Hoşgeldiniz!

tkp

TKP vs Faşistler 02:51
TKP vs Faşistler 2.296 izlenme - 1 yıl önce Ankara TKP Genel Merkez önünde stand açan faşistlerin standı kaldırması yönünde uyarıda bulunulmasına rağmen stand kalkmayınca TKP'liler standa müdahale etti, akşam saatlerinde ellerinde pala ile gelen faşistler TKP'lilerin müdahalesi sonucu kaçmak zorunda kaldı.Faşistler kaçarken havaya 4 el ateş açarak dernek binalarına girdi.
TKP - Patriot Eylemi 02:19
TKP - Patriot Eylemi 1.377 izlenme - 2 yıl önce Patriot yürüyüşü için Ankara'da olan Türkiye Komünist Partisi üyelerine polis biber gazı ve copla müdahale etti. Her zaman olduğu gibi yine polis barikatını aşan TKP'liler, polis barikatını aştıktan sonra bir basın açıklaması gerçekleştirdi.
FKFf - Cumhuriyet 02:46
FKFf - Cumhuriyet 2.429 izlenme - 1 yıl önce Sosyalist bir cumhuriyet talebinde bulunan FKF'liler imam hatiplere ve dini yaşam tarzına karşı görüşlerini bu videoda göstermekteler.. Seküler yaşam tarzını videoada dile getiren sözde devrimcilerin şirin gözükmek için ellerinden geleni yaptıkları gözüküyor. Halbuki dünyada zulmün olduğu neredeyse tüm devletler Cumhuriyet ile yönetilmekte olduğunu unutuyorlar... Sekülerizm nedir? Ahiret ve diğer dinî, ruhanî meselelerden ziyade dünya hayatına odaklanılması yönündeki siyasî düşünce.
Yanlışlıkla Ülkü Ocağına Giren Komünist 13:19
Yanlışlıkla Ülkü Ocağına Giren Komünist 1.541 izlenme - 3 yıl önce 1 mayıs gösterileri sırasında, polisten kaçarken yanlışlıkla ülkü ocağına giren talihsiz yoldaşımızın başına gelenleri izliyoruz.
TKP Genel Başkanı Aydemir Güler'in TRT Konuşması 09:36
TKP Genel Başkanı Aydemir Güler'in TRT Konuşması 768 izlenme - 2 yıl önce TKP Genel Başkanı Aydemir Güler'in 15 Temmuz 2007 pazar günü TRT'de yayınlanan propaganda konuşması.
TKP TRT Seçim Konuşması - Şebnem Topal (2011) 06:49
TKP TRT Seçim Konuşması - Şebnem Topal (2011) 910 izlenme - 2 yıl önce Malumunuz partilerin eşit propaganda hakkı için her partiye seçim öncesi TRT'de bir süre verilir ve parti başkanları ve temsilcileri propagandalarını yaparlar. Türkiye Komünist Patisi 12 Haziran 2011 genel seçimleri için konuşmasını 19 yaşında bir liseli kıza yaptırmış ve dikkatleri üzerine çekmişti. İlginç buldum paylaşmak istedim.
Rus Gençlerin Gözünden İstanbul 10:58
Rus Gençlerin Gözünden İstanbul 884 izlenme - 2 yıl önce Rusya’nın St. Petersburg şehrinden İstanbul’a gelen bir grup Rus kafadarın izlenimlerinin yer aldığı belgesel için, şehrin bir çok farklı bölgesinde çekim yapılmış. Gençler, bir yandan İstanbul’da adaları gezerken, bir yandan da Beşiktaş maçını tribünden takip etti. Yudjin Mun adlı genç İstanbul halkıyla ilgili ilk izlenimini aktarırken, “Burada özgürlüğü her yerde hissedebiliyorsunuz. İnsanlar çok açık. Hiç çekinmiyorlar. Kameralar karşısında da çok rahatlar.” ifadesini kullanıyor.
