobüse bindi. Otobüste dev boynuzlu bir geyik gören vatandaşlar neye uğradıklarını şaşırdı.
Sahnede Dayak Yiyen Tiyatrocu - Tokat  00:48
Sahnede Dayak Yiyen Tiyatrocu - Tokat 610 izlenme - 3 ay önce Tokat'ta sahnelenen bir tiyatro oyununda seyircilere hitaben konuşma yapan A.S.Y., sahne arkasından çıkan bir kişi tarafından darp edildi.
Gezi Parkı Olaylarının Deşifresi 05:57
Gezi Parkı Olaylarının Deşifresi 7.594 izlenme - 2 yıl önce Evet arkadaşlar demin izledim ve resmen şok oldum bütün büyük adamlar, siyonist liderler doğan boyner gurubu falan bu tiyatrocu abimizi ve 29 arkadaşını bir araya toplamış ve gizli planlarını bu arkadaşlara anlatmışlar yardım istemişler falan arkadaşlarının da gezi parkı olaylarına katılmalarını talep etmişler tabi ben şook ben kilit ben death.
Tiyatro Sanatçısından Sazlı Protesto 01:46
Tiyatro Sanatçısından Sazlı Protesto 23 izlenme - 2 gün önce Bursalı tiyatro sanatçısı, son günlerde derelerdeki toplu balık ölümlerine dikkat çekmek için, telden yaptığı balık figürünün içine girerek saz çalarak türkü söyledi.
Daha Önce Hiç Kimse Isıtmadı Beni - Zavallı 04:30
Daha Önce Hiç Kimse Isıtmadı Beni - Zavallı 2.888 izlenme - 2 yıl önce Yönetmenliğini, senaryosunu ve başrolünü üstlendiği büyük usta oyuncu İlyas Salman'ın 1990 yapımı 'Zavallı' filminden trajikomik bir sahne.
Usta Oyuncu Ercan Yazgan Hayatını Kaybetti 01:17
Usta Oyuncu Ercan Yazgan Hayatını Kaybetti 22 izlenme - 2 hafta önce
Mehmet Akan'ın Anısına (Sabri Bey) 22:40
Mehmet Akan'ın Anısına (Sabri Bey) 1.127 izlenme - 2 yıl önce 2006'da yitirdiğimiz Mehmet Akan'ı anmak maksadıyla İstanbul Ses Tiyatrosu'nda 2 Aralık 2014'te bir gece düzenlendi. Tıklım tıklım dolu olan tiyatroda onun kurduğu HASAD Halk Oyunları Topluluğu ile Ruhi Su Korosu sahne aldı. Konuşmalar yapıldı. Oyunlarından kısa sahneler oynandı. Geceyi kızı Şirvan Akan ile eski eşi Alev Akçin düzenlemişti. Bu çabaya katkıda bulunmak isteyen Genç Oyuncular Topluluğu ile Umur Bugay ise birer video sundular. Mehmet Akan tiyatro yaşamına Genç Oyuncular'da başlamıştı; Umur Bugay'ın televizyon için oluşturup yönettiği ünlü Bizimkiler dizisinde de apartman yöneticisi Sabri Bey'i oynamıştı. Yukarıda Genç Oyuncular'ın sunumu "Mehmet Akan'a Mektup" ile Umur Bugay'ın değişik dizilerden yaptığı derleme görülüyor. Tamamı bir arada, 22 dakika.
tiyatrocu kadın çok sert tiyatro 01:15
tiyatrocu kadın çok sert tiyatro 1.951 izlenme - 8 yıl önce tiyatrocu kadın çok sert tiyatro
Erol Günaydın'ı Ölümünün 3.Yılında Saygıyla Anıyoruz 01:20
Erol Günaydın'ı Ölümünün 3.Yılında Saygıyla Anıyoruz 569 izlenme - 2 yıl önce Sinema ve tiyatro dünyasının büyük ustalarından biri olan rahmetli Erol Günaydın'ı saygı ve rahmetle anıyoruz.
