Hoşgeldiniz!

tofaş kızları

Arabayla Gelinin Etrafında Drift Atan Damat 00:42
Arabayla Gelinin Etrafında Drift Atan Damat 2.998 izlenme - 4 yıl önce Adeta her genç kızın hayallerini süsleyen, kuşların birbirine yaptığı kurları anımsatan, gerdek öncesi dosta güven düşmana korku salan muazzam bir seramoni... Özetle; abv.
Driftle Kur Yapmak  Tofaş Kızları 00:51
Driftle Kur Yapmak Tofaş Kızları 2.021 izlenme - 5 yıl önce Driftle Kur Yapmak Tofaş Kızları
Tofaş'la Yanlama Hastalığı 00:15
Tofaş'la Yanlama Hastalığı 1.998 izlenme - 4 yıl önce Özellikle Ankara'nın Tofaşk'la yatıp Tofaşk'la kalkan yerlerinde sıkça görebileceğiniz bir manzara, arkadaşımız yerlerin ıslak olmasından da yararlanarak vermiş ayarı. aslında kaygan zeminde zapt etmek zor olabilir ama yine de idare eder.
Yanlarken Önüne Çıkan Polis Otosunu Görmemezlikten Gelmek Vol 2 01:21
Yanlarken Önüne Çıkan Polis Otosunu Görmemezlikten Gelmek Vol 2 1.105 izlenme - 4 yıl önce Çok ama çok güçlü motoru ve kulakları sağır eden teyp ,4 anfi, 8 kabin, kapı kolları dahil olmak üzere 26 bass ve bagajında tam 48 akü bulunan mükemell kuş serisinin 2012 remix şarkılar eşliğinde polise denk gelinse bile önlenemeyen yanlama sevdası.
Tofaş Şahin Hastalığı - Yanlamak (Küfür İçerir) 01:57
Tofaş Şahin Hastalığı - Yanlamak (Küfür İçerir) 729 izlenme - 4 yıl önce İlk izlediğinizde kanınız donabilir seyrettiğiniz bu olayın ne amaçla yapıldığını sorgulayabilir ve gece uykunuz kaçabilir. Ancak ortada aynen Bülent başgan durumu vardır sevinen insanların verdiği tepkiler, soğuk hava ve sivas , bu olaya Türkiye'nin heryerinde rastlayabilirsiniz fakat bu şekilde bir tepki başka memlekette olamaz...
Ankaragüçlü Serhat - Tofaşk 05:10
Ankaragüçlü Serhat - Tofaşk 315 izlenme - 4 yıl önce 'Modifiye suç değil, yaşam tarzıdır'' sloganıyla; Ankaralı Volkan'ın yönetmenliğinde Tofaşk klibi sizlerle.