Hoşgeldiniz!

tmnt

Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden (2016) Türkçe Dublajlı 2. Fragman 02:19
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden (2016) Türkçe Dublajlı 2. Fragman 200.743 izlenme - 2 yıl önce TMNT 2 filmi ikinci fragmanı sizlerle! Bu filmde de Megan Fox, April O'Neill karakterine hayat verecek.
Bağlama ile 90'lar Çizgi Film Müzikleri 05:10
Bağlama ile 90'lar Çizgi Film Müzikleri 1.267 izlenme - 1 yıl önce Merhaba. Yine nostalji zamanı. Amatör olarak bağlama çalıyorum. Çocukluğumuzun efsane çizgi filmlerinin bazılarının müziklerini bağlama ile çalmaya çalıştım. Umarım eğlenirsiniz. İyi seyirler.
tmnt opening-2003- açılış 01:00
tmnt opening-2003- açılış 3.820 izlenme - 7 yıl önce tmnt 2003 serisinin introsu Şarkı sözleri (Lyrics): Turtles count it off: 1! 2! 3! 4! Turtles! Mutant chain reaction (Turtles!) Livin' underground (Turtles!) Ninjutsu action (Turtles!) It's a shell of a town! Turtles count it off: (1!) Live by the code of the martial arts (2!) Never fight unless someone else starts (3!) Always stick together no matter what (4!) If all else fails then it's time to kick butt! I love bein.... I love bein.... I love bein' a Turtle! Teenage Mutant Ninja Turtles! Turtles count it off: 1! 2! 3! 4! Turtles! There's no one better (Turtles!) Shredder: Watch out for Shredder! (Turtles!) They're like no others (Turtles!) Those teenage brothers! 1! 2! 3! 4! 1! 2! 3! 4! Teenage Mutant Ninja Turtles! (Turtles! Turtles!)
tmnt 01:14
tmnt 1.584 izlenme - 7 yıl önce başıbozukluk ve bir dizi garip olay new york city sokaklarını güvensiz bir yer haline getirmiştir. şehrin ninja kaplumbağalar'ın varlığına her zamankinden çok daha fazla ihtiyacı vardır ama kaplumbağalar'ın durumu da şehrin düzeninden farksızdır. raphael donatello ve michelangelo kayıptır ve haklarında hiç bir haber de yoktur. arkadaşlarını bularak şehrin düzenini sağlamak ve geçmişteki birlikteliklerini yeniden yaratabilmek artık sadece leonardo ve efendi splinter'ın elindedir. uzun bir ar
Splinter Usta'nın Hikayesi 01:52
Splinter Usta'nın Hikayesi 1.506 izlenme - 3 yıl önce Uzakdoğu dövüş sanatları ustası ,mutasyonla fareye dönüşen ve shredder'ın azılı düşmanı büyük Splinter ustayı unutmadık..
Ninja Kaplumbagalar (TMNT) Video Game [Turkce Oynanis] Ilk Bolum [Leanardo] 10:39
Ninja Kaplumbagalar (TMNT) Video Game [Turkce Oynanis] Ilk Bolum [Leanardo] 1.031 izlenme - 3 yıl önce Facebook Sayfamiz:https://www.facebook.com/progamesturk... Resmi Sitemiz:http://oyunmadeni.wix.com/youtube Diger Kanalimiz:https://www.youtube.com/channel/UCZ0T... (TMNT) Video Game [Turkce Oynanis] Ilk Bolum [Leanardo] (TMNT) Video Game [Turkce Oynanis] (TMNT) Video Game [Turkce Oynanis] Ilk Bolum Ilk Bolum (TMNT) Video Game Ninja Kaplumbagalar (TMNT) Video Game [Turkce Oynanis] Ilk Bolum [Leanardo] English;The Teenage Mutant Ninja Turtles video games have been produced since 1989, largely by Japanese video game manufacturer Konami. The older TMNT games are mostly based on the 1987 TV series, with elements borrowed from the movies, the Teenage Mutant Ninja Turtles Adventures, action figures and even the Mirage comics and RPG books; the newer TMNT games are based on the 2003 TV series, the 2007 film, the 2012 TV series and 2014 film Turkish:Teenage Mutant Ninja Turtles video oyunları büyük ölçüde Japon video oyun üreticisi Konami tarafından , 1989 yılından bu yana üretilmektedir . Eski TMNT oyunlar çoğunlukla film , Teenage Mutant Ninja Turtles Adventures , aksiyon figürleri ve hatta Mirage çizgi roman ve RPG kitaplardan ödünç elemanları ile , 1987 TV dizisi dayanmaktadır; yeni TMNT oyunlar 2003 TV dizisi dayanmaktadır , 2007 filmi , 2012 TV dizisi ve 2014 filmi
Teenage Mutant Ninja Turtles: Tournament Fighters - Atari Oyunu 07:34
Teenage Mutant Ninja Turtles: Tournament Fighters - Atari Oyunu 594 izlenme - 3 yıl önce Teenage Mutant Ninja Turtles Konami tarafından 3 farklı oyun konsolunda yayınlanmıştır. Oyunda Donatello, Leonardo, Raphael, Michelangelo, April O’Neil, Casey Jones’in yanı sıra çizgi roman serilerinden Ray Filet, Sisfos, Mudha Betle ile de oynama imkanı sağlıyordu. Oyunda her müzik karakterin kendi kişiliği için uyarlanmış ve Miki Higashino tarafından bestelenmiştir.
Ninja Kaplumbağalar Müzikleri 04:12
Ninja Kaplumbağalar Müzikleri 595 izlenme - 3 yıl önce Slam Dunk ve Dragon Ball'la birlikte küçüklüğümde en sevdiğim çizgidizi olan Ninja Kaplumbağaların en beğendiğim taraflarından biri de benim için müzikleriydi,fakat ne youtube ne de google dolayısıyla 87 seriisinin müziklerine ulaşamadım bunun için müzikleri besteleyen Dennis Channen Brown & Chuck Lorre hatta TMNT ye bile mail attım ama copyright meselesi yüzünden olmadı.Ben de ordan burdan videolardan aralardan çala çırpa kendimce bi derleme yaptım ara müzikler de dahil olmak üzere.Sizle de paylaşayım dedim belki başka özleyenler de vardır.Bugüne kadar hep Opening Theme le idare ettik.
Artists Vs Tmnt. Epic Rap Battles Of History Season 3 Finale. 02:14
Artists Vs Tmnt. Epic Rap Battles Of History Season 3 Finale. 532 izlenme - 4 yıl önce Artists Vs Tmnt. Epic Rap Battles Of History Season 3 Finale.
TMNT: Out of the Shadows Oynuyorum 20:29
TMNT: Out of the Shadows Oynuyorum 58 izlenme - 4 yıl önce
Metal Davulcusunun Teenage Mutant Ninja Turtles Cover'ı 00:57
Metal Davulcusunun Teenage Mutant Ninja Turtles Cover'ı 16 izlenme - 3 yıl önce Joey Muha isimli metal davulcusunun Teenage Mutant Ninja Turtles çizgi filmi jenerik müziğinin cover'ı.