Zafer Önen Hayatını Kaybetti 00:59
Zafer Önen Hayatını Kaybetti 430 izlenme - 4 yıl önce Zafer Önen Anısına - Zafer Önen ve Nejat Uygur Skeci (1984 Yılbaşı) Usta tiyatrocu ve seslendirme sanatçısı Zafer Önen, 92 yaşında hayatını kaybetti. Önen'in kalp yetmezliği sonucu bu sabah hayatını kaybettiği öğrenildi. Sanatçı, altı aydır Pendik ilçesindeki bir rehabilitasyon merkezinde tedavi görüyordu.
muhteşem aslı 00:30
muhteşem aslı 811 izlenme - 9 yıl önce işte dilber hala
Sanatsever Hademe Taylan 06:52
Sanatsever Hademe Taylan 270 izlenme - 3 yıl önce Usta oyuncu Savaş Dinçel etrafındaki genç tiyatro oyuncularına adeta ders veriyor.Hademe Taylan Hamlet oynuyor, arya söylüyor,bale yapıyor. 20 Aralık 2007 de kaybettiğimiz ustaya saygıyla...
Tiyatrocu Tuna Arman'dan Büyük Hareket! 05:11
Tiyatrocu Tuna Arman'dan Büyük Hareket! 388 izlenme - 8 yıl önce hayvan.haklarını.savunma.platformu
Sıdıka - Zekeriya'nın Demokratikleşme Çabaları 08:25
Sıdıka - Zekeriya'nın Demokratikleşme Çabaları 241 izlenme - 3 yıl önce Sıdıka'nın hayat üniversitesinin zorluklarından dem vurması üzerine Safiye'nin önerisiyle Zekeriya demokratik olmaya çalışır. Aksi halde, Sıdıka manyaklaşmanın dozunu arttırıp kaçar maçar diye düşünürler. Artık Zekeriya o kadar demokrattır ki Sıdıka bağıra bağıra şarkı bile söyler. Hatta o kadar ki, Zekeriya Orhan Veli'nin ağzından konuşmaya başlar. "Sen mutluluğun resmini yapabilir misin Abidin?" Not: Gerçekten de güzel okuyor şiiri arkadaş has tiyatrocu olmak bu olsa gerek...
Zalim Adamın Küçüğe Yaptığı Kung-Fu:))))) 00:35
Zalim Adamın Küçüğe Yaptığı Kung-Fu:))))) 325 izlenme - 9 yıl önce sağdaki yiğenim onu dövende benim:) oyunculuğuna dikkat edin kırk yıllık tiyatrocu gibi. videoda olanlar tamamiyle şaka ürünüdür. Şİddete hayir..!
Kemal Sunal'ı Anma Gecesi (Cem Yılmaz - Sezen Aksu) 05:16
Kemal Sunal'ı Anma Gecesi (Cem Yılmaz - Sezen Aksu) 235 izlenme - 3 yıl önce Beşiktaş Belediyesi tarafından Akatlar Kültür Merkezi'nde düzenlenen 'Ustalara Saygı' gecesinin sekizinci sezonunun ilk anma gecesi dün akşam Kemal Sunal adına düzenlendi. Halit Kıvanç'ın sunuculuğunu üstlendiği Kemal Sunal anma gecesinde Sunal'ın ailesinin yanı sıra birçok oyuncu arkadaşı ve sevenleri geceye katıldı. Şevket Altuğ, Hülya Koçyiğit, Zeki Alasya, Cem Yılmaz, Berna Laçin, Ahmet Gülhan, Haldun Dormen, Kandemir Konduk gibi birçok ünlü isim bu özel gecede hazır bulundu. Gecenin en büyük sürprizi ise Kemal Sunal'ın yakın dostu Sezen Aksu oldu. Aksu, Anma gecesine gelerek altı şarkılık mini bir konser verdi. Sezen Aksu, sanat dünyası içerisinde vefa duygusunun bittiğini konuşanlar için ise sert konuşarak, "Aramızda vefa duygusu bitti diyenlere bu gece kapak olsun" dedi. Geceye esprileriyle renk katan Cem Yılmaz, Kemal Sunal' ın çok önemli bir isim olduğunu dile getirerek, "Kaybolmuş bir değer değil, mizah ile ilişkisi olan herkes için ilham kaynağı olan örnek aldığımız büyük bir aktördü. Beni de davet ettikleri için çok mutlu oldu. Gecede ayrıca Kemal Sunal'ın çok sevdiği iki parça olan 'Pencereden Kar Geliyor' ile 'Mezarımı Derinde Kazın' adlı parçaları Yavuz Bingöl'de sahnede seslendirdi. Gecenin ev sahipliğini ise Kemal Sunal'ın eşi Gül Sunal, çocukları Ezo -- Ali Sunal ve annesi Sultan Sunal yaptı. Kemal Sunal'ın annesi Sultan Sultan gece boyunca duygu dolu dakikalar yaşayarak göz yaşlarına hakim olamadı. Akatlar Kültür Merkezi, Kemal Sunal'ı anma gecesinde oldukça yoğun ve kalabalıktı. 'Ustalara Saygı' anma gecesinde Kemal Sunal adına Sunal ailesi ve Nihat Özcan'ın hazırladığı 'Son Gülen Adam' belgeselinden de kısa bölümler gösterildi. - Alıntı Kemal abimizi sevgi ve saygıyla tekrar anıyoruz :(
Fünikülerde Genç Tiyatrocuya Taciz! Başını Çevirdiğinde Kendini Tatmin Ettiğini Gördü 00:31
Fünikülerde Genç Tiyatrocuya Taciz! Başını Çevirdiğinde Kendini Tatmin Ettiğini Gördü 10 izlenme - 3 ay önce Kabataş-Taksim fünikülerine binen tiyatro oyuncusu genç kız, ona doğru bakarak kendini tatmin eden sapıktan şikayetçi oldu. Suçlamayı kabul eden tacizci, Pişmanım." dedi.
