Hoşgeldiniz!

tmmob

2007-2011 Tmmob Gıdamo Hacettepe Üniversitesi Öğrenci Temsilciliği Etkinlikleri 13:26
2007-2011 Tmmob Gıdamo Hacettepe Üniversitesi Öğrenci Temsilciliği Etkinlikleri 244 izlenme - 7 yıl önce hd kalite farkıyla izleyebilsiniz. filmi yapan hazırlayan ve yardım eden tüm arkadaşlarımıza teşekkürü bir borç bilir. yeni gelen ve gelecek arkadaşların bu çıtayı daha yükseklere çıkaracaklarından dolayı alnımız ak sırtımız pek bir şekilde sizlerle bundan sonra yağacağımız daha nice etkinliklerde görüşmek dileği ile hoşçakalın. esen kalın. herkese iyi seyirler!!! "tmmobgidamuhhuogrencitemsil"
2007-2011 Tmmob Gıdamo Hacettepe Üniversitesi Öğrenci Temsilciliği Etkinlikleri 13:26
2007-2011 Tmmob Gıdamo Hacettepe Üniversitesi Öğrenci Temsilciliği Etkinlikleri 92 izlenme - 7 yıl önce herkese iyi seyirler...
Gözaltına Alınırken İsmini Ve Görevini Haykırmak 00:28
Gözaltına Alınırken İsmini Ve Görevini Haykırmak 86 izlenme - 3 yıl önce Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sanat Tarihi Bölümü öğretim üyesi, Yardımcı Doçent Doktor Osman Erden bu akşam İstiklal Caddesi'nde yaka paça gözaltına alındı. Yrd. Doç. Dr. Erden'in özellikle ağız kısmının kan içinde olduğu dikkat çekti. Gezi Parkı protestoları kapsamında gözaltına alınan kişilere uygulanan kötü muameleyi, tutuklamaları ve TMMOB'un yetkilerini tırpanlayan yasayı protesto etmek için Taksim Dayanışması'nın çağrısıyla toplanmak isteyen gruplara çevik kuvvet polislerinin müdahaleleri sürerken gözaltılar da başladı. Gözatına alınanlar arasında Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sanat Tarihi Bölümü öğretim üyesi, Yrd. Doç. Dr. Osman Erden de bulunuyor. Akşam saatlerinde İstiklal Caddesi'nde yaka paça gözaltına alınan Erden'in özellikle ağız kısmının kan içinde olduğu dikkat çekti. Erden, Sanat Eleştirmenleri Derneği (AICA)'nın Türkiye Başkanlığı görevini de yürütüyor.
Cumhurbaşkanı Gül, TMMOB Heyetini Kabul Etti 00:19
Cumhurbaşkanı Gül, TMMOB Heyetini Kabul Etti 6 izlenme - 5 yıl önce Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Soğancı ve beraberindeki heyeti Tarabya Köşkü’nde kabul etti.
Cumhurbaşkanı Gül, TMMOB Heyetini Kabul Etti 00:19
Cumhurbaşkanı Gül, TMMOB Heyetini Kabul Etti 4 izlenme - 5 yıl önce Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Soğancı ve beraberindeki heyeti Tarabya Köşkü’nde kabul etti.