Hoşgeldiniz!

toçev

Burak Yılmaz - Can Bedenden Çıkmayınca (TOÇEV Konseri) 02:54
Burak Yılmaz - Can Bedenden Çıkmayınca (TOÇEV Konseri) 8.264 izlenme - 2 yıl önce TOÇEV'in çocuklara yardım gecesinde sahneye çıkan Burak Yılmaz, Metin Özülkü ile Barış Manço'nun Can Bedenden Çıkmayınca şarkısını söyledi. Can Bedenden Çıkmayınca Şarkı Sözleri (Lyrics)________: Kara haber tez duyulur unutsun beni demişsin Bende kalan resimleri mektupları istemişsin Üzülme sevdiceğim bir daha çıkmam karşına Sana son kez yazıyorum hatıralar yeter bana Unutma ki dünya fani veren Allah alır canı Ben nasıl unuturum seni can bedenden çıkmayınca [2x] Kurumuş bir çiçek buldum mektupların arasında Bir tek onu saklıyorum onu da çok görme bana Aşkların en güzelini yaşamıştık yıllarca Bütün hüzünlü şarkılar hatırlatır seni bana Unutma ki dünya fani veren Allah alır canı Ben nasıl unuturum seni can bedenden çıkmayınca [2x] Kırıldı kanadım kolum ne yerim var ne yurdum Gurbet ele düştü yolum yuvasız kuşlar misali Selvi boylum senin için katlanırım bu yazgıya Böyle yazmışsa yaradan kara toprak yeter bana Unutma ki dünya fani veren Allah alır canı Ben nasıl unuturum seni can bedenden çıkmayınca [2x
Ayşegül Aldinç & Bülent Korkmaz - Kara Sevda (Toçev Konseri) 02:10
Ayşegül Aldinç & Bülent Korkmaz - Kara Sevda (Toçev Konseri) 3.481 izlenme - 2 yıl önce Sanat ve spor dünyasının önemli isimleri, çocukların eğitimi için aynı sahnede buluştu. TOÇEV yararına düzenlenen gecede sporcular, sanatçılarla düet yaptı. Şarkı Sözleri: Nasıl anlatsam bilemiyorum içim içime sığmıyor O deli dolu neşe dolu kişi ben değilim sanki Dışarısı buz gibi lapa lapa kar var benim içim yanıyor Eksi kırk derece soğuk suda bile yüzerim inanki Kara sevda kara sevda dedikleri daha ne olabilirki? Kara sevda kara sevda seni benden kim ayırabilirki? )nakarat Çocukça bir aşk gelip de geçme sakın gülme halime Nasıl olduğunu anlayamadım ama seviyorum seni delicesine Nasıl anlatsam bilemiyorum gözlerim kararıyor Tepe taklak oldu dünya tersine sanki Bütün aşıklar el ele kol kola cıvıl cıvıl geziyor Bense nuhun gemisinde tek başıma gibi inan ki
Emre Belözoğlu'ndan Dido Şarkısı Performansı 01:19
Emre Belözoğlu'ndan Dido Şarkısı Performansı 2.657 izlenme - 2 yıl önce Ünlü futbolcu, TOÇEV projesinin müzik direktörü Metin Özülkü ile yaptığı ses provaları sırasında seslendirdiği türkülerle dikkat çekti. Özellikle Kazım Koyuncu'nun Dido türküsünü büyük bir başarıyla yorumlayan futbolcu, bir türkü sever olduğunu açıkladı.
