Hoşgeldiniz!

tobb

Fatih Portakal'dan Selahattin Demirtaş'a: En Büyük Irkçı Sizsiniz 02:25
Fatih Portakal'dan Selahattin Demirtaş'a: En Büyük Irkçı Sizsiniz 5.111 izlenme - 2 yıl önce 'Teröre hayır, kardeşliğe evet' mitingi öncesi yapılan 'Bayrağını al da gel' çağrısına tepki gösteren Selahattin Demirtaş'a, Fatih Portakal'dan sert bir cevap geldi. Fatih Portakal şöyle konuştu: "Selahattin Demirtaş, bayrakla yürüyüşü ırkçılığını tetikleyen bir anlayış olarak dile getiriyor. Selahattin bey, sizler o mitinglerinizi yaparken, o kalabalığın içerisinde Türk bayrağını sallayan insanlar vardı. Siz siyasetçiler, yeri geldiğinde bu bayrağın kanında her insanımızın kanı olduğunu söylüyorsunuz. Irkçılıkla alakası yok, o bayrak bizim canımız, o bayrak bizim herşeyimiz. Bizim devlet olduğumuzu gösteren yegane kutsallardan bir tanesi. Siz onu eğer ırkçılık olarak dile getiriyorsanız, en büyük ırkçı sizsiniz! O bayrağa kimse laf etmesin, çünkü o bayrakta ecdadın kanı var arkadaş"
Hatay _tobb 23 Nisan Zeybek Oyunu 04:53
Hatay _tobb 23 Nisan Zeybek Oyunu 5.321 izlenme - 6 yıl önce hatay- tobb i.o 3/f sınıfının 23 nisan gösterisi
Erdoğan: ''Bana Diktatör Diyen Karşımda'' 01:18
Erdoğan: ''Bana Diktatör Diyen Karşımda'' 3.900 izlenme - 3 yıl önce Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin (TOBB) 70. Mali Genel Kurulu başladı. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun da katıldığı Genelk Kurul'da açılış konuşmasını TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu yaptı. Hisarcıklıoğlu'nun ardından da Başbakan Erdoğan söz aldı.
Tobb Osmaniye Fen Lisesi - Gündüz Gece - Pentagram 02:54
Tobb Osmaniye Fen Lisesi - Gündüz Gece - Pentagram 2.285 izlenme - 3 yıl önce TOBB Osmaniye Fen Lisesi sonucun ne olduğuyla ilgilenmiyor, bu atmosferi yaşamak onlara yetmiş!
T.O.B.B İlköğretim O.  1/ F nin muhteşem Okuma Bay 06:35
T.O.B.B İlköğretim O. 1/ F nin muhteşem Okuma Bay 2.697 izlenme - 8 yıl önce 1/ F nin coşkulu okuma bayramı. Bayrak ve babam şiirini o kadar coşkulu söylediler ki! Danslar ise süper
Kılıçdaroğlu'ndan TOBB'a: Tüsiad Kadar Olamadınız... Böyle Başkanlığı Kan Dökmeden... 01:37
Kılıçdaroğlu'ndan TOBB'a: Tüsiad Kadar Olamadınız... Böyle Başkanlığı Kan Dökmeden... 190 izlenme - 1 yıl önce Kılıçdaroğlu: Böyle Başkanlığı Kan Dökmeden...TOBB'a Tüsiad Kadar Olamadınız... Kemal Kılıçdaroğlu, TOBB 72. Genel Kurulu Konuşması 11 Mayıs 2016
Kemal Kılıçdaroğlu - Başbakan Neden Beni Dinlemiyor Cesaret Edemiyor 02:20
Kemal Kılıçdaroğlu - Başbakan Neden Beni Dinlemiyor Cesaret Edemiyor 439 izlenme - 2 yıl önce TOBB 70'inci Mali Genel Kurulu'nda konuşan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, konuşmasının ardından hemen ayrılan Başbakan Erdoğan'ı eleştirdi, "Konuştu ve ayrıldı. Neden beni dinlemiyor? Cesaret edemiyor" dedi.
Bisim Kop Kop 8-£ =) 02:21
Bisim Kop Kop 8-£ =) 805 izlenme - 9 yıl önce 8-£ sınıfı anısına =/
Hisarcıklıoğlu'ndan Kılıçdaroğlu'na: Gelir Boyunun Ölçüsünü Alır 03:03
Hisarcıklıoğlu'ndan Kılıçdaroğlu'na: Gelir Boyunun Ölçüsünü Alır 158 izlenme - 1 yıl önce Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, TOBB'un 72. Genel Kurulu'nda 2015 yılına ilişkin bütçe harcamaları ve kesin hesabının ibrasının ardından yaptığı konuşmada, genel kurulun başarıyla tamamlandığını söyledi. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun iki eleştirisinin şahsına yönelik olduğunu ve cevap vermek istediğini belirten Hisarcıklıoğlu, Kılıçdaroğlu'nun, bakanlara teşekkür etmesini eleştirdiğini anımsattı. "ODALAR BİRLİĞİNDE DE BOYUNUN ÖLÇÜSÜNÜ ALIR" Hisarcıklıoğlu, "Kendisi ile beni karıştırıyor herhalde. Ben anamuhalefet partisi lideri değilim. Ben TOBB Başkanıyım. Bana muhalefet etmek istiyorsa, seneye gelir, Türkiye'de beceremedi, burada Odalar Birliğinde de boyunun ölçüsünü alır. Bizde hizmet verene teşekkür edilir, ahde vefa vardır. Biz ahilik geleneğinden geliyoruz. Biz emeğin, alın terinin, akıl terinin ne olduğunu çok iyi bilenlerdeniz" diye konuştu. Kılıçdaroğlu'nun "TOBB Başkanı laikliğe niye sahip çıkmadı" şeklindeki eleştirisine de yanıt veren Hisarcıklıoğlu, şöyle devam etti: "Kendisinin 2015 yılında televizyon kanalında açıklamaları var, 'Anayasanın ilk 3 maddesi değişebilir' diye kendisinin bizzat ağzından çıkmış söz. İlk üç maddenin içinde ne var? Demokratik, laik, sosyal hukuk devleti var. Kendisi bir sene de epey bir ilerleme kaydetmiş ama TOBB Başkanı olarak her genel kurulda yeni anayasanın değişmez 4 tane hedefini söylüyorum, 'demokratik, laik, sosyal bir hukuk devletinden vazgeçmeyiz' diyorum. Herhalde bunların farkında değil, başkalarını dinlerken bize böyle bir cevap verdi. Bundan dolayı da kayıtlara geçsin diye sizlere bu açıklamayı yapıyorum."
TOBB ETÜ Tanıtım Filmi 05:41
TOBB ETÜ Tanıtım Filmi 184 izlenme - 2 yıl önce Sitede bir çok özel üniversitenin tanıtım filmini gördükten sonra TOBB Etü'nün ne eksiği var diyerek tanıtım filmini yükledim. yorum sizin ...
8-£ Anısına 03:26
8-£ Anısına 590 izlenme - 9 yıl önce ßu vıdeo efnan tarafından yapılmıştır =d
Tobb Etü Call Me Maybe 04:40
Tobb Etü Call Me Maybe 335 izlenme - 5 yıl önce Tobb Etü Call Me Maybe
Ergün Atalay'ın Başbakan Davutoğlu Karşısında Yaptığı Konuşma 06:02
Ergün Atalay'ın Başbakan Davutoğlu Karşısında Yaptığı Konuşma 158 izlenme - 2 yıl önce TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün Atalay'ın 13 Ekim 2014'te TOBB'un ev sahipliğinde düzenlenen istişare toplantısında yapmış olduğu konuşma gündemde pek yer edinmese de ayakta alkışlanmayı hakediyor.
TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, TOBB 73. Olağan Genel Kurulu'nda Konuştu 08:50
TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, TOBB 73. Olağan Genel Kurulu'nda Konuştu 12 izlenme - 2 ay önce TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, TOBB 73. Olağan Genel Kurulu'nda konuştu ANKARA - TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin 73. Olağan Genel Kurulu'nda konuştu.
Tobb 03:09
Tobb 265 izlenme - 7 yıl önce www.mekeboyu.net
hitler tobb etü'de okursayoutube 03:49
hitler tobb etü'de okursayoutube 210 izlenme - 6 yıl önce benden tobb etü lülere gelsin d
Tobb Emekli Sandığı 00:18
Tobb Emekli Sandığı 253 izlenme - 7 yıl önce tobb emekli sandığı
hitler tobb etü'de okursa... 03:49
hitler tobb etü'de okursa... 171 izlenme - 6 yıl önce
Tabu Party 03:34
Tabu Party 251 izlenme - 10 yıl önce
Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Kalkınma Ajansları Çalıştayının Açılış Konuşmasını Yaptı 01:28
Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Kalkınma Ajansları Çalıştayının Açılış Konuşmasını Yaptı 79 izlenme - 3 yıl önce Açılış konuşmasını Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz’ın yaptığı, Kalkınma Ajansları Çalıştayı 81 ilin oda ve borsa başkanlarının katılımı ile TOBB'un ev sahipliğinde gerçekleştirildi.
6-A Anisi 07:16
6-A Anisi 55 izlenme - 9 yıl önce 6-a anisi
Davutoğlu: TOBB İstişare Toplantısına Katıldı 04:23
Davutoğlu: TOBB İstişare Toplantısına Katıldı 19 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Ahmet Davutoğlu, TOBB İstişare Toplantısı'na katıldı.Başbakan Davutoğlu: "Yıkanlara, tahrip edenlere karşı inşayı ve ihyayı öne çıkarıyoruz. Kriz çıkaranlara karşı yepyeni bir vizyonun temsilini üstleniyoruz. Çözüm sürecini sabote etmek isteyenlere karşı da çözüm sürecini ayakta tutmaya, çözüm sürecini milli birlik ve kardeşlik projesinin temel ayağı olarak korumaya kararlıyız." dedi
Tobb Başkanı Hisarcıklıoğlu, 365 Oda Ve Borsa Başkanı İle İstişare Toplantısı Gerçekleştirdi 52:56
Tobb Başkanı Hisarcıklıoğlu, 365 Oda Ve Borsa Başkanı İle İstişare Toplantısı Gerçekleştirdi 23 izlenme - 3 yıl önce “Türkiye’deki Uyum ve Koordinasyon ile Güven ve İstikrar, Bundan Sonra da Aynı Kararlılıkla Devam Ettirilmeli” dedi.
Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz Abd Ticaret Odası İstanbul Ofisinin Açılışına Katıldı 02:11
Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz Abd Ticaret Odası İstanbul Ofisinin Açılışına Katıldı 23 izlenme - 3 yıl önce Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, TOBB işbirliği ile İstanbul'da açılan ABD Ticaret Odası Ofisinin imza törenine katıldı. ABD Ticaret Odası dünyada ikinci ofisini İstanbul'da açtı.
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu: Ana muhalefet Boşluğunu Doldurma Görevi TOBB'un Değil 07:58
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu: Ana muhalefet Boşluğunu Doldurma Görevi TOBB'un Değil 6 izlenme - 1 yıl önce TOBB Hisarcıklıoğlu, "Kılıçdaroğlu bize muhalefet görevi yüklemek istiyor. Doğru, Türkiye'de anamuhalefet boşluğu var mı, var ama anamuhalefet boşluğunu doldurma görevi TOBB'un değil" dedi.
Davutoğlu: TOBB İstişare Toplantısına Katıldı 04:58
Davutoğlu: TOBB İstişare Toplantısına Katıldı 10 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Ahmet Davutoğlu, TOBB İstişare Toplantısı'na katıldı.Başbakan Davutoğlu: "Yıkanlara, tahrip edenlere karşı inşayı ve ihyayı öne çıkarıyoruz. Kriz çıkaranlara karşı yepyeni bir vizyonun temsilini üstleniyoruz. Çözüm sürecini sabote etmek isteyenlere karşı da çözüm sürecini ayakta tutmaya, çözüm sürecini milli birlik ve kardeşlik projesinin temel ayağı olarak korumaya kararlıyız."
Davutoğlu: TOBB İstişare Toplantısına Katıldı 02:35
Davutoğlu: TOBB İstişare Toplantısına Katıldı 9 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Ahmet Davutoğlu, TOBB İstişare Toplantısı'na katıldı.Başbakan Davutoğlu: "Yıkanlara, tahrip edenlere karşı inşayı ve ihyayı öne çıkarıyoruz. Kriz çıkaranlara karşı yepyeni bir vizyonun temsilini üstleniyoruz. Çözüm sürecini sabote etmek isteyenlere karşı da çözüm sürecini ayakta tutmaya, çözüm sürecini milli birlik ve kardeşlik projesinin temel ayağı olarak korumaya kararlıyız." dedi
TOBB Bilişim Komisyonuna Bilgi Verdi 00:50
TOBB Bilişim Komisyonuna Bilgi Verdi 11 izlenme - 5 yıl önce Tobb bilişim komisyonuna bilgi verdi
Cumhurbaşkanı Gül TOBB Resepsiyonuna Katıldı 01:54
Cumhurbaşkanı Gül TOBB Resepsiyonuna Katıldı 18 izlenme - 8 yıl önce .
Davutoğlu: TOBB İstişare Toplantısına Katıldı 03:46
Davutoğlu: TOBB İstişare Toplantısına Katıldı 5 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Ahmet Davutoğlu, TOBB İstişare Toplantısı'na katıldı.Başbakan Davutoğlu: "Yıkanlara, tahrip edenlere karşı inşayı ve ihyayı öne çıkarıyoruz. Kriz çıkaranlara karşı yepyeni bir vizyonun temsilini üstleniyoruz. Çözüm sürecini sabote etmek isteyenlere karşı da çözüm sürecini ayakta tutmaya, çözüm sürecini milli birlik ve kardeşlik projesinin temel ayağı olarak korumaya kararlıyız." -