Hoşgeldiniz!

togan gökbakar

Recep İvedik 5 Fragman (16 Şubat Perşembe) 03:20
Recep İvedik 5 Fragman (16 Şubat Perşembe) 148.681 izlenme - 1 yıl önce Şahan Gökbakar'ın yeni filmi Recep İvedik 5, 16 Şubat 2017 Perşembe günü tüm sinemalarda... Recep İvedik 5 filmi Şahan Gökbakar'ın canlandırdığı karakteri temel alıyor. Türkiye'nin gişe rekorları kıran yerli komedi serisinin 5. filmi olan yapımda başrolünü bir kez daha Gökbakar üstleniyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Recep İvedik 5 Boks Sahnesi 00:30
Recep İvedik 5 Boks Sahnesi 21.862 izlenme - 1 yıl önce Recep İvedik 5'in Boks Sahnesi sizlerle.. Şahan Gökbakar'ın yeni filmi Recep İvedik 5, 16 Şubat 2017 Perşembe günü tüm sinemalarda... Recep İvedik 5 filmi Şahan Gökbakar'ın canlandırdığı karakteri temel alıyor. Türkiye'nin gişe rekorları kıran yerli komedi serisinin 5. filmi olan yapımda başrolünü bir kez daha Gökbakar üstleniyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Recep İvedik 4 Fragman 03:17
Recep İvedik 4 Fragman 96.436 izlenme - 4 yıl önce Recep İvedik 4 21 Şubat'ta Sinemalarda. Şahan Gökbakar'ın televizyon için yarattığı ve ardından maceralarını sinemaya uyarlamaya devam ettiği Recep İvedik, üç filmlik serisine bir film daha ekliyor. Çekimleri Maldivler'de tamamlanan filmde, Recep İvedik'in Maldivler'deki serüvenine tanık olacağız. Survivor'a katılan Recep, burada Karayip korsanlarıyla karşılacak ve macera kaldığı yerden devam edecek. Çamaşırhane prodüksiyon şirketinin yapımcılığını üstlendiği filmin yönetmen koltuğunda bir kez daha Togan Gökbakar yer alıyor.
Kayhan - Fragman (09 Şubat 2018) 02:50
Kayhan - Fragman (09 Şubat 2018) 334 izlenme - 3 ay önce Şahan Gökbakar'ın yeni komedi filmi Kayhan'dan fragman yayınlandı. Şahan Gökbakar, Recep İvedik tiplemesinin ardından sinemaya aktaracağı Kayhan tiplemesi ile yeni bir komedi fenomeni yaratmaya hazırlanıyor. Filmin senaristliği ve yönetmeliğini Şahan Gökbakar'ın kardeşi Togan Gökbakar yapıyor. Filmde başrol Şahan Gökbakar’a İrfan Kangı eşlik ediyor. Kayhan, 9 Şubat'ta sinemalarda olacak!
Recep İvedik 5 - Fragman 03:20
Recep İvedik 5 - Fragman 649 izlenme - 1 yıl önce Recep İvedik mahalle sakinlerinden İsmet’in ailesine taziye ziyaretinde bulunduğu sırada eşinin düştüğü zor duruma üzülerek dostunun geride bıraktığı son görevini yerine getirmek üzere yola çıkar. Bu yolcuğun kısa süreceğini hayal eden Recep, genç sporculardan oluşan Milli Takımı yurt dışındaki bir spor organizasyonuna götürdüğünü fark ettiğinde artık geri dönüşü olmayan bir macera başlamıştır.
Şahan Gökbakar - Recep İvedik 4 Röportajı (16 Şubat 2014) 19:30
Şahan Gökbakar - Recep İvedik 4 Röportajı (16 Şubat 2014) 624 izlenme - 4 yıl önce Şahan Gökbakar ve kardeşi Togan Gökbakar ''Gece Gündüz'' programında Recep İvedik 4 filmini anlattı. Şahan Gökbakar ve kardeşi Togan Gökbakar ''Gece Gündüz'' programında Recep İvedik 4 filmini anlattı.
Recep İvedik 5 Fragman (Official HD) 03:20
Recep İvedik 5 Fragman (Official HD) 268 izlenme - 1 yıl önce Şahan Gökbakar'ın yeni filmi Recep İvedik 5, 16 Şubat 2017 Perşembe günü tüm sinemalarda... Recep İvedik 5 filmi Şahan Gökbakar'ın canlandırdığı karakteri temel alıyor. Türkiye'nin gişe rekorları kıran yerli komedi serisinin 5. filmi olan yapımda başrolünü bir kez daha Gökbakar üstleniyor.
Gnçtrkcll Celal İle Ceren Ekibiyle 03:18
Gnçtrkcll Celal İle Ceren Ekibiyle 568 izlenme - 5 yıl önce Gnçtrkcll Celal İle Ceren Ekibiyle
Şahan ve Togar - Buğra [KISA FILM] 09:08
Şahan ve Togar - Buğra [KISA FILM] 213 izlenme - 3 yıl önce şahan ve togan gökbakar' dan duygusal 9 dakikalık kısa bir film- BUĞRA
Gstv | Ünlüler Geçidi - Şahan Gökbakar & Togan Gökbakar 00:55
Gstv | Ünlüler Geçidi - Şahan Gökbakar & Togan Gökbakar 133 izlenme - 4 yıl önce Bomba gibi bir program sizleri bekliyor. Melisa Çizmeci'nin hazırlayıp sunduğu Ünlüler Geçidi'nde haftanın konukları Galatasaraylı Şahan ve Togan Gökbakar ka...
Gnçtrkcll Celal İle Ceren Ekibiyle 03:18
Gnçtrkcll Celal İle Ceren Ekibiyle 146 izlenme - 5 yıl önce Gnçtrkcll Celal ile Ceren Ekibiyle