Öz Diyar Sürücü Kursu Tiyatrocusu 2 03:33
Öz Diyar Sürücü Kursu Tiyatrocusu 2 156 izlenme - 4 yıl önce Öz Diyar Sürücü Kursu Tiyatrocusu2/// Ofis Ekinciler Cad Kışla Sok Aksu Apt Kat:1/1-4 Yenişehir //diyarbakır cep: 0507 755 47 02--------0507 706 84 15 tel: 0412 223 01 21 *****felemez Canpolat***** öz Diyar Mtsk Yönetim Kurulu Başkanı
Görme Engelli Tiyatrocuların Heyecanı 02:27
Görme Engelli Tiyatrocuların Heyecanı 2 izlenme - 2 hafta önce Görme engelli tiyatrocuların heyecanını getireceğiz şimdi ekranlarınıza. Brail alfabesiyle yazılı metinlerden okuyarak, oyunlarını sergileyen tiyatrocuların radyo oyunları, ilgiyle izleniyor. Hayalleri, Türkiye turnesine çıkabilmek… En yeni içerikler ve güncel videolar için kanalımıza abone olmayı unutmayın. Kanalımıza Abone Olmak İçin: https://www.youtube.com/user/diyanettv?sub_confirmation=1&feature=iv&src_vid=Pw6SPinr1CU&annotation_id=annotation_2140645055 Web Sitemiz http://www.diyanet.tv Facebook http://www.fb.com/trtdiyanet Twitter http://www.twitter.com/trtdiyanet Instagram : http://instagram.com/trtdiyanet
Bu Çocuk Güzel Tiyatrocu Olur 00:18
Bu Çocuk Güzel Tiyatrocu Olur 175 izlenme - 6 yıl önce Bu Çocuk Güzel Tiyatrocu olur
Yıldız Kenter'in Sanat Hayatı (1973) 05:39
Yıldız Kenter'in Sanat Hayatı (1973) 24 izlenme - 11 ay önce Yıldız Kenter (d. Ayşe Yıldız Kenter, 11 Ekim 1928, İstanbul), Türk tiyatro ve sinema sanatçısı. Aynı zamanda Devlet Sanatçısı ve UNICEF Türkiye İyi Niyet Elçisi'dir. Hayatı 11 Ekim 1928 tarihinde İstanbul’da doğdu. Asıl adı Ayşe Yıldız'dır. Annesi İngiliz Olga Cynthia (Turkiye Cumhuriyeti vatandaşlığını aldıktan sonra adı Nadide Kenter olarak değişmiştir) ve babası Türk diplomatı Ahmet Naci Kenter'dir. Ankara Devlet Konservatuarı Yüksek Bölümünü sınıf atlayarak bitirdi. On bir yıl Ankara Devlet Tiyatrosunda çalıştı. "Rockefeller" bursu kazanarak, American Theatre Wing, Neighbourhood Play House ve Actor’s Studio’da oyunculuk ve oyunculuk öğretiminde yeni teknikler üzerine çalışmalar yaptı. Ankara Devlet Konservatuvarı'na hoca olarak atandı. 1959'da Devlet Tiyatrosu’ndan ayrıldı. Muhsin Ertuğrul ile bir yıl çalıştı. Kardeşi Müşfik Kenter ve eşi Şükran Güngör ile Kent Oyuncuları Topluluğunu kurdu.
