Hoşgeldiniz!

tokalaşmak

Ölümüne Kavga Edip Tokalaşarak Bitirmek 01:24
Ölümüne Kavga Edip Tokalaşarak Bitirmek 1.557 izlenme - 2 yıl önce Araç sürücüleri ölümüne kavgaya tutuşup, kavga bittikten tokalaştı... Bu ilginç görüntüleri izliyoruz.
Angaralı Yasemin Tarzı Tokalaşma 00:10
Angaralı Yasemin Tarzı Tokalaşma 1.562 izlenme - 2 yıl önce hanım aplamız evleniyor kuvvetle ihtimal evden çıkarken öyle bir tokalaşıyorkii adeta erkek tarafına göz dağı veriyor
Messi ile El Sıkışamayan Çocuğun Devamı 00:39
Messi ile El Sıkışamayan Çocuğun Devamı 301 izlenme - 1 yıl önce Messi'nin bilerek çocuğun elini sıkmadığı idda edenler var videonun devamını izlemeden yorum yapmayın.İlk başta hakemler el uzatıyor haliyle onlara yöneliyor daha sonra döndüğünde ise o çocuk gidiyor arkadaki elemanla tokalaşıyor yani bu ufacik bir şeyden bile eleştiricek yanını arıyorsunuz nediyim size Messi adam gibi adamdır.
Kadınlarla Tokalaşmak Caizmidir?- A. Metin Saruhan 01:22
Kadınlarla Tokalaşmak Caizmidir?- A. Metin Saruhan 344 izlenme - 3 yıl önce Kadınlarla Tokalaşmak Caizmidir?- A. Metin Saruhan
Allaha Emanet Ol Gardaş Diyen Sevgili Adayı Kız 00:28
Allaha Emanet Ol Gardaş Diyen Sevgili Adayı Kız 318 izlenme - 2 yıl önce Kendisini dışarı çıkaran çocuktan pek hoşlaşmayan kız bunu enteresan bir vücut diliyle anlatmış. Tokalaşıp "Allaha emanet ol gardaş, hacı ninemin ellerinden öperim" gibisinden bir hareket yapan kızı kınıyor, orta yerde kalakalan gencimizi ise sahiplenip alkışlarla yaşıyorum'a davet ediyorum. Yazıktır, günahtır arkadaş. Kafa tokuştursaydın bari...
Erdoğan Ve Kılıçdaroğlu'nun Tokalaştığı Fotoğraf Köşk'ün Sitesinde 00:57
Erdoğan Ve Kılıçdaroğlu'nun Tokalaştığı Fotoğraf Köşk'ün Sitesinde 130 izlenme - 2 yıl önce El sıkışıp sıkışmayacakları merak edilen Cumhurbaşkanı Erdoğan ve CHP Lideri Kılıçdaroğlu'nun tokalaştığı fotoğraf Köşk'ün internet sitesinde de yer aldı.
Tokalaşma Özürlü İnsanlar 02:53
Tokalaşma Özürlü İnsanlar 98 izlenme - 2 yıl önce Esasında bir kamera şakası olan bu videoda kütüphanenin yerini soran kahramanımız cevabı aldıktan sonra teşekkür etmek için elini uzatıyor ve karşısındaki insanların ne kadar garip hallere girebileceğini gösteriyor. Tokalaşmak bu kadar zor olmamalı.
Pis Tokalaşma Şakası 01:13
Pis Tokalaşma Şakası 46 izlenme - 2 yıl önce tokalaşmanın bir de komik yanını görün :
Kemal Kılıçdaroğlu İle Tokalaşmadı 00:40
Kemal Kılıçdaroğlu İle Tokalaşmadı 56 izlenme - 2 yıl önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Şanlıurfa’da işçi ve esnafları ziyaret etti. Ziyarette esnaflardan biri, Kılıçdaroğlu ile tokalaşmadı.
Gaziye Gösterilen Saygı - Burası Türkiye Değil 00:45
Gaziye Gösterilen Saygı - Burası Türkiye Değil 48 izlenme - 2 yıl önce İktidarın seçmece kamu hizmetcilerinin Gökçek in sahiplenip savunduğunun gazimize yaptığına bakın birde diger milletlerin gazilerine verdiği öneme degere bakın, yorum sizlerin.
Felipe Melo'nun Yıldırım Demirören'in Elini Yine Sıkmaması 02:18
Felipe Melo'nun Yıldırım Demirören'in Elini Yine Sıkmaması 42 izlenme - 2 yıl önce Evet felipe melo yıldırım demirören'in elini havada bırakmış. izleyelim.
Futbolcu Hakemin Aklını Aldı 00:13
Futbolcu Hakemin Aklını Aldı 18 izlenme - 2 yıl önce Maç sonu hakemle tokalaşan futbolcu, tokalaşmayı sert bir şekilde yapınca hakemin sürat ifadesi ve bakışları değişiyor.
5'lik Çakana 100 Dolar Veriyor 02:47
5'lik Çakana 100 Dolar Veriyor 8 izlenme - 11 ay önce Dünyanın en cömert tokalaşması: 5'lik çakma isteğini geri çevirmeyen insanların eline 100 dolar bırakıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."