Hoşgeldiniz!

tokalaşmak

Recep Çetin'in Bulgar Hakeme Efsane Tepkisi 00:08
Recep Çetin'in Bulgar Hakeme Efsane Tepkisi 12.036 izlenme - 7 ay önce Recep Çetin'in bulgar hakeme efsane tepkisi. 6 Aralık 2016 Dinamo Kiev- Beşiktaş maçı ardından BJK'li futbolculardan beklenen hareketti aslında...
Angaralı Yasemin Tarzı Tokalaşma 00:10
Angaralı Yasemin Tarzı Tokalaşma 1.919 izlenme - 3 yıl önce hanım aplamız evleniyor kuvvetle ihtimal evden çıkarken öyle bir tokalaşıyorkii adeta erkek tarafına göz dağı veriyor
Ölümüne Kavga Edip Tokalaşarak Bitirmek 01:24
Ölümüne Kavga Edip Tokalaşarak Bitirmek 1.596 izlenme - 3 yıl önce Araç sürücüleri ölümüne kavgaya tutuşup, kavga bittikten tokalaştı... Bu ilginç görüntüleri izliyoruz.
Kısa İnsanlarla Tokalaşma Şekli 00:26
Kısa İnsanlarla Tokalaşma Şekli 28 izlenme - 3 hafta önce Kısa insanlarla böyle tokalaşılmaz arkadaş insan delirir.Görüntüde izleyeceğiniz gibi tokalaştığı kısa insan baya alındı
Messi ile El Sıkışamayan Çocuğun Devamı 00:39
Messi ile El Sıkışamayan Çocuğun Devamı 332 izlenme - 2 yıl önce Messi'nin bilerek çocuğun elini sıkmadığı idda edenler var videonun devamını izlemeden yorum yapmayın.İlk başta hakemler el uzatıyor haliyle onlara yöneliyor daha sonra döndüğünde ise o çocuk gidiyor arkadaki elemanla tokalaşıyor yani bu ufacik bir şeyden bile eleştiricek yanını arıyorsunuz nediyim size Messi adam gibi adamdır.
Kadınlarla Tokalaşmak Caizmidir?- A. Metin Saruhan 01:22
Kadınlarla Tokalaşmak Caizmidir?- A. Metin Saruhan 367 izlenme - 3 yıl önce Kadınlarla Tokalaşmak Caizmidir?- A. Metin Saruhan
Aslanla Tokalaşmak İsteyen Adam 00:45
Aslanla Tokalaşmak İsteyen Adam 15 izlenme - 2 ay önce Hindistan'da sarhoş bir adam hayvanat bahçesindeki aslanlarla tokalaşmak için aslanların bulunduğu bölüme atladı.
Allaha Emanet Ol Gardaş Diyen Sevgili Adayı Kız 00:28
Allaha Emanet Ol Gardaş Diyen Sevgili Adayı Kız 364 izlenme - 3 yıl önce Kendisini dışarı çıkaran çocuktan pek hoşlaşmayan kız bunu enteresan bir vücut diliyle anlatmış. Tokalaşıp "Allaha emanet ol gardaş, hacı ninemin ellerinden öperim" gibisinden bir hareket yapan kızı kınıyor, orta yerde kalakalan gencimizi ise sahiplenip alkışlarla yaşıyorum'a davet ediyorum. Yazıktır, günahtır arkadaş. Kafa tokuştursaydın bari...
Erdoğan Ve Kılıçdaroğlu'nun Tokalaştığı Fotoğraf Köşk'ün Sitesinde 00:57
Erdoğan Ve Kılıçdaroğlu'nun Tokalaştığı Fotoğraf Köşk'ün Sitesinde 130 izlenme - 3 yıl önce El sıkışıp sıkışmayacakları merak edilen Cumhurbaşkanı Erdoğan ve CHP Lideri Kılıçdaroğlu'nun tokalaştığı fotoğraf Köşk'ün internet sitesinde de yer aldı.
Tokalaşma Özürlü İnsanlar 02:53
Tokalaşma Özürlü İnsanlar 121 izlenme - 3 yıl önce Esasında bir kamera şakası olan bu videoda kütüphanenin yerini soran kahramanımız cevabı aldıktan sonra teşekkür etmek için elini uzatıyor ve karşısındaki insanların ne kadar garip hallere girebileceğini gösteriyor. Tokalaşmak bu kadar zor olmamalı.
Gaziye Gösterilen Saygı - Burası Türkiye Değil 00:45
Gaziye Gösterilen Saygı - Burası Türkiye Değil 94 izlenme - 2 yıl önce İktidarın seçmece kamu hizmetcilerinin Gökçek in sahiplenip savunduğunun gazimize yaptığına bakın birde diger milletlerin gazilerine verdiği öneme degere bakın, yorum sizlerin.
Felipe Melo'nun Yıldırım Demirören'in Elini Yine Sıkmaması 02:18
Felipe Melo'nun Yıldırım Demirören'in Elini Yine Sıkmaması 108 izlenme - 2 yıl önce Evet felipe melo yıldırım demirören'in elini havada bırakmış. izleyelim.
Kemal Kılıçdaroğlu İle Tokalaşmadı 00:40
Kemal Kılıçdaroğlu İle Tokalaşmadı 60 izlenme - 2 yıl önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Şanlıurfa’da işçi ve esnafları ziyaret etti. Ziyarette esnaflardan biri, Kılıçdaroğlu ile tokalaşmadı.