Amatör Tiyatrocu 00:57
Amatör Tiyatrocu 120 izlenme - 8 yıl önce çılgın teyze ve yeğen
Tiyatrocu Mehmet Usta (Acil Güldürü) 06:08
Tiyatrocu Mehmet Usta (Acil Güldürü) 25 izlenme - 9 ay önce Tiyatrocu Mehmet Usta (Acil Güldürü) Şanlıurfa'nın komedi ustaları acil güldürü ekibinden süper ve komik bir video.
Tiyatrocu Olmak İçin Hangi Özellikler Gerekir? 01:39
Tiyatrocu Olmak İçin Hangi Özellikler Gerekir? 5 izlenme - 3 ay önce Tiyatrocu olmak için belli başlı insani özelliklere sahip olmak yeterlidir. Tiyatro sahnesinde her çeşit insan sahnelenir. Bu nedenle herhangi biri kendine uygun bir rol olduğunda sahneye çıkabilir. Çok güzel, yakışıklı ya da boylu poslu olmak şart değildir. Tiyatro oyuncusu olmak için gereken bazı yetenekler vardır. Mesela kişinin oyunculuk yeteneğinin olması şarttır. Çünkü oyuncu sahnede çok farklı rolleri oynamak zorundadır. Başka bir önemli özellik de ses tonu ve güzel konuşabilme yeteneğidir. Kişi sahip olduğu ses tonunu iyi yönetebilmelidir. Bu da elbette eğitimle olacak bir iştir.
Nejat Uygur'u Kaybettik 01:03
Nejat Uygur'u Kaybettik 75 izlenme - 4 yıl önce Tiyatro, Sinema Ve Dizi Oyuncusu Nejat Uygur, Medistate Kavacık Hastanesi'nde 19.45 Sıralarında Hayatını Kaybetti.
Ali Poyrazoğlu: Beren Saat’e Verdiğim Emekler Helal Olsun 00:39
Ali Poyrazoğlu: Beren Saat’e Verdiğim Emekler Helal Olsun 22 izlenme - 1 yıl önce Hafta içi her akşam teve2 ekranlarında yayınlanan ve Armağan Çağlayan'ın sunduğu “Hepsi Bugün Oldu” programına katılan Ali Poyrazoğlu, Beren Saat’in kendisinin jüri üyesi olduğu yarışmadan çıktığını anlatarak, Saat’in o dönem diğer jüri üyeleri tarafından beğenilmediğini ve bu nedenle yaşadığı anlaşmazlıklardan bahsetti. Poyrazoğlu, Beren Saat’te en başından beri bir star kumaşı olduğunu fark ettiğini söyledi.
Usta Oyuncu Zeki Alasya Vefat Etti 01:00
Usta Oyuncu Zeki Alasya Vefat Etti 64 izlenme - 3 yıl önce Sinema sanatçısı Zeki Alasya'nın (72),karaciğer rahatsılığı sonucu kaldırıldığı Topkapı Koç Üniversitesi Hastanesi'nde hayatını kaybettiği bildirildi.
Müşfik Kenter'in Tiyatro Hayatı (2008) 03:08
Müşfik Kenter'in Tiyatro Hayatı (2008) 14 izlenme - 11 ay önce Gökhan Gökyıldırım'ın Müşfik Kenter ile tiyatro hayatı hakkındaki röportajı. Müşfik Kenter (9 Eylül 1932, İstanbul - 15 Ağustos 2012, İstanbul) Türk tiyatro oyuncusu. Tiyatrocu Yıldız Kenter'in kardeşidir. Ablası ile birlikte Kent Oyuncuları'nı kurmuştur. Hayatı Diplomat Ahmet Naci Kenter ve Olga Cynthia'nın oğlu olarak 1932 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. 1947'de Ankara Devlet Tiyatrosu Çocuk bölümünde tiyatroya başladı. Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nde eğitim gördü; okulu 1955 yılında yüksek derece ile bitirdi ve devlet tiyatrosuna girdi. Sanat yaşamı, devlet tiyatrosunda oynadığı Oğuz Ata oyunu ile başladı. Müşfik Kenter, 1959 yılında Devlet Tiyatrosu'ndan ayrıldı ve İstanbul'a giderek kardeşi Yıldız Kenter ile beraber Muhsin Ertuğrul ile çalıştı. Birlikte Karaca Tiyatro'da oyunlar sergilediler. Şükran Güngör ve Kamuran Yüce ile bu dönemde bir araya geldiler ve dörtlü olarak birlikt