Arşiv Odası - Vedat Türkali (1987) 08:44
Arşiv Odası - Vedat Türkali (1987) 368 izlenme - 11 ay önce Arşiv Odası'nın bu bölümünde, Türk edebiyatının önemli isimlerinden yazar, senarist Vedat Türkali'yle 1987 yılında yapılan bir söyleşi var. BBC Türkçe'den Firdevs Robinson'un sorularını yanıtlayan Türkali, o dönemdeki çalışmalarını ve yaşadığı sıkıntıları anlatıyor. Yazarımızı 29 ağustosta kaybettik.
Taksimde Polise Meydan Dayağı Çekmek 03:42
Taksimde Polise Meydan Dayağı Çekmek 658 izlenme - 3 yıl önce Daha önce İskenderun Limanı'nı basan yurtsever TKP'liler Gezi Parkında'da Taksim'e Geçiş vermeyen cemaatin polisine veriyor küsküyü. Barikatı yarıp Taksim'e ulaşıyor. Bizde alkışlıyoruz. Senmisin vatandaşa kafa tutmaya çalışan ! Senmisin 1 tane vatandaşı arasına alıp 10 tane polis onu dövmeye kalkan ! Bunların hesabı er yada geç sorulacak !
Koalisyon Nedir? - Sokak Röportajı 05:34
Koalisyon Nedir? - Sokak Röportajı 663 izlenme - 2 yıl önce Uğur Düşen'in hazırlayıp sunduğu ve Sözcü TV’de yayınlanan ‘Uğur ile En Baba Sorular’ programı her hafta sizlerle buluşuyor. Birbirinden farklı konularla vatandaşa mikrofon uzatan Uğur Düşen sokağın nabzını anbean tutacak. Bu haftaki konu ise; ''Protokol nedir?'' sorusu. Cevaplar ise bir hayli şaşırtıcı...
Çocuklarla Göndermeli 1 Mayıs Klibi Çekmek 02:20
Çocuklarla Göndermeli 1 Mayıs Klibi Çekmek 437 izlenme - 2 yıl önce Türkiye Komünist Partisi'nin 2014 1 Mayıs'ı için hazırladığı anlamlı bir video çalışması.
Saykodelik TKP Propagandası 03:34
Saykodelik TKP Propagandası 423 izlenme - 3 yıl önce TKP kimlerden oy istediğini değilde kimlerden istemediğini bir kaç kısa filmle özetlemiş. Çok güzel çokta güzel iyi olmuş.
TKP 2009 Yerel Secim Filmi 13:50
TKP 2009 Yerel Secim Filmi 124 izlenme - 2 yıl önce Arkadaşlar videoyu ilk gördüğünüzde neden paylaşıldığını sorabilirsiniz. Zira üzerinden 6 yıl geçmiş, TKP bölünmüş yani bu videonun üzerinden çook sular akmış. Bunu paylaşma amacım o zaman düzenle ilgili öngörülerde bulunan TKP'nin ne kadar başarılı olup olamadığını eleştirmenizdir. İyi seyirler
Onur Kocamaz - Türküler Direniyor Dinletisi... 05:16
Onur Kocamaz - Türküler Direniyor Dinletisi... 754 izlenme - 8 yıl önce nazım hikmet kültür merkezi 2009 konser
TKP'li Başkan - Hazine Arazisine Ektiği Ürünleri Yoksullara Dağıtmak 03:01
TKP'li Başkan - Hazine Arazisine Ektiği Ürünleri Yoksullara Dağıtmak 113 izlenme - 2 yıl önce Tunceli'nin Ovacık İlçesi'nde TKP'li Belediye Başkanı, Hazine'ye ait yaklaşık 650 dönümlük araziye nohut, kuru fasulye ve patates ekti. Elde edilecek ürünlerin bir bölümü yoksullara ücretsiz dağıtılacak. Tunceli'nin Ovacık İlçesi'nde Türkiye Komünist Partili (TKP) Belediye Başkanı Fatih Maçoğlu, Hazine'ye ait yaklaşık 650 dönümlük araziye nohut, kuru fasulye ve patates ekti. Maçoğlu, elde dilecek ürünlerin bir bölümünü yoksullara ücretsiz dağıtacaklarını, bir kısmını da satarak üniversite öğrencilerine burs olarak vereceklerini söyledi.
Tkp - Sakın Tkp'ye Oy Verme Emre 02:10
Tkp - Sakın Tkp'ye Oy Verme Emre 145 izlenme - 2 yıl önce Seçime beş kala liderlerin İstanbul'a çılgın projeler tasarlama, yoldan geçenin cebine 600 tl sıkıştırmalar, taksim kasımpaşa bozkurtlar maratonu düzenleme gibi birbirinden cazip fikirlerle oy kapma savaşı verdigi şu dönemde TKP reklam politikasını oy istememe üzerine kuruyor..
TKP Kimlerden Oy Alacak 10:52
TKP Kimlerden Oy Alacak 137 izlenme - 2 yıl önce Tkp ne diyor? "Tedaviye ihtiyacım olduğu bir zamanda sağlıkçının cüzdanı ile vicdanı arasına sıkışmak istemediğim için oyum TKP'ye." "Kuru kalabalıkların değil boyun eğenlerin değil hakkını arayan insanların Türkiye'sini istiyoruz. Bu yüzden TKP."
Oylar TKP'ye - Bilal'e Anlatır Gibi Anlat Baba 01:26
Oylar TKP'ye - Bilal'e Anlatır Gibi Anlat Baba 128 izlenme - 2 yıl önce Türkiye Komünist Partisi'nin hazırladığı gündeme dair göndermelerle dolu eğlenceli ve eleştirel bir kısa film. Bu almış, bu yemiş, bu hani bana hani bana demiş...
Grup Yorum Madenciden ( Güneşi Beklerken) 07:45
Grup Yorum Madenciden ( Güneşi Beklerken) 162 izlenme - 3 yıl önce #soma da hayatını kaybeden tüm İşçi Ve Emekçilere #işkazasıdeğilcinayet #taşeronunpatronukatilakp
Polisin Orantısız Zeka ile İmtihanı - Edirne 05:05
Polisin Orantısız Zeka ile İmtihanı - Edirne 94 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Erdoğan'ın 19 Mart tarihinde Edirne'de yapacağı miting öncesi polis her zaman olduğu gibi muhalif avına çıktı. Polisin hedefinde bir gün önce Çanakkale'de olduğu gibi yine TKP vardı. Parti binasından sallandırılan "Katil Tayyip, Edirne'den defol" yazılı pankartı sökmeye uğraşan fakat başarılı olamayan polisler zor anlar yaşadı. O anlar kameralara işte böyle yansıdı..
Levent Kırca'dan Oy Bölme Mesajı 00:52
Levent Kırca'dan Oy Bölme Mesajı 131 izlenme - 3 yıl önce Kendisini Arnold Schwarzenegger (evet googledan copy/paste) sanan bir tiyatrocumuz bilirsiniz Levent Kırca'yı. Oyları bölmüyoruz ortak amacımız yok demiş. Biz Cumhuriyet ve Atatürk'ten bahsediyoruz demiş. Başkaları başka şeyden bahsediyor demiş. Zam değil zamcık demiş. Çok vodka tüketmekten oluyo bağzı şeyler sanırım. Tutmayın küçük enişteyi diyeceksiniz videonun sonunda.
Birol 00:49
Birol 382 izlenme - 8 yıl önce kardeslerım
Flash TV'den Yardım Alan TKP 02:23
Flash TV'den Yardım Alan TKP 85 izlenme - 3 yıl önce Tkp'nin propaganda filmlerinde flash tv'den hallice, stv içinse 1 kamyon ekmek yemesi gereken acayip çalışma. şu şu insanlardan oy istemiyoruz diyor kısaca. tabi toplamda 600 oy alınca, sen gelme demek filan kolay oluyor.