Emre Belözoğlu'nun 01:19
Emre Belözoğlu'nun "Dido" Performansı 592 izlenme - 2 yıl önce Medipol Başakşehir'in tecrübeli oyuncusu Emre Belözoğlu, TOÇEV’in konseri için yapılan provada 'Dido' isimli Karadeniz türküsünü seslendirdi. TOÇEV’in (Tüvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı); çocukların eğitim ve sosyal hayatının gelişimi için sanat ve spor dünyasının ünlü isimlerini aynı sahnede buluşturacağı “Yıldızların Şarkıları Çocukların Yarınları” projesinde milli futbolcu Emre Belözoğlu da yer alacak. Belözoğlu, 9 Şubat gecesi Tim Maslak Show Center’daki konserde Kubat’la aynı sahneyi paylaşıp birlikte türkü okuyacak. Ünlü futbolcu, projenin müzik direktörü Metin Özülkü ile yaptığı ses provaları sırasında seslendirdiği türkülerle dikkat çekti. Özellikle Kazım Koyuncu’nun Dido türküsünü büyük bir başarıyla yorumlayan futbolcu, bir türkü sever olduğunu açıkladı. Küçükken annesinin Anadolu türkülerini özellikle de Karadeniz türkülerini severek dinlediğini, kendisine de hep dinlettiğini belirtti. Türkülerin yanı sıra Anadolu rock’a da ilgi duyduğunu söyleyen Belözoğlu, “Müzik, hayatımda hep oldu. Evde, arkadaş ortamında hep şarkı türkü söyleriz. Bu yüzden müziğe çok uzak değilim ve provalarda pek zorluk çekmedim” dedi. MEHMET TOPAL VESİLE OLDU Bir baba olarak TOÇEV’in çocuklar yararına düzenlediği projede yer almaktan mutluluk duyduğunu söyleyen Emre Bözoğlu, “Proje dahil olmama Mehmet Topal vesile oldu. O benim kardeşim gibidir. Çocuklarla ilgili böyle bir projeden söz edince yer almak istedim. Çünkü benim de iki evladım var. Konu çocuklar olduğunda maddi ya da manevi elimden ne gelirse destek vermeye hazırım” diye konuştu. 9 Şubat tarihinde Tim Maslak Show Center’da gerçekleştirilecek etkinlikten elde edilecek gelir TOÇEV’in çalışmalarını sürdürdüğü Öğrenim Merkezi’nin yapımına katkı sağlayacak.
Lale Orta'dan şık performans 02:07
Lale Orta'dan şık performans 570 izlenme - 2 yıl önce Toçev'in "Yıldızların şarkıları çocukların yarınları" konserinde sahneye çıkan Lale Orta izleyenleri kendinden geçirdi.
Bekir İrtegün'den Gesi Bağları! 01:36
Bekir İrtegün'den Gesi Bağları! 572 izlenme - 2 yıl önce TOÇEV, çocukların eğitim ve sosyal hayatının gelişimi için 9 Şubat Salı akşamı sanat ve spor dünyasının ünlü isimlerini aynı sahnede buluşturacak. Projede yer alan isimlerden biri de Bekir İrtegün.
Fikret Orman: 'Sosyal sorumluluklarda duyarlı olmaya çalışıyoruz' 06:36
Fikret Orman: 'Sosyal sorumluluklarda duyarlı olmaya çalışıyoruz' 554 izlenme - 2 yıl önce Beşiktaş ve TOÇEV'in, çocukların hayallerini gerçekleştirmek için yaptıkları işbirliğinin tanıtım toplantısı, Başkan Fikret Orman ve TOÇEV Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Uygun'un katılımıyla düzenlendi.
Volkan Babacan ile Funda Arar büyüledi 01:03
Volkan Babacan ile Funda Arar büyüledi 446 izlenme - 2 yıl önce Toçev'in "Yıldızların şarkıları çocukların yarınları" konserinde sahneye çıkan Volkan Babacan izleyenleri kendinden geçirdi.
Serkan Balcı ''Yalan Dünya'' dedi 01:49
Serkan Balcı ''Yalan Dünya'' dedi 440 izlenme - 2 yıl önce ''Yıldızların Şarkıları Çocukların Yarınları'' projesi TİM maslak Show Center'de gerçekleştirildi. Sahne alan Serkan Balcı, Zara ile birlikte "Yalan dünya" şarkısını seslendirdi...
Yeni moda MFÖ değil RBM! 01:03
Yeni moda MFÖ değil RBM! 415 izlenme - 2 yıl önce Toçev'in "Yıldızların şarkıları çocukların yarınları" konserinde sahneye çıkan Rıza Çalımbay ve Metin Tekin izleyenleri kendinden geçirdi.
Bekir Bağlaması İle Büyüledi 02:21
Bekir Bağlaması İle Büyüledi 395 izlenme - 2 yıl önce Toçev'in "Yıldızların şarkıları çocukların yarınları" konserinde sahneye çıkan Bekir İrtegün izleyenleri kendinden geçirdi.
Abdullah Avcı'dan sakin performans 01:26
Abdullah Avcı'dan sakin performans 367 izlenme - 2 yıl önce Toçev'in "Yıldızların şarkıları çocukların yarınları" konserinde sahneye çıkan Abdullah Avcı izleyenleri kendinden geçirdi.
Saygıner'den Kayahan performansı 01:32
Saygıner'den Kayahan performansı 358 izlenme - 2 yıl önce Toçev'in "Yıldızların şarkıları çocukların yarınları" konserinde sahneye çıkan Semih Saygıner izleyenleri kendinden geçirdi.
Volkan Babacan & Funda Arar - Arap Saçı (TOÇEV Konseri) 01:17
Volkan Babacan & Funda Arar - Arap Saçı (TOÇEV Konseri) 354 izlenme - 2 yıl önce Volkan Babacan & Funda Arar - Arap Saçı TOÇEV Konseri TOÇEV'in çocuklara yardım gecesi Funda Arar - Arap Saçı Şarkı Sözleri (Lyrics)________: Bir derdim var dinleyin Ey gökteki yıldızlar Beni benden çalarak Kaybolup gitti yıllar Aşk aşk aşk yuzunden Istıraba kul oldum Ömrüm böyle tükendi Ne kadar zalim yıllar Gönlüm söz dinlemiyor Sevdiğimi ver diyor Kim görse şu halimi Bir daha sevme diyor Of aşk yüzünden Arap saçına döndüm Çöz beni arap saçı Çivi çiviyi söker Budur bunun ilacı Budur bunun ilacı Sen gittin saçlarıma Erimez karlar yağdı Mevsimlerin tadı yok Baharım sende kaldı Ansızın gidiverdin Haber bile vermedin Hem kendin harap oldun Hem beni benden ettin Gönlüm söz dinlemiyor Sevdiğimi ver diyor Kim görse şu halimi Bir daha sevme diyor Of aşk yüzünden Arap saçına döndüm Çöz beni arap saçı Çivi çiviyi söker Budur bunun ilacı Budur bunun ilacı
Töre bu kez sahnenin tozunu attı 01:04
Töre bu kez sahnenin tozunu attı 335 izlenme - 2 yıl önce Toçev'in "Yıldızların şarkıları çocukların yarınları" konserinde sahneye çıkan Gökhan Töre izleyenleri kendinden geçirdi.
Tanju Çolak golleri gibi söyledi 01:40
Tanju Çolak golleri gibi söyledi 333 izlenme - 2 yıl önce Toçev'in "Yıldızların şarkıları çocukların yarınları" konserinde sahneye çıkan Tanju Çolak izleyenleri kendinden geçirdi.
Emre ve Kubat'tan süper düet 01:31
Emre ve Kubat'tan süper düet 305 izlenme - 2 yıl önce Toçev'in "Yıldızların şarkıları çocukların yarınları" konserinde sahneye çıkan Emre Belözoğlu izleyenleri kendinden geçirdi.
Paylaşmayı Seven Parmak Kaldırsın - Toçev 01:18
Paylaşmayı Seven Parmak Kaldırsın - Toçev 967 izlenme - 9 yıl önce
Bülent Korkmaz'dan dans şov 02:09
Bülent Korkmaz'dan dans şov 276 izlenme - 2 yıl önce Toçev'in "Yıldızların şarkıları çocukların yarınları" konserinde sahneye çıkan Bülent Kormaz izleyenleri kendinden geçirdi.
Gökhan Töre & Nilüfer - Böyle Ayrılık Olmaz (Toçev Konseri) 01:51
Gökhan Töre & Nilüfer - Böyle Ayrılık Olmaz (Toçev Konseri) 272 izlenme - 2 yıl önce Gökhan Töre - Nilüfer Düeti - Böyle Ayrılık Olmaz TOÇEV Konseri TOÇEV'in çocuklara yardım gecesi Şarkı Sözleri: Kim derdi ki seninle birgün ayrılacağız Geçip giden yılların ardından bakacağız Kim derdi ki birtanem gün gelip bıkacağız Ben ve yenik yüreğim yalnız mı kalacağız Böyle ayrılık olmaz böyle yalnız kalınmaz Böyle ayrılık olmaz böyle yalnız kalınmaz Hani verdiğin sözler hani ellerin nerde Hani huzur bulduğum deniz gözlerin nerde Hani sen hep benimdin şimdi nerdesin nerde Hani verdiğin sözler hani ellerin nerde Hani huzur bulduğum deniz gözlerin nerde Hani sen hep benimsin şimdi nerdesin nerde
Yıldız Futbolcudan Muhteşem Performans! 04:19
Yıldız Futbolcudan Muhteşem Performans! 325 izlenme - 2 yıl önce Tüvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı (TOÇEV) daha fazla çocuğa destek sağlayabilmek için 'Yıldızların Şarkıları Çocukların Yarınları' isimli konserinde bir çok sporcu ve sanatçı konser verdi.
Burak söyledi herkes eşlik etti! 02:53
Burak söyledi herkes eşlik etti! 249 izlenme - 2 yıl önce Toçev'in "Yıldızların şarkıları çocukların yarınları" konserinde sahneye çıkan Burak Yılmaz izleyenleri kendinden geçirdi.
Demirkol: 'Emre Belözoğlu kaset yapabilir' 06:28
Demirkol: 'Emre Belözoğlu kaset yapabilir' 245 izlenme - 2 yıl önce NTV Spor'da Spor Servisi programında konuşan Spor Gazetecisi Mehmet Demirkol, gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.
Çüneyt Tanman'dan duygusal şarkı 01:55
Çüneyt Tanman'dan duygusal şarkı 241 izlenme - 2 yıl önce Toçev'in "Yıldızların şarkıları çocukların yarınları" konserinde sahneye çıkan Cüneyt Tanmanizleyenleri kendinden geçirdi.
Burak Yılmaz - Can Bedenden Çıkmayınca (TOÇEV Konseri) 03:00
Burak Yılmaz - Can Bedenden Çıkmayınca (TOÇEV Konseri) 158 izlenme - 2 yıl önce Burak Yılmaz - Can Bedenden Çıkmayınca - TOÇEV Konseri TOÇEV'in çocuklara yardım gecesinde sahneye çıkan Burak Yılmaz, Metin Özülkü ile Barış Manço'nun Can Bedenden Çıkmayınca şarkısını söyledi.
Çakır da çocuklar için söyledi! 00:30
Çakır da çocuklar için söyledi! 133 izlenme - 2 yıl önce TOÇEV'in çocukların eğitim ve sosyal hayatının gelişimi için düzenlediği yardım gecesinde hakem Cüneyt Çakır da çocukları için şarkı söyleyenler arasındaydı.
Burak Yılmaz - Can Bedenden Çıkmayınca (TOÇEV Konseri) 02:51
Burak Yılmaz - Can Bedenden Çıkmayınca (TOÇEV Konseri) 105 izlenme - 2 yıl önce TOÇEV organizasyonunda daha sonra Mustafa Ceceli ve eski milli futbolcu Cüneyt Tanman, Selami Şahin ile Tümer Metin, hakem Cüneyt Çakır ile Feridun Düzağaç, eski milli takım teknik direktörü Abdullah Avcı ile Nükhet Duru, Emre Belözoğlu ile Kubat, Fatih Erkoç ile Tanju Çolak, Ayşegül Aldinç ile Gökhan Töre, Metin Özülkü ile Burak Yılmaz birlikte sahne aldı.
Emre Belözoğlu & Kubat - Telli Turnam (TOÇEV Konseri) 01:43
Emre Belözoğlu & Kubat - Telli Turnam (TOÇEV Konseri) 153 izlenme - 2 yıl önce Emre Belözoğlu - Kubat Düeti - Telli Turnam TOÇEV Konseri TOÇEV'in çocuklara yardım gecesi.. Telli Turnam Şarkı Sözleri (Lyrics)________: Telli turnam selam gotür Sevgilimin diyarına Üzülmesin ağlamasın Belki gelirim yarına cananıma Hasret kimseye kalmasın Sevdalılar ayrılmasın,ayrılmasın Ben yandım eller yanmasın Sevdanın aşkın uğruna can uğruna Gönüle hasret yazıldı Sevgiye mezar kazıldı İki damla yaş süzüldü Gözlerimin pınarına,pınarına Hasret kimseye kalmasın Sevdalılar ayrılmasın,ayrılmasın Ben yandım eller yanmasın Sevdanın aşkın uğruna can uğruna
Burak Yılmaz'dan Can Bedenden Çıkmayınca Performansı 01:00
Burak Yılmaz'dan Can Bedenden Çıkmayınca Performansı 137 izlenme - 2 yıl önce TOÇEV'in; çocukların eğitim ve sosyal hayatının gelişimi için sanat ve spor dünyasının ünlü isimlerini aynı sahnede buluşturacağı "Yıldızların Şarkıları Çocukların Yarınları" projesinde konser günü yaklaştıkça heyecan da artıyor. Projede yer alan Galatasaray'ın Milli Futbolcusu Burak Yılmaz da geçtiğimiz günlerde Müzik Direktörü Metin Özülkü ile ses provalarına başladı. "UNUTMA Kİ DÜNYA FANİ..." Büyük bir Barış Manço hayranı olan yıldız futbolcu, ses provalarında Barış Manço şarkıları seslendirdi. Sahalardaki başarısını şarkı söyleme konusunda da sürdüren Burak Yılmaz; "Unutma ki dünya fani..." şarkısını tercih etti.
Ünlüler TOÇEV için bir araya geldi - Yıldızların Şarkıları Çocukların Yarınları 02:48
Ünlüler TOÇEV için bir araya geldi - Yıldızların Şarkıları Çocukların Yarınları 77 izlenme - 2 yıl önce "Yıldızların Şarkıları Çocukların Yarınları" projesinde TOÇEV yararına verilen konserde; futbolcu, hakem, basketbolcu, tenisçi, bilardocu ve teknik direktörler şarkıcılarla düet